SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

("Burtnieks" Nr.10, 2005.06., "Mistērija" februāris 2006.)

Kosmiskie garīgie gaismas Skolotāji un Meistari ir paveikuši milzīgus priekšdarbus, lai mūsu planēta iekļautos kopējā Kosmiskajā nākamās evolūcijas ciklā un Zeme ar visām būtnēm, kas dzīvo uz tās, pārietu uz nākošo attīstības pakāpienu.
Šobrīd Kosmosa transformējošā Uguns enerģija ir sasniegusi to intensitātes pakāpi, kas nepieciešams, lai "pamodinātu snaudošo" cilvēku apziņu un izpratni par realitāti. Diemžēl, tikai 2/3 no cilvēkiem "mostās" un ir spējīgi pieņemt un izprast notiekošos procesus. Šiem cilvēkiem enerģētiskie kanāli jau ir saskaņoti ar Zemes magnētisko un kristālisko režģi un cilvēku fiziskajos un smalkajos plānos notiek būtiskas izmaiņas.
Cilvēki, kuri Kosmosa jauno starojumu enerģiju ir pieņēmuši un pakāpeniski apguvuši: atpazīst un izprot dažādu enerģiju veidus, jaudu, darbības nozīmi un prot tos pielietot (arī dziedniecībā), šo enerģiju pastiprinātajā plūsmā jūtās ar vien možāki, enerģiskāki, labestīgāki un līdzsvarotāki.
Cilvēki, kuri noliedz pašlaik notiekošo, tāpat jutīs sevī neparastas pārvērtības. Novēlu, lai tās ir pozitīvas, jo tagad "īlenu maisā nenoslēpsi", un patiesais ES sprauksies ārā ar pilnu jaudu rādīdams visas mūsu gudrības un negantības. Līdz ar to daudzi, kuriem Dvēsele vēl ir "aizvērta", nonāks strupceļā, jo Gars ar Starptelpu Starojuma spēku iefiltrēsies caur mentālajām barjerām un virzīs šo evolūcijas procesu, neatkarīgi no tā vai cilvēks to grib vai negrib, vai cilvēks tam tic vai netic.
Ar šā gada 11.aprīli plkst. 11.11. ir sācies trešais – pēdējais posms pārejai uz citu evolūcijas pakāpienu. Pirms tam Kosmiskā Gaismas Hierarhija veica milzīgu darbu t.sk. 1992.gadā tika pabeigta apziņas režģa pirmā noskaņošana un tika atvērts portāls jeb "logs" ar kodu 11:11, caur kuru uz Zemes nonāca Telpas Realitātes izmaiņu enerģijas. Otrs posms sākās 2004. gada martā, kad tika atvērts enerģētiskais levitācijas – teleportācijas portāla jeb "durvju" kristāls. Šajā – trešajā posmā pilnībā atvērās Pārejas pamata Portāls uz Kvantu Pāreju, kas līdz šim brīdim bija pusatvērtā stāvoklī.
Tiktāl par acīm neredzamo realitāti, tālāk par to, kā tas izpaužas un izpaudīsies fiziskajā līmenī.

I Iekšējā dievišķuma pamošanās

Katrs cilvēks sevī vai nu jau ir sajutis vai sajutīs šādas pārmaiņas (tā ir Apziņas jeb iekšējā Dievišķuma pamošanās):

1. Sāpes un nepatīkama sajūta visā ķermenī, it īpaši kaklā, plecos, mugurā, mugurkaulā. Tas ir DNS intensīvas enerģētiskās maiņas un nomaiņas rezultāts. Mainās ķermeņa šūnu un orgānu struktūra. Šī procesa laikā ceļas fiziskā un garīgā ķermeņa vibrācijas. Ar laiku šāda sajūta pāries.

2. Iekšējas milzīgas, padziļinātas sajūtas: sāpes, ilgas, skumjas bez redzama iemesla. Šādā veidā cilvēka informatīvais lauks atbrīvojas no pagātnes (šīs un iepriekšējo dzīvju) ciešanu negatīvās pieredzes un tāpēc ir sajūta, ka ir „nāvīgas" skumjas. Tas atgādina sajūtu, kad Jums ir jāšķiras no kaut kā ļoti pierasta un mīļa (piem., no bērnības mājām, no tuva cilvēka utt.). Tas pāries.

3. Asaras – raudāšanas ("gaudošanas") sajūta, arī bez redzama iemesla, līdzīgi kā otrajā punktā. Tas ir labi, ja birst asaras, tas palīdz atbrīvot veco enerģiju un to transformēt. Arī tas pāries.

4. Pēkšņas izmaiņas darbā un karjerā. Ļoti izteikts simptoms. Ja cilvēks sāk mainīties, tad lietas un apkārtējā situācija arī mainās. Taču tā jebkurā gadījumā liek visu sakārtot tā, ka tas mainās uz labu. Dažkārt tas var būt saistīts arī ar darba zaudējumu un maiņu, lai jaunais darbs atbilstu garīgajam līmenim un vibrācijām. Arī tas pāries.

5. Problēmas ģimenē caur saskarsmi. Katrs cilvēks ir „pieslēgts" pie savas ģimenes caur veco karmu. Kad cilvēks iziet no karmiskā cikla, mainās vecās karmiskās saites un pamats, uz kā veidojās ģimenes locekļu sadarbība. Tas izpaužas kā vēlēšanās nošķirties no draugiem, ģimenes, ikdienas steigas. Arī tas pāries. Pēc zināma perioda attiecības atjaunosies, tikai jau citā līmenī, ja Jūs vēl gribēsiet ar viņiem turpināt sadarboties pieredzes apgūšanai. Jaunās attiecības būs veidotas pamatojoties uz jauno enerģiju, bez karmiskām piesaistēm.

6. Neierasts pamošanās laiks, parasti tas ir starp diviem un četriem naktī. Tā kā fiziskajā un garīgajā cilvēka veidolā notiek milzīgs pārveidošanās, pārkārtošanās, atjaunošanās, aktivizēšanās utt. darbs, tad pamošanās nozīmē „elpas ievilkšanu" starp darba posmiem. Esiet mierīgi. Ja pēc pamošanās nevar ilgi aizmigt, labāk piecelties un kaut ko sakarīgu padarīt un nevis gulšņāt un kreņķēties. Arī tas pāries.

7. Jaudīgi sapņu tēli: kari, sadursmes kara laukā, kāds seko un grib nogalināt, monstri, lidošana, krišana bedrēs, citplanētiešu kuģu apmeklēšana, utt. Tā ir veco enerģiju atbrīvošana. Arī tas pāries.

8. Ēšanas paradumu maiņa: Ikdienā ir vēlēšanās lietot vieglāk sagremojamus ēdienus: augļus, dārzeņus. Ēst gribas mazāk, it sevišķi saulainās dienās. Apgūstot jauno enerģiju palielinātās vibrācijas, dažu ēdienu lietošana (alkohols, gaļa, pākšaugi, kvieši) var izraisīt nelabuma, vemšanas un saindēšanas simptomus. Savā edienkartē ierādiet vietu produktiem, kas veicina asinsvadu tīrīšanos un asins bagātināšanu ar skābekli, jo ceļoties vibrācijām uz planētas, organismā notiek pastiprināts pieprasījums pēc skābekļa. Diemžēl, ateroskleroze, asinsvadu neelastība, insulti, infarkti būs vieni no galvenajiem palielinātas mirstības faktoriem.

9. Fiziskā dezorientācija. Apjukuma sajūta, aizmāršība būtiskās lietās, tāds kā sajukums un haoss. Sajūta, ka neesat ne uz Zemes, ne Debesīs. Tas ir tāpēc, ka attīstoties garīgi, fiziskais ķermenis netiek līdzi un atpaliek. Tādās reizēs jāiet dabā, fiziski jāpastrādā, lai iekšēji vieglāk apgūtu jauno enerģiju un spēju adaptēties notiekošajos procesos.

10. Pastiprināta runāšana ar sevi. Iespējams, Jūs pēkšņi pieķersiet sevi, ka, jau kādu laiku, runājat paši ar sevi, dažkārt „saruna jau iet" pusstundu un vairāk. Tā ir notiekošo procesu apguve caur jaunu līmeni. Sarunas laikā cilvēks "izspēlē" un "atstrādā" dažādu dzīves situāciju maksimāli kritiskās robežas lietās. Visbiežāk tiek analizētas ciešanu un problēmu lietas. Sarunas ar sevi pastiprināsies un kļūs tekošākas, apskaidrotākas un ar lielāku atklāsmju izpausmēm. Tā nav prātā jukšana, tā ir tikai Jūsu Dievišķās daļas virzīšanās uz priekšu, attīroties no vecajām smagajām enerģijām caur apziņas ceļu. (Pēc palīdzības pie mediķa nav jāgriežas! Nervu zāles nav jādzer! Ja tomēr jūtaties nelāgi, varat aprunāties ar profesionālu dziednieku, kurš pārzin notiekošos procesus.)

11. Vientulības sajūta, kaut arī apkārt ir ļoti daudz cilvēku. Ir vientulības un atsvešinātības sajūta. Dažkārt kopā sanāk šādi domājošie cilvēki un mēģina nošķirties no kopējās sabiedrības. Kā Dievišķa būtne cilvēks attīstās vienatnē, kaut arī apkārt virmo daudz cilvēku un kaislību. Vientulības sajūta rodas arī tad, kad cilvēku pamet Kosmiskie Garīgie Gaismas Skolotāji, jo viņi dod vietu citiem Skolotājiem, bet šis starpposms ir ārkārtīgi smags, jo cilvēks tad ir vienatnē „aci pret aci" ar savu Dievišķo Gaismas būtību un ar daudzajās dzīvēs uzkrātajām negācijām. Pa šo laiku iekšējā telpa fiziskajā un garīgajā līmenī tiek piepildīta ar Mīlestību un Jēzus Apziņas enerģiju. Arī tas pāries.

12. Baiļu sajūtas pazaudēšana. Rodas sajūta, ka pilnībā ir pazaudētas bailes. Vēlēšanās ir nenozīmīgas vai vēlēšanās, kas attiecas uz materiālo pasauli vispār vairs neeksistē. Tas arī ir normāli.

13. Ja ir sajūta, ka kaut kas jādara, bet neko negribas darīt, tad kādu brīdi tā arī dariet – atvēliet laiku, lai darītu "neko". Pārtrauciet karu ar sevi, par to, ka Jūs neko nedarāt, jo tas pāries. Tas notiek ar Jums līdzīgi, kā tas ir tad, kad tiek pārstartēts dators. Ir nepieciešams atslēgties no aktīvas rīcības, lai ļautu "izņemt veco programmu un ieinstalētu jaunu, sarežģītu programmu" jeb, lai Jūsos nostiprinātos jaunā Jēzus Apziņas enerģija. "Nekā" darīšanas laikā esiet dabā bez TV un radio!

14. Dziļas ilgas un tieksme pēc kaut kā tāla Šis, diemžēl, ir vissmagākais transformācijas veids. Tāda sajūta rodas Dvēseliski garīgi attīstītiem cilvēkiem, kuri jau ir apguvuši Jēzus Apziņas enerģiju. Rodas dziļa un jaudīga tieksme pamest fizisko ķermeni un šo planētu. Tā nav pašnāvības enerģija. Tās nav bailes, bezcerība vai bezizeja. Tā vienkārši ir "atkailinātā" Dvēsele, kas uzrāda to, kas visu laiku bija apslēpts – tiekšanās atpakaļ uz Dvēseles pirmavotu, tiekšanās pēc Radītāja mājām jeb Dvēseles sākuma pirmavota. Pamata iemesls tam ir ļoti vienkāršs. Cilvēks ir noslēdzis karmisko ciklu un visus līgumus un kontraktus scenārija izpildē. Līdz ar to cilvēks ir gatavs sākt jaunu scenārija cēlienu fiziskajā ķermenī, bet iekšējā Kosmiskā atmiņa dod informāciju par to vietu, kur ir Dvēseles pirmavots. Un cilvēkam ir IZVĒLES IESPĒJA.

Cilvēks var atgriezties Dvēseles mājās vai iesākt jaunu etapu uz Zemes ar Jauno enerģiju. Jā, patiešām, Jūs varat iet "mājās" tūlīt. Un tomēr – Jūs tur nokļūsiet nedaudz vēlāk, vēl pēc dažiem pieredzes apgūšanas posmiem. Jo iet projām tūlīt ir līdzīgi kā celties augšā un iet projām filmas seansa laikā, kad filma vēl nav beigusies. (Tas ir pazemojoši atstāt darba lauku pirms noslēguma.) Jo vairāk, Kosmiskajam Dievišķajam Garam ir vajadzība pēc garīgi attīstītiem cilvēkiem, lai palīdzētu apgūt un pielietot Jauno enerģiju. Tas, ko Jūs šobrīd protat, ir ļoti svarīgi tiem, kuri šo ceļu tikai iesāk iet un mācīties. Tā ir Jūsu praktiskā pieredze kā fiziski iemiesotajiem skolotājiem, kas palīdz radīt Jauno Dievcilvēku.

II Kopējās tendences uz planētas

1. Paātrināsies cilvēku "pārpolarizēšana" un "līdzsvarošana". Notiks visu veco, iesīkstējušos rituālu, stereotipu, pieradumu, uzskatu un standartu nomaiņa.

2. Izmainīsies Telpas (Realitātes) uztveršana. Bieži vien cilvēki, kuri nebūs laicīgi apguvuši jaunās enerģijas, būs tuvu bezsamaņas un ģībšanas stāvoklim. Reizēm cilvēks jutīsies "salauzsts, sadalīts pa gabaliņiem: atomos un molekulās", gribēsies atrasties pusguļus. Tas ir tāpēc, ka šobrīd ir izjaukts trīsdimensiju līdzsvars uz mūsu planētas.

3. Masveidā cilvēkiem sāpēs galva, "hipertoniskās krīzes", insulti, asinsrites traucējumi, paaugstināsies galvaskausa iekšējais spiediens. Diemžēl, daudzi, kuri neapgūs jauno enerģiju, un uzskatīs to par muļķībām, neizturēs vibrāciju ietekmi un atstās fizisko ķermeni. Tas attiecas arī uz dziedniekiem, kuri dziedināšanas laikā pielieto pretpulksteņa polarizācijas enerģētiku.

4. Sāksies globālas izmaiņas valstiski – politiskajās struktūrās. Daudzas valdības nespēs pildīt savus pienākumus, nespēs pieņemt jaunās izmaiņas, dzīvos pēc vecajiem principiem un stereotipiem tādējādi radot dažādas krīžu situācijas, asinsizliešanas un haosu visos līmeņos.

5. Šobrīd notiek aizejošo un jauno enerģiju sadursme, kas izpaužas neizprotamās dabas stihijās un untumos, īpatnējā cilvēku un dzīvnieku uzvedībā (vērojiet dzīvniekus!), nepareģojamos un neaprēķināmos aspektos it visā. Apokalipse.

Nesiet sevī Gaismu, Mīlestību un Harmoniju! Lietojiet "kristalizēto jeb informatīvi apstrādāto" ūdeni. Šādu ūdeni pagatavojiet paši: skaitiet lūgšanu (skat. šī gada Burtnieku Nr.6 (102)) un salieciet rokas virs trauka, kurā ieliets dzeramais ūdens. Minēto lūgšanu varat papildināt ar Jums vēlamo tekstu. Pēc lūgšanas, ūdeni izdzeriet. Dariet to regulāri un centīgi! Jūsu fiziskais ķermenis sāks attīrīties no sārņiem. Jo piesārņotāks ar negatīvajām enerģijām ķermenis, jo sākumā vairāk var būt izteiktākas dažādas sajūtas.
Vientulības un krituma posmi, kad šķiet, ka apkārt ir tikai tumsa, notiks ik pa brītiņam, bet atcerieties, cilvēks nekad nemēdz būt viens! Ar Jums vienmēr ir Gaismas spēki, kas Jūs vada, līdzīgi kā bišu saimes dzīvi vada cilvēks. Ar mīlestību.