SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

46 saruna ar lasītāju 13. jūnijs

Nākotnes vīzija . . .

Esiet mīļi sveicināti.

Barbaras Marsiņak grāmatās (kas patiesībā ir kosmiskie vēstījumi) ir teikts, ka pārejas formas noslēgumā cilvēces vibrācijas un apziņa kopā ar planetāro vibrāciju celšanos katra nākošā gada laikā palielināsies simtstūkstoš reižu jaudīgāk kā iepriekšējos gados. To var sajust tad, kad līdzsvarojas un harmonizējas cilvēka enerģētiskais lauks saskaņā ar notikušajām pozitīvajām izmaiņām planētas elektromagnētiskajā struktūrā. Parasti tās ir fiziskās sajūtas: pēkšņi un neatvairāmi gribas pagulēt; pazūd laika izjūta; sāp ķermeņa atsevišķi orgāni vai viss ķermenis ir kā pēc sadalīšanas pa gabaliņiem un salīmēšanas atpakaļ vienā veselumā, strauja to celšanās bez īpaši redzama pamatojuma, emocionālā nestabilitāte . .  Šādā veidā Zemes  māte pati parūpējas par mums – viņas bērniem un mums atliek vien to pieņemt ar pateicību.
Sagadījās, ka 2.jūnijā dažādu apstākļu dēļ no 9.00 – 10.00 „atbrīvojās” viena brīva stundiņa. Šajā laikā  „atnāca” dīvaina informācija čenelinga laikā, kuru izlēmām ievietot mājas lapā. Salīdzinājumā ar citos čenelingos saņemto informāciju, šajā nav precizēts notikums, laiks, vieta utt. Tieši otrādi – čenelinga I daļā dotā informācija ir abstrakta, alegoriska un nedaudz mīklaina. Čenelinga otrajā daļā tiek dotas norādes par iespējamām lauksaimniecības prioritātēm tuvākajos gados.

Atstāšu šī čenelinga informācijas analīzi Jūsu pašu ziņā un atturēšos no komentāriem. Lasiet, vērtējiet un pamēģināsim kopīgi saprast, ko ar šo ziņu mums vēlējās teikt Gaismas Spēki.
Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

Čenelings

2. jūnijs (9.00 – 10.00)

Kas notiks? Liela zemestrīce, kuru pavadīs uguns plosīšanās plašā platībā. Zemestrīce pamodinās dusošo vulkāna garu (drīzāk džinu) un uguns gāzīsies caur vulkānu kā caur verdošu un sakaitinātu krāsns muti. Ilgi, ļoti ilgi vulkāna gars ir dusējis savā siltajā migā, tas tur būtu atradies vēl un vēl, ja cilvēki viņu nebūtu sākuši raustīt aiz ūsām un kaitināt. Ko jūs, cilvēki iedomājaties? Jūs domājat, ka varat pavēlēt stihiju gariem veidot klimatiskos laika apstākļus? Jā, kādu brīdi jūs to varat, līdz stihiju garu mērs būs pilns! Sāksies! Vulkāni dos ziņu viens otram, ka laiks mosties. Ies vaļā snaudošie, modīsies un grozīsies jau esošie, bet uz planētas būs „karsti”, kas vēlāk radīs daudzās valstīs lielu aukstumu.

Silto zemju cilvēki debesu vietā redzēs putekļu mākoņus un viņi nespēs saprast vai pie debesīm spīd saule vai mēness dod saules gaismas atstarojumu. Saule neizspiedīsies caur mākoņiem tik drīz. Tad būs otrs piegājiens – putekļi sasūksies okeānu ūdeņus un kā dubļi kritīs no debesīm, bet tas būs jau citur – citās vietās. Vējš pārskaities, ka viņa spārni apķepuši ar dubļiem paliks dusmīgs un auros, griezīsies virpulī un gribēs nomazgāties jūras ūdeņos. Tad izšausies no jūras kopā ar ūdeni un atbrīvos ūdeni virs sauszemes. Šī jūra ir okeāna mala un sauszeme atrodas okeāna krastā. Esiet žēlīgi dabas gari tiem kuģiem, kuri tajā brīdī būs jūrā, kad vējš gribēs nomazgāties.
Vai aizies bojā cilvēki? Protams.

Kur un kad tas notiks? Šovasar. Sākumā tas briedīs pakāpeniski līdz stihiju gariem un vulkānu gariem būs pilns mērs. Pakāpeniski dzirdēsiet kā pieaug stihiju garu spēks un cilvēkam pienāksies saprast savu niecību stihiju garu priekšā. Tāpēc, ka niciniet stihiju garus un ar viņiem apejaties tieši tāpat kā ar citiem, it īpaši izrādot necieņu pret citu valstu cilvēkiem kad raidāt klimatiskos ieročus. Ir laiks savākt akmeņus, kurus izmētājāt.
Kad precīzi kaut kas notiks? Vispirms būs ievads, bet galvenie notikumi sāksies tad, kad stindzinošs aukstums pārņems Krievijas vidieni, Saule nomirs pie debesīm virs Amerikas. Austrālija cepsies kā uz pannas. Eiropas dienvidi kļūs par īstiem dienvidiem ar ziemas un vasaras lietu sajauktu masu, kad vienlaicīgi būs juceklis laika prognozēs. Sāksies šovasar. Sāksies ar stihiju niķošanos, kam pievienosies vulkāni tāpat kā Jaunorleānā. Holande – vai tavi dambji gana stipri? Venecuēla, vai tev ir daudz laivu, lai vari pārvietoties uz laivu dzīvi? Latvija (domāts arī Baltija): jūsu politiskās peripētijas šobrīd būs varenākas enerģijās par stihiju garu neapmierinātību. Jūs, Latvijas tauta, dariet savu darāmo, dzīvojiet un neļaujiet saujiņai cilvēku iznīcināt to, ko esat cēluši pat no sentēvu laikiem. Tiesa gan – lopkopībai tā īsti nākotnes Latvijā nav, taču tas būs pēc 50 - 100 gadiem, tomēr šobrīd pacenšaties saglabāt liellopu audzēšanu. Cūkkopība atmirs pati kā nozare, jo sāks samazināties pieprasījums pēc gaļas. Taču vajadzība pēc eļļas un sviesta turpināsies. Cūku un liellopu tauki cilvēku nākotnei nav vajadzīgi. Cukurbiešu audzēšana bija vajadzīga un lauku sētās pēc 3 – 10 gadiem pieaugs cukurbiešu audzēšana savām vajadzībām lai nodrošinātos ar pilnvērtīgu cukuru. (Acīmredzot, lai var izmantot augļu un ogu konservēšanai, bišu piebarošanai utt.) To darīs dažās lauku sētās un tas arī būs viens no nākotnes maiņas produktiem naudas vietā. Otrs maiņas produkts būs augu eļļas – tie, kas šobrīd nodarbojas ar eļļas ieguvi nākotnē būs ļoti pieprasīti savas preces dēļ. Vēl nākotnē būs pieprasīti griķi un pākšaugi. Saknes un kartupeļi būs svarīgi, taču ierobežotā glabāšanas aspekta dēļ te radīsies uzglabāšanas problēmas.

Tie latvieši, kuriem ir sakņu glabātuves, varēs uzglabāt saknes un arī šai nozarei nākotnē ir perspektīve. Tomēr, jāatzīst, ka nākotnes katram produktam ir jābūt ļoti labā kvalitātē – cilvēki divu sakņu gabalu vietā izvēlēsies vienu, bet ļoti kvalitatīvu. Latvijas lauksaimniekiem jābūt gataviem, ka viņu lielās betona vai cita veida celtnes būs jāpārveido jaunu pārtikas produktu ražošanai. Savu nozīmi zaudēs jogurti un tie ieņems nelielu produkcijas nišu, taču piena tauki kļūs ļoti svarīgi. Pakāpeniski atgriezīsimies pie rūgušpiena jogurtu vietā. Pievienotais cukurs pie jogurta būs nederīgs produkts indigo bērnu pārtikā, jo bērnu zarnu trakts ar grūtībām uzsūks jogurta produktus. Bērnu biezpiena sieriņi jau tagad ir iznīcināšanas mašīna ar laika degli jūs to sapratīsiet tikai nākotnē.

Ogas, augļi un to „ieziemošana” burkās atgūs savu prestižo vietu tāpat kā sentēvu laikos. Sāksim atcerēties un pārtikā pielietot arī jāņogas, upenes, ķirbjus, ābolus, dzērvenes, brūklenes, mellenes . . . Labi, ja lauksaimnieki jau pakāpeniski gatavotos šīm gaidāmajām pārmaiņām, kuras nemanāmi sāksies jau šogad, bet turpināsies ilgi, ļoti ilgi . . .  Un tikai pēc pusotra tūkstoša gadiem arī šīs nozares pakāpeniski atmirs, jo tās tiks nomainītas ar prānu un enerģijas uzņemšanu no tīrā ētera, kuru vairs nesagandēs cilvēku zemiskās domas, bailes un vēlme iegūt kaut ko  labāku sev kā citiem.

Ar mīlestību – Dzīvības zieds