SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Katram cilvēkam dzīvē ir savi kāpumi un kritumi. Pagājušajā vasarā (2015.g.) no aprīļa līdz septembrim man bija nopietns emocionāls kritums – netiku galā ar sevi, ar savām domām, emocijām, vainas apziņu, mazvērtību. Bija dziļas bedres sajūta, kad neredzu pati izeju, neredzu ne vismazāko Gaismas stariņu. No visiem noslēdzos, ne ar vienu nekomunicēju. Apzinājos, ka esmu bedrē...un pat apzinājos, ka savā ziņā esmu mazohiste. Tagad pati par sevi pasmaidu, ka virs manas bedres bija izkārtne ar uzrakstu: „NETRAUCĒJIET MAN CIEST!”

Pats interesantākais, ka mani vislabākie draugi respektēja manu izvēli ciest un mocīties. Viņi meditēja par mani, viņi sūtīja man Mīlestības enerģijas sveicienus un viņiem bija redzējums, ka tas ir tikai tāds manas dzīves posms: cīņa ar sevi, pieredzes iziešana caur ciešanām.

Mēdz būt arī tāda cilvēka izvēle. Ja kādam lūdzu padomu – padoms tika dots.

Gāja laiks... Interesējos un saņemu informāciju kā iet draugiem Urantijā. Viņi straujiem soļiem iet garīgajā attīstībā uz priekšu..., bet es sēžu bedrē un spītējos pati ar sevi. Rodas sajūta, ka esmu viņus nodevusi, ir pat vainas sajūta..., sajūta, ka kāds uz manis dusmojas...

Ir grūti atgriezties, bet iet laiks un vēlme atgriezties nāk aiz vien lieāka. Bedre jau apnikusi, tur nav nekā kā tikai ciešanas. Atceros, ka es taču biju ļoti dzīvespriecīga un smaidīga meitene. Vēlos atpakaļ šo sajūtu!

Sapratu, ka problēmām ir jāmeklē cēloņi un cēloņi ir jānolikvidē! Es saņemos un ar trīcošām rokām un kājām atgriežos Urantijā. Un visi mani sagaida ar tāāādu Mīlestību!!! Es sapratu! Viņi visi mani gaidīja atpakaļ!

Dažas meditācijas, kuras, šķiet, ir rakstītas tieši man. Jauna informācija – caur kuru sapratu savu sajūtu cēloņus. Pareizi jautājumi Gaismas skolotājiem (čenelings pie Līgas, dziedināšana pie Venta, kuru vairākas reizes „izeju” pati mājās atkārtoti). Daudzas citas jaunas lietas, uz kurām tiek strādāts un meditēts... Un ir milzīgs rāviens uz augšu! Un es atkal smaidu un priecājos. Ir milzīgs enerģijas pieplūdums – tāds, kādu nebiju jutusi kopš jaunības.

Apgūstu, izeju Reiki iniciāciju un Reiki dziedinošās enerģijas. Tālāk jau kopā ar visiem apgūstu jaunu pakāpi – iekšēju mieru, skaidru saprātu.

Redzu kā blakus tuvi un mīļi cilvēki turpina iet ciešanu ceļu. Tomēr ievēroju Reiki principu un Kosmisko likumu: „Jau šodien es pieņemu pasauli tādu kāda tā ir!” Redzu, jūtu cēloņu – seku likumsakarības apkārtējā pasaulē, cilvēkos...

Katram savs ceļš, sava pieredzes apgūšana. Iespēja būt laimīgam, priecīgam, veselam, enerģiskam ir dota katram. Mainīt uz šīs pasaules mēs varam tikai vienu cilvēku – pats sevi! Un tad kā brīnums mainās pasaule un cilvēki ap mani!

 

Ar Mīlestību Baiba.