Печать

 

 

Ar katru dienu attālināmies no 2012.gadā solītā „Pasaules gala”. It kā nekas briesmīgs nav noticis, taču, ja analizējam rūpīgāk apkārt notiekošo, tad, nepārprotami, ir redzams, ka nekas vairs nav kā agrāk. Daudzas lietas, kuras likās pašsaprotamas, ir izplēnējušas pagātnē. Ir izzudusi drošības un materiālās stabilitātes sajūta. Tas attiecas uz visām dzīves sfērām. Starp valstīm ik mirkli ir plaša mēroga trešā Pasaules kara draudi, kas reģionu veidā jau notiek. Ģimeņu attiecību modelis, kas balstās uz harmoniju un mīlestību ir pārvērties par bezgalīgām ķildām un agresiju. Bezmaksas visu līmeņu izglītība un medicīna ir aizstāta ar dārgiem pakalpojumiem, kurus pilnībā var atļauties retais. Lielākajam vairumam cilvēku dzīves labklājības līmenis strauji krītas ne tikai mūsu valstī, bet pasaulē kopumā.

2016.gada pavasarī Eiropā tika publicēti dati, ka divdesmit piecus gadus iepriekš uz nabadzības sliekšņa Eiropā dzīvoja vidēji  3-5% iedzīvotāji. Šogad, ar lielām atšķirībām dažādās valstīs, taču vidēji ņemot - cilvēku daudzums, kuri dzīvo uz nabadzības robežas ir pāri 40%. Diemžēl, ar katru gadu šis skaitlis strauji pieaugšot. Tam ir vairāki iemesli, kurus var grupēt kā:

1) globālās politikas stratēģija, lai „lēnā un dabīgā nāvē” atbrīvotos no „liekajiem” planētas iedzīvotājiem. Stāsta, ka saskaņā ar Planetāro pārvaldnieku „Jaunās Pasaules kārtību” tuvākajā laikā reģions, kas atbilst Eiropas un Krievijas teritorijai - ir jāatbrīvo no 300 miljoniem iedzīvotāju. Šajā sarakstā ir iekļautas arī Baltijas valstis.

2) enerģētiskie procesi, kuros izdzīvos stiprākie.

Šī raksta pirmajā daļā apskatīsim otrās grupas jeb enerģētisko procesu iemeslus.

Izdzīvo stiprākie

„Stipro” grupa 1. „Stiprākie” šajā gadījumā tās ir cilvēku grupas, kuras ir materiāli alkatīgas, agresīvas, melīgākas, pat fiziski spēcīgākas, veikli prot kontrolēt un  manipulēt ar  pārējo „pelēko” cilvēku masām saviem mērķiem. Kaut arī šie „stiprākie” ir iemiesoti cilvēki fiziskajos ķermeņos, viņi visi pielieto enerģētiskos instrumentus. Enerģijas instrumenti ir dažādi un to ir daudz.

Visprimitīvākie šādi enerģijas „ieroči” ir dažādu maģiju pielietošana. Ir naivi domāt, ka ir kāds maģijas veids, kurš ir labs un derīgs cilvēkam vai attiecībā pret kādu citu maģijas veidu. Dažkārt tā saucamā baltā maģija smalkāk, neredzamāk un nežēlīgāk iznīcina cilvēku dzimtā visus: gan pieaugušos, gan bērnus, gan nedzimušos, pretstatā pielietojot melno maģiju vai pat sarkano jeb asiņu maģiju. Diemžēl maģiju speciālistu, tāpat kā sātanistu skaits, aug ģeometriskā progresijā, jo šobrīd viņiem ir „naivo cilvēku pļaujas laiks”. Šo enerģiju instrumentu pielietošana nodara mazāko kaitējumu salīdzinājumā ar turpmāk aprakstītajiem.

Informatīvā lauka piesārņošana ar melu informāciju ir lielu ļaužu grupu psiholoģiskās apstrādes metode. Pielietojot šo metodi, cilvēki pakāpeniski aizmirst vēsturisko patiesību, ģimeniskās vērtības, garīgumu, viedumu, cilvēcīgumu, kas nomainās ar zvērību, psihopātisku un morālo sadismu. Tas krasi bija redzams pēc krievu lidmašīnas notriekšanas virs Ēģiptes. Internets bija pilns ar pretīgiem, ņirdzīgiem komentāriem, kurus lasot pārņēma šausmas. Diemžēl arī mūsu valdības svētulīgās figūras izcēlās ar līdzīgiem tekstiem. Šajā lidmašīnā nebija tikai krievi, bet arī citu valstu pilsoņi. Un tomēr – nav svarīgi kādas tautības cilvēki tur bija, bet tur bija CILVĒKI! Mediķi morālo sadismu tīrā veidā saista ar psihiatriju. Ar cilvēkiem, kuriem nav sirdsapziņas un cilvēcīguma ir viegli manipulēt pret tiem, kuri nepakļaujas globālajam sadismam un cenšas saglabāt dvēselisko, morālo tīrību. Zvērībā pārņemtie priecājas par citu ciešanām un pat nāvi. Un tādu cilvēku (vai tos var saukt par cilvēkiem?) kļūst ar vien vairāk.

Tehniskie instrumenti, ar kuru palīdzību tiek mainīti vibrāciju parametri lielā teritorijā: pilsētas, apgabala vai pat valsts ietvaros. Pielietojot slepenās tehnoloģijas, ar kurām maina vibrāciju biežumu, gaisa ķīmisko sastāvu, ir iespējams manipulēt ar cilvēku domām, uzvedību un fiziskā ķermeņa pašsajūtu. Cilvēki, kuri nāk uz Urantijas dziedināšanas seansiem stāsta, ka ir ievērojuši dīvainu sakritību: tiklīdz no aizjūras zemes atbrauc kārtējais „boss” ar norādījumiem mūsu valdībai, tā Rīgā un Pierīgā dzīvojošajiem cilvēkiem ir dīvaini veselības traucējumi sākot no depresijas, apātijas, saslimšanas ar gripu, spontānajiem abortiem līdz drausmīgām galvassāpēm. Līdzīgas sajūtas atkārtojas, kad atkal ierodas kārtējais „augstais”, (varbūt „aukstais”?) viesis. Pēc šī gada augusta „augsto” viesu apciemojuma nākamajā rītā Rīgas un Pierīgas debesis bija rūpīgi veidotā ķīmisko trašu režģī...

Pastāv vēl dažādi enerģētiskie ieroči, tai skaitā cilvēku ķermeņos maskējušies citu civilizāciju formas (pelēkie, ķirzakcilvēki jeb reptiļi, biohibrīdi, kloni utt.). Viņus nav grūti atpazīt, jo viņiem nav mīlestības pirmsākuma, sirdsapziņas un nav Gaismas dvēseles ar sudraba pavedienu. Ir vēl arī citi parametri, pēc kuriem var atpazīt, ka cilvēka ķermenī ir būtība, kuras enerģijas un evolūcijas modelis atbilst zemu vibrāciju enerģijām, līdz ar to šīs būtības zemo vibrāciju ietekmē attālinās no Centrālās Saules jeb Visaugstākā Kosmiskā Radītāja. Tautā viņus sauc par lejupejošajiem vai sadzīviskajiem enerģiju vampīriem. Prasmīgākie no viņiem pielieto manipulācijas ar enerģijām, laika līnijām un paralēlo pasauļu telpām u.c. „smalkajām” prasmēm.

Tas, ko ikdienā sauc par likteni vai karmu, patiesībā ir grandioza simulācijas programma, kurā cilvēki ir iesprostoti kā zvēriņi krātiņos bez izpratnes par savu nožēlojamo stāvokli, kur kāds cits, aiz krātiņa stāvošais, pieņem lēmumus par krātiņā esošo sadzīves apstākļiem. Šīs grupas sarakstu un aprakstu var papildināt ar gariem un baisiem faktu materiāliem, tomēr šī raksta mērķis ir cits.

„Stipro” grupa 2. Ir vēl kāda „stipro” cilvēku grupa. Iespējams, šī grupa ne tuvu nav tik stipra kā iepriekš aprakstītās, taču šīs grupas cilvēkiem ir milzīgas privilēģijas attiecībā uz nākotni, kurā šīs grupas cilvēki pastāvēs, bet iepriekš aprakstītajiem nav pat cerību uz individuālo pašsaglabāšanos Kosmiskajā evolūcijā. Šo grupu sargā pats Kosmiskais Radītājs un Galaktiskās Rītausmas Dzīvās Gaismas un Uguns enerģijas, kuras ir sākušas plūst patstāvīgā, vienlaidus plūsmā no Centrālās Saules mūsu galaktikā un ir sasniegušas arī planētu Zeme - sākot ar 2012.gada 23.septembri. Tie ir cilvēki, kuri apzināti dzīvo saskaņā Gaismas evolūcijas principiem un pielieto Dzīvās Gaismas, Kosmiskās Uguns un Mīlestības enerģijas dažādās formas. Diemžēl, uz planētas šādu cilvēku nav pārāk daudz, jo ir grūti izturēt un palikt uzticīgam Gaismas jeb augšupejošajai evolūcijai, nesalūzt zem lejupejošo milzīgi agresīvās ietekmes fiziski un enerģētiski.

Trešajā grupā, nosacīti varētu iedalīt visus pārējos cilvēkus, kuri nepieder pie „stipro grupas 1” vai „stipro grupas 2”.  Tie ir „dzīves krātiņā” iespundētie ar kuriem manipulē „stipro grupa 1”. Manipulē ar sociālajiem un finansiālajiem instrumentiem. Viens no ietekmīgākajiem manipulēšanas instrumentiem ir reliģiju pielietošana. Lejupejošo sacerētās pasaciņas par žēlsirdīgajiem dieviem „atpestītājiem” naivajiem cilvēkiem rada ilūziju, ka kāds no „augšas” beidzot grēcīgo cilvēciņu te - lejā ieraudzīs un par viņu apžēlosies. Vienīgi pašam cilvēkam jābūt pazemīgam, paklausīgam un pacietīgai jāgaida apžēlošanas brīdi. Bet pa to laiku kristietības vārdā izkāva pusi Eiropas pagānu tautas, kuras dzīvoja harmoniskā saskaņā ar redzamo un neredzamo zemes dabas un garu pasauli; izkāva 100 miljonus indiāņus Amerikā; Āfrikas nēģerus pārvērta par darba lopiem; Austrālijas aborigēnus izdzina no auglīgajām zemēm uz tuksnesi, nolemjot viņus bada nāvei; Sīrijas, Lībijas un blakus valstu pilsoņi glābjoties no kara ir uzsākuši grandiozo tautas pārceļošanu uz Eiropu... Bez tam kristietības dažādo konfesiju cīņas par pareizākās konfesijas statusu un privilēģijām, cilvēku fizisko nogalināšanu un morālo postu turpinās arī tagad. Tomēr reliģiskās manieres slepkavot lielos apmēros kristietība ir izsmēlusi, tāpēc „Pasaules varenie” šo funkciju tagad ir piešķīruši islāmam. Nākamā reliģija, kurai ir paredzēts pārņemt - reliģijas vārdā slepkavot - ir scientoloģijas piekritēji. Sātanistu piekritēju skaits jau šobrīd pārsniedz  piecus miljonus un viņu skaits strauji pieaug uz „klusējošo jēru” fona. Reliģiju egregori piesātināti ar noslepkavoto cilvēku ciešanu enerģijām, ikdienas ciešanu lūgsnām un iluzorām gaidām pēc veiksmes, padara šos cilvēkus par labprātīgiem krātiņa iemītniekiem.  

Ne jau tas, ka cilvēki par maz lūdzas asiņaino reliģiju egregoru dieviem, ir par iemeslu tam, ka reliģisko cilvēku dzīves kļūst ar vien smagākas, bet gan tas, ka pēc 2012.gada jebkuras uzkrātās enerģijas nāk uz atstrādi. Līdzīgi kā ūdens, kurš karstās tveicīgās dienās ir izgarojis un izveidojušies mākoņi no ūdens lāsītēm sasniedz maksimuma piesātinājumu un sāk atgriezties lietus pilienu veidā atpakaļ uz zemes. Tieši tāpat notiek ar uzkrāto enerģiju egregorā. Uzkrātās enerģijas saņemšana atpakaļ notiek gan individuāli, gan cilvēku kopienām, reliģiskajām konfesijām un tautām kopsummā. Nav nozīmes vai cilvēks šobrīd no visas sirds cenšas būt godīgs, „dievišķīgi svēts”, daudzu savu reinkarnāciju laikā reliģijas vārdā ir vai nav slepkavojis - ja cilvēks sastāv reliģiskajā egregorā, uz viņu obligāti attiecas egregora enerģiju visa pilnā atstrāde. Tās atkal ir ciešanas jeb zemu vibrāciju radīšana, kuras ir vajadzīgas lejupejošajiem jeb sadzīviskajiem vampīriem izdzīvošanai.

Cilvēki, kuri noliedz jebkuru reliģiju, tāpat pieder pie šīs pašas – trešās- grupas, ja viņi neapzinās un necenšas izprast „likteņa krātiņa” definīciju. Ja cilvēks nav sapratis savu iekšējo dievišķo Gaismas, Mīlestības un Pašpietiekamības potenciāla spēku un nav to sācis pielietot kopējam mieram un harmonijai uz planētas, viņš ir „kaujamais jērs krātiņā”. (Vārds „jērs” ir ņemts no bībeles konteksta.) „Kaujamo lopu krātiņu īpašnieki” par planētas pārdalīšanu ietekmes sfērām, šobrīd veic plaša mēroga kara darbību redzamā, agresīvā un slēptā, neuzkrītošā formā, izmantojot tieši „krātiņa” iemītniekus.

Ar ko sākt?

Patiesībā „Pasaules gals” ir noticis. „Lejupejošo” evolūcijai atvēlētais laiks ir beidzies. Sākas pārkārtošanās uz Kosmiskā saprāta Gaismas evolūcijas modeli, kas dod fantastiskas iespējas jebkuram iziet no duālā evolūcijas modeļa un iekļauties Gaismas evolūcijā. Kā jau jebkuros pārmaiņu laikos – pārmaiņas vienmēr rada zināmas jukas. Arī šis laiks raksturojas ar nestabilitāti, haosu un vecās sistēmas niknu cīņu par pašsaglabāšanos. Kaut arī trausli, tomēr jaunais dzimst! Tie, kuri vēl nav morāli iznīcināti un izkropļoti, mostas jaunajā apziņā un papildina Gaismas jeb augšupejošo rindas.

Ko nozīmē – mostas? Iesākumā tā ir faktu konstatācija par notiekošo  apkārt un lietām, kuras skar katru cilvēku personīgi. Nākamais solis ir vēlme izprast iemeslus un cēloņus  konstatētajiem faktiem. Analīzes rezultātā iegūtā informācija dos iespēju rīcībai. Tad – rīkojieties! Iesaku rīcībai pielietot tikai un vienīgi Kosmiskās Dzīvās Gaismas un Uguns enerģijas. Sāciet apzināties un izprast savu iekšējo dievišķo Gaismas, Mīlestības un Pašpietiekamības potenciāla spēku!

Brīdinu, ka tad, ja apzināti sāksiet dzīvot saskaņā ar Dievišķās Gaismas un Ētikas likumiem, daudzi Jūs nesapratīs, labākajā gadījumā nepieņems, sliktākajā – sastapsieties ar zaimotājiem no tuvuma un tāluma; un zaimos visi, kuri Jūs pazīst un, kuri par Jums nenieka nezin. Visvairāk zaimos tie, kuriem tad, kad Jūs garīgi attīstoties un izprotot Kosmisko likumu kārtību noliegsiet iespēju vampirēt Jūsu enerģijas, dvēseles spēku, reinkarnācijas Gaismas scenārijā ierakstītos veiksmes notikumus un vēl bezgala daudzas lietas, ko viņi enerģētiski un pat fiziski Jums ir nozaguši, izkropļojuši utt. Viņi centīsies atjaunot pierasto kārtību Jūsu būtības vampirēšanā ar skandāliem, pārmetumiem un apelēšanu ar vainas sajūtas radīšanas manipulācijas metodēm pie Jūsu sirdsapziņas. Un noteikti teiks, ka esat kļuvuši citādāki. Ar to tiešā un pārmetumu formā tiks norādīts, ka esat kļuvuši sliktāki, liekot Jums justies noziedzīgi vainīgam. Apgalvojumam nevaru nepiekrist, ja skatās no viņu viedokļa – būsiet pārtraukuši viņus „barot” ar savu enerģiju, kas iepriekš nodrošināja viņu labsajūtu un komfortu. Ja spēsiet to izturēt – pēc kāda laika sapratīsiet, ka esat izrāvies uz jaunu evolūcijas modeli no Jums uzspiestās duālās sistēmas manipulāciju, apzagšanas un ciešanu simulācijas programmas. Gaismas evolūcijas modelī centīgais darbs jāturpina, taču tad savu dzīves scenāriju jau rakstīsiet un veidosiet pats. Tad Jūs sapratīsiet, ka abstraktais vārds „liktenis” patiesībā nozīmē to, ka cilvēks dzīvo pēc lejupejošo uzspiestās simulācijas programmas, bet pretstatā iegūsiet izpratni, ka savas dzīves veidotājs varat būt un esat pats. Šī atklāsme atnāks ar laiku. Noteikti atnāks.

Ir daži varianti ar ko sākt. Varat sākt ar to, ka pieņemat, ka negribat būt „krātiņa jērs”. Mācieties atpazīt, kad jūs izmanto. Izmantošana notiek individuāli un globālā mērogā. Sākumā pamēģiniet uzsākt darboties tā, ka jūs neļaujat sevi izmantot sadzīviski un enerģētiski. Mācieties atpazīt, kuri un kādās situācijās jūs „cērpj”. Izpētiet, kad tas ir sācies un novērtējiet cik dziļās „auzās” jūs esiet. Diezgan bieži par „cērpējiem” piestrādā ģimenes locekļi: vecāki, brāļi, māsas, laulātie; darba kolēģi, arī radi, kaimiņi un draugi...

Tad - meklējiet līdzīgi domājošos, kas palīdzēs izzināt informāciju, kura „krātiņos” iespundētajiem ir liegta. Vietu vai interesentu grupu, kur ir iespēja saņemt Absolūtās Gaismas patiesības mācību atrast ir grūti. Šī daļa ir ļoti bīstama tādēļ, ka lielākoties tie, kuri māca kas un kā jādara, paši ir lejupejošie.  Tādā gadījumā, kaut arī pasniegtā informācija ir vērtīga, taču smalkajos līmeņos notiek nemanāma enerģētiskā piesaiste: „tas pats jērs tikai cita saimnieka krātiņā”.

Ko darīt, ja neuzticaties nevienam, it īpaši tad, ja jau ir bijusi negatīva pieredze? Tādā gadījuma iespēju nav pārāk daudz, taču ir kāda metode, kura ar laiku var mainīt Jūsu dzīves stāvokli: mācieties meditēt! Sāciet atvērt savu Gaismas, Mīlestības un Pašpietiekamības potenciāla spēku pakāpeniski! Vismaz sāciet un bez bailēm no sākotnējām kļūdām! Ja bērns baidītos no kļūdām – viņš nekad neizrunātu pirmo vārdu un nespertu pirmo soli. Pieaugušiem ir savas mācības. Bērni bērnībā māk ļoti daudz ko no tā, kas pieaugušo kārtā ir labi aizmirsts. Atjaunojiet sevī esošo prasmi meditēt, jo bērnībā to piepratāt diezgan labi!


macisimies meditet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mācīsimies meditēt! 

 

Meditācijas nozīme

Mēdz būt dažādi meditāciju veidi: relaksējošās, dziedinošās, harmonizējošās, izzinošās, garīgo spēju attīstošās utt. Taču visām meditācijām ir viens mērķis: justies laimīgam un būt veselam, tālāk ejošajā mērķī: sasniegt Dievišķās apziņas stāvokli.

Ar meditācijas palīdzību cilvēks var nolīdzsvarot ciešanu enerģiju bangošanos un atrast atbildes turpmākai rīcībai tad, ja nekas cits vairs nestrādā. Meditācijas laikā cilvēka fiziskais „es” saskaras ar dievišķo „es” jeb dvēseli. Šīs saskarsmes laikā fiziskais „es” uzpildās ar problēmu un situāciju atrisināšanas, pārvarēšanas un pareizās rīcības enerģijām. Tādā veidā cilvēks ieklausās savā Augstākajā esības daļā, iegūst izpratni par notiekošo un spēj atrast atbildes uz jautājumiem.

Tad, ja cilvēks spēj ieiet meditācijā, viņš nomierina savu haotiski rosīgo prātu un harmoniski plūstošā enerģija uzsāk cilvēka dziedināšanu gan fiziskajā, gan dvēseles līmenī.

Zinātnieki ir konstatējuši, ka augsti attīstīti dzīvnieki, tādi kā delfīni, vaļi, ziloņi, zirgi un pat kaķi un suņi ir redzēti atrodamies meditatīvā stāvoklī. Ar to gribu teikt, ka cilvēkiem visiem vajadzētu iemācīties iegrožot šaudīgo prātu un aktivizēt saprātu, ja jau to var pat dzīvnieki... Diemžēl, lielākā cilvēku daļa nevar, neprot vai negrib prast kļūt par sava prāta saimnieku. Esot Indijā, man ir gadījies dzirdēt, kā Satja Sai Baba norāja kādu sievieti teikdams: „Savaldi savu mērkaķa prātu!” Tikai ar laiku sapratu, ko viņš ar to bija domājis.

Pagaidām vēl lielākā cilvēku daļa ļauj savam prātam saimniekot tā, kā tam gribas. Atrodoties pilnīgā prāta pakļautībā, cilvēki zaudē varu pār sevi un savu dzīvi.

Cilvēka prāts ir haosa un jucekļa lielmeistars. Tas dažās sekundēs jau ir izskraidījies no vienas domu tēmas uz daudzām citām un pa starpu paspējis radīt novērtējumu apkārt esošajam par pagātnes lietām un bažām par nākotni. Tad rodas nožēla par pagātni un bailes par nākotni, dusmas uz sevi un vilšanās attiecībā pret citiem. Uzbangotās jūtas pievienojas juceklīgajam prātam un haoss pārņem ķermeni, kurš lēnām zaudē vitalitātes un veselības spēku. Tādējādi pilnīgi nemaz nepietiek laika ne harmoniskai apcerei, ne harmonijas un klusuma radīšanai savam fiziskajam ķermenim un dvēselei. Cilvēks lēnām izplēn fiziski un iztukšojas dvēseliski...

Ar meditācijas palīdzību var apklusināt prātu un apstādināt jūtu bangošanos. Nostumiet malā prātu un ļaujiet „izteikties” saprātam, kas ir Jūsu būtības uzkrātais viedums visas Kosmiskās evolūcijas laikā. Saprāts ir tas, kas harmoniski var cilvēku vadīt problēmu atrisināšanas un citu jautājumu izzināšanas ceļā, bet ar nosacījumu, ka cilvēks disciplinē savu prātu.

Meditācijas brīdī cilvēka saprāts savienojas ar vareno Kosmisko saprātu. Jo lielākas meditācijas prasmes, jo dziļākās Kosmiskā saprāta vieduma telpās meditētājs tiek ielaists, jo pēc tam līdzsvarotāk cilvēks spēj vadīt fiziskās pasaules notikumus sev un palīdzēt citiem.

Meditācija savieno cilvēku ar lielo Kosmisko un Dabas varenību un piešķir tiesības pielietot lielās esības pilnvaras fiziskās dzīves pilnveidošanai. Ir muļķīgi domāt, ka meditācija un fiziskās pasaules notikumi ir divi pretpoli, kas virzās ar pretējiem vektoriem uz pretējām debess pusēm. Meditācija ir fiziskās dzīves pilnveidošanas obligāts nosacījums. Protams tad, ja cilvēks grib būt brīvs no „kaujamā jēra” statusa.

Ja meditācijas prasmes iesākumā ir jāapgūst klusumā, vienatnē, ērtos apstākļos, tad pēc kāda laika pienāk brīdis, ka ir iespējams kaut mirkļa meditācijā „ieskriet” stāvot rindā, braucot sabiedriskajā transportā, iepērkoties vai darbojoties dārzā. „Ieskriet”  meditācijā - tas nozīmē žigli pārbaudīt pretī sēdošā cilvēka enerģijas plūsmas raksturojumu attiecībā uz Jūsu, klēpī sēdošo, mazuli. „Ieskriet”, tas nozīmē žigli ieraudzīt sabiedriskā transporta brauciena drošumu, vai ieraudzīt, melus, ko stāsta cilvēks savtīgos nolūkos...

Ja apzināti nodarbojas ar parastām sadzīves lietām, tad arī tās var dot augstāko dziedinošo stāvokli - meditācijas un apskaidrības stāvokli. Tā parastie ikdienas darbi kļūst par meditāciju. Piemērs tam ir sēņošana, darbi dārzā, telpu uzkopšana ar iekšējā prieka klātbūtni… Dzīvot apzināti - tas ir galvenais normāla cilvēka likums.

Pāris minūtes atslābināts prāts un saprāta klātbūtne vienalga kur, pat  pilsētas drūzmā vai darot ierasto ikdienas darbu, cilvēkam dod iespēju būt veselam, spirgtam, dvēseliski un fiziski bagātam, radošam, mīlošam un mīlētam.

Kas tas ir – meditācija?

Sākumā, kad nav ne mazāko meditācijas iemaņu, meditēšanas prakses sākšanai vajadzīga sagatavošanās fāze. Parasti jāsāk ar to, ka nolemjat meditēt. Tādā gadījumā prāts jau ir brīdināts par cilvēka nodomu un kā neapmierināts burkšķonis sāks sagatavošanos tam, ka vairs netiks uzskatīts par galveno cilvēka dzīves elementu.

Meditācijas laikā atklājas cilvēka īstenā esība - prāts paiet malā, ļaujot mūsu būtībai atklāties un pilnībā izpaust sevi. Kad prāts vairs netrokšņo un netaisa domu jucekli, sākumā iestājas klusums, kuru pakāpeniski sāk aizpildīt saprāta izpausmes - tādas kā atklāsmes, skaistā un labā vērtējums, pateicības sajūtas, mīlestība, smaids, prieka klātbūtne, pozitīva apcere un apgarotība.

Iesākumā meditācija ir vērsta uz fiziskās pasaules pozitīvo un skaisto, kas, pieaugot meditācijas prasmēm pāraug augstākā pakāpē – tā ir sevis sajušana kā visa Lielā Visuma esošā daļa. Tā patiesi un reāli notiek, jo mūsu smalko ķermeņu tīrība un vibrācijas ļauj savienoties ar Kosmisko Gaismas spēku un Kosmisko enerģiju vibrāciju lauku. Šim stāvoklim raksturīga augstākā dvēseles harmonija.

Nākamā meditācijas pakāpe ir apskaidrība un savienošanās ar Kosmisko Gaismas informatīvo lauku. Šajā stāvoklī kļūst pieejamas īstās zināšanas par visām lietām. Tas ir Gara augstākais lidojums, augstākās jēgas un augstākās laimes izjušana. Tā ir svētlaime, kas atnāk pati, kad mēs pat necenšamies to sasniegt.

Protams, sākot praktizēt meditēšanu, cilvēks uzreiz nenonāk līdz apskaidrības stāvoklim. Taču pakāpeniski padziļinoties meditācijas prakses iemaņās tiek sasniegta apskaidrības apjausma un cilvēks  saņem augstāko atklāsmi - īstās zināšanas bez vārdiem un domām. Mainoties smalko ķermeņu vibrāciju kvalitātei, arī ārējās fiziskās pasaules notikumi kļūst gaišāki, vieglāk izprotami un pārvarami. Pasaule kļūst Gaišāka.

Ko jāgaida no meditācijas

Ja cilvēks, kurš uzsāk meditācijas prakses mācīšanos - meditācijai izvirza stingrus nosacījumus un mērķus, parasti nesasniedz neko. Nosacījumus izvirza prāts, bet saprāts nepakļaujas prāta virskundzībai. Saprāts atnāk ar vieglumu un graciozitāti tad, kad prāts „piesiets pie ratiem”. Tad atnāk saprāts, savieno cilvēku ar VISU KAS IR un uzdāvina brīnišķīgus atpūtas un vieduma mirkļus. Iesākumā no meditācijas negaidiet neko, bet esiet pateicīgi par katru iespēju iegrožot prātu un sastapties ar savu un Kosmisko saprātu.

Vēlāk meditācijas rezultāts ir brīvības sajūta, atbrīvošanās no savārguma un nopietnām slimībām, no spriedzes un stinguma, no bailēm un aizvainojumiem uz dzīvi, no neapmierinātības ar likteni; dvēseles miers un harmonija ar pasauli, dzīves pilnvērtības izjūta; prasme kontrolēt savu uzvedību, valdīt pār sevi un pareizi novērtēt visus notikumus un dzīves parādības, kā arī sevi šajā pasaulē. Meditācija - tā ir veselības iegūšana šā vārda visplašākajā nozīmē: gan garīgās, gan fiziskās veselības iegūšana. Tikai garīgi vesels cilvēks ir arī fiziski vesels.

Ļoti daudzu problēmu cilvēcei tagad nebūtu, ja ļaudis zinātu, kas ir meditācija, un prastu meditēt. Kad cilvēks atrodas meditācijas stāvoklī, tad un tikai tad viņš kļūst patiesi viņš pats, izjūt un izprot sevi. Cilvēks, kurš apguvis meditāciju, saprot, kas tas ir - izjust laimi gluži vienkārši tāpēc, ka tu dzīvo, pat bez jebkādiem ārējiem iemesliem. Tāds cilvēks var būt laimīgs pat pilnīgā vientulībā un vienlaicīgi padara laimīgus citus, kuri uzturas viņa klātbūtnē. Tāds cilvēks izplata ap sevi tik lielisku enerģētisko starojumu, ka viņš noteikti piesaista sev citu cilvēku mīlestību un prieku, visu, kas viņam dzīvē vajadzīgs. Bet pats galvenais ir tas, ka meditācijas stāvoklis ir pats dziedinošākais stāvoklis pasaulē.

Meditēšanas nosacījumi

Prasmi meditēt, sākumā, vēlams, apgūt vietā, kur meditācijas laikā neviens netraucē, nenotiek pēkšņi un skaļi trokšņi. Meditācijas vietai jābūt klusos mierīgos apstākļos. Īpaši bīstami ir tad, ja meditācijas laikā notiek spalgi trokšņi: aizcērtas logs, nokrīt priekšmets, iezvanās telefons, zvana pie durvīm utt.

Meditācijas vietai jābūt siltai un mājīgai. Caurvējš un vēsums traucē koncentrēties. Apģērbam jābūt ērtam un sildošam, jo meditācijas laikā ķermenis ir mazkustīgs, palēninās elpošana un asinsrite.

Jānodrošinās, lai meditācijas laikā Jūs neviens nesauc vārdā. Pēkšņa, strauja atgriešanās no meditācijas ir bīstama, jo kvalitatīvas meditācijas laikā „dvēsele dodas tālā pastaigā”. Pēkšņi trokšņi un cilvēka skaļa saukšana vārdā, dvēseles izpratnē tiek klasificēta kā fiziskā ķermeņa dzīvības apdraudējums un dvēsele steidzas atgriezties ķermenī. Steiga var radīt sarežģījumus un pat bīstamību ar atgriešanos ķermenī.

Meditēt var jebkurā ķermenim komfortākajā pozā: guļus, sēdus „lotosa” vai „kučiera” pozā. Parasti meditāciju apgūšanu iesāk sēžot ērtā krēslā, pilnībā atslābinot visu ķermeni.

Apsēdieties ērtā krēslā tā, lai kājas atrastos uz grīdas. Mugurkaulam jābūt taisnam. Rokas atslābinātas un atrodas uz ceļiem. Kakls ar muguru veido taisnu līniju. Vispirms jāatslābina kāju pēdas, pēc tam lielus, gurnus, vēdera un sirds rajonu, plecus, kaklu, galvu kopumā.

Izvēlieties punktu nedaudz virs savu acu līmeņa. Tā var būt degoša svecīte, glezna, skats uz jūru vai dārzu. Skatieties šajā punktā, līdz jūsu plakstiņi kļūst smagi. Tad ļaujiet acīm aizvērties. Parasti, skatoties vienā punktā, pēc 13-15 sekundēm, aizverot acis, ar iekšējo redzi vēl kādu laiku  vizualizējas redzētais, piemēram, svecītes liesmiņa, kamīna liesmu mēlītes u.c. Lai nomierinātu prātu, piespiestu viņam nejaukties meditācijā un klusēt – vispirms ar atvērtām acīm, apskatiet svecītes liesmiņu un pēc 15 – 20 sekundēm turpiniet paturēt iekšējā redzē liesmiņu. Turpiniet domāt un apspriest svecītes liesmas gaišumu, krāsu, lielumu, rotaļāšanos degšanas laikā utt.

Ieejot mierīgajā izpētes apcerē, cilvēks nonāk stāvoklī, kad nav nekādu blakus domu un jūtu. Iesācējiem šis posms var izrādīties vissarežģītākais, jo ir jāpiespiež „aizvērties” tukšajam prāta pļāpīgumam. Ja tomēr parādās blakus domas, pacentieties sevi disciplinēt un domāt atkal par svecīti vai pārslēdziet savas domas uz to jautājumu vai mērķi, kura dēļ uzsākāt meditāciju. Trenējoties, tas noteikti sanāks. Gala rezultātā, tad cilvēks jebkurā vietā ir spējīgs zibenīgi „piesiet prātu, lai pastāv pie ratiem” kamēr Jūs sekundes daļās esat iegājuši citā laika telpā, smalko enerģiju redzējumā, ieskatījušies tuvajā nākotnē, izmainījuši notikuma scenāriju utt., kaut arī apkārt trokšņo cilvēki, transports, sporta spēļu līdzjutēji taisa negantu troksni. Tomēr tas būs pēc tam, kad būs labi apgūti pamati meditācijai.

Meditācijas noslēgumā, nesteidzieties strauji piecelties uzreiz un atgriezties pie ikdienas darbiem. Pēc meditācijas jājūtas harmonijā un līdzsvarā, ļaujiet sev nedaudz laiski kādu mirkli darīt „neko” un kavēties meditācijas burvībā. Paanalizējiet meditācijā redzēto un to, kas Jums ar to jāsaprot un jāiemācās. Tad lēnām un pakāpeniski sajutīsiet, ka sāk rasties spēka enerģijas un aktīvas rīcības možums. Pirms ceļaties kājās, ieelpojiet - vispirms viegli, virspusēji, pēc tam dziļāk un uz izelpu atveriet acis.

Stiept vai nestiept „Grēka krustu”?

Ja kaut reizi būs izdevies ieiet meditā­cijas stāvoklī, ar katru nākamo reizi tas izdosies arvien vieglāk un vieglāk. Šāds stāvoklis sniedz nomierinošu efektu, labvēlīgu ietekmi uz veselību, harmonizē jūtas un dziļāko prasmju rezultātā dod iespēju žigli ieskatīties scenārijā ierakstītajos tuvajos notikumos un tos mainīt ar cilvēka Gaismas un Mīlestības vēlmēm – saskaņā ar Kosmiskās Dievišķās Ētikas likumiem. Tad cilvēks pats ir sava likteņa un dzīves saimnieks, pilnībā dzēšot kāda cita, duālās pasaules simulācijas  programmas darbinieka, izveidoto scenāriju, kas piesātināts ar ciešanām.

 Ceru, ka Jūs saprotiet, ka šī pasaule, kurā dzīvojam ir kāda labi izdomāta simulācijas pasaule kā „dzīvības enerģiju audzēšanas dārziņš”, kur tie, kas cilvēkus tur šādā duālās pasaules slazdā, „barojas” no cilvēku ciešanu enerģijām. Masoni un ilumināti to sauc par Lielo Arhitektu. Šī ir Kosmiska mēroga piramīdveida hierarhijas datorspēle. Viss redzamais un daļēji arī neredzamais ir falsifikācija un maldi. Un no Jums ir atkarīgs vai esat šajā spēlē marionete, kuru kāds bīda, rada izmisumu, naudas trūkumu, attiecību konfliktus vai attiecību iztrūkumu vispār, un, vajadzības gadījumā, arī iznīcina; vai arī Jūs no šīs spēles izstājaties un dzīvojat pēc saviem spēles noteikumiem. Vēl labāk, ja pēc saviem spēles noteikumiem, kuri balstīti uz Gaismu un Mīlestību, spēlēt rosināt arī citus.

Bez Urantijas ir ļoti daudzas ezotēriskas skolas, nodarbības, lekcijas, kursi un bezgala daudz citu apmācību, kurās māca kā izdzīvot uzspiestajā simulācijas spēlē, taču Latvijā neesmu sastapusi nevienu „guru”, kurš būtu pats brīvs no simulācijas slazdiem vai sācis apzināties un sasniegt prasmes, kā ik solī atpazīt „stiepjamo krustu”. Var jau būt, ka daudziem vēl nav pienācis garīgās apziņas laiks atbrīvoties no dzimšanas/nāves cikla; no domas, ka ir pagātnes karma; ka liktenis ir neizbēgams; ka esam grēcīgi, jo Jūdas dēļ piesita Jēzu krustā; ka katram „savs krusts jānes”.

Manuprāt tās ir pamatīgas muļķības, ka cilvēks dzīvo pēc verga principa, ka „krusts” noteikti jānes, bet visa veida „gudrie” māca tikai to, kā „krustu stiept” vieglāk. Esmu pētījusi pamācību un psiholoģisku gudrību pilnas grāmatas un lekciju materiālus par prasmi dzīvot, veidot attiecības, pielabināt naudu un veiksmi, uzlabot sadzīves apstākļus, mazināt karmas „spiedienu” utt. Vai esat aizdomājušies, ka karma ir sliktās un labās rīcības enerģiju uzkrājums, taču šādu uzkrājumu var iegūt tikai un vienīgi duālajā pasaulē, kurā pastāv labais un ļaunais. Savukārt ārpus duālās pasaules simulācijas programmas „krātiņa” pastāv Gaismas pasaules, kurās nav iespējams uzkrāt negatīvu enerģiju, jo nepastāv opcija „ļauns, slikts”. Tātad „karma” tas ir veikls duālās pasaules radītāju triks ar kuru bez pārtraukuma turēt cilvēku karmiskajā saitē bez tiesībām iziet no dualitātes spēles: tu kaut kad (ej nu sazini kad) biji slikts un vēl tagad neesi labs – tātad tev pienākas karmiskais sods un bezpārtraukuma ciešanas jeb „sēdēšana krātiņā”. Ja gribi, labākus apstākļus sēžot krātiņā – pielabinies man – tavam „krātiņa saimniekam”.

ka var nesolit

Šā laika „guru” nemāca par iespējām izstāties no spēles: dzimšana/nāve jeb duālās pasaules simulāciju un ciešanu slazds, jo viņi to nemāk paši. Ir tādi „guru”, kas par to skaisti un tēlaini runā, taču patiesībā paši pieder pie leju

 pejošajiem un pielieto viltīgo metodi: spēj runāt par to, ko ļaudis grib dzirdēt. Arī mūsu deputāti saka: „Kā var nesolīt, ja tauta grib, lai mēs solām...” Tomēr mēdz būt arī daži izņēmumi – šajā gadījumā ar cieņu domāju par Satja Sai Babu, Babadžī, Muniradžu...

Apzināta meditācija un apzināta garīgā prakse cilvēkam piešķir izpratni par to kā atbrīvoties no „krusta stiepšanas”. Diemžēl, tie cilvēki, kuri „stiepj savu krustu”, tā vietā lai paši no tā atbrīvotos, visādiem līdzekļiem skaudīgi cenšas nomesto krustu uzdabūt brīvajiem atpakaļ. Tā rodas apmelojumi un pazemojumi individuāli cilvēkiem, kuri cīnās par to, lai Absolūtās zināšanas ir pieejamas visiem cilvēkiem. Tā rodas datortroļļi, naida kurināšana tautu un valstu starpā, agresija un fiziska cilvēku slepkavošana, tā rodas 3 Pasaules karš...

Ja katrs cilvēks sāktu ar to mazumiņu, ka viņš izstājas no duālās pasaules melu un falsifikācijas spēles, izstājas un dzīvo saskaņā ar Kosmiskajiem Gaismas un Mīlestības likumiem, pielietojot visstiprākās enerģijas Kosmosā: Dzīvās Gaismas un Uguns enerģijas... ja tikai katrs sāktu ar sevi...

Mēģināsim medititēt!

Urantijā ir pieņemts, ka meditācija tiek vadīta vieglas mūzikas pavadījumā. Meditācijas vadītājs runā tekstu, bet meditācijā esošie ieklausās vārdos un mēģina saredzēt, sajust un vizualizēt. Ja tas ir iespējams, ieslēdziet vieglu fona mūziku, klusiņām vai pusbalsī izsauciet Gaismas spēkus un turpinot lasīt tekstu, mēģiniet to vizualizēt. Protams, ka labāk būtu, ja kāds Jums priekšā prasmīgi lasītu tekstu, taču, ja esat nolēmis mācīties meditēt ar mērķtiecīgu tekstu un nav neviena, kas varētu lasīt tekstu – lasiet to pats un ik pa brīdim aizveriet acis, lai vizualizētu vai apcerētu teksta saturu.

Cilvēks ir dubulta būtne, kas apvieno sevī Zemes un Kosmiskās enerģijas, un to vienmēr vajag atcerēties. Cilvēki pakļauj sevi kļūmēm un slimībām, ja pilnīgi ļaujas tikai Zemes vai tikai Kosmiskajām enerģijām. Pirmajā gadījumā cilvēks ir ar zemu, egoistisku intelektu, otrajā – var nokļūt psihiatriskajā slimnīcā un kļūt par tās patstāvīgu klientu. Atcerieties uzturēt sevī saikni ar Zemi un Kosmosu vienlaikus vienmēr un visur, ne tikai meditācijas laikā. Zemes enerģijas caur cilvēka „0” enerģētisko centru, kurš atrodas apmēram 20cm zem kājām, ieplūst cilvēka ķermenī un uztur harmonijā stihiju garu enerģijas, kuras mijiedarbojoties veido cilvēka fizisko ķermeni jeb miesu. Kosmiskās enerģijas caur Sudraba pavedienu un Antaharanu uztur cilvēka 

zeme mūžīgo individualitātes daļu: Dvēseli, Garu un Apziņas noskaņotāju un ieplūst cilvēkā caur smalko ķermeņu enerģētiskajiem centriem. Smalko ķermeņu enerģētiskie centri, kas pilnvērtīgi darbojas, ir saistīti ar Kosmosa enerģētiskajām laika telpām un cilvēka piekļuves pie Kosmiskā saprāta un apziņas līmeņiem. Garīgi attīstoties, ar smalko ķermeņu enerģētisko centru aktivizētu darbību var aizsniegties līdz savas esības sākotnējai radītajai daudzdimensionālajai formai – Dievišķajai Virsbūtībai un sasniegt tiesības apgūt Centrālās Saules enerģijas un izpratni par tām. Mūsu Gaismas skolotāji vēstījumā (čenelingā) mums ir piedāvājuši izpratni par 149 enerģētiskajiem centriem, tāpēc esam pieņēmuši, ka cilvēka smalko enerģiju 149 enerģētiskais centrs savieno cilvēku ar Sākumu Sākumu jeb ar Visaugstāko mūsu Kosmosa Radītāju.


 

1.meditācija IEVADS MEDITĀCIJĀM

 

Šī meditācija ir kā visu turpmāko meditāciju sākums. Šādu ievadu piedāvāju kā standartievadu, iesākot jebkuru meditāciju. Gluži vienkārši tam ir jākļūst par ikdienas rīta un vakara, kā arī krīžu situāciju konkrētu prasmei ātri un žigli atjaunot enerģijas plūsmas abos vektoros.

Iesēdies brīvi, atslābini ķermeni un prātu. Sagatavo savu būtību meditācijai. Dod atļauju sev, ka meditēsi.

Domās izsauc savus Gaismas un Mīlestības skolotājus, Dzīvās Gaismas sargeņģeļus, Dzīvās Gaismas un Uguns enerģijas no Centrālās Saules un ļauj šo enerģiju plūsmai viegli un brīvi plūst caur tevi uz māmuļas Zemes veidolu – fizisko zemi, enerģētisko apvalku ap Zemi un Zemes dvēseli Maldenu.

Esi kā tilts starp Radītāju un Zemes māti. Esi Gaismas tilts, kur Gaismas enerģija no Centrālās Saules iestiprinās tevī un plūst uz Zemes māti.

Esi kā mīlestības tilts, kur Zemes mātes mīlestība caur tevi paceļas augšup un dodas plašajā, bezgalīgajā Visumā.

starojoss

Esi kā Gaismas un Mīlestības tilts enerģiju plūsmai tevī un Tīrās Gaismas un Mīlestības enerģiju plūsmai ap tevi, telpā, ārpus telpas.

Vizualizē, ka enerģija no tevis plūst mirdzoša starojuma veidā, kas mijiedarbojoties ar visu tevī un ap tevi savienojas, veidojot Gaismas dzīvības zieda struktūru redzamajā un neredzamajā esībā.

Viss ap tevi pārvēršas Gaismas un Mīlestības enerģiju harmoniskā mijiedarbībā Gaismas dzīvības zieda evolūcijas formā.

Kādu mirkli ļauj Gaismas un Mīlestības enerģiju plūsmai brīvi un viegli plūst tevī un ap tevi.

Iztēlojies, ka esi Gaismas sfēras vidū, kur sfēras varavīkšņaino, tīrās Gaismas enerģiju starojumu veido enerģiju plūsmas, kuras ieplūst tevī no Kosmosa Centrālās Saules caur galvas augšpusi jeb 7 enerģētisko centru un plūst pa mugurkaulu, pa kājām un, piepildot, visu tavu ķermeni, uz Zemes mātes centru. Vizualizē, ka Vitalitātes enerģija, kas rotaļīgi un viegli caur „0” enerģētisko centru  no Zemes mātes, ceļas augšup pa tevi, pa kājām, pa muguru un vēdera dobumu uz augšu, pa kaklu un galvas augšpusi uz Centrālo Sauli bezgalīgajā Kosmosa telpā.

Saproti, ka cilvēks ir fiziski un garīgi vesels, ja šo enerģiju plūsma ir harmoniska, vienmērīga un vienmēr esoša.

Paliec šajās sajūtās vienmēr. Lai šāda enerģiju plūsma kļūst par tavu esības normu.

 

Katru reizi, kad uz sekundes daļām no rīta un vakarā „ieskriesi” šajā meditācijā, palielini savu apziņu un izpratni, ka Kosmiskā enerģija tevī tiek aktivizēta un ieplūst jau pa 8 enerģētisko centru, tad pa 9, nākamreiz pa 10 enerģētisko centru utt., līdz nokļūsi līdz 149 enerģētiskajam centram -enerģētisko vietu Centrālajā Saulē jeb sākumu sākumā.

 

No grāmatas „Visuma Valdnieki”: „Jūsu ķermenī atrodas septiņas čakras, un tās ir diezgan viegli sajust. Pirmās trīs (skaitot no ķermeņa lejas daļas) attiecas uz cilvēka izdzīvošanu, dzimuma tieksmēm un sajūtu uztveršanu. Ceturtā čakra ir sirds līdzjūtība, visu lietu izpratne, piektā ir kakla čakra, tai sakars ar runāšanu, sestā ir trešā acs, garīgā redze. Septītā ir kroņa čakra, kura atveras tad, kad apziņa jau sniedzas ārpus jūsu ķermeniskā veidola.

Kad nonāksiet līdz piecām čakrām ķermeņa ārpusē, jums būs jāsāk domāt par lietām, kuras grūti pat aptvert. Astotā čakra vēl atrodas jūsu darbības laukā. Tā lidinās apmēram 28 cm virs jūsu galvas. Arī devītā čakra atrodas jūsu ķermeņa tuvumā, apmēram metru no tā, bet, kad jau būs attīstījušās deviņas  DNS spirāles, šī čakra attālināsies no Jūsu ķermeņa ārpus Zemes, kļūdama par Zemes čakru, kas kalpos kā savienojums, sakarnieks. Desmitā, vienpadsmitā un divpadsmitā čakra atrodas daudz tālāk. Kad apgūsiet desmito čakru, tā būs pievienota Saules sistēmai, vienpadsmitā atradīsies Zvaigžņu pasauļu ceļos un divpadsmitā būs nostiprināta lokālā visuma izplatījumā.

Jūs varēsiet dabūt izziņas no šiem centriem, jo tie ir kopīgi centri, tāpat kā jūsu ārpusķermeņa čakras ir kopīgie centri. Kad iemācīsieties pārtulkot čakru centru ziņas, redzēsiet, ka jūsu dzīves pilnīgi mainīsies.”

 Vēl jāsaprot, ka katru reizi aktivizējot nākamo enerģētisko centru, cilvēka fiziskajā ķermenī un sajūtās notiks vēl neapgūtas dīvainas sajūtas, jo ar katru aktivizēto enerģētisko centru palielināsies smalko ķermeņu sfēriskais apjoms. Tas liks transformēties par Kosmiskās Gaismas pirmatēriju visiem sārņiem, ierobežojumiem, izkropļojumiem un visa veida zemo un negatīvo vibrāciju enerģiju formām. Sajūtas var būt dažādas: no sliktas dūšas, galvassāpēm līdz viegluma, apskaidrības un pat nedaudz eiforijas sajūtai. Viss ir atkarīgs no tā, cik „resnās krātiņa restēs” cilvēks iespundēts. Iesaku turpināt meditāciju praksi arī tad, ja sākumā sajutīsiet ne tās patīkamākās sajūtas. Meditāciju praksi turpinot, sasniegsiet arī atbrīvotības sajūtu.

 


templis

 

 

 2. meditācija: „Ceļojums uz Mūžīgās Uguns Lotosa templi”

   Šī – otrā meditācija ir paredzēta tam, lai cilvēks iemācītos saprast, ko un kā vajadzētu gribēt. Ir ļoti maz cilvēku, kas apzinās, ka viņiem ir tiesības un galvenais, iespējas, gribēt dzīvot citādāk. Lielākā daļa no cilvēkiem ir neapmierināti ar pašreizējo dzīves scenāriju un stāvokli, taču reti kurš precīzi saprot, ko vajadzētu mainīt un ko vēlēties. Parasti visas vēlmes ir diezgan primitīvas: gribu lai man ir attiecības ar vīrieti, kurš nedzer un nepīpē; gribu labāku mašīnu; gribu jaunu dzīvokli un lielāku algu; gribu skaistu sievieti; gribu dzīvot atsevišķi no vīramātes (sievasmātes), gribu būt brīvs no kaimiņienes lāsta... Nav slikti, taču visas šīs vēlmes balstās uz pamata jeb fizioloģiskajām vajadzībām (ēdiens, miegs, vajadzība pēc dzīvesvietas, dzimumdzīves apmierināšana), labākajā gadījumā vajadzība pēc drošības un aizsargātības (izvairīšanās no fiziskām ciešanām, briesmām un nepatīkamiem pārdzīvojumiem) un vajadzība pēc ģimenes, draugiem un mīlestības. Tikai retais vēlas apzināties savas spējas, dotības un vēlas/prot tās pielietot, lai sasniegtu savu mērķi un, kur nav svarīgs citu vērtējums, bet paša garīgā izaugsme un Dvēseliskais briedums. 

 Iesēdies ērti un brīvi. Aizver acis. Domās piesauc Radītāju no Centrālās Saules un viņa Gaismas un Mīlestības esību. Sākoties Galaktiskajai Rītausmai, kura ir atnākusi nomainīt duālas pasaules enerģijas, no Centrālās Saules mūsu Saules sistēmā ieplūst tādas Gaismas enerģijas, kuru uzdevums ir pārstrukturizēt veco, nederīgo par Kosmisko Gaismas pirmmatēriju. Šī sarežģītā, no daudziem Gaismas enerģiju paveidiem sastāvošā enerģiju plūsma, izskatās kā sudraboti zeltains starojums.

Tad lēnām sāc tuvoties Mūžīgās Uguns Lotosa uguns vietai. Ar katru soli sajūti uguns siltumu, maigumu un ar vien pieaugošo enerģijas jaudu. Ar katru nākošo soli izjūti, ka enerģija kļūst stiprāka un karstāka. Apstājies pie Uguns Lotosa tad, kad sajūties vislabākajā komforta zonā.

Izstiep uz priekšu plaukstas, tā, kā tu to darīji bērnībā pie Jāņu ugunskura. Var būt tev atmiņā kādas mīļas mājas, kurās krāsnī jautri sprēgāja uguns un tu sildīji ziemas salā nosalušās plaukstiņas. Tagad tieši tāpat. Sasildi plaukstas un ļauj, lai caur plaukstām ieplūstošais siltums un enerģija Tevi piepilda.

Sudraboti zeltītā enerģija ir telpā, Tavā apģērbā un nu jau tā ir piepildījusi Tevi pašu. Tu esi vienotā veselumā ar Mūžīgās Uguns Lotosa sudraboti zeltīto uguns enerģiju.

 Tagad, kad Tu esi saplūdis ar Kosmisko Spēka un Enerģijas Vienotību, vari izteikt īsas, konkrētas un precīzas savas vēlmes.

Pirmās vēlmes izsaki par savu fizisko ķermeni. (Piemēram: Es esmu vesels. Mans ķermenis ar katru mirkli atjaunojas un atveseļojas. Mana sirds ir vesela un stipra. Man ir laba redze, dzirde un ķermenis ir jaunavīgi vingrs.) Tu jau labāk zini, ko tu vēlētos savā ķermenī atveseļot un sakārtot. Par to arī padomā un vienlaicīgi vizualizē kā izskatās, ka tava vēlēšanās ir piepildījusies. Ja vēlējies, lai uzlabojas sirds veselība, tad ieraugi, vizualizē, izdomā, vienkārši notici, ka tev ir stipra, laba sirds.

Otrās vēlmes izsaki par to, kas attiecas uz tavu būtību, fizisko dzīvi, saskarsmi, darbu, materiālo labklājību, attiecības ar taviem mīļajiem un tuvajiem. (Piemēram: Es esmu pozitīvā saskarsmē ar maniem mīļajiem un tuvajiem. Man ir labs darbs un es esmu materiāli situēts. Man ir laba, stipra un stabila ģimene.) Izdomā, kas tevi satrauc šobrīd. Var būt tās ir attiecības, kurās nav harmonijas. Var būt attiecību nav vispār? Izdomā, kā izskatās, ka tev ir harmoniskas attiecības, kas balstās uz savstarpējās cieņas, mīlestības un patiesas tuvības attiecību modeļa, kur tu un tavi mīļie un tuvie ir saprotoši un visi cenšas būt ar vien labāki; kur mīlestība ir visur esoša; kur tu mīli un tiec mīlēts. Ieraugi, ka tava materiālā labklājība, pārticība un pašpietiekamība ir harmonijā ar tavām saprātīgajām vēlmēm. Pamēģini izanalizēt un saprast, kas ir tas, kas tavā dzīvē jāmaina, no kā jāatsakās un tas, ko tu vēlies iegūt, radīt, pilnveidot, uzbūvēt, saprast, apgūt, prast, varēt...

Trešās vēlmes izsaki, kas attiecas uz tavu Gaismas un Mīlestības šīs dzīves scenāriju, kurā Tu vari ielikt vēlmes par sevi kā Gaismas darba instrumentu un Vienoto Veselumu kopumā. (Piemēram: Es attīstos pa Gaismas un Mīlestības augšupejošo garīgās attīstības Zelta ceļu. Mans dzīves scenārijs sastāv tikai no pozitīviem notikumiem. Es esmu Gaismas un Mīlestības enerģijās un tāpēc savu dzīves scenāriju ar Gaismas un Mīlestības enerģiju klātbūtni veidoju un radu pats.) Vizualizē, ka proti pielietot Gaismas un Mīlestības enerģiju jaudu tā, ka ļaunums, naids un agresija tavā klātbūtnē izšķīst un izplēn nesasniedzis tevi. Viss ļaunais pārvēršas par spilgtu Gaismu un kļūst par tavu Gaismas enerģijas rezervi tavu vēlmju materializācijai. Tava Gaismas sfēra kļūst vēl spožāka un spēcīgāka. Ieliec savā daudzdimensiju būtībā nosacījumu, ka katra kaitējuma, ļaunuma un skaudības enerģija, ko citi tev sūta, izkūst kā stindzinošais ledus Gaismas un Saules enerģijās, pārvēršoties par spirgtu enerģijas papildinājumu tavai būtībai. Jo vairāk tev tiek sūtītas kaitējuma enerģijas, jo bagātāks tu kļūsti pret tiem, kuri savu enerģiju ir izniekojuši ļaunumā... No kaut kā taču tavām vēlmēm ir jāmaterializējas! Lūk, vēl viens tavu Gaismas enerģiju potenciāls, kuru vari iegūt tepat uz Zemes!

Pasildi vēl plaukstas, dvēseli un garu Mūžīgās Uguns Lotosa sudraboti zeltītās uguns enerģijas starojumā. Sajūti, ka Tava būtība turpina piepildīties ar šo enerģiju. Viss smagais, ļaunais, arī tas, ko apzināti vai neapzināti esi nodarījusi citiem, lēnām pārvēršas par Gaismu un to enerģijas formu, no kuras var materializēties tavas pozitīvās vēlmes. Un Tavas vēlmes sāk realizēties. Notici, ka tas ir iespējams. Ieraugi kā praktiski izskatās tas, ko Tu esi vēlējies.

Pastāvi vēl un paraugies apkārt. Telpā atrodas sudraboti zeltīti Gaismas eņģeļi un viņi Tavu lūgumu ir uzklausījuši. Viņi Tev uzsmaida un tad, izņemot vienu no Gaismas eņģeļiem, izgaist, lai dotos piepildīt Tavus lūgumus. Šis – viens eņģelis, vienmēr ir kopā ar tevi. Pat nav svarīgi vai tu tici sargeņģeļiem vai netici – viņš ir kopā ar tevi vienmēr. Var būt ar šodienu tomēr sāc uzticēties savam Gaismas un Mīlestības sargeņģelim?

Pasaule un Gaismas eņģeļi ir sadevušies rokās, lai piepildītu Tavu iecerēto sapni.

 Tad pateicies visam, kas Tev ir apkārt. Pasaki paldies Mūžīgās Uguns Lotosam un sudraboti zeltītajai enerģijai, pasaki paldies neredzamajiem un jau ceļā esošajiem Gaismas eņģeļiem. Pasaki paldies savam Gaismas sargeņģelim, pats sev, ka Tu esi tas, kas Tu esi. Pasaki paldies plašajam vienotajam Visumam, Gaismas spēkiem un Visaugstākajam Kosmiskajam Radītājam.

Un lēnām sāc atgriezties šeit un tagad. Lēna ieelpa. Lēna izelpa. Vēl viena ieelpa un izelpa un lēnām atver acis. Kad atvērsi acis – noteikti uzsmaidi pats sev un pasaulei. Un tu redzēsi – ar laiku arī tev pasaule sāks uzsmaidīt - tāpat vien.