SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

/ katru ceturtdienu no 18.00 – 19.30 /

mazais meditaciju aplisŠīs nodarbības ir orientētas uz praktisko rīcību. Nodarbības ir ceturtdienās un to sākums ir precīzi 18.oo. Iesākumā tiek pasniegta informācija par jaunākajiem notikumiem kosmiskās transformējošās Uguns iedarbības rezultātā. Tiek pārrunātas sajūtas, notikumi, rīcības plāni un uzvedības modeļi saistībā ar atvērto pārejas portālu uz 4 dimensiju enerģiju. Tiek izskaidrotas neparastās pārvērtības cilvēku fiziskajos ķermeņos un uz planētas kopumā.

Meditācijā, kura ilgst nepilnu stundu, mācamies pieņemt un pakāpeniski apgūt arvien jaudīgākās kosmosa jaunās starojuma enerģijas. Mācamies atpazīt un izprast dažādu enerģiju veidus, jaudu, darbības nozīmi un to praktisko pielietojumu, lai visur kur mēs ierodamies – mājās, darbā, sabiedrībā, mēs spējam piepildīt ar Gaismu, Mīlestību un Harmoniju, lai esam līdzsvaroti un spējam palīdzēt sev, saviem mīļajiem un tuvajiem.

Tas ir jautājumu un atbilžu vakars. Uz meditācijām var ierasties arī iesācēji un tie, kuri vēlās uzzināt, izzināt, apjaust, izprast . . .

Ceturtdienas meditācijas  ir regulāri un nodarbības netiek izlaistas  pat svētku dienās vai dienās ar īpašiem notikumiem Latvijā.

Pārejas Portāls ir atvērts jeb Jaunā kosmiskā starojuma laiks ir klāt!

Sagaidāmās pārmaiņas

Katrs cilvēks sevī vai nu jau ir sajutis vai sajutīs šādas pārmaiņas (tā ir Apziņas jeb iekšējā Dievišķuma pamošanās):

 • Sāpes un nepatīkama sajūta visā ķermenī, it īpaši kaklā, plecos, mugurā, mugurkaulā. Tas ir DNS intensīvas enerģētiskās maiņas un nomaiņas rezultāts. Mainās ķermeņa šūnu un orgānu struktūra. Šī procesa laikā ceļas fiziskā un garīgā ķermeņa vibrācijas. Ar laiku šāda sajūta pāries.
 • Iekšējas milzīgas, padziļinātas sajūtas: sāpes, ilgas, skumjas bez redzama iemesla. Šādā veidā cilvēka informatīvais lauks atbrīvojas no pagātnes (šīs un iepriekšējo dzīvju) ciešanu negatīvās pieredzes un tāpēc ir sajūta, ka ir „nāvīgas” skumjas. Tas atgādina sajūtu, kad Jums ir jāšķiras no kaut kā ļoti pierasta un mīļa (piem., no bērnības mājām, no tuva cilvēka utt.). Tas pāries.
 • Asaras – raudāšanas (“gaudošanas”) sajūta, arī bez redzama iemesla, līdzīgi kā otrajā punktā. Tas ir labi, ja birst asaras, tas palīdz atbrīvot veco enerģiju un to transformēt. Arī tas pāries.
 • Pēkšņas izmaiņas darbā un karjerā. Ļoti izteikts simptoms. Ja cilvēks sāk mainīties, tad lietas un apkārtējā situācija arī mainās. Taču tā jebkurā gadījumā liek visu sakārtot tā, ka tas mainās uz labu. Dažkārt tas var būt saistīts arī ar darba zaudējumu un maiņu, lai jaunais darbs atbilstu garīgajam līmenim un vibrācijām. Arī tas pāries.
 • Problēmas ģimenē caur saskarsmi. Katrs cilvēks ir „pieslēgts” pie savas ģimenes caur veco karmu. Kad cilvēks iziet no karmiskā cikla, mainās vecās karmiskās saites un pamats, uz kā veidojās ģimenes locekļu sadarbība. Tas izpaužas kā vēlēšanās nošķirties no draugiem, ģimenes, ikdienas steigas. Arī tas pāries. Pēc zināma perioda attiecības atjaunosies, tikai jau citā līmenī, ja Jūs vēl gribēsiet ar viņiem turpināt sadarboties pieredzes apgūšanai. Jaunās attiecības būs veidotas pamatojoties uz jauno enerģiju, bez karmiskām piesaistēm.
 • Neierasts pamošanās laiks, parasti tas ir starp diviem un četriem naktī. Tā kā fiziskajā un garīgajā cilvēka veidolā notiek milzīgs pārveidošanās, pārkārtošanās, atjaunošanās, aktivizēšanās utt. darbs, tad pamošanās nozīmē „elpas ievilkšanu” starp darba posmiem. Esiet mierīgi. Ja pēc pamošanās nevar ilgi aizmigt, labāk piecelties un kaut ko sakarīgu padarīt un nevis gulšņāt un kreņķēties. Arī tas pāries.
 • Jaudīgi sapņu tēli: kari, sadursmes kara laukā, kāds seko un grib nogalināt, monstri, lidošana, krišana bedrēs, citplanētiešu kuģu apmeklēšana, utt. Tā ir veco enerģiju atbrīvošana. Arī tas pāries.
 • Ēšanas paradumu maiņa: Ikdienā ir vēlēšanās lietot vieglāk sagremojamus ēdienus: augļus, dārzeņus. Ēst gribas mazāk, it sevišķi saulainās dienās. Apgūstot jauno enerģiju palielinātās vibrācijas, dažu ēdienu lietošana (alkohols, gaļa, pākšaugi, kvieši) var izraisīt nelabuma, vemšanas un saindēšanas simptomus. Savā ēdienkartē ierādiet vietu produktiem, kas veicina asinsvadu tīrīšanos un asins bagātināšanu ar skābekli, jo ceļoties vibrācijām uz planētas, organismā notiek pastiprināts pieprasījums pēc skābekļa. Diemžēl, ateroskleroze, asinsvadu neelastība, insulti, infarkti būs vieni no galvenajiem palielinātas mirstības faktoriem.
 • Fiziskā dezorientācija. Apjukuma sajūta, aizmāršība būtiskās lietās, tāds kā sajukums un haoss. Sajūta, ka neesat ne uz Zemes, ne Debesīs. Tas ir tāpēc, ka attīstoties garīgi, fiziskais ķermenis netiek līdzi un atpaliek. Tādās reizēs jāiet dabā, fiziski jāpastrādā, lai iekšēji vieglāk apgūtu jauno enerģiju un spēju adaptēties notiekošajos procesos.
 • Pastiprināta runāšana ar sevi. Iespējams, Jūs pēkšņi pieķersiet sevi, ka, jau kādu laiku, runājat paši ar sevi, dažkārt „saruna jau iet” pusstundu un vairāk. Tā ir notiekošo procesu apguve caur jaunu līmeni. Sarunas laikā cilvēks “izspēlē” un “atstrādā” dažādu dzīves situāciju maksimāli kritiskās robežas lietās. Visbiežāk tiek analizētas ciešanu un problēmu lietas. Sarunas ar sevi pastiprināsies un kļūs tekošākas, apskaidrotākas un ar lielāku atklāsmju izpausmēm. Tā nav prātā jukšana, tā ir tikai Jūsu Dievišķās daļas virzīšanās uz priekšu, attīroties no vecajām smagajām enerģijām caur apziņas ceļu. (Pēc palīdzības pie mediķa nav jāgriežas! Nervu zāles nav jādzer! Ja tomēr jūtaties nelāgi, varat aprunāties ar profesionālu dziednieku, kurš pārzin notiekošos procesus.)
 • Vientulības sajūta, kaut arī apkārt ir ļoti daudz cilvēku. Ir vientulības un atsvešinātības sajūta. Dažkārt kopā sanāk šādi domājošie cilvēki un mēģina nošķirties no kopējās sabiedrības. Kā Dievišķa būtne cilvēks attīstās vienatnē, kaut arī apkārt virmo daudz cilvēku un kaislību. Vientulības sajūta rodas arī tad, kad cilvēku pamet Kosmiskie Garīgie Gaismas Skolotāji, jo viņi dod vietu citiem Skolotājiem, bet šis starpposms ir ārkārtīgi smags, jo cilvēks tad ir vienatnē „aci pret aci” ar savu Dievišķo Gaismas būtību un ar daudzajās dzīvēs uzkrātajām negācijām. Pa šo laiku iekšējā telpa fiziskajā un garīgajā līmenī tiek piepildīta ar Mīlestību un Jēzus Apziņas enerģiju. Arī tas pāries.
 • Baiļu sajūtas pazaudēšana. Rodas sajūta, ka pilnībā ir pazaudētas bailes. Vēlēšanās ir nenozīmīgas vai vēlēšanās, kas attiecas uz materiālo pasauli vispār vairs neeksistē. Tas arī ir normāli.
 • Ja ir sajūta, ka kaut kas jādara, bet neko negribas darīt, tad kādu brīdi tā arī dariet – atvēliet laiku, lai darītu “neko”. Pārtrauciet karu ar sevi, par to, ka Jūs neko nedarāt, jo tas pāries. Tas notiek ar Jums līdzīgi, kā tas ir tad, kad tiek pārstartēts dators. Ir nepieciešams atslēgties no aktīvas rīcības, lai ļautu “izņemt veco programmu un ieinstalētu jaunu, sarežģītu programmu” jeb, lai Jūsos nostiprinātos jaunā Jēzus Apziņas enerģija. “Nekā” darīšanas laikā esiet dabā bez TV un radio!
 • Dziļas ilgas un tieksme pēc kaut kā tāla Šis, diemžēl, ir vissmagākais transformācijas veids. Tāda sajūta rodas Dvēseliski garīgi attīstītiem cilvēkiem, kuri jau ir apguvuši Jēzus Apziņas enerģiju. Rodas dziļa un jaudīga tieksme pamest fizisko ķermeni un šo planētu. Tā nav pašnāvības enerģija. Tās nav bailes, bezcerība vai bezizeja. Tā vienkārši ir “atkailinātā” Dvēsele, kas uzrāda to, kas visu laiku bija apslēpts – tiekšanās atpakaļ uz Dvēseles pirmavotu, tiekšanās pēc Radītāja mājām jeb Dvēseles sākuma pirmavota. Pamata iemesls tam ir ļoti vienkāršs. Cilvēks ir noslēdzis karmisko ciklu un visus līgumus un kontraktus scenārija izpildē. Līdz ar to cilvēks ir gatavs sākt jaunu scenārija cēlienu fiziskajā ķermenī, bet iekšējā Kosmiskā atmiņa dod informāciju par to vietu, kur ir Dvēseles pirmavots. Un cilvēkam ir IZVĒLES IESPĒJA.

Cilvēks var atgriezties Dvēseles mājās vai iesākt jaunu etapu uz Zemes ar Jauno enerģiju. Jā, patiešām, Jūs varat iet “mājās” tūlīt. Un tomēr – Jūs tur nokļūsiet nedaudz vēlāk, vēl pēc dažiem pieredzes apgūšanas posmiem. Jo iet projām tūlīt ir līdzīgi kā celties augšā un iet projām filmas seansa laikā, kad filma vēl nav beigusies. (Tas ir pazemojoši atstāt darba lauku pirms noslēguma.) Jo vairāk, Kosmiskajam Dievišķajam Garam ir vajadzība pēc garīgi attīstītiem cilvēkiem, lai palīdzētu apgūt un pielietot Jauno enerģiju. Tas, ko Jūs šobrīd protat, ir ļoti svarīgi tiem, kuri šo ceļu tikai iesāk iet un mācīties. Tā ir Jūsu praktiskā pieredze kā fiziski iemiesotajiem skolotājiem, kas palīdz radīt Jauno Dievcilvēku.

Papildus informācija: Edgars (Mob.: 20678102).