SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Ceļojumi turpinās!!!

2016.gada ziemas (18.01.-05.02.) brīnišķīgais ceļojums pa Indiju ir noslēdzies. Katru reizi, atbraucot no Satja Sai Babas ašrama, Urantiešiem tiek dotas norādes par turpmāk darāmajiem darbiem garīgajā izaugsmē gan individuāli, gan mūsu kolektīvam kopumā. Arī šis Indijas apmeklējums nebija izņēmums. Kaut arī ceļojuma sākumā bijām iekļāvuši atpūtas un pat laiskošanās elementus braucienos ar eksotiskajām laivām-mājām un atpūtu elegantā viesnīcā uz salas okeānā, Gaismas skolotāju uzstādītā un apgūstamā “garīgās pilnveidošanās programma” bija jāizpilda tā kā tā. Šoreiz – ne tā vieglākā.

Kā kopējo tendenci, ar lepnumu un gandarījumu varu atzīmēt, ka Urantiešu fizisko ķermeņu vibrācijas ir sasniegušas ļoti labu līmeni, jo visi mūsu grupas ceļotāji, ieskaitot bērnus, jutās fiziski apmierinoši un pat ļoti labi. Toties enerģētiskā sakārtošanās un emocionālā attīrīšanās bija daudzkārt dziļāka un spraigāka kā parasti. Gala rezultāts – jauns izpratnes, garīguma un Gaismas vibrāciju līmenis.

Urantijas grupas parasti ir no 32 – 38 cilvēki, ieskaitot bērnus. Tomēr arī šādā lielā skaitā jūtamies kā viena ģimene.

Iebraucot Sai Babas ašramā, saņēmām vēstījumu, ka paveicamais garīgais darbs būs ļoti nopietns, dziļš un līdz ar to arī grūts. Taču Sai Baba apsolīja, ka viņš organizēs daudz jociņus, lai varam izturēt. Viss notika tieši tā – bija grūti, reizēm pat neizturami grūti sevis “pārdzimšanas” procesā un tieši tādās reizēs notika smieklīgi atgadījumi.

Viens no šādiem jociņiem notika brīdī, kad likās, ka esam iesprūduši pareizās atbildes un rīcības meklējumos. Bija bezizejas sajūta un mēs – četri cilvēki devāmies uz vietu ko sauc par Sai Babas meditācijas koku. Parasti tur ir ļoti kluss un vietas pa daudzajiem akmens soliņiem pietiek visiem. Tā kā bijām paredzējuši meditēt, saņemt vēstījumu no Sai Babas un klusiņām sarunāties, iekārtojāmies visattālākajā meditācijai atvēlētajā stūrītī, lai netraucētu citiem, kuri bija iekārtojušies tuvāk pie svētā meditācijas koka.

Neliela atkāpe: iepriekšējā vakarā Līga mūsu grupai bija novadījusi meditāciju par apvienošanos ar Lemūrijas dieviem, tai skaitā palūdzām Hanumana aizsardzību. (Hanumans ir cilvēkveidīga būtība ar Mērkaķa sejas vaibstiem).  

Tātad – bijām iekārtojušies vienā no daudzajām brīvajām vietām visattālākajā stūrī. Klusu sarunājāmies un meklējām rīcības variantus. Pēkšņi, tur, kur bijām mēs, neaicināts apsēdās “baltais” vīrietis un sāka meditēt. Tā kā mēs sarunājāmies, viņš mums angļu valodā dusmīgi aizrādīja, ka mēs traucējam viņam meditēt. Mēs teicām, ka viņš var pārsēsties citur – tālāk no mums. Vīrietis stūrgalvīgi palika mūsu izraudzītajā vietā, bet mēs piecēlāmies un pārgājām uz citu brīvo vietu. 

Pēc minūtēm piecām pa koku zariem no visām pusēm mūs- meditētājus sāka ielenkt liels, dažāda izmēra mērkaķu bars. Acu mirklī mērkaķi ielenca vīrieti, kāds no mērkaķiem zibenīgi nočiepa vīrietim pusdienu maisiņu ar bulciņām un maizītēm, žigli uzrāpās tievā kokā un uzsāka maisiņa satura revīziju, vienlaicīgi to izdalot sugas brāļiem. Vīrietis centās maisiņu atgūt, taču mērkaķis pārrāpās augstāk. Kad visi sugas brāļi bija paēduši, palielāks mērkaķis (!) atgrieza krānu, padzērās pats un padzērās citi mērkaķi. Tad viņi vēl reiz devās “taranēt “ vīrieti. Sākumā viņš mēģināja atgaiņāties, taču bija spiests kapitulēt un atstāt meditācijas koka teritoriju. Mēs pateicāmies mērkaķiem un Hanumanam – mērkaķu valdniekam, un atgriezāmies savā, sākotnēji izraudzītajā vietā, jo tur četriem tomēr bija ērtāka izvietošanās.

Tādi un līdzīgi, lielāki un mazāki jociņi mūs uzmundrināja ik pa brīdim, kad jutāmies garīgi “nošļukuši”.

Vēstījumā saņemtā informācija, ka kārtošanās notiks dziļos mūsu esības līmeņos, apstiprinājās. Taču šāda sakārtošanās ir vajadzīga tādēļ, ka saskaņā ar sinhronitātes likumu, mums ir jābūt enerģētiski un pat morāli gataviem milzīgajām strukturālajām  enerģētiskajām pārmaiņām, kuras sāks notikt jau šī 2016.gada pirmajā pusgadā.

Esam iecerējuši arī 2017.gadā doties uz Indiju. Ieplānotie datumi ir no 16.janvāra līdz 3.februārim.

Urantieši, ja vēlaties doties uz Indiju – sāciet pieteikties!

Ar mīlestību

  Skaidrīte Aleksejeva