SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

45 saruna ar lasītāju                                                      29. maijs

Mēs esam savas nākotnes radītāji . . .

Mums bija brīnišķīgs čenelings 25. maijā, kura laikā tika dota informācija par izpratni dvēseles evolūcijai. Šajā informācijā tika pasniegta mācība par to kā dvēsele var turpināt veidot savu evolūcijas procesu saskaņā ar domāšanu un rīcību. Par to jūs čenelingā, lūdzu, izlasiet paši.

Man jums ir lūgums, izlasiet rūpīgi to daļu kur tiek dota informācija par Jāņu laika apstākļu radīšanu. Mums kā tautai ir dota atļauja radīt vēlamos laika apstākļus Saulgriežos un it īpaši Jāņu svinēšanas laikā. Izsaku priekšlikumu: par visiem kopā vizualizēsim, ka Saulgriežu un Jāņu laiks ir saulains, silts un pateicīgs tam, ka cilvēki diennakts lielāko daļu pavada dabā. Meditēsim, sarunāsimies ar stihiju gariem gan esot dabā gan Urantijas organizētajās meditācijās, galvenokārt ceturtdienas vakaru meditācijās un šo sestdien 31.maijā t.saucamā Lielā apļa laikā. Protams, ar šo tēmu strādāsim arī visos skolas kursos, sākot ar pirmā līdz pat trešajam kursam jūnija skolas nodarbību laikā.
Tiekamies kopīgā, saliedētā un vienotā vēlmē!

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

Čenelings, 25. maijs 2008.

Ropaži

(Ļoti tīrs ēters, viss ir sudraboti zeltītās enerģijās.) Šeit tāda enerģija ir patstāvīgi kopš šo enerģiju šeit iezemējāt. Visai planētai jākļūst tādai kādu harmoniju esat radījuši šeit. Šī ir kā paraugvieta lai saprastu kas ir harmonija, kad cilvēks ir harmonijā ar apkārtējo tveramo un netveramo pasauli.

Jūsu uzdevums ir parādīt cilvēkiem šo vietu tā, lai viņi izjūt dabas simfoniju, kura auklē cilvēkbērnu, dodot viņam iespēju sakārtot sevi un sagatavot sevi Jaunajai Ērai.

Patiesi Jaunā Ēra – Gaismas Ēra vairs nav aiz kalniem. Tumsas Ērai ir pienācis noslēguma posms un tas ilga ļoti ilgi. Tagad sāksies Gaismas Ēra, kura būs nedaudz vairāk kā 1.5 tūkstoti gadu un tad sāksies cita Ēra, kurā izzudīs izpratne Tumsa/Gaisma, tā vietā nāks Radītāja esamība savā vispilnīgākajā izpausmē. Tad kad ir Tumsas ēra vai Gaismas ēra – tas ir Radītāja vispilnīgākās izpausmes formas saskaldīšanās process. Taču aiznākamajā ērā, respektīvi, aiz Gaismas Ēras, enerģijas starojums būs saplūdis vispilnīgākajā tās formā. Ja Gaismas Ēras starojums raksturojas kā sudraboti zeltīta enerģija plus baltā gaisma nedalītā veidā, tad Pilnības Ērā arī šīs enerģijas starojumi būs saplūduši vienotā veselumā. Ar to arī atšķirās Gaismas Ēra no Pilnības Ēras. Pilnības Ērā jūsu cilvēciskais ķermenis būs ļoti svarīgs, taču tam būs maza nozīme tajā ziņā ko sauc par dvēseles pieredzes apgūšanu. Fiziskais cilvēka ķermenis būs mājvieta jūsu dvēselei un līdzīgi kā tagad jums ir māja vai dzīvoklis, kurā jūs dzīvojat un tanī pat laikā jūs atstājat savu māju vai dzīvokli uz mazāku vai ilgāku laiku lai dotos projām pieredzes meklējumos. Ļoti līdzīgi Pilnības Ēras laikā jūs atstāsiet dvēseles mājvietu, bet dvēsele dosies pieredzes meklējumos lai atgrieztos savā mājvietā kad viņa būs gana izceļojusies pa planētu un kosmosu, bagātinot savu dvēseles harmoniju.
Tas būs pēc tam, bet tagad . . . diemžēl ne visas dvēseles šo līmeni apgūs un tajā tiks iekšā tuvākās tūkstošgades laikā, no tām visām dvēselēm, kuras šobrīd ir iemiesojušās uz planētas. Ļoti liela daļa dvēseļu turpinās dzīvot neatrauti no cilvēka ķermeņa, bet cilvēka ķermenim joprojām būs vajadzīga mājvieta kā dzīvoklis vai māja. Un tas būs zemākajos līmeņos. Šādu zemāko līmeņu pastāvēšana vienlaicīgi būs, tāpēc vienlaicīgi dvēseles, viņas nopelnu dēļ, ceļi var būt uz duālisma līmeni kur valdīs Tumsas enerģiju pārsvars vai uz Gaismas Ēru, kur būs Gaismas pārsvars un tad uz Pilnības Ēru un to jūs sauksiet par dievišķības līmeni. Katrai dvēselei pēc savas rīcības ir paredzēta pievilkšanās atbilstošajā līmenī. Kurš līmenis jums labpatiktos vislabāk?

Tagad atgriežamies šodienā ar skatu uz rītdienu. Kā jūs saprotat Duālisma Ēras nomaiņa ar Gaismas Ēru notiek pilnā sparā. Par notikumu gaitu jūs paši varat pārliecināties aplūkojot to kas notiek jums apkārt, gan arī dzirdot un redzot masu mediju informāciju. Esam jau runājuši, ka šobrīd viss pastāvošais atbilst duālisma sistēmai un ir muļķīgi gaidīt, ka duālisma sistēmas būs noderīgas Gaismas Ērā. Gaismas Ērā būs cita veida cilvēku domāšana un arī rīcība, tāpēc cilvēki, kuri ir jaunās apziņas nesēji, radīs jaunas sistēmas Duālisma sistēmas vietā.

Starp citu, paradoksāli ir tas, ka cilvēki, kuri uztur duālisma sistēmu ir tik ļoti viņai pieķērušies, ka viņi šobrīd vēl jaudīgāk mēģina saglabāt šo sistēmu, tādējādi savelkot vēl ciešāk mezglu, kurš aptur duālisma sistēmu izdzīvošanu. Piemēram, Zemes mātes bagātību: naftas un tās produktu pielietošana (piesārņojot Zemes māti) ir vislabāk raksturojošais duālisma parametrs. Taču tie, kuru rokās ir naftas hegemonija jūtot, ka viņu virsvara pār pasauli brūk, cenšas raustīt naftas sviras vēl izteiktāk, lai saglabātu lielvaru pār pasauli, tādējādi radot krasu naftas produktu cenas pieaugumu, tajā pat laikā tas ir kā bumerangs, jo liela daļa cilvēku meklē alternatīvus risinājumus un šie risinājumi rodas un radīsies un tie atbildīs Gaismas Ēras sistēmām. Ar nožēlu jāsaka, ka cilvēki, kuri neatteiksies no cenšanās turēt kontrolē planētu ar Tumsu raksturojošiem lielumiem, tādiem kā nafta, nauda, pārtika, farmācija, sekss, karadarbība, varmācība utt., ir paredzēts šos cilvēkus pārvietošana uz Duālisma Ēras viszemākajiem līmeņiem, kurā būs palikuši tikai viņi vien un tajā nebūs cilvēku, kuri ir atteikušies no iepriekš nosauktajām Duālisma Ēras vēlmēm, iekārēm un rīcības. Tas būs briesmīgs līmenis, kurā cilvēki atstrādās viens pret otru to ko viņi ir darījuši citiem neaizsargātajiem cilvēkiem un dvēseliski tīrajiem planētas cilvēkiem. Tas būs briesmīgs līmenis. Tas būs jauns elles līmenis, kurai ellišķīgus pamatus viņi ir likuši paši. Un šajā līmenī tiks pārcelti arī visi tie, kuri uzskatīs, ka viņi vēl nav gatavi un viņos nav vēlmes apgūt Gaismas Ēras līmeni. Tie ir mazticīgie un cilvēki, kuriem nav globālā nākotnes redzējuma, taču šie cilvēki pārāk ilgi tur neuzkavēsies, jo tas līmenis viņus ātri „vedīs pie prāta” un vienaldzības un aprobežotības vietā uzdīgs vēlme ātrāk tikt no turienes projām. Cilvēki, kas paliks šajā līmenī, turpinās cīnīties ar viņiem pierastajām duālisma metodēm tik ilgi, līdz viņi sapratīs ko citu.

Piemēram, to ka labi cilvēks var justies pavisam citā aspektā un ka naudas bagātība, varas kontrole vai pat fiziskais spēks, zemisks sekss utt, nav kritēriji, no kuriem cilvēks iegūst dvēseles harmoniju. Šis līmenis vēl ilgi būs vajadzīgs, jo daudzas dvēseles stūrgalvīgi nevēlēsies mainīt savu domāšanu un apziņu.

Mēs ar Mīlestību uzlūkojam tās dvēseles, kuras ir izvēlējušās evolūcijas virzītājspēkus un paši ir kā evolūcijas spēku sastāvdaļa. Šī daļa mums ir daudz interesantāka, jo te notiek jaunrade, par kuras rezultātu mēs esam pārliecināti jau tagad, taču pats interesantākais tajā ir šis radīšanas process un tas - kāds ir katras dvēseles pienesums evolūcijā. Tāpēc diezgan bieži mēs apmeklējam šo līmeni lai vēlreiz un vēlreiz „ar Mīlestības pilnu acu skatu” aplūkotu Radīšanas enerģiju novatorus. Lai jums veicas, cilvēki, Gaismas un Pilnības Ēras radīšanas procesā.

Vai jūs gribat zināt kāds būs jūnijs?

Atbildē tiek doti laika apstākļi pa dienām, taču tika izlaists 23., 24. jūnijs. Mēs aizrādījām, ka Gaismas spēki ir „apgājuši” šos datumus.

Jūs izlaidāt 23. un 24. datumus. Ak, jums Jāņi?! Paredzēts lietains. Un tagad rakstiet lieliem burtiem: LAIKS JĀŅOS BŪS TĀDS KĀDU VĒLĒSIETIES. JA DOMĀS DOMĀSIET, KA JĀŅI PARASTI IR LIETAINI – TĀDUS JĀŅUS ARĪ DABŪSIET. JA GRIBĒSIET SILTUS UN SAULAINUS AR SILTU NAKTI (lai var gulēt teltīs), TAD TĀDUS JĀŅUS ARĪ RADĪSIET. JŪS ESIET SAVAS NĀKOTNES MATERIALIZĒTĀJI. Patrenējaties pasūtīt un radīt to ko vēlaties, bet mēs paskatīsimies kā jums tas izdosies. Tāpēc vienīgais laika sprīdis kurā laiku neesam stingri ierakstījuši – ir tieši Jāņi un mēs gribam redzēt vai tauta, kura atrodas 13. scenārijā domās spēs saliedēties vienotā vēlmē. Mēs gribam redzēt vai jūs jau to spējat. Tad, kad mēs pārliecināsimies, ka spējat materializēt savas domas izsakot vēlmes, mēs dosim jums, Latvijas tauta, vēl dažus uzdevumus, kas izvirzīs Latviju enerģētiskajā spicē un tieši Latvijas tauta ar domāšanas veidu un enerģiju sāks noteikt daudzus enerģētiskos procesus planetārajā līmenī un tas atbalsosies planētas fiziskajos procesos un neredzamajos līmeņos. Jūs, mazā tautiņa, atvērsiet vārtus un ielaidīsiet Gaismas Ēru planetārajā līmenī. Tāds ir jūsu Latvijas tautas globālais uzdevums bijis no laika gala. Ar Latvijas tautu šeit ir domāti cilvēki, kuros ir pamodusies vai aktivizēta Jaunā apziņa un nacionalitātei te nav nozīmes, bet raksturojošie lielumi vai cilvēks pieder pie nosacījuma „Latvijas tauta” ir atkarīgs no domāšanas un rīcības cēluma un saprotiet taču reiz, ka negausīgie, mantrausīgie, melīgie, zaglīgie, varas kārie, slavas kārie utml. vairs nepieder pie Latvijas tautas, viņi pieder citur citā līmenī.

Vai jums ir jautājumi? Mēs jūs ļoti mīlam.

P.S. Latvijas tauta nemirs aiz bada, tā mirs aiz lētticības, pakļaušanās, slinkuma un muļķības (tie, kas mirs) gan fiziski, gan morāli. Lielākā daļa no Latvijas tautas ir tie, kas tura savās rokās atslēgas, ar kurām tiks atvērti Gaismas Ēras vārti. Mēs gaidām to mirkli, kad būsiet gatavi atvērt vārtus un ielaist Gaismu savā mājā un māmuļas Zemes planetārajā līmenī. Mēs jūs ļoti mīlam. Ar Mīlestību Kosmiskie Skolotāji.
Čenelingā  redzējām, ka ar mums kopā uz planētas citos kontinentos ir dažas grupas, kas darbojās līdzīgi mums. Starpība ir tā, ka Latvijas tauta ir pirmā, kur pietiekošais cilvēku daudzums ir nomainījis domāšanu, tādēļ Latvijas tauta izvirzījās pa „spici”, kurai tiek uzticēts atvērt Gaismas Ēras vārtus. Virs Latvijas būs portāls, ko ir atvēruši cilvēki paši ar domu spēku caur planetāro režģi, izveidojot vārtu iespējamību Jaunās Ēras enerģiju ienākšanai. Līdz šim Kosmiskie Skolotāji nezināja kuri to izdarīs pirmoreiz.

Jautājam: kāpēc to neizdarīja Tibetā, Telosā utt. Atbilde: to vajadzēja izdarīt ikdienišķiem mirstīgiem cilvēkiem. Tādā veidā parādot citai cilvēces daļai kā jāmaina domāšana un kā notiek domāšanas process praktiski sataustāmā veidā. Latvijas tauta ir paveikusi šo enerģētisko uzrāvienu planetārajā līmenī nepilnu 3-4 gadu laikā tik jaudīgi kā neviena cita tauta vai liela cilvēku grupa. Liela cilvēku grupa nozīmē, ka bija jāaptver zināma zemes kvadrātkilometru platība uz planētas Zeme uz kuras dzīvo zināms cilvēku daudzums ar izmainītu domāšanas veidu, kurš atbilst Gaismas Ēras nosacījumiem. Latvijas tauta to izdarīja pirmā. Taču mūsu lūgums ir: turpināt iesākto darbu tik pat čakli kā jūs to darījāt līdz šim. Mēs esam jums blakus, jūsu Gaismas un Mīlestības Skolotāji un savukārt mums blakus mūsu Kosmiskie Skolotāji. Mēs jūs ļoti sargājam visus jaunās domāšanas un Gaismas Ēras nesējus.
Jautājam par Jāņu rituāla veidošanu: Vai ir lietas, kas būtu šogad jāņem vērā?

Jā ir. Tas ko jūs darījāt iepriekšējos gados ir pareizi. Tuvojoties Jāņu laikam mēs dosim papildus norādījumus jūsu rīcībai gan meditācijās gan rituālos. Šobrīd tas nav iespējams tāpēc, ka vēl nomainīsies daudzas enerģijas un procesi pie jums un līdz ar to papildinājumi, kurus dosim būs saskaņā un harmonijā tad, ja mēs tos dosim īsi pirms Saulgriežu laika. Atrodiet brīvu brīdi sarunai ar mums, pie tam iespējams, ka mēs to darīsim vairākkārt.
Ar mīlestību Dzīvības zieds.