SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »

 

1. Ievads

Šajā nodaļā piedāvāju iespēju sākt mācīties un izmēģināt strādāt ar GAISMAS UN MĪLESTĪBAS ENERĢIJĀM– ARPOZITĪVO DOMU FORMU MEDITĀCIJU GARĪGO PRAKSI. Mīļās Gaismas dvēseles, kas piedzimušas cilvēku veidolos Jums zināmu dvēseles uzdevumu dēļ! Šis raksts ir paredzēts Jums -Gaismas dvēselēm un tiem, kas tiecas uz Gaismu! 

Viss, par ko turpmāk rakstīšu, ir balstīts uz Urantijā manu un kolēģu ilgu darba gadu rezultātā gūtās pieredzes un faktu materiālu. Lūgšanu meditācijā katram vārdam ir pamatots iemesls tam, kādēļ tas vai cits vārds vai vārdu kopums ir iekļauts tekstā. Šādu tekstu gatavošana, balstoties uz uzkrāto pieredzes materiālu dziedināšanas seansos, ir Urantijas ikdiena, tāpēc šādu lūgšanu tekstu ir bezgala daudz, tie piemēroti dažādajām situācijām un problēmām, ar kurām sastopamies darba ikdienā. Vienlaicīgi mūsu meditācijas ir plaši „izgājušas tautās”. Diemžēl gadās, ka mūsu padarīto kāds savtīgi piesavinās kā savu, bez atsauces uz Urantiju. Bez tam - tas laiks, manā dvēseles pieredzē, kad rītos cēlos ar saraudātām acīm un negulētu nakti, jo cilvēku ļaunums, pazemojumi, apmelojumi, pārgudras spriedelēšanas, mēģinājumi plātīties ar savām seklajām zināšanām Urantijas saniegumu un mūsu darba noniecināšanas nolūkos, MAN IR GARĀM! Tāpēc tiem, kuri raduši nest tumsas enerģijas un riebeklības, iesaku: savu žulti paturiet sevī!

Tā kā praktiskā darba diena atnes jaunas izziņas un izpratni, tad diezgan bieži mūsu meditāciju/lūgšanu tekstos mainām teksta saturu un formulējumus. Piemēram, šogad nācās saprast, ka Karmas valde, kuras funkcijas ir pat Galaktiskā līmeņa ietvaros, praktiski ir nefunkcionējoša, jo tās sastāvā ir iekļauti Gaismas spēku pārstāvji un pārstāvji no opozīcijas jeb tumsas hierarhijas. Šādā sastāvā esošā Karmas valde ir tiesīga lemt, taču tās darbība jebkurā gadījumā tiek bloķēta no opozīcijas puses. Tā kā Karmas valdes rīcībā nav iespējams palīdzēt Gaismas dvēseļu cilvēkiem, tai skaitā nav iespējams apturēt mahinācijas ar negatīvās enerģijas jeb karmas „pielipināšanu” un viltojumu ierakstu veidošanu Gaismas dvēseļu matricēs un Dievišķās matrices personīgajos segmentos, tad esam atteikušies sadarboties ar Karmas valdi pilnībā. Šīs institūcijas pastāvēšanas un rīcības iespējas ir kārtējā maldināšana ar nepamatotām cerībām.

Šī sadaļa tiks veidota daudzos turpinājumos, tāpēc esiet elastīgi gatavi tam, ka vēlākie teksti var būt pretstatā vai izslēgt iepriekšējo lietu izpratni vai pat nozīmi. Tumsas hierarhija izteikti intensīvi strādā pie tā, lai ieviestu „Jauno Pasaules kārtību”, tādēļ viņi strauji maina dažādus „spēles” noteikumus un, lai  mēs varam viņiem pretstāvēt, mūsu elastībai un spējai mainīties ir jābūt vairākkārt žiglākai. Viss ir kustīgā mainībā! Pacentieties vienmēr būt jauno atziņu virsotnē!

Pirms sākam tēmu „Dziedināšana”, vēl dažas būtiskas ziņas kopējai izpratnei tiem, kas ar šīm lietām saskaras pirmo reizi vai par tām zina nedaudz.

Darbs ar Gaismas enerģijām lūgšanu formā turpmāk tekstā ir sakārtots zināmā secībā. Uzsākot meditāciju praksi, iesaku šo secību ievērot, pretējā gadījumā nesakārtoto vienkāršāko negatīvo enerģiju dēļ nespēsiet pilnvērtīgi pielietot Gaismas enerģiju spēku sarežģītāku lietu sakārtošanai.

Iepriekšējā
Nākamā »