SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

40 saruna ar lasītāju                                  28. marts

Pa spirāli ceļas jauns

Atdzimšanas enerģiju spektrs . . .

Lieldienu laiku kā brīvdienu mirkli izmantojām mežā gatavojot malku, zarus krāvām kaudzē un dedzinājām, bet lielas un mīkstas sniega pārslas lēnām pārklāja mežu un pirmos zaļos asniņus, arī pirmo pusplaukušo zilo vizbulīti. Bija dīvaini raugoties uz sprakšķošo ugunskuru, kurš atgādināja Jāņuguni, krītošais sniegs atgādināja Ziemassvētkus, bet uz galda pēc darba mūs gaidīja Lieldienām krāsotās olas. Viss vienā – un zūd pat īsti izpratne – kas tad notiek dabā – no rīta dzirdējām cīrulīti dziedam virs pelēkzaļa lauka, bet vakarā kājas līdz potītēm iegrima irdenā sniegā.

Netveramajā smalkajā pasaulē arī notiek viss citādāk kā ierasts. Par to Jūs varat palasīt ārzemju „saitos”, bet atbildot uz mūsu jautājumiem par enerģētiskajām izmaiņām, Gaismas spēki 18. martā (2008.g.) iedeva šādu informāciju:
Čenelings, 18. marts 2008.

Kas šobrīd notiek enerģētiskajā līmenī?

Planēta mostās, viņa nomet ziemas segu, lai mostos jaunām enerģijām. Katru reizi, kad pavasarī jūsu puslodē sāk iestāties pavasara atdzimšanas enerģijas, tās ir bijušas vienlīdz līdzīgas katru gadu ar dažādām niansēm, taču šogad viss ir citādāk. Šogad atdzimšanas enerģijas ir 10% no tām enerģijām pie kurām jūs jau esat pieraduši. Apmēram 90% no atdzimšanas enerģijām būs citādākas. Sākumā tās būs vājākas līdz pieņemsies spēkā maksimālā jaudā. Un tā tas turēsies līdz rudens saulgriežiem. Rudens saulgriežos šī tipa atdzimšanas enerģijas neatkāpsies kā tas bija agrāk, bet saglabāsies kaut arī nāks ziemas enerģijas – miega vai sastinguma enerģijas.
Jūs esat pieraduši, ka rudens saulgriežos ienāk nosauktās enerģijas, taču šoruden viss būs citādāk.

Planetārajā līmenī dominēs atdzimšanas enerģijas un tās pakāpeniski izspiedīs sastinguma eneģijas, ziemas enerģijas un tas pie jums raksturojās kā klimata pasiltināšanās un laika apstākļu „niķošanās”.
Nākamajā pavasarī atkal nāks atdzimšanas enerģiju cits spektrs un cits vilnis ar vēl lielāku jaudu, lai iztīrītu planētu no turpmākajai evolūcijai liekā, bet rudenī atkal viss atkārtosies kā stāstīju jau iepriekš, pa spirāli celsies planetārā enerģijas jauda ar atdzimšanas enerģijām. Tādā veidā tiks dzēstas visos līmeņos un pat slēptākajos stūrīšos anti-enerģijas, tumsas enerģijas un zemo vibrāciju enerģijas. Tāds šobrīd ir iestājies process lai līdz 2013. gadam tiktu sagatavota augsne tām enerģijām, kuras nāks uz planētu Zeme pirmo reizi, jo viņas te vēl nekad nav bijušas un jums būs jāapgūst kaut kas tāds par ko šobrīd pat nespējat domāt.
Kas tad notiek šobrī?

Notiek tas, ka Zemei tuvojās  jaudīgas atdzimšanas enerģijas un sāk notikt kārtējā līmeņa transformācija, t.sk. transformējas fiziskie ķermeņi un blīvākie smalkie ķermeņi. Jūsu augstākās vibrācijas un apziņa transformē jūsu zemāko enerģiju daļu uzkrātās anti enerģijas un Tumsas enerģijas, kas rada palielinātu fiziskā ķermeņa diskomfortu līdz pat sajūtai, ka esat stipri saslimuši.

Ko darīt?
Meditējiet un dodiet atļauju tām enerģijām, kuras šobrīd lēni tuvojas planētai ienākt jūsos pastiprinātā un paātrinātā veidā.

Esiet pirmatklājēji un šo enerģiju iezemētāji sevī un uz planētas. Patiesībā mēs ļoti gaidām tieši tādu cilvēku rīcību. Mēs gaidam, ka jūs cilvēki apzināsieties to, transformēsiet sevī nākotnes evolūcijas ierobežojumus un palīdzēsiet to izdarīt arī citiem. Jā, patiesi, notiek arī enerģētiskie uzbrukumi, bet tie ir saistīti ar Tumsas spēku hierarhiju darbinieku darbību caur cilvēkiem marionetēm, kuri ir tukši kā čaulas, jo tajos nav nākotnes enerģijas, tāpēc brīžiem liksies, ka saasinās cīņa fiziskā līmeņa saskarsmē starp cilvēkiem. Esiet modri un neiesaistieties ar šādiem cilvēkiem „dūru cīņās” lai būtu brīvi no papildus Tumsas enerģiju radīšanas.
Virzieties pa spirāli uz augšu!

Ar mīlestību Krajons.

Kādu laiku izvairījāmies no smalkās saskarsmes ar Gaismas Spēkiem jautājumos par planētas turpmāko evolūciju, jo pārāk smagi bija iepriekš saņemtie čenelingi. Tēlojām strausus ar iebāztu galvu smiltīs, cerībā ka iedotā informācija pati no sevis nepiepildīsies, taču notikumi rāda saņemtās informācijas patiesumu. Ņemu vienu no pagājušā gada (tikai mums paredzētajiem) čenelingiem un velku ar pirkstu pa rindkopām, cerībā atrast kādu teikumu, kas nepiepildījās vai arī turpmāk nepārprotami nerealizēsies. Diemžēl secinu, ka pagaidām viss saskan ar teikto . . .

23. martā saņēmām kārtējo Gaismas spēku vēstījumu. Turpinājumu lasiet tikai Garā viedie un stiprie!

Fragmenti no 23.03.2008. čenelinga.

Nāk ļoti daudz Gaismas spēki, koncentrējas, visu grib pateikt koncentrētā veidā.

Vispirms runās Stihiju gari.

Mēs tīrīsim planētu.

Ieraugi šaha dēli un paskaties kādā kārtībā ir saliktas figūras uz šaha dēļa. Tad, lūk, mēs, stihiju gari esam tie, kas stāv pirmajā rindā. Mēs, Stihiju gari, tagad tīrīsim planētu. Katrā vietā kur ir uzkrājies negatīvo enerģiju daudzums un planētai ir pārslodze, šo vietu mēs tīrīsim. Tīrīšana nozīmē, ka brīžiem pēc mūsu iedarbības tur var nepalikt nekas turpmākajai cilvēku eksistencei derīgs. Tā būs kā mirusi vieta un kā postaža. Tā domāsiet jūs, cilvēki, bet patiesībā tā būs vieta kur tiks neitralizētas enerģijas no negatīvajām par pozitīvām un tā būs katrā vietā, kur cilvēki ar savu psihisko un fizisko rīcību ir sakrājuši un radījuši iznīcinošās enerģijas. Viss ir atkarīgs no cilvēku psihisko spēju saražotās enerģijas jaudas un daudzuma un tam atbilstoši atbildēs Stihiju gari. Tā Zemes Stihiju gari atbildēja uz Tibetiešu nemieru un zemestrīce vairāk kā 7 balles Himalajos bija šo procesu redzamā daļa. Šādu lietu un notikumu, kad aktivizēsies katrai vietai atbilstošā stihiju enerģija, notiks arvien vairāk un vairāk. Katra stihija enerģiju transformāciju veic citādāk, taču rezultāts visām transformācijām ir viens un tas pats. Tiek radītas neitrālās enerģijas. Ja jūs šobrīd redzētu Zemes māti, tad jūs redzētu, ka tās vietas, kuras ir piesārņotas fiziskajā un enerģētiskajā līmenī ir kā melni plankumi Zemes mātes apaļajā veidolā (zemeslode).
Rāda ābolu, kuram ir bojājumi, tā kā ābolu puve . . . Tad, lūk, mūsu, stihiju, uzdevums ir šīs bojātās vietas neitralizēt un tas notiek nosacīti Zemes mātes pirmajā līmenī. Pirmo līmeni var raksturot kā enerģijas kopu (Stihiju gari strādās zem zemes un virs zemes; virs poliem ir 60km uz augšu, bet virs ekvatora ir 6km iedarbības zona).

Kas notiek iebrūkot zemes tukšumam? Vai Latvijā ir šādi tukšumi?

Latvijā šādi zemes tukšumi - iedobumi pastāv, taču tie ir nelieli un Latvijai briesmas nedraud, tukšumu iebrukšana nav paredzēta, ja nu vienīgi Jūrmala. Taču vajag ļoti daudz lai šis kauss būtu pilns un Jūrmala aizietu zem ūdens kad iebruks tukšums. Šobrīd plānā tas nav paredzēts.

Kā izskatās kad iebrūk tukšums?

Rāda kalnus un ielejas starp kalniem. Tur, kur ir kalni agrāk bija līdzenums. Un jūsu zinātniekiem ir aplama hipotēze uz dažu kalnu veidošanos. Viņi saka, ka kalni ir pacēlušies. Dažas kalnu grēdas tieši otrādi, ir izveidojušās tāpēc, ka līdzenumi ir iebrukuši. Daudz šādu iebrukšanu notiks zem pārapdzīvotām pilsētām. Tas būs pēc 2015. gada lai atbrīvotu planētu no monstriem, bet jūs šos monstrus saucat par pilsētām.

Kāpēc pēc 2015.gada?

Planētai vēl ir ko tīrīt. Un viņi (zemo vibrāciju nesēji) lielākoties koncentrējas lielākajās pilsētās, jo tur saplūst daudzi noziedzīga rakstura cilvēki. Tās pilsētas iebruks. Uz Latviju tas neattiecas. Taču lielās iebrukšanas būs zināma veida satricinājums visai planētai.

Toties jums šobrīd Latvijā un uz planētas kopumā virsroku ņems Stihiju gari: uguns gari un citos reģionos ūdens gari. Viss noslīks un raža sapūs, bet citur viss izkaltīs un raža sadegs, bet vēl citur vējš noraus māju jumtus un izvējos no cilvēku galvām neprātīgās domas. Tas arī ir viens no pamatcēloņiem turpmākajiem bada gadiem kas būs uz planētas.

Septiņi gadi. Pie tam bads pieņemsies ar katru gadu jaudīgākā spēkā un pēc pieciem gadiem (ap 2013.g.) būs bada kulminācija uz planētas. Tad bads sāks atkāpties. Sākot no 2009. gada cilvēki dalīsies maizē kā lielā dārgumā un ļoti daudzi mēģinās iemainīt zeltu pret maizes kukuli un tad raudzīsies plaukstā uz nevērtīgo spīdošo metālu, kura vērtība būs vēl zemāka par maizes kukulīti. Tas ir tas ko darīsim mēs, stihiju gari, lai atveseļotu planētu no cilvēkiem ar lejupejošo attīstības apziņu un rīcību. Tā mēs, stihiju gari, iznīcināsim tos, kas dara pāri mūsu māmuļai Zemei. . .

Bada gados kādas būs ziemas? Vai kā šī silta . . .?

Viena ziema būs tāda, ka jums aiz aukstuma kā zaķim sprāgs acis laukā. Tā būs briesmīga ziema un puķes nosals uz palodzēm arī tad, kad saulīte mīlīgi iespīdēs pa logu (iespējams domāta 2010./11. gada ziema).
Par mācībām.

Mācības būs, bērni mācīsies taču viss būs ļoti sarežģītos apstākļos. Būs daudz vakances un daudz brīvas vietas augstskolās. Mācību sistēma pārcietīs milzīgas reformas, jo vecā sistēma nestrādās, bet notikumi rādīs un mācīs kā jāveido jauna sistēma. Tie kam nākotnē ir atvēlēta pietiekoši liela loma cilvēku attīstībā, tie bērni mācīsies un pēc juku laikiem viņi ieņems svarīgu vietu daudzu jaunu sistēmu radīšanā.

Turieties kopā, atbalstiet viens otra idejas, izanalizējiet tās un pieņemiet labākos variantus. Un vēl, iemācieties atnest katrs savu ideju un to analizējiet bez diskomforta sajūtas, ka tieši jūsu ideja nav pieņemta vai atbalstīta. Mēs, ja jūs to vēlaties, regulāri būsim jums blakus un palīdzēsim pieņemt un atrast vērtīgāko, pareizāk sakot, harmoniskāko lēmumu. . .

Ar mīlestību Gaismas spēki.