SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
("Burtnieks" Nr.13/14, 2005.06.)

Kāds pusaugu indigo, kurš regulāri un ar interesi apmeklē garīgās attīstības nodarbības Urantijas fondā, ap pagājušajiem Ziemassvētkiem šokēja savus vecākus ar skolas atzīmju izrakstu. Atzīmes vairāk vai mazāk bija sekmīgas, taču tur nebija ne vēsts no 7,8,9 un 10. Vecāki bija pieraduši, ka vecākais bērns tajā pat laikā augstskolā mācās šajā atzīmju līmenī un "sīkā" atzīmes likās satriecošas.

Tā kā indigo apzinājās savu spēju vērtību, jo lasa pieaugušo domas, redz orgānu slimības un astrālos parazītus, spēj kontaktēties ar paralēlo pasauli - mājas gariņu, Kosmiskajiem garīgajiem Gaismas skolotājiem, saņem čenelingu jeb ir kontaktieris ar Gaismas spēkiem, spēj domu līmenī sarunāties ar savu kaķi un, redzot veco skolu sistēmu, vienkārši nevar pieņemt novecojušo attieksmi, it īpaši tad, ja klases audzinātāja, pēc savas būtības normāls cilvēks, bet izteikti perfekta ārišķībās (Jaunās Dvēseles tips), šim indigo kādā sarunā nedaudz nievājoši izmeta: "Tu tāds jocīgs". Izklausījās tā, it kā runa ir par garīgi slimu bērnu. Diemžēl, lielākā daļa no pedagogiem pieder pie Bērna vai Jaunieša Dvēseles tipa, kur pretī indigo, kā minimums ir Nobriedusi vai Sena Dvēsele. Indigo neprot izlikties un pielāgoties pieaugušo (piedodiet) garīgajam analfabētismam.

Taču rakstīt un lasīt ir jāmāk, tāpēc mācīties, kaut arī pēc vecās sistēmas, tomēr bērniem pienāksies. Meklējām vidusceļu un ideja atnāca. Vecāki palūdza bērnam samainīties ar lomām un izteikt 10 priekšlikumus, ko viņš teiktu savam bērna, ja viņš būtu viens no vecākiem. Lūk indigo uzrakstītie ieteikumi (bez rediģējuma un izmaiņām):

1.Ja tu paliec uz otru gadu, tad lai tu tur paliec, jo L. nākamgad maina skolu un tev ar viņu kontakta nebūs.
2.Lieku izvēlēties kāda būs tava dzīve, ja tu kļūsi par ārstu un kāda būs tava dzīve, ja kļūsi par sētnieku.
3. Palaižu, lai viss iet un tad, ja tu paliec uz otru gadu, tad tas tev būs pietiekams trieciens.
4. Tu ierieb pats sev un nevienam citam, tev pašam būs grūtības dzīvē nevis man.
5. Draudzējies ar ko gribi, ja tas netraucē tavām mācībām.
6. Dari, kā tev šķiet pareizi, jo sekas tu zini katrā gadījumā pats.
7. Tā ir tava dzīve, ja tu gribi to bojāt, tad bojā, ja gribi uzlabot, tad uzlabo.
8. Tev ir jāmācās, citādi dzīvē nesasniegsi to, ko pa īstam vēlies.
9. Vai tev pašam nav labāka sajūta saņemot labas atzīmes nevis sliktas, ja ir labāka sajūta saņemot labas atzīmes, tad mācies un kaut vai sevi pašu iepriecini, ja tu labi mācīsies, tu iepriecināsi arī mani.
10.Dzīvo tā, lai nekaitētu citiem un citiem tu nekaitēsi, ja labi mācīsies.

Vecāki šos ieteikumus skaļi nolasīja savam bērnam (kā savus domu graudus) un demonstratīvi atstāja visu bērna ziņā. Pavasarī atzīmes bija jūtami uzlabotas gandrīz visos priekšmetos. Uzticaties saviem bērniem, ar nosacījumu, ja tas jau nav par vēlu, ja bērns jau nav "aizvēries" un kļuvis neaprēķināms. Uzticieties bērnam no tā brīža kā viņš ir ieņemts un jūs saņemsiet gandarījumu, ka dzīvojat!