SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Šobrīd Zemes evolūcijas procesā ir iestājies tāds periods, kad visas fiziskās, materiālās un smalkās struktūras redzamajos un neredzamajos veidolos transformējas jeb pārstrukturējās. No Centrālās Saules (lasi - Visaugstākā Kosmiskā Radītāja) ar katru mirkli palielinās plūstošās Uguns Transformējošās enerģijas intensitāte. Piektajai cilvēku rasei šīs enerģijas nodrošina iespēju pārveidoties par Sestās rases cilvēkiem. Tas ir jauns cilvēku veids.
Centrālās Saules jeb Radītāja enerģija ir visuresoša, tāpēc nav brīnums, ka transformācijai ir pakļauti visi planētas cilvēki, gan tie, kas tic, gan tie, kas netic, gan tie, kas šo transformāciju pieņem, gan tie, kas spītīgi un stūrgalvīgi tam pretojas. Radītāja Gaismas plānam nav šķēršļu šī plāna realizācijā. Tāpēc ar cilvēkiem notiek dīvainas lietas. Lielākoties, cilvēki savā garīgajā nabadzībā domā, ka tās ir slimības pazīmes vai sekas. Pārbaudoties pie mediķiem, tāda īsta diagnoze netiek uzstādīta. Loģiski, jo Radītāja transformācijas plāns nav slimība.
Cilvēku pārveidošanās transformējošajās enerģijās notiek līdzsvaroti un pakāpeniski. Katram cilvēkam tā ir saskaņā ar viņa individualitāti un personīgo dvēseles lielumu, jaudu un viedumu, tāpēc vienotas "receptes", kura der visiem nav un nevar būt. Taču ir zināma veida principi un enerģijas apgūšanas posmi.
Ņemot par pamatu citu un Urantijas fonda pieredzi, cilvēku pārveidošanās procesa laikā izšķiram vairākus pārstrukturēšanās posmus:
  • Fiziskā ķermeņa pārveidošanās posmā atveseļojas ķermenis, kļūst stiprāka imunitāte, uzlabojas visu orgānu sistēmu darbība, daudzo analīžu rādītāji līdzinās tuvu ideālam vai tieši otrādi – izskatās katastrofāli slikti, taču cilvēks jūtās ļoti labi. Fiziskā ķermeņa pārveidošanās laikā ir ārkārtīgi smagas sāpju sajūtas dažās ķermeņa daļās, vai pat visā ķermenī, ieskaitot kaulu sistēmu. Tā kā karmas enerģētika uzkrājas kaulu šūnās un it īpaši zobos un galvaskausā, tad transformācijas laikā skeleta, saišu, cīpslu, galvas un zobu problēmas samilzt. Dažkārt cilvēki domā, ka tik stipri galva var sāpēt onkoloģijas u.c. problēmu gadījumā, taču ārstu un pārbaužu rezultāti uzrāda, ka noviržu no veselības nav. Sāpju sajūtas var ilgt gadiem. Var sāpēt visi orgāni ķermeņa augšdaļā (skaitot no jostas vietas), citreiz kājas, gurni, jostasvieta. Interesantas sajūtas veidojas, ja sāp tikai viena ķermeņa puse. Tā kā lielākā pārveidošanās notiek nakts laikā, tad vienu nakti var sāpēt visa kreisā puse, nākošajā naktī ir viegli un cilvēks izguļas, aiznākamajā naktī sāpes kreisajā pusē atjaunojas . . . un tā šis process var notikt pat dažus mēnešus. Pēc tam līdzīgi viss atkārtojas ar labo pusi. Tādā veidā pārveidojas šūnu struktūra, lai šūnas un ķermenis spētu pielāgoties Kosmiskā Radītāja palielinātā starojuma jaudai.
  • Smalko ķermeņu pārveidošanās ir saistīta gan ar nervu spriedzi, depresiju, bailēm, agresiju, gan ar pozitīvo sajūtu klātbūtni. Negatīvo un pozitīvo emociju, domu un rīcību enerģijas nomaina viena otru cikliski un viļņveidīgi, dziļi krīzes momenti mijās ar izteiktiem "dvēseles lidojumiem". Smagākais šajā posmā ir tas, ka daļa ieslīgstot depresijā un bailēs jūtās kā nokļuvuši bezizejā un tur arī iestrēgst. Ar stipru gribasspēku un zinošu speciālistu klātbūtni, parasti, šādiem cilvēkiem izdodas "izrāpties no bedres".
Uguns transformējošā enerģija jeb Evolūcijas enerģija ar vien jaudīgāk "apskalo" cilvēka smalkos līmeņus un fizisko ķermeni. Ja cilvēks pieņem Radītāja esamību un uzticas kosmisko likumu kārtībai, cilvēka visos līmeņos pakāpeniski un harmoniski sāk ieplūst Evolūcijas enerģija. Visjaudīgākā šī plūsma ir tieši caur galvaskausa augšdaļu un čiekurveida dziedzeri. Enerģija ieplūst galvaskausā un pa mugurkaulu plūst uz leju, pa kājām un caur cilvēka ķermeni savienojas ar Mātes Zemes enerģiju. Jo patiesāk un sirsnīgāk cilvēks spēj meditēt vai radīt SAVU PERDONĪGO (!) lūgšanu Radītājam un Gaismas spēkiem lūdzot garīgo apgaismību, jo jaudīgāka veidojas enerģijas plūsma. (Diemžēl baznīcu dogmatiskās lūgšanas šo efektu nerada).
Pēc svilpjošās skaņas ausīs, var atpazīt enerģijas plūsmas stiprumu. Iesākumā, kad veidojas plūsmas kanāls, svilpjošā skaņa ir pat pārāk skaļa, taču pēc kanāla "uzbūvēšanas" skaņa kļūst klusāka, vienmērīgāka un ne tik traucējoša. Ķermenī var veidoties siltuma vai "skudriņu skraidīšanas" sajūta. Sīkšanas, bet dažkārt dunoņas process vairs neapstāsies nekad un tas nozīmē, ka pārveidošanās process ir sācies un turpināsies bezgalīgi ilgi.
Turpinoties un pieaugot kosmiskās enerģijas plūsmai cilvēka ķermenī, pakāpeniski "saremontējas" bojātie un iedarbinās "snaudošie" enerģētiskie centri (čakras). Galvas sāpes, džinkstoņa ausīs, kasīšanās kaklā, sirds ritma traucējumi, smaguma sajūta saules pinuma rajonā, sāpes astes kauliņā, sāpes gurnos un kāju locītavās u.c. liecina, ka pieaug enerģijas plūsma ķermenī. Dažkārt saasinās hroniskās slimības, lai pēc šūnu pārkārtošanās, slimība lēnām un pakāpeniski atkāptos. Ja ar jums tas notiek – priecājieties, Radītājs, Gaismas un Mīlestības spēki ir jūs pieņēmuši savā aizsardzībā dodot iespēju mainīties un transformēties! Diemžēl, esmu dzirdējusi, ka tiek mācītas un dotas metodes mākslīgai čakru aktivizācijai, trešās acs atvēršanai, ezoterisko spēju un prasmju apgūšanai utt. . . Muļķības! Kosmosa likums nosaka, ka dvēsele iemiesojas cilvēka ķermenī, lai apgūtu pieredzi un cits jūsu vietā nevar izdarīt to, ko pašam ir jādara. Ar mākslīgām metodēm strādā Tumsas enerģijas nesēji un, lielākoties, par pakalpojumu cilvēks Tumsas hierarhijai samaksā ar dvēseles spēku. Vai kāds jūsu vietā var paēst vai padzerties? Garīgai attīstībai ir jānotiek pakāpeniski, saskaņā ar cilvēka garīgo briedumu. Tad, kad cilvēks būs ar savu godīgu un centīgu darbu nopelnījis, tad arī atvērsies trešā acs, spējas utt. Mākslīgās metodes, lai atvērtu čakras ir līdzīgi kā tad, ja jūs stimulētu grūtnieci dzemdēt bērnu, ja embrijam vēl ir tikai kādi trīs, četri mēneši. Vai tāds bērns ir dzīvotspējīgs? Lūk, tādēļ arī daudzi pēc mākslīgo metožu pielietošanas "iesprūst" vai arī nav spējīgi atrast Gaismas ceļu nekad. Tikpat bīstami ir lietot kaut kādus harmonizatorus, protektorus, ciparu kodus, tumsas sakrālās ģeometriskās formas, matrices, formulas utt. Tā ir vistiešākā Tumsas vampīriskās saites izveidošana un dvēseles enerģijas zagšana.
Kad sakārtojas galvenie enerģētiskie centri, arī cilvēka personīgā enerģija lēnām sāk mosties. Par to liecina sāpes astes kaula rajonā. Dīvainas sajūtas kāpj no astes kauliņa pa mugurkaulu un ķermeni uz augšu, dažkārt līdz nabai, citam līdz saules pinumam, tad sajūtas norimst, lai pēc kāda laika tās atsāktos no jauna. Arī šis process, tāpat kā iepriekšējais var noritēt mēnešiem vai pat gadiem ilgi. Viss atkarīgs no tā, cik labi cilvēks izprot un pieņem notiekošās izmaiņas sevī un Visumā kopumā. No tā, kāds ir cilvēka apziņas līmenis, tiek maigi un pakāpeniski palielināta kosmiskās enerģijas klātbūtne cilvēka pārveidošanai.
Turpinoties enerģijas plūsmas jaudai cilvēka ķermenī, paša cilvēka enerģija paceļas līdz čiekurveida dziedzerim un atsprāgst "vāciņš", kurš piektās rases cilvēkiem traucē enerģijas saplūšanai ar Visuma enerģiju. "Vāciņa" atsprāgšana var notikt mierīgi un pakāpeniski vai arī strauji ar enerģētisko sprādzienu. Fiziski "sprādziens" rada insulta vai milzīgu galvassāpju sajūtu. Arī pēc tam dažādas intensitātes galvassāpes var atkārtoties un tikpat pēkšņi, kā tās uznāk, tik pat pēkšņi arī pāriet. Tās ir ieplūstošo enerģiju spiediena radītās izjūtas.
Turpmāka enerģiju jaudas pieaugumu, cilvēks pakāpeniski atbrīvojas no zemo un negatīvo vibrāciju enerģiju veidojumiem, t.sk. no paša radīto baiļu, haosa, depresiju, spriedzes, stresa, agresijas u.c. enerģijām. Pakāpeniski visi līmeņi "attīrās" un piepildās ar Gaismas un Mīlestības enerģijām līdz kādā brīdī notiek brīnums – cilvēka Augstākais "Es" savienojas ar cilvēkā esošo Gaismas būtnes būtību. Šī sajūta ilgst pusstundu, vai nedaudz ilgāku brīdi, taču tas ir tik emocionāli bagāts mirklis, ka atmiņā paliek mūžīgi. Katram tas ir savādāk un katrs "lidojums" ir vienreizējs un neatkārtojams. Ar šo brīdi sākas jauns, būtisks garīgās attīstības posms. Parasti šī perioda norisei stipri pretojas cilvēka "Ego". "Nez no kurienes" izlien paniskas bailes, milzīga agresija un naids, ciešanas, vientulības sajūta, nemiers, neticība, riebums pret cilvēkiem, šaubas utt. Tādā veidā "mirst Ego" un vēl ar agonijas konvulsijām cenšas cilvēku ieraut ciešanu un haosa bedrē. Mierīgi! Apzinieties, ka tur "ārdās un spīrājās" jūsu "Ego" un ļaujat viņam mirt. Lai ātrāk atbrīvotos no "Ego" virskundzības, pieņemiet visu, kas ar jums notiek saglabājot iekšējo līdzsvaru un harmoniju, jo viss, kas notiek kādreiz taču beigsies. Paļaujieties uz Radītāja Gaismas plānu un uz to, ka viss kas notiek – notiek pareizi un saskaņā ar to, kas jums ir vispareizāk, lai turpinātu garīgo evolūciju. Pieņemiet pasauli, cilvēkus un notikumus tādus kādi tie ir bez nosodījuma un analīzes. Turpiniet meditācijas un lūgšanas, lasiet izglītojošo informāciju, kontaktējaties ar cilvēkiem, kuri jau ir izgājuši šo attīstības posmu, stāstiet un palīdziet tiem, kuriem vēl šis process ir tikai iesākumā. Uzticaties Radītājam un Gaismas enerģijām. Piesauciet viņus ik mirkli, kad jūtaties nelāgi, pasakiet paldies ik mirkli, kad esat laimīgi un priecīgi.
Turpmāk no zemo un negatīvo vibrāciju enerģijām atbrīvotās vietas sāk lēnām un pakāpeniski aizpildīties ar Evolūcijas enerģiju, tādējādi atjaunojot enerģijas plūsmu dzīvības galvenajos meridiānos un sīkākajos kanāliņos. Diezgan bieži cilvēkiem lēnām "ledainās rokas un kājas" sāk ar vien biežāk būt siltas, rodas karstuma sajūta plaukstās, pēdās un dažādās ķermeņa daļās, līdz katrs sīkākais enerģijas kanāliņš ir piepildījies ar enerģiju. Mums ir gadījies, ka dziedināšanas laikā "atsprāgst" sīkie perifērijas enerģijas kanāli un cilvēkam ir sajūta, ka roku pirksti ir pietūkuši apaļīgi un resni, taču vizuāli skatoties, rokām forma nav mainījusies.
Kad ķermeņa sīkās struktūras un šūnas ir enerģijas apskalotas, rodas viegluma sajūta ķermenī. Daži dziedināmie pēc lūgšanu meditācijas mums ir stāstījuši, ka viņi jutās kā nedaudz planējoši virs krēsla. Protams, nekas tamlīdzīgs ar viņiem nenotika, bet šo viegluma sajūtu rada jaudīga enerģijas piepildīšanās visā ķermenī.
Turpinoties enerģijas darbībai šī sajūta ir ikdienas sastāvdaļa un tad gribas samīļot visu pasauli, arī tos, kuri ir ļauni un agresīvi. Turpinās šūnu pārveidošanās fiziskajā līmenī, tikai tagad, kad viss ķermenis ir piepildīts ar enerģiju, šūnu transformācija notiek izteiktāk un jūtamāk. Jūtamākas un brīžiem neciešami smagas ir arī fiziskās sāpes, parasti pretsāpju medikamenti tādās reizēs nelīdz.Šajā laikā pazūd arī lielākā un dziļākā tumsas enerģijas forma – bailes no nāves. Cilvēka apziņas līmenis, sasniedzot 7 apziņas līmeni, skaidri izprot ilūziju par nāvi. Izplēn arī visas citas ilūzijas, šķitumi un paša izveidotās virtuālās pasaules. Cilvēku pārņem viedums, mīlestība un harmonija. Šis periods, kad ķermenī šādi pieaug enerģijas jauda, var turpināties no dažiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem. Viss atkarīgs no cilvēka aktīvas spējas uzticēties Radītāja un Kosmosa likumiem, pieņemt tos un izpildīt bez kurnēšanas, saglabājot sevī tikai Gaismas un Mīlestības enerģijas.Tad, kad cilvēka visus līmeņus, ķermeņus, veidolus un visu patību kopumā ir pārņēmušas tikai Gaismas un Mīlestības enerģijas – notiek nākošais brīnums: dzimst cilvēka smalko līmeņu vibrāciju ķermenis.. Praktiski to nav iespējams izstāstīt. Mēģiniet vizualizēt to īso mazo mirkli, kad no grauda izspraucas mazs zaļš asniņš un grauds vairs nav grauds, bet jauna dzīvības forma. Lūk, nākotnes cilvēks ir šī dzīvības forma, kad fiziskais ķermenis saglabājas kā darba instruments, bet galvenā gaismas būtnes būtība "pārceļas" uz smalko līmeņu vibrāciju ķermeni. Vibrāciju ķermenis atgādina eņģeļveidīgu enerģiju veidojumu, kurā NAV Tumsas enerģiju izpausmes. Līdz ar to nākotne pieder cilvēkiem, kuriem IR vibrāciju ķermenis. Šādi cilvēki pakāpeniski sāk atteikties no pārtikas, bet enerģijas avots ir kosmosa enerģijas un paša radītās Mīlestības enerģijas. Esmu vairākkārt redzējusi manu audzēkņu zaļo asniņu dzimšanu. Tajā brīdī gribas apņemt un apmīļot visu, visu pasauli. Tā ir brīnišķīga sajūta. Uz to ir jātiecas un, ja jūs izteiksiet Gaismas spēkiem vēlmi un lūgumu iet pa Gaismas un Evolūcijas ceļu – jūs noteikti sadzirdēs. Jūsu sargeņģelis katru mirkli cer, ka jūs neatlaidīgi un cieši pieņemsiet Gaismas plānu un atļausiet, lai Evolūcijas enerģija Jūs pārņem savā aizsardzībā.
Turpmākais darbs ir vibrāciju ķermeņa pilnveidošana līdz pilnībai. Vienlaicīgi turpinās fiziskā cilvēka transformācija šūnu, molekulu, atomu un vibrāciju līmeņos. Mainās apziņa un pastiprinās Radītāja aizsardzība, rodas iespēja realizēt vēlmes un lūgumus, materializējas domas un vārdi.
Iepriekš aprakstītie attīstības posmi mēdz būt ne tikai secībā, bet daži arī vienlaicīgi. Tad nu ir ko turēt! Katram tiek dots pēc spējām un ticības...
Jebkurš cilvēks ir neatkārtojama personība un individualitāte, kura iemiesojusies šeit, lai ietu pa Apziņas un Izziņas ceļu, lai atvērtu durvis uz Sevi un savu Augstāko ES. Mēs varam parādīt šīs durvis, taču atvērt un ieiet pa šīm durvīm Jūs varat tikai pats.
  Ar mīlestību.