Drukāt

/ katru ceturtdienu no 18.00 – 19.30 /

mazais meditaciju aplisŠīs nodarbības ir orientētas uz praktisko rīcību. Nodarbības ir ceturtdienās un to sākums ir precīzi 18.oo. Iesākumā tiek pasniegta informācija par jaunākajiem notikumiem kosmiskās transformējošās Uguns iedarbības rezultātā. Tiek pārrunātas sajūtas, notikumi, rīcības plāni un uzvedības modeļi saistībā ar atvērto pārejas portālu uz 4 dimensiju enerģiju. Tiek izskaidrotas neparastās pārvērtības cilvēku fiziskajos ķermeņos un uz planētas kopumā.

Meditācijā, kura ilgst nepilnu stundu, mācamies pieņemt un pakāpeniski apgūt arvien jaudīgākās kosmosa jaunās starojuma enerģijas. Mācamies atpazīt un izprast dažādu enerģiju veidus, jaudu, darbības nozīmi un to praktisko pielietojumu, lai visur kur mēs ierodamies – mājās, darbā, sabiedrībā, mēs spējam piepildīt ar Gaismu, Mīlestību un Harmoniju, lai esam līdzsvaroti un spējam palīdzēt sev, saviem mīļajiem un tuvajiem.

Tas ir jautājumu un atbilžu vakars. Uz meditācijām var ierasties arī iesācēji un tie, kuri vēlās uzzināt, izzināt, apjaust, izprast . . .

Ceturtdienas meditācijas  ir regulāri un nodarbības netiek izlaistas  pat svētku dienās vai dienās ar īpašiem notikumiem Latvijā.

Pārejas Portāls ir atvērts jeb Jaunā kosmiskā starojuma laiks ir klāt!

Sagaidāmās pārmaiņas

Katrs cilvēks sevī vai nu jau ir sajutis vai sajutīs šādas pārmaiņas (tā ir Apziņas jeb iekšējā Dievišķuma pamošanās):

Cilvēks var atgriezties Dvēseles mājās vai iesākt jaunu etapu uz Zemes ar Jauno enerģiju. Jā, patiešām, Jūs varat iet “mājās” tūlīt. Un tomēr – Jūs tur nokļūsiet nedaudz vēlāk, vēl pēc dažiem pieredzes apgūšanas posmiem. Jo iet projām tūlīt ir līdzīgi kā celties augšā un iet projām filmas seansa laikā, kad filma vēl nav beigusies. (Tas ir pazemojoši atstāt darba lauku pirms noslēguma.) Jo vairāk, Kosmiskajam Dievišķajam Garam ir vajadzība pēc garīgi attīstītiem cilvēkiem, lai palīdzētu apgūt un pielietot Jauno enerģiju. Tas, ko Jūs šobrīd protat, ir ļoti svarīgi tiem, kuri šo ceļu tikai iesāk iet un mācīties. Tā ir Jūsu praktiskā pieredze kā fiziski iemiesotajiem skolotājiem, kas palīdz radīt Jauno Dievcilvēku.

Papildus informācija: Edgars (Mob.: 20678102).