SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

(Burtnieks Nr.23/24 2005.XII, 2006.I)Atkal par astrālajiem parazītiem. Šajā rakstā apkopošu astrāļus, astrālās būtnes, būtnes, maflokus, ļarvas utt. zem viena termina „astrālie parazīti". Dziedināšanas laikā ir svarīgi izprast, kurš no šiem veidiem ir ieperinājies cilvēkā un viņa smalkajos ķermeņos, jo, lai atbrīvotos no viņu vampīrisma, katram „veidam" tiek pielietota īpaša dziedināšanas metode. Taču nespeciālistam ir neiespējami atpazīt un atšķirt šos veidus, jo viņu darbības sekas cilvēks izjūt diezgan līdzīgi.
Kā jau iepriekšējā rakstā minēju, astrālie parazīti ietekmē cilvēku ierobežojot cilvēka brīvo gribu. Šādi cilvēki, atkarībā no parazītu jaudas, ir ar nosliecēm uz pīpēšanu, alkoholu, azartspēlēm, narkotikām, agresiju, seksuālajām izvirtībām un garīgo tumsonību. Viņi diezgan ātri degradējas „raujot" līdzi arī līdzcilvēkus. Ar skumjām noraugos, kā, visbiežāk sievietes, mēģina saglabāt ģimeni un noturēt jau nodzērušos vīrieti, kurš aplipis ar astrālajiem parazītiem, jo lūk: bērniem vajadzīgs tēvs. Muļķības! Vai tas vairs ir tēvs, kurš ir degradējies un piebārsta māju ar šādiem „īrniekiem". Lēnām un pakāpeniski astrālie parazīti pārrāpjās arī uz ģimenes locekļiem, dažreiz uz sievu, bet visbiežāk uz bērniem. Un „iznīcināšanas mašīna" darbojās paaudzēs . . Šādi cilvēki netiecas ne pēc garīgajām, ne klasiskajām zināšanām, jo to nepieļauj astrālie parazīti.
Ūdens ir labs parazītu sārņu izskalotājs, tāpēc apzināti vai neapzināti, dietologi iesaka lietot daudz tīru ūdeni (zupa, tēja, kafija ūdeni neaizstāj).
Jo lielāks parazītu noslogojums smalkajos ķermeņos, jo cilvēks ātrāk noveco. Atbrīvošanās no parazītiem ļauj cilvēkam pašam patērēt savu dzīvības enerģiju, tādējādi cilvēks atplaukst, atjaunojas un atveseļojas organisms. Diezgan bieži jauniešiem ir t.s. aukstumpumpas. Tās ir tās vietas, kur zūdot cilvēka pretestības spējām, ir piesūkušies astrālie parazīti. Šīs vietas var nosmērēt ar citrona šķēlīti, aromātiskajām eļļām vai zāļu tēju uzlējumiem, tādējādi traucējot piesūkšanos. Protams, ir jānovērš pretestības samazināšanās cēloņi: pārgurums, darba vai mācību pārslodze, trūcīgs ēdiens, stress, pārsalšana u.c.
Ja klīrīgam cilvēkam nepatīk ķiploku vai sīpolu smaržas un tās viņam izraisa riebumu, tad šādā cilvēkā ir diezgan daudz astrālo parazītu. Nelabumu un nepatiku „izrāda" parazīti, bet cilvēks pakļaujas viņu iegribām. Ēdiet ķiplokus un sīpolus un nebēdājiet, ko par jums domās apkārtējie – tā galu galā būs viņu situācija. Tas pats attiecas uz vīraku. Negatīvās būtnes vīraku uztver kā smirdoņu. Dedziniet arī skujkoku (kadiķu, egles) zariņus un tādā veidā dezinficējiet savu mājvietu.
Dusmu, naida un agresijas būtnes barojas, ja cilvēks rada šos enerģijas veidus. Cilvēkiem, kuriem šīs būtnes jau ir pārņēmušas brīvo gribu, var izpausties „vērša sirds, kuņģa čūla u.c. Bieži šādi cilvēki klepo, spļaudās izdalot zaļas vai pat asiņainas krēpas. Šādam cilvēkam ir jāmaina savu attieksmi pret apkārtējo sabiedrību, jākļūst labestīgam, un jāspēj pieņem pasauli tādu kāda tā ir. Kuņģa vai 12 pirkstu zarnas čūlas gadījumā var pielietot arī sudrabūdeni, tikai tas jālieto pašā čūlas aizsākumā.
Dažkārt gadās, it īpaši bērniem, ka viņiem strauji, bez redzama iemesla ceļas temperatūra, līdz pat 38.5 grādiem. Tas ir ķermeņa pašsaglabāšanās process. Ceļoties temperatūrai, parazītu piesūkšanās vietas „apdeg" un parazīts „atkrīt". Tāpēc esiet vērīgi, ja bērnam ceļas temperatūra - ne vienmēr ir jāsteidzas temperatūru „nodzēst" līdz normas robežām ar zālēm. Dažkārt zāļu pielietošana šādos gadījumos var radīt papildus sarežģījumus, piem., aknu funkciju traucējumus, alerģiju pret zālēm utt.
Baiļu astrālie parazīti izpaužas kā sāpes nierēs, liesā, aknās, kuņģī, zarnās vai sliktas dūšas veidā. Baiļu veidi, tāpat kā baiļu parazītu formas, ir ļoti daudz. Lielākās bailes ir no nezināmās nākotnes, naudas trūkuma, slimībām, vientulības, zaudējumiem (darba, tuva cilvēka) utt. Bailes rada „treknu augsni" baiļu parazītiem, tāpēc šeit labākās zāles ir emociju un jūtu pārvaldīšana. Ir jāiemācās „sevi savākt" un drošsirdīgi pieņemt notiekošos procesus. Nervu, miega un citas zāles notrulina cilvēka apziņu un rīcības spējas, bet parazītiem tas nekaitē. Viņi turpina savu evolūcijas un cilvēka iznīcināšanas procesu.
Ja cilvēks neattīstās radoši un garīgi, viņa sirds centrs ir aizvērts. Tā kā sirds centrs ir profesionālisma un radošas rīcības realizācijas centrs, tad parazīts bremzē cilvēka panākumus karjerā, ģimenē, un jaunradē vispār. Cilvēks veidojas par trulu, apātisku un pelēku radījumu ar zemu pašnovērtējumu un lielu mazvērtības kompleksu. Ir jāmācās! Katru dienu jālasa lūgšana vai izglītojoša literatūra. Lētie mīlas romāniņi vai sadistiskie detektīvi nav izglītojoša literatūra. Lasiet bībeli, Garīgo Skolotāju un citu izcilu personību rakstus par Dvēseles un Gara atjaunošanu un harmonizēšanu. Uzdodiet sev jautājumu: „Kāds iemesls un mērķis ir tam, ka es esmu cilvēks? Ko es daru šajā vietā, laikā un šajos apstākļos?"
Kāmēr meklēsiet atbildes uz šiem jautājumiem sevī un citās iespējamās vietās, astrālie parazīti sāks "atlekt" no jums paši. Jūsu apziņa ražos garīgā gaismas meklētāja enerģiju, bet parazītiem vajag ciešanu, baiļu, sāpju un citas zemo tumsības vibrāciju enerģijas. Tādā veidā atkāpsies arī plaušu un sirds slimības.
Ir ziema un bērni slimo ar bronhītu, plaušu karsoni, angīnu un citām elpošanas ceļu slimībām. Vainojama nav ziema! Ja bērni slimo ar iepriekš nosaukto, visbiežāk tas nozīmē ka ģimenē nav harmonijas. Iespējams, ka ģimenē kāds no pieaugušajiem smēķē, lamājas, notiek pazemojumi un agresijas izvirdumi. Bērnos ieperinās atbilstošais parazīts un bērna iznīcināšanas process ir sācies. . .
Astrālos parazītus ar fizisko redzi saredzēt nevar, taču nesen parādījās raksts, ka Pensilvānijas institūta neirofiziologiem izdevies nofotografēt Stresa būtni. Attēlos var ieraudzīt smadzeņu daļas, kur ieperinājies stress.
Metode, ar kuru tika nofotografēta Stresa būtne, ir izstrādāta 1990.gados. Šos attēlus neirofiziologi ieguva ar funkcionālo magnētrezonanses spektroskopiju. Tā bija paredzēta epilepsijas slimību izpētei un analīzei. Pārbaudot it kā veselus, bet stresainus cilvēkus, izdevās iegūt šo attēlu (skat. foto). Salīdzinoši ar citiem astrālajiem parazītiem, ko iespējams ieraudzīt ar astrālo redzi, stresa būtne nav no atbaidošākajām.

astralaisparazitsJa izlasījāt rakstu līdz galam, iesaku nesākt šausmināties, ražot bailes un barot astrālos parazītus. Izanalizējiet savu dzīvi. Salieciet pa „plauktiņiem" sevi, savus apkārt esošos notikumus un attiecības ar cilvēkiem. Meklējiet risinājumu tam, kas jums rada ciešanas, izmisumu, bēdas, sāpes vai bailes. Dažām lietām pielieciet punktu! Citām lietām un procesiem ielieciet laba nodoma un rīcības pamatakmeni un sāciet rīkoties.

Un visu ko jūs lemsiet, domāsiet, runāsiet un darīsiet pamatā drīkst būt tikai MĪLESTĪBA.

Astrālie parazīti neēd kartupeļus, kāpostus vai cepumus. Astrālie parazīti pārtiek no smalko vibrāciju enerģijām, bet šīs enerģijas ražojam mēs – cilvēki. Katra mūsu doma, izteiktais vārds vai rīcības kustības rada enerģiju. Jo necienīgākas ir cilvēka domas, vārdi vai rīcība, jo tā ir labāka barotne astrālajiem parazītiem. Mums dziedināšanā ir gadījies redzēt cilvēku, kurš ir pārklāts no vienas vietas ar šiem vampīriem. Tas ir atbaidošs skats.

Un tomēr – katram cilvēkam ir tiesības kļūdīties un tad celties, labot sagrauto un uzsākt savu dzīvi no jauna. Ar mīlestību.