SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

2017.gadā ārpus Urantijas telpu pasākumi bija dažādos virzienos: ceļojumi pa Latviju, Indiju, Ēģipti un citur; Vasaras Saulgrieži, Urantijas Bērnu meistarības centra gada pasākums brīvdabā un citi interesanti pasākumi.
2017.gada vasarā aizsākām jaunu tradīciju, kuru ierosināja Edgars: „Kvantu lēciena” nometni. Esmu sajūsmā par rezultātu. Izskatās, ka sajūsmā ir arī paši nometnes dalībnieki. Par to liecina nometnes laikā radītie skaistie „Dvēseles darbi”. Ar dažiem iepazīstināsim arī Jūs, mīļie Urantijas mājas lapas lasītāji.
Pirmais darbiņš ir Sarmītes uzrakstītā meditācija. Lai Jūs varētu apjaust šīs meditācijas dziļumu, pastāstīšu to, ka Sarmīte ir pilnībā fizioloģiski neredzīga caur acīm, taču dvēseles redzes dziļumu var tikai apbrīnot. Sarmīte ir pilnīgs pretstats tiem, kuriem ir spēja redzēt ar acīm, taču viņi tomēr ir akli visās nozīmēs.
Otrs darbiņš ir Tatjanas dvēseles un gara lidojuma sajūtas uz papīra. Papīrs ir plakana virsma un uz papīra nav iespējams uzlikt 12 dimensiju izjūtas, kurās darbojas smadzenes un visa jūtu un sajūtu gamma, tomēr pamēģiniet to vizualizēt un sajust.
Dvēseles darbiņus lasiet sadaļā „Urantiešu rakstiņi”. Vēl piebildīšu, ka līdzīgus pasākumus 2018.gada vasarai plānojam atkal.
Plānojam:

  • 4/5.maijs. Gājputnu pavasara koncerts pie Unguru ezera un „Balto galdautu” diena Popē.
  • 21/22.jūnijs. Vasaras saulgrieži.
  • Ceļojumi ārpus Latvijas: uz Valaam klosteri Ladogas ezerā, Lietuva, Ēģipte, Indija u.c.
  • 1/2.jūlijs. Lielais Urantijas Bērnu meistarības centra pasākums brīvā dabā.
  • Augusta sākums. Nometne „Kvantu lēciens”.
  • Dažos pasākumos datumi var mainīties un tiks precizēti.

Uz pozitīvo sadarbību rosinot:
ar mīlestību
Skaidrīte Aleksejeva