SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Es sajūtu laimi. Mirklis tādas pavisam tīras laimes. Es sajūtu laimi tāpēc, ka dzied. Ka modina ar dziesmu. Un es gribu celties, iet un darīt, satikt citus un dalīties ar viņiem priekā. Jo šodien ir lieliska diena. Tā ir šeit. Šeit un tagad. Un es izsaku nodomu, ka es izdaru pašu labāko, ko šajā dienā var izdarīt. Ar gaismu un mīlestību! Un nu meditācija var sākties.

Es esmu šeit. Vietā, kur es jūtos drošībā, kur es esmu pasargāta. Es esmu pie dabas. Es šeit varu skriet, lēkāt un smieties. Es ieelpoju brīvi un viegli. Es sajūtu, kā šeit smaržo gaiss, un es to izbaudu. Spīd saule. Tā silda un iepriecina. Un es izstiepju rokas pretī vējam, es skrienu tam pretī, es to apskauju un rotaļājos ar to. Es kļūstu brīva un viegla. Un es sajūtu to, cik ļoti es mīlu vēju! Daba man ir visapkārt. Es to sajūtu ar visu savu ķermeni. Es priecājos kopā ar to. Es redzu sauli, un tā ir laime.

Iedomājieties arī jūs kādu sev īpašu vietu dabā, ieklausieties sevī, ko jūs sajūtat, saredzat, sadzirdat. Es sūtu dabai savu mīlestību – visam, kas ir. Es sūtu mīlestību Gaisa stihiju gariem. Es izsaku nodomu, ka es varu brīvi elpot, ka es esmu atvērta jaunajam, ka manī ir vieglums, ka patiesās gaismas zināšanas brīvi plūst manī, ka es esmu brīva no visa tā, kas ir lieks manai turpmākajai gaismas evolūcijai, ka es kļūstu es pati un ka man ir pozitīva saskarsme ar maniem mīļajiem un tuvajiem un ar sabiedrību kopumā. Es sūtu mīlestību Uguns stihiju gariem. Es izsaku nodomu, ka manā dzīvē ienāks siltums, draudzība un mīlestība, ka patiesās draudzības siltumā tiek pārradīts viss, kas līdz šim attiecībās ir radījis ciešanas un vientulību. Es piesaucu Ingliju – Dzīvo Kosmisko Uguns Radīšanas enerģiju, lai tā palīdz man atdzīvināt manas jūtas – mīlestības jūtas pret sevi un citiem, jo ar savām jūtām es varu radīt. Es sūtu mīlestību Ūdens stihiju gariem. Pirmais, kas šobrīd ienāk prātā, ir jūra. Man ļoti patīk būt pie jūras, ieelpot tās smaržu, dzirdēt, kā tā šalc. Un man patīk būt pie jūras kopā ar tiem, kurus es mīlu un kuri mīl mani. Un es sūtu jūrai savu mīlestību un apskauju to. Es sūtu mīlestību arī Zemes stihiju gariem, mīļajai Zemes Mātei. Es lūdzu tai piedošanu par to, ka man nav bijusi vēlēšanās būt šeit, uz Zemes, ka biju noliegusi savu fizisko ķermeni, ka biju noliegusi daudzas skaistas lietas šajā pasaulē. Bet tagad viss ir citādi. Man ir stingrs pamats zem kājām. Es esmu pilnīgā harmonijā ar Zemi un priecājos par dabas skaistumu, ko redz manas acis.

Šajā meditācijā man ir jāizdara vēl kas svarīgs. Es gribu pateikt savai Dvēselei, ka es viņu mīlu un ka apsolu runāties ar viņu arvien vairāk. Es sūtu mīlestību savai dvēselei. Es sūtu mīlestību arī saviem mīļajiem dvēseles aspektiem, kuri mani sargā un māca. Un es sūtu mīlestību savai monādei. Es to dziedinu un sakārtoju. Esi vesela un vienota. Tāpat es sūtu mīlestību arī visām pārējām manām monādēm, visiem jums, lai kur jūs arī būtu – gan tiem, kas, iespējams, ir iemiesoti, un arī tiem, kas nav iemiesoti. Un es sūtu mīlestību savai Augstākajai Būtībai. Mana mīļā Augstākā Būtība, sadzirdi mani! Vienmēr esi kopā ar mani, sargā, vadi un māci mani!

Mana mīļā Gaismas Ģimene šeit uz Zemes! Atsaucieties! Es vēlos atkal būt kopā ar jums, mīlēt jūs, priecāties kopā ar jums un veikt mūsu kopīgos Gaismas uzdevumus uz šīs planētas. Un es izsaku nodomu, ka es atpazīstu jūs un jūs atpazīstat mani. Un tāpēc, ka mēs esam kopā, mēs kļūstam laimīgi. Un es sūtu mīlestību un apskauju savu fizisko ķermeni. Esi vesels, esi stiprs. Lai es varu izpausties caur savu fizisko ķermeni ar Gaismu un Mīlestību. Es kļūstu par to, kas es patiesībā esmu – gaismas Dievs-radītājs. Es esmu harmonijā ar savu Fiziskā ķermeņa Rūķi un ar visiem Stihiju gariem. Un vēl es piedodu sev. Un piedodu arī citiem. Es piedodu un jūtu, cik atvieglots jūtas mans fiziskais ķermenis, jo es atbrīvoju viņu no sāpēm un viņā ienāk Mīlestība.

Es saprotu un sajūtu to, kāpēc es esmu šeit, šajā nometnē. Es esmu šeit tāpēc, lai izbaudītu laiku šajā vietā, iemīlētu sevi, priecātos, mīlētu citus un vienkārši dotu. Lai sajustu sevi un būtu kontaktā ar dabu, ar sauli un vēju. Lai vienkārši būtu un veidotu pozitīvu saskarsmi ar citiem, mācītos būt atvērta, caur sevis pieņemšanu pieņemtu citus un caur citiem pieņemtu sevi. Un lai būtu kopā ar savu Augstāko Būtību un ar Radītāju.

Šīs meditācijas nobeigumā es novēlu mums visiem visu laiku atrasties tīrās Gaismas un Mīlestības enerģijās. Un es novēlu mums visiem smaidīt katru dienu. Es pateicos sev, ka esmu šeit, un pateicos arī visiem tiem, kas bija klāt šajā meditācijā. Un es sūtu sev un jums visiem savu Mīlestību!

******

Sarmīte Gromska
Kvantu Pārejas Nometne
2017. g. 11. augustā