SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

33 saruna "18.08. atvērtais čenelings un "darba" čenelingi"
33 saruna ar lasītāju                                            30. augusts
18.08. atvērtais čenelings un „darba” čenelingi
Mīļi sveicināti Urantijas mājas lapas lasītāji.
Pēdējā “sarunā” bijām ievietojuši 18.jūlija čenelingu, kurā apvienotie Gaismas un Mīlestības spēki runāja par dažādām tēmām. Toreiz Kuthumi tēma par kosmisko un cilvēku likumu neievērošanu un likumsakarību manī lielu interesi neizraisīja. Tobrīd likās, ka svarīgākās tēmas ir Sanata Kumaras un Karmas Valdnieku teiktais, taču tad, kad masu mēdijos uzradās noklausītās “ķēķu sarunas”, sāku aptvert Kuthumi sacītā nozīmi. No Kuthumi teiktā izriet, ka šobrīd esošā jezga ir tikai “pumpuriņi”, līdz ar to rodas jautājums par to, kas gan kļūs zināms pēc 2008. gada, ja Gaismas spēki ir solījuši, ka kosmiskie likumi TIKS PIEPILDĪTI?
Šajā sarunā ievietojam atvērtā čenelinga (18.augusts) doto informāciju. Jāsaka, ka starplaikā starp 18.jūliju un 18.augustu esam saņēmuši vēl dažus čenelingus, taču tie visi, lielākoties, ir paredzēti dziedināšanas darba pilnveidošanai un praktiskajām nodarbībām dziednieku garīgai attīstībai, tāpēc otrs (apkopotais) čenelings ir dažādu čenelingu fragmentu apkopojums.
Lai Jums veicas ik dienas, jo enerģētiski nākotnē būs diezgan “karsts laiks”. Par to varēsiet pārliecināties paši gan “uz savas ādas”, gan pasaulē kopumā.
Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva
Atvērtais čenelings, 18.augusts
Lūdzam ierasties Gaismas spēkus, bet Gaismas spēki saka: mēs šeit jau esam no paša rīta. Ir ieradušies praktiski visi ko pazīstam. Kreisajā pusē ir stipra vīrišķā enerģija: Sanata Kumara, Kuthumi, Jēzus, Bodhisatva, Krajons . . .; pa vidu ir Karmas Valdnieki un vairāk pa labi – Guaņ Iņ, Jaunava Marija, Lakšmi . . . Eņģeļi stāv puslokā un katram cilvēkam blakus ir īpašs eņģelis (Gaismas spēki smejas un saka: čenelinga laika eņģelis).
Gaismas spēki ceļ visiem mums vibrācijas. (Izsakiet nodomu: Es dodu atļauju celt manas vibrācijas ar Gaismu un Mīlestību . . . utt.). Gaismas spēki saka, ka enerģiju iezemēšana var radīt viegluma sajūtu, reiboni, var būt fiziskas sajūtas kakla rajonā, otrā un trešā enerģētiskā centra rajonā – „spējā pieņemt šo pasauli” un ar enerģiju piepilda emocionālo ķermeni. Mazāks uzsvars uz pagātnes reinkarnācijām, jo tās jau ir diezgan harmoniski sakārtotas, vairāk jākārto tagadne, uz kuras balstās nākotne. Domās atļaujiet uzsākto darbu turpināt, sakārtot, atjaunot . . . tik, cik var izturēt, bet  harmoniski tieši priekš jums. Čenelinga laikā Gaismas spēki turpinās strādāt, tāpēc sajūtas var būt dažādas. Gaismas spēki dod atļauju pāriet uz jautājumiem.
Gaismas spēki tā kā samainās vietām (Iņ un Jaņ enerģijas nesēji), Karmas Valdnieki paliek turpat.
Jautājums:
1. Kādas izmaiņas ir gaidāmas Latvijā kopumā?
Atbild Sanata Kumara. Jūs par daudz domājat par nākotni, domājat par Tumsu. Nākotne ir jūsu rokās un viss, kas ir radīts ir jūsu pašu radīts. Mēs jūs ļoti mīlam, bet nevaram palīdzēt, palīdziet sev paši. Mainiet savu domāšanu, sāciet mīlēt sevi.
Nav tikai viena Latvija uz planētas Zeme, jūs esat Vienota Veseluma kopuma sastāvdaļa. Viss, kas notiks pie jums Latvijā, ir ļoti lielā saistībā ar to kas notiek uz planētas Zeme arī citos reģionos un kontinentos. Latvija ir ļoti sasaistīta ar daudzām organizācijām un aliansēm, tāpēc tas, kas notiks citur, atbalsosies arī Latvijā. Pie jums Latvijā notikumi, kas būs citur, tēlaini sakot – būs amortizējušies. Precīzāk, viss, kas skars Latviju, būs maigākā un mīkstākā formā nekā tas kas notiks citās valstīs, aliansēs, apvienībās un savienībās. No vienas puses tas ir labi, ka jūs esat dažādu savienību sadarbības locekles, bet no otras puses daudzas krīzes jums varētu paiet secen, ja jūs būtu brīvi no šīm savienībām. Iesakām pārāk politikā nejaukties (domāta globālā politika), jo priekšā stāv pārsteidzoši notikumi. Sākotnējā scenārijā nav paredzēta trešā pasaules kara fiziskā izpausme, taču planēta ir ļoti tuvu pietuvojusies notikumiem kas var veidoties nesaskaņu rezultātā starp valstīm, radot ne tikai konfliktus, bet globāla mēroga sadursmes. Šo sadursmju iespējamību ir radījuši cilvēki caur vienaldzīgo attieksmi kad viņi dzird kārtējo reizi, ka vardarbīgi ir gājuši bojā cilvēki. Jūsu, cilvēku, vienaldzība ir pārsteidzoša, jūsos nav uztraukuma ja pašnāvnieku spridzeklī izraisītā vardarbības aktā iet bojā trīs cilvēki, un tik pat vienaldzīgi jūs esat tad, ka šobrīd vardarbības viļņa jauda pieaug. Jūs esat iesējuši vienaldzības sēklu, tāpēc nākotnē vardarbības aktos ies bojā arvien lielāks cilvēku skaits. Pie jums Latvijā vardarbības enerģija izpaudīsies kā dažādu lietu negācijas, labo lietu ieplānošana pārvērtīsies negatīvā realizācijā un tamlīdzīgi, taču nav paredzēta vardarbība caur terorismu. Jūs esat viena no tām retajām valstīm, kura ir pasargāta no fiziskas vardarbības un terorisma aktiem. Taču jūsu valstī ir kas bīstamāks par jebkuru terorismu. Un tās ir slēptās lietas: nodevības, valsts izzagšana, pārdošana un lietu sagrozīšana tā, ka no tā iegūst maza saujiņa cilvēku, taču tauta kopumā dzīvo ciešanās. Šajā gadījumā ir grūti atrast ciešanu avotu un avota enerģijas izpildītāju. Lai jums būtu vieglāk saprast stāstīšu alegorijās.
Iedomājieties, ka kādā sfērā tiek sakārtota sistēma no zemākā līdz augstākajam līmenim. Piemēram: medicīna, izglītība, cilvēku personīgā drošība un tml. Šādās sakārtotās sistēmās cilvēku iekšējais potenciāls un dvēseles atmosfēra ir pozitīvi vērsta un tāds cilvēks spēj radīt pozitīvu atmosfēru savā apkārtnē. Un tagad saprotiet ko nozīmē nesakārtotas sistēmas un kā sekas tam – cilvēku ciešanas, trūkums, bezspēcība, bailes no rītdienas utt.
Kā jūs domājat? Vai var atrast vainīgo un cēloni ja nav sakārtota sistēma? Kā jūs domājat, kas ir bīstamāk un smagāk pēc enerģijām – nesakārtota sistēma, melīgums, savtīgums vai vardarbības akts? Ņemot vērā iepriekš teikto un balstoties uz to, ka Gaismas uzvara pār Tumsu ir paredzēta jebkurā gadījumā, tad iepriekšējo enerģiju nomaiņa notiks tā kā tā. Tikai šajā gadījumā tas būs daudz nežēlīgāk, smagāk un ar fiziskās redzamās pasaules postošākām sekām. Ļoti daudzas sistēmas sāks brukt lai viņu vietā rastos jaunas. Un Latvija nav izņēmums. Var mēģināt lāpīt gan ekonomiku, finanses, izglītību, medicīnu (precīzāk – attieksmi pret cilvēku kā personību), taču lāpīšana nav rezultātus nesoša. Vecā drēbe ir jāmet ārā un jāņem cita stingra vadmala, no kuras var uzšūt jaunu tērpu turpmākai cilvēku dzīvei, kā personībai vienotā veselumā. Nākotnes vērtība ir cilvēku godīgās domas, vārdi un rīcība, bet viss netīrais peldēs augšā un izgaismosies. Ir muļķīgi domāt, ka liela nauda var glābt lielāku vai mazāku necilvēcīgumu un negatīvo rīcību. Arī nauda pieder pie darba instrumentiem ar kuriem tiek pārbaudīta dvēseles tīrība lai dvēselei uzliktu zīmogu viņas turpmākajā evolūcijā. Jums Latvijā sāks izpausties un atklāties vēl daudz šokējošu notikumu, kuri šokēs sabiedrību. Līdz ar to daudzi no tiem kas radīja šos šokējošos notikumus, pieņems lēmumu fiziski iznīcināt sevi vai citus. Taču jūs pamēģiniet attālināties no tādām lietām, jo tur plēsīsies līdzīgs ar līdzīgu un tāds ar tādu. Turpmāk šos šokējošos notikumus atklās pēc savas būtības salīdzinoši dvēseliski tīri jaunieši un sava darba darītāji. Šos cilvēkus sargā godīguma, taisnības un patiesuma egregors. Ikdienā sūtiet šajā egregorā savus laba vēlējumus, labās domas lai šis egregors ir varenāks un jaudīgāks. Bet tie, kas atklāj patiesību - jūs piesauciet šo egregoru kā savu sargeņģeli ikkatru mirkli, lai viņš jums palīdz un sargā jūs.
Par krīzēm. Gan uz planētas, gan Latvijā viņas turpināsies ar dažādu spēku, kā pa viļņiem. Taču nav paredzēta krīžu samazināšanās. Arī cilvēku aiziešana no šīs planētas pastiprināsies caur dažādām izpausmēm (stihiju gari – uguns nelaimes, slīkšana, nosalšana, avārijas un tml.) kā arī dabas katastrofas un situācijas ko ir radījuši paši cilvēki, piemēram, pieradums dzīvot ārkārtīgi ekskluzīvi un nespēja izdzīvot citādākos apstākļos. Šīs krīzes velsies pār planētu kā viļņi, aizraujot līdzi vēlmi dzīvot un pašsaglabāties. Tāpēc jūsu uzdevums ir izprast cilvēka daudzdimensionalitāti un saprast, ka uz planētas Zeme jūs atrodaties ļoti sarežģītā komandējumā. Taču „atgriešanās mājās” var notikt tikai tad, kad beidzas „komandējums”. Tāpēc piesauciet Gaismas spēkus, lai viņi palīdz jums izturēt „komandējuma” laiku. Caur dažādām zīmēm mēs jums rādām, ka nākotnē (ļoti tuvā, var saskaitīt uz pirkstiem) cilvēkiem garīgi attīstoties un ceļoties vibrācijām, pārtikas patēriņš arvien samazināsies. Tāpēc pakāpeniski sāk izmirt un iznīkt pārtiku dodošie augi un dzīvnieki. Sāks pienākt brīdis kad arī tajos reģionos kur pārtika bija pietiekoši, tās sāks trūkt, vai arī tā būs sliktas kvalitātes, vieglāk un pareizāk būs atteikties no šīs pārtikas nekā to lietot. Tā nav pārāk tāla nākotne, jūs to vēl pieredzēsiet.
Nākotnes tautsaimniecības nozares prioritārās būs tās, kuras būs harmonijā un ekoloģiskā saderībā ar planētu Zeme, tās vidi un uz tās dzīvojošiem planētas bērniem (augi, dzīvnieki, elementāļi, . . .). Iespējams, jums ir sajūta, ka nākotne ir drūmās krāsās. Taču kopā ar savu draugu Krajonu, jums mīļie, gribu teikt un uzsvērt to, ka tās ir kopējās tendences, bet jums katram ir iespēja izveidot savu mikrovidi šajos makro notikumos. Savu vidi veidojiet tā, lai spējat priecāties par katru mirkli kas jums ir dots, tādējādi jūs uzkrājat pozitīvas enerģijas jau šeit un tagad kā bāzi savam nākotnes mikroklimatam. Daudzas lietas Latvijā mainīsies un pārvērtīsies tā, ka būs grūti atpazīt tās sākotni, t.sk. cilvēku saskarsmi ar cilvēkiem un Latvijas zemes konfigurāciju. Jā patiešām jūra un ūdeņi ņems savu daļu teritorijās kur ir smaga cilvēku radītā enerģija. Taču esiet mierīgi. Ja nesīsiet sevī Gaismu un Mīlestību, jūs vienmēr atradīsieties pareizā vietā un pareizā laikā. Kaut arī prognozes ir drūmas, dzīvojiet bez bēdām un raizēm, pieņemiet katru dienu ar pateicību un pavadiet katru dienu ar pateicību. Tā jūs veidosiet savu mikroklimatu kas kā skafandrs jūs pasargās no negatīvo notikumu gaitas Latvijā un uz planētas kopumā.
Attiecībā par skaitļiem. Skaitļi paši par sevi ir neitrāli, viss ir atkarīgs no tā kādu nozīmi jūs šiem skaitļiem piešķirat. Vai atceraties, pagājušajā gadā bija skaitļu rinda – 06.06.06. jeb 6.jūnijs 2006. gads. Daudzi par šo datumu bija šausmās. Pamēģiniet atcerēties ko jūs darījāt šajā datumā un jūs secināsiet, ka neesat spējīgi atcerēties. Tāpēc skaitļiem pašiem par sevi nav nozīmes. Būtiski kādu enerģētisko potenciālu jūs tajos ieliekat paši. 07.07.07. – daudzi svinēja kāzas. Ko jūs darīsiet kad būs 08.08.08.? (Gaismas spēki smejas, viņiem ir jautri).
Par Latvijas pilsētām runājot kopumā. Jums katram ir iespēja savā pilsētā iedegt laternu lai citi redz, ka viņi ir dzīvojuši un dzīvo Tumsā, dariet to maigi, bez uzbāzības un atcerieties, ka citiem ir tiesības uz jūsu viedokļa nepieņemšanu, jo arī viņi ir Radītāja daļas. Tāpēc pieņemiet tikai tos, kas ir nobrieduši savās plaukstās nest Gaismas staru un ar to dalīties caur Gaismas un Mīlestības enerģijām (Gaismas spēki čenelinga dalībniekiem plaukstās liek Gaismas un Mīlestības enerģiju – sakiet: Es dodu atļauju, ka manās plaukstās tiek ielikts Gaismas un Mīlestības stars, ka manās plaukstās tiek ielikts Anhs, ka manās plaukstās tiek ielikts dzīvības un auglības simbols. Es dodu atļauju, ka manās plaukstās tiek ielikti Gaismas un Mīlestības darba instrumenti, kuri ir būtiski un svarīgi manā turpmākajā Gaismas un Mīlestības darbā.)
Sen Žermēns. Man ir tas gods sveikt visus klātesošos, kuri vēlas uzzināt to, ko klusām pie sevis zina. Jautājums bija par enerģētiku. Enerģētika ir tajā pašā vietā no kurienes nāca šis jautājums, bet tā gribas lai to pasaka tev pašam kāds cits. Tad ar lielu prieku to izdarīšu.
Īsumā. Katrā cilvēkā viņa būtībā ir garīgums, garīgais spēks, kuru attīstot, cilvēks kā garīga būtne, var paveikt jebko, t.sk. apgādāt sevi un visus citus ar lētu enerģiju, kuru jūs sauciet par siltumu, gaisu, ūdeni, barību, šokolādi vai saldējumu. Būtība ir tāda, ka visa šī enerģija ir tīrā veidā. Jūsu pašu garīgā aizmirstība, kā paņemt šo enerģiju ir jūs „nosēdinājusi” pie malkas apkures un prasta ēdiena. Jūs varat sevi sakārtot tā, ka spējat uztvert dzīvības enerģiju bez starpniekiem tieši no Radītāja, no nulles telpas, no dzīvības telpas. Ikdienas praksē tas izskatās tā: dzīvojiet mīlestībā ar ūdeni, zemi, sauli, ar gaisu un ar ēteri. Padomājiet paši ko esat darījuši lai to piesārņotu. Tieši tāpēc tas ir šķērslis tīras enerģijas saņemšanai. Modiniet sevī to, ko jūs kā eņģeļveidīgas būtnes pratāt, tikai tagad tas jāatkārto un jādara tāpat. Un jūs jau to pamazām dariet atverot acis sev un arī apkārtējiem, lai ieraudzītu, ka ir tik daudz ko kārtot. Lūdziet piedošanu, samīļojiet, kārtojiet praktiski ar vēl lielāku degsmi un sparu visas stihijas jūsos un apkārt. Jo lielāka stihiju harmonija jūsos, jo vairāk šo stihiju enerģiju spēsiet saņemt, jo jūs patiesībā paši esiet šo stihiju daļa. Sāciet strādāt pacietīgi ar ticību, ka izdosies, sakārtojiet līdzsvarā sevi, savu apkārtni un visu planētu Zemi. Tas atnāks atpakaļ kā Mīlestība, līdzsvara, miera un Gaismas piepildīts laikmets. Runājot par 08.08.08. – mums ir priekšlikums izveidot Starptautisko kliņģeru dienu. Tas, lai jūs saprastu, ka paši veidojiet nākotni un visi uzdotie jautājumi patiesībā ir jūsu pašu uzliktie ierobežojumi savai attīstībai. Noņemiet tos no dienas kārtības tūlīt un tagad. Lai izdodas. Un daudzi var dzirdēt un saņemt informāciju, tikai jāatver savu sirdi, prātu un jādara.
Ar mīlestību Sen Žermēns un Gaismas spēki, patiesībā mēs esam VIENS. Ar mīlestību – Radītājs.
Jautājums:
2. Kā to saprast. Grāmatā Visuma Valdnieki 51.lpp. „Augstāko vibrāciju atklāšana ir atkarīga no mīlestības, vienalga ar kuru dzimumu šīs attiecības risinās. Galvenais - diviem cilvēkiem mīlestības vibrācijās jābūt kopā. Mīlestība ir visa saturs, tai jāvalda visās attiecībās. Ieteicams, lai mīlestības vibrācijas darbotos starp vīrišķo un sievišķo savienojumu jūsos.”
Maitreja. Par Mīlestību. Tā cilvēkam ir saikne starp debesīm un jums cilvēkiem. Šai Mīlestībai var būt vairākas izpausmes formas. Dažas jūs zināt, dažas nē. To, kas ir īsta Mīlestība, daļa no jums nevar pat iedomāties. Sasniedzot noteiktu garīgās attīstības līmeni jūs pamazām iepazīsiet šo ĪSTO Mīlestību. Patreiz to paskaidrot jums saprotamā valodā ir grūti. Celieties pa garīgās attīstības līmeņiem un pamazām šī Mīlestība ienāks jūsos un pamazām atnāks apjausma, kas tas ir. Šobrīd jums liekas, ka tā ir mistika. Var teikt arī tā. Nākotnē būs ikdiena. Šai Mīlestībai nav vārdu ar ko viņu var izteikt. Šai Mīlestībai ir izjūtas un kaut kas vēl vairāk. Šī Mīlestība, jums saprotamā valodā runājot, ir dvēseles lidojums. Audziet, ņemiet šo Mīlestību ko mēs dodam un uzsāciet savu lidojumu.
Runās Jaunava Marija. Faktiski es esmu tā enerģija, kuru daudzi baidās piesaukt. Kāpēc?
Tā ir pārprasta vēlme izprast. Tās ir bailes Mīlestību piedzīvot tādu, kāda tā ir augstākajās garīgajās sfērās un kāda tā vienmēr ir plūdusi uz Zemi, uz cilvēkiem, uz visu to, kas šeit ir radīts un mīļš. Jā, daudzi sauc pēc manas palīdzības, tveroties pie krusta lakotās pakājes, ar savām un bērnu asarām . . . . . . . kura nesīs augļus gan pašam gan arī tiem, kuri ir kopā ar viņiem. Man nekad nav bijis par maz Mīlestības pret cilvēkiem, vienmēr ir bijis, ka cilvēkiem nav Mīlestības pret mani. Tajā vietā ir žēlošanās u.c. veida pārmetumu, sevis nonievāšanas enerģijas. Kā lai jums palīdzu, ja jūsos nav ne drusciņas no tās Mīlestības, kura ir manī. Patiesi liela, bezgalīga Mīlestība ir vajadzīga, lai noraudzītos kā mani bērni apkauj viens otru un tajā pat laikā apzināties, ka šobrīd savādāk nevar. Iztēlojieties sevi manā vietā un tad jūs, iespējams, sajutīsiet kas ir Mīlestība. Man ļoti ļoti gribētos teikt, ka man sāp, bet tā nav. Mīlestība manī ir tik liela, ka var sagādāt tam, kurš tam nav gatavs – ciešanas.
Un es stāvu blakus, noraugos kā tu ciet un nevaru palīdzēt. Tāpēc, ka tevī nav patiesas, tīras Mīlestības aizmetnīša. Iedēsti sevī aizmetnīti, lolo, kop un sargā, tad es varēšu ar savām Mātes rokām to darīt. Jautājums: „Vai tu vēlies tādu Mīlestību? Vai domā, ka var nopirkt mīlestību ar mantām, ar lētiem prieciņiem un citādām spīguļu lietiņām?
Ar patiesu Mīlestību pret tiem, kuriem patiešām nav bail no Mīlestības. Vienmēr jūsu patiesi mīlošā Jaunava Marija, māmuļa Marija vai enerģija ko jums izsaka izrunājot šīs skaņas.
Tas bija pareizi, ka šīs sarunas sākumā Jūs pamanījāt divas Gaismas spēku grupas. Tas bija ar nolūku, lai jūs saprastu, ka ir laiks Iņ un Jaņ enerģijām sadarboties. Jūs meklējat mīlestību ārpus sevis, bet jūsos nav harmonijas starp šīm divām enerģijām. Jums jāiemācās harmonizēt šīs divas enerģijas jūsos. Ir pienācis laiks sadarbībai: sievišķai jūtībai un intuīcijai jāsadarbojas ar vīrišķo spēku un izturību. Līdz jūs nesakārtosiet sevi, jūs nevarēsiet saprast kas ir Mīlestība. Meklējiet Mīlestību sevī, radiet to sev, tikai tad varēsiet to saprast. Mīlestības avots ir katrā no jums, atrodiet to sevī, iemīliet sevi un tad jūs jutīsiet patieso Mīlestības spēku kas pacels jūs virs jums pašiem un tikai tad jūs saplūdīsiet ar Kosmosa Mīlestību. Ceļš ir ļoti vienkāršs, viņš ir jūsos, mīliet viens otru un pirmām kārtām sevi. Mēs ļoti mīlam jūs, mēs ļoti gribam jums palīdzēt izjust Mīlestību. Mīliet sevi, tad jūs piesaistīsiet sev klāt ļoti spēcīgu Mīlestības enerģiju. Kāpēc jūs nemīlat sevi, mēs taču jūs mīlam?
Jautājums:
3. Kādas būs manas attiecības ar tiem tuviniekiem kas ir izvēlējušies Tumsas ceļu?
Karmas Valdnieki jau kādu laiku gaida lai varētu runāt. Iespējams, ka Karmas Valdnieki runās par vairākām tēmām: gan no sievišķās puses – Nada, Guaņ Iņ, Lakšmi, Jaunava Marija, un no vīrišķās puses – Lanto, Serapis Bei (viens otru papildinot). Sāk runāt Karmas Valdnieki (vīrišķās enerģijas nesēji).
1.tēma.
Jums ir jāsaprot, ka ir Gaismas un Tumsas ceļš, bet jums ir jāsaprot, ka neatkarīgi no tā pa kuru ceļu ejat, jūs atgriezīsieties pie Radītāja. Tikai ejot pa vienu ceļu jūsu uzkrājums pēc pieredzes ir dažāds. Nav labo un slikto ceļu. Gan Gaismas, gan Tumsas ceļš ir vienādi labs. Tāpēc nav tiesību nosodīt kādu kas dara ne tā kā jūs, vai ne tā kā jūs vēlētos.
Jums ir jāsaprot, ka pa vienu ceļu jūs atnākat ar lielu čemodānu ar apgūto pozitīvo pieredzi, bet ejot Tumsas ceļu jūs atgriežaties pa smalkām sastāvdaļām un sairstošā formā. Taču tā arī ir pieredze ko es vēlos apgūt caur jums un izzināt caur jums, lai izzinātu sevi – Radītāju.
Jautāju kāpēc runā caur formu, ka to saka Karmas Valdnieki, bet teikumā beigās – Radītājs.
Nu redzi, iekriti, neesi sapratusi, ka viss ir viens liels veselums – viss ir Radītājs un jebkura forma ir Radītāja forma (Gaismas spēki smejas un saka, ka čenelinga saņēmējs pirmo eksāmena jautājumu neizturēja).
Citiem vārdiem sakot, tev bija jāsaprot, ka ir šie divi ceļi un abi ir pieņemami un vērtīgi. Viss ir atkarīgs no tava ceļojuma mērķa ko tu vēlies apgūt tajā mirklī kad esi atdalīts no Radītāja. Tāpēc vieni vēlās atgriezties caur Gaismas potenciālu, bet citi caur neko. Jūs visi, kas esat koncentrējušies no daudzu planētu sistēmām šeit uz Zemes, esat apvienojušies vienā mērķī – atgriezties ar Gaismas potenciālu. Un ja jums ir sajūta, ka blakus esošie mīļie un tuvie iet pa Tumsas ceļu, tad īsti tā tas nav. Viņi šobrīd apgūst pieredzi un uzkrāj enerģijas potenciālu ejot pa ciešanu ceļu, kā savulaik to darījāt jūs caur nezināšanu, neprasmi, maldiem un ilūziju. Tieši tāpat pienāks brīdis, kad jūsu tuvie un mīļie pārtrauks virzīties pa ciešanu ceļu lai atgrieztos pie Radītāja ar Gaismas bagāžu. Un tas ir otrais jeb otrā tēma.
Citiem vārdiem sakot, jebkurš uz planētas Zeme esošais cilvēks pieder pie tiem, kuru mērķis ir Gaismas potenciāla apgūšana, bet lai to varētu izprast, vispirms tiek apgūtas Tumsas enerģijas un uz šī fona analizēta Gaismas enerģija un Gaismas attīstības ceļš. Tas ir vajadzīgs izpratnei lai novērtētu Gaismas un Mīlestības spēku.
3.tēma.
Ir tikai ļoti nedaudzi, kuri savā tumsībā ir pārkāpuši robežai,
pēc kuras sākas Tumsas valstība tik jaudīgi, ka dvēseles pieredzes apgūšanai vairs nav iespējas atgriezties uz Gaismas ceļa. Šādu dvēseļu, atkārtojam, ir ārkārtīgi maz un šīs dvēseles pieder pie tās dvēseļu grupas, kura nav līdz galam apguvusi iepriekšējo mācību iepriekšējā skolā, kad dvēsele atradās tikai Tumsas apmācībā. Šī Tumsas apmācība notika citos Visumos un uz citām planētām. Tad kad dvēsele ejot caur šīm mācībām domāja, ka viņa jau ir apguvusi visu ko var iemācīties Tumsas apmācībā pēc principa „protu, protu”, viņa steidzās uz to vietu kur apgūst tikai Gaismas enerģijas, uzrādījās šīs dvēseles zināšanu robi iepriekšējā apmācības vietā. Tāpēc viņas, tā vietā lai varētu iet pa augšupejošo attīstības ceļu, stingri un stabili virzās pa lejupejošo attīstības ceļu. Kosmiskais likums aizliedz jums iejaukties šajā procesā.
4.tēma.
Atbildam par to kādas būs jūsu attiecības ar jūsu mīļajiem un tuvajiem, kuri ir izvēlējušies attīstību un pieredzes apgūšanu vēl caur zemo vibrāciju enerģijām.
Tad, lūk, viss ir atkarīgs no jūsu vieduma. Jo viedāks jūs būsiet savā garīgajā attīstībā un spēsiet pieņem un saprast šo dvēseli jeb jūsu mīļo un tuvo cilvēku rīcību un rīcības motīvus, jo saikne starp jums būs harmoniskāka, līdzsvarotāka un vienam otru pieņemošāka. Mēģiniet izprast savu mīļo un tuvo rīcības motīvus un atbilstoši pieņemiet lēmumus savai rīcībai, emocijām un saskarsmei attiecībā pret viņiem. Pats būtiskākais moments, kas var sabojāt jūsu attiecības, ir vēlme pārtaisīt pēc jūsu scenārija un vēlme pielikt savu mērauklu pie otra cilvēka pieredzes apgūšanas, kā arī piespiest citiem rīkoties tā kā jūs uzskatāt par pareizu. Visgraujošākās enerģijas starp jums ir nosodījums, nepieņemšana un pazemojums. Jūs otru pazemojat tad, kad jūtaties bezspēcīgi, lai uzspiestu savus stereotipus un piespiestu otru rīkoties saskaņā ar savu patiesību.
5.tēma.
Ja ir tā, ka jūsu tuvie un mīļie atsakās pieņemt jūsu viedokli,
tad ir divi varianti:
1/ pacietīgi panesiet viņu izteikumus un rīcību, varbūt pat zaimus, kas adresēti lai izārdītu jūsu vērtību sistēmu. Tajā pat laikā aizrādiet viņiem mierīgi un harmoniski, ka jums ir tiesības uz savu vērtību sistēmu, bet viņam savukārt nav tiesības ielauzties un kaut ko lauzt jūsos. Pats būtiskākais – jums ir jāprot šādā situācijā iemācīties adekvāti un līdzsvaroti reaģēt. Līdzīgi kā tas ir kad jums ir neitrāla attieksme pret kaut kādiem notikumiem kas neattiecas uz jums. Iemācieties šo neitrālo attieksmi pielietot tad, kad jūsu tuvie cilvēki jums dara pāri, jo patiesībā viņi šīs enerģijas rada savā izpausmē savai pieredzei. Jūsu izpausmē saglabājas tikai jūsu domu, vārdu un rīcības enerģijas. Pacentieties, lai jūs radāt tās enerģijas, kuras ir saskaņā ar jūsu attīstības virzību. Šajā gadījumā radiet tikai neitrālas vai Gaismas un Mīlestības enerģijas.
2/  ja jūsu mīļie un tuvie pārkāpj visas robežas un mērus, jums ir tiesības būt brīviem no viņiem, fiziski viņus atstāt un dzīvot atsevišķi no šiem cilvēkiem. Taču atcerieties, jūs drīkstat to darīt tikai tad, ja esat apguvuši mācību un izpratuši iemeslu kāpēc jūs esat šādā scenārijā. Ja to nebūsiet apguvuši, tad notikums atkārtosies vai ar šo pašu cilvēku, vai vietā nāks cits, taču pieredzes mācība saglabāsies un būs vēl bargāka.
Jūsu attiecības ar jūsu tuvajiem un mīļajiem jūsu pašu rokās (kurās ir anhi un auglības zīme).
Mēs jūs ļoti mīlam un mēs esam tie, kas var palīdzēt pārveidot karmiskos negatīvos līgumus citādākā pieredzes apgūšanas formā.
Jūsu Karmas Valdnieki.
Satiekamies nākošajā atvērtajā čenelingā!
Ar mīlestību. Gaismas un Mīlestības spēki.
Fragmenti no „darba čenelingiem” . . .
Čenelings
31.jūlijs
. . . Jūs esat nokļuvuši jaunā līmenī. To jūs noprotat no notikumu gaitas jau paši. Šis jaunais līmenis, ko nosaucāt „Dzīvā bioloģiskā informatīvā krātuve jeb bibliotēka”, ir jūsu jaunais līmenis, kuru jums tagad ir jāsakārto un jāpārvalda. Šis jaunais līmenis raksturojas ar to, ka te būs tā saucamā „Tīrības pakāpe”. Šajā līmenī ir 7 līmeņi un katrs līmenis sastāv no 7 apakšlīmeņiem. Virzība pa apakšlīmeņiem ir diezgan sarežģīta un grūta un lai pārceltos no viena apakšlīmeņa uz citu, dažkārt ir jāpavada vairākas dzīves dvēseles tīrībā. Taču jums ir iedota iespēja šos apakšlīmeņus kārtot caur savu domu un vēlmju enerģijām. Nebrīnaties, ka jūsu virzība pa apakšlīmeņiem, un it īpaši pa līmeņiem, notiks samērā lēni. Tas ko jūs kādreiz mērījāt kā parametrus 10 pakāpē, tādā pat veidā ar 10 caur pakāpi, jūs virzīsieties pa apakšlīmeņiem. Tātad šeit būs virzībai 3-pakāpienu nosacījumi:
Apakšlīmenī attīstības virzību jūs mērīsiet armos, bet pie zināmas pakāpes sasniegšanas jūs varēsiet pārcelties uz nākamo apakšlīmeni, kur uzsāksiet jaunu mērīšanu pakāpēs no sākuma. Tā jūs virzīsieties 7 apakšlīmeņos līdz nokļūsiet līdz nākošajam līmenim.
Brīdi, kad jūs būsiet sasnieguši nākošo līmeni jūs atpazīsiet samērā vienkārši. Tie būs zināma veida fiziskās un smalkās pasaules pārbaudījumi. Katram savādāki bet kopsummā visiem līdzīgi un grūti. Virzīšanās no līmeņa uz līmeni (ne pa apakšlīmeņiem – nejaukt) būs tas brīdis, kad jūs sāksiet zaudēt mazāk izturīgos, mazāk stipros, mazāk ticīgos, mazāk darbīgos savus biedrus. Tas būs smagi. „Дорогу одолевает идущий”.
Tīrības pakāpe – tas nozīmē Tumsas un zemo vibrāciju pārtransformēšanu par Gaismu un Mīlestību. Jo vairāk pārtransformēta Tumsa par Gaismu, jo tīrāki jūs kļūsiet.
Un tie, kas centīgi ar ticību, cerību turpinās iet, sasniegs brīnumus, bet atpalikušo vietā nāks jauni. Nav paredzēta jūsu rindu izrobošana. Jūsu uzsāktais darbs būs daudzkārt jaudīgāks, bet par to parūpēsimies mēs - Gaimas spēki un jūsu Gaismas Gars. Jūs tiekat svētīti šim darbam. Palīdziet tiem, kas atpaliek, bet rēķinieties ka jūs viņiem palīdzēt varat tikai tik cik tas ir harmoniski, lai arī cik sāpīgs jums liktos biedra pleca zaudējums.
Jautājam vai nevar savādāk, kāpēc jāzaudē savējie?
Rāda milzīgu sniegainu kalnu, kurā rāpjas cilvēki, kuri savstarpēji uzticās, gatavi zaudēt dzīvību, ziedoties, lai palīdzētu citiem. Un tie, kas ir gatavi ziedot dzīvību – sasniedz kalna virsotni. Tā ir alegorija. Secinājumus izdariet paši.
Mēs jūs mīlam un gaidam kalna augšdaļā.
Čenelings 15. augusts
Mēs runāsim par Tumsas portāliem. Jā, patiešām tie ir vārti, bet informācija nav saņemta precīzi. Citiem vārdiem sakot ļoti daudzās vietās Zemes enerģētiskajam režģim ir samazināta izturība (blīvums), režģis ir sairis. Tas ir tāpēc, ka Tumsas ietekmē gan no ārpuses gan no iekšpuses šis režģis ir iedragāts. Mīļie cilvēki, jums ir jāsaprot būtiskas lietas un šīs būtiskās lietas ir šādas:

Ir maldīgi domāt, ka lielākais ļaunums nāk no ārpuses pa portāliem un vārtiem. Jā, no turienes nāk Tumsas enerģija, taču tas ir sīkums attiecībā pret to Tumsas enerģiju ko radāt jūs cilvēki paši.
Tāpēc otrais bīstamākais Tumsas enerģijas radīšanas veids esat jūs paši – cilvēki, un pārtrauciet vainot apkārt esošo Tumsas enerģiju kā sākotni jeb pirmcēloni. Šajā gadījumā sākot ar 1987. gadu Tumsas enerģija no ārpuses ieplūst uz planētu Zeme tikai tik, cik jūs, cilvēki, ar savu rīcību to piesaucat un pievelkat. Tāpēc ir maldīgi domāt, ka jums ir jāsāk cīņa kaut kur ārpus jums. Sāciet ar sevi un ar to, ko jūs, cilvēki, paši esat radījuši kā auglīgu augsni lai pievilktu Tumsas spēku enerģijas. Jā, protams, sūtat planētai Zeme mīlestību, lai transformētu cilvēku radīto Tumsas enerģiju, tomēr ir muļķīgi domāt, ka Tumsas enerģija ir atnākusi pakaļ tiem kas nes Gaismu.
Līdzīgs pievelk līdzīgu un Tumsas enerģijas pievelkās pie tiem kas to ir radījuši, tāpēc astrālie ceļojumi ir bīstami tiem cilvēkiem, kuri nes sevī egoismu, pārākumu, iedomību, lepnību un pasaules centra sajūtu. Astrālo ceļojumu bīstamība šobrīd nav īpaši bīstamāka par to kā tas ir bijis laiku laikos, kopš uz planētas ir ieradušies Tumsas spēki. Atbrīvojaties no šīm bailēm, ka ir bīstami ceļot laikā un telpā, tie ir māņi, caur kuriem Tumsa mēģina apturēt jūsu dvēseles ceļojumus pēc izziņām un informācijas Visumā esošajās izziņu krātuvēs.
Ja brīdinājums tomēr ir izskanējis un jums iekšēji ir uzdīgušas bailes, tad palūdziet Gaismas spēku pastiprināju sev, saviem mīļajiem un tuvajiem un tiem kam vēlaties caur savu labo gribu palīdzēt. Ja saņemtā informācija jūsos ir iesējusi bailes par Tumsas varenību, tad strādājiet lai izņemtu to ko Tumsa vēlējās jūsos radīt. Esiet modri informācijas saņemšanas brīdī, jo Tumsa šobrīd pielieto pretlikumīgas metodes un cilvēki uz tām viegli uzķerās.
Kopsavilkumā par iepriekš teikto. Visos laikos un īpaši tagad Tumsa ir atnākusi lai savāktu savējos tumsas darboņus, enerģiju nesējus un tos, kuri vēl ir gatavi iet pa Tumsas ceļu savas pieredzes apgūšanā. Saprotiet, ka Tumsa šobrīd mēģina pēc iespējas vairāk paņemt savu daļu, Gaismas hierarhija savu daļu. Tā vienlaikus ir cīņa un vienlaikus tā ir arī sadarbība - līdzīgi kā berzējot priekšmetus vienu pret otru rodas enerģija. Šīs berzes rezultātā rodas enerģija, kura ir evolūcijas augšupejas pamatā. Te 3-dimensiju līmenī nav nekādu pretrunu. Ja atrodaties 4 un augstāku dimensiju līmeņos, Tumsai gar Jums NAV nekādas daļas. Parūpējaties, lai jūsu vibrācijām ir tāds Gaismas spēks, ka Tumsas spēkiem vairs nav vēlme pievākt Jūs vai Jūsu dvēseli.
Es jūs ļoti mīlu Krajons.
Čenelings
21.augusts
. . . Mēs tagad parunāsim par Augšāmcelšanās enerģijām. Jūs esat uzsākuši apgūt Augšāmcelšanās enerģijas. Tās ir enerģijas, kuras dod iespēju ar fizisko ķermeni atrasties vienlaicīgi dažādos apziņas līmeņos ar dažādu dimensiju skaitu. Kā salīdzinājumam, lai jūs to saprastu, stāstīšu alegoriju.
Iedomājieties, ka jūs esat ar kājām jūrā, ierakušies smiltīs līdz potītēm. Daļa no ķermeņa atrodas ūdenī, bet galva un pleci atrodas gaisā. Līdzīgi ir jūsu atrašanās dažādās dimensijās un dažādos līmeņos. Te nav nekas pārdabisks. Salīdziniet to kas augšā ar to kas apakšā (Trismegista likums). Tad, lūk, jūs varat vienlaicīgi atrasties viss zem ūdens, vai vienlaicīgi viss ārpus ūdens. Atrašanos tikai vienā substancē sauc par atrašanos vienā dimensiju līmenī, taču vienlaicīgi atrodoties vairākās substancēs jūs atrodaties daudzdimensiju līmenī. Tomēr, ja pavēro to, kur jūs jūtaties komfortablāk, ieracies zem ūdens jūras smiltīs; tikai ūdenī; vai ārpus jūras ūdens, ir saistīts ar to, kur ir jūsu apziņa. Kā jūs pamanījāt tomēr komfortablāk ir atrasties ārpus ūdens, precīzāk gaisā (Gaisa stihijā). Tāpat ir arī ar apziņu. Jūs varēsiet vienlaicīgi atrasties tur kur jūs vēlēsieties (nāves valstībā, dzīvo valstībā, eņģeļveidīgo valstībā), taču kāda vieta būs tā, kur jūs jutīsieties viskomfortablāk, jo tajā līmenī dominēs apziņa.
Šobrīd jūs pārejat ar vibrāciju celšanos to līmeni ko, ja salīdzina ar alegoriju, sauc par gaisu jeb eņģeļveidīgo līmeni. Līdz šim jūs atradāties ūdenī, kurā jums bija par aukstu, par sāļu, par dziļu, par grūtu, varējāt noslīkt vai peldēt pa virsu, citiem vārdiem sakot, tā nav komfortabla vide priekš jums. Tagad jūs trenējaties iziet no ūdens lai sāktu dzīvot gaisā. Kādam var traucēt vējš, saule, karstums utt. Taču tad, kad jūs sasniegsiet līmeni kad apziņai būs mazsvarīgi ārējie apstākļi, jo emociju ķermenis būs tādā līdzsvarā, ka visu viņš pieņems par labu esam, tad jūs pratīsiet dzīvot gaisa enerģijās (pēc alegorijas) jeb eņģeļveidīgo dimensijās. Tas nav viegls process. Jūsu valodā runājot šis pārejas posms var radīt sajūtu, ka esat sajukuši prātā, diemžēl daži ar mazāk noturīgu psihi var prātā arī sajukt. Tas ir neatgriezenisks process. Atveseļoties un atgriezties “pie pilna prāta” šīs reinkarnācijas laikā vairs nav iespējams. Tāpēc pievērsiet uzmanību iekšējiem līdzsvariem sevī, un saviem līdzsvariem ar apkārtējo vidi un sabiedrību. Jo vairāk jūs paļausieties uz Radītāju un to, ka viss, kas notiek tas notiek pareizi, jo jums ir lielāka iespēja saglabāt sevī fizisko, emocionālo un garīgo līdzsvaru. Palīdziet viens otram šo līdzsvaru saglabāšanā. Pasniedziet roku saviem tuvākajiem. No viņiem ir atkarīgs vai viņi šo roku pieņems un turpmāko viņu rīcību pieņemiet jebkurā gadījumā kā pareizu viņu pieredzes apgūšanai. Augšāmcelšanās enerģijas jums brīžiem radīs nerealitātes, hologrammu un dīvainu sajūtu enerģijas. Dalieties viens ar otru šajās sajūtās un notikumos tā, lai jūs varat atpazīt vienādi notiekošo un atšķirīgo Augšāmcelšanās enerģiju apgūšanas procesā. Kad sāksiet apgūt šīs enerģijas, daudziem cilvēkiem tas patiks, taču būs kāds lūzuma brīdis, kad mazāk sakārtotie, mazāk ticīgie ar savu iekšējo haosa enerģiju veidos konfrontācijas un konflikta mikroklimatu. Tādos brīžos ļaujiet viņiem darīt to ko viņi uzskata par pareizu, jo arī šis process ir atsijāšanas process, kurā atsijāsies cilvēki no tiem, kuri Augšāmcelšanos apgūs arī fiziskajā līmenī.
Jautājam: Kāda būs šī Augšāmcelšanās enerģija praktiski?

sajūta, ka apkārtesošie fiziskie priekšmeti ir mīksti (rāda, ka var iespiest roku kā spilvenā), elastīgi, viegli, (silti?), arī ļoti lieli priekšmeti jums atgādinās mīkstu gaistošu enerģiju sajūtu;
momentāli piepildīsies jūsu vēlme (arī agresīvā un negatīvā, ja tā būs agresīva vai savtīga – tas būs par iemeslu tam, ka momentā tiksiet atmesti zemākā dimensiju līmenī ar zemākām vibrācijām);
pastāv iespēja, ka cilvēki, ar kuriem jūs runāsiet, vēlāk jūs nevarēs atcerēties vai atcerēsies ļoti miglaini un neskaidri. Jo zemākā scenārijā atradīsies jūsu sarunu biedrs un jo zemākas būs viņa vibrācijas, jo mazāk iespējams, ka viņš atcerēsies kad un kā viņš ar jums ir kontaktējies;
tad kad jūs esat Augšāmcelšanās enerģijās un atpazīstat šīs enerģijas, jūs varat manipulēt ar laiku to pagarinot vai saīsinot. Tāpēc mēs jums iesakām izturēties ar cieņu pret to laika sprīdi, kurš jums ir atvēlēts. Pacentieties katru mirkli izmantot savā garīgajā attīstībā un vibrāciju celšanā. Piemēram, ja jādodas uz veikalu iepirkties, dodiet atļauju, ka ejot pa ceļu jums ceļas vibrācijas un kārtojas zemo vibrāciju enerģijas par Augšāmcelšanās enerģijām, bet ieejot veikalā lūdziet celt, tik cik tas ir harmoniski, vibrācijas visiem cilvēkiem ar kuriem jums būs saskarsme;
biežāk sanāciet grupā un pameditējiet uz Augšāmcelšanās Stara iezemēšanu un aktivizāciju jūsos. Tam ir vajadzīgs kopā ar noskaņošanos 10 – 15 minūtes;
ceļoties jūsu enerģijām jums var rasties problēmas saskarsmē ar cilvēkiem, kuri ir ar jums ikdienā, jo jūsu uzvedība neizprotamā kārtā viņus kaitinās. Viņi tam nevarēs atrast pamatojumu un visbiežāk arī to necentīsies meklēt, tāpēc konfrontācijas un konflikti var veidoties gan ģimenē, gan sabiedrībā. Pacentieties saglabāt iekšējo mieru un līdzsvaru ļaujot šiem cilvēkiem rīkoties saskaņā ar viņu gribu un tikai no viņiem būs atkarīgs vai tā būs Augšāmcelšanās enerģiju apgūšana vai kā citādi;
diemžēl jāsaka tad, kad apgūsiet Augšāmcelšanās enerģijas, jūs tomēr nebūsiet stiprāki dziednieki kā esat patreiz.  Nāves enerģijas nav tās enerģijas, pār kurām jums ir vara, attiecībā pret citiem cilvēkiem. Attiecībā pret jums pašiem Augšāmcelšanās un Nāves enerģiju saskarsmes gaita norisināsies pēc citiem likumiem;
Augšāmcelšanās enerģiju iespaidā jums dažreiz var likties, ka jūs neesat “šeit un tagad”, bet tas, kas ar jums notiek ir hologramma. Jūsu uzdevums iemācīties atpazīt hologrammas no Augšāmcelšanās enerģiju aktivizēšanās jūsos;
Augšāmcelšanās – apziņa pie zināma vibrāciju līmeņa. Sargiet savu fizisko ķermeni, saudzējiet to un atveseļojiet to, kaut gan kad jūsu apziņa nostabilizēsies augstāko dimensiju līmenī, jūs atteiksieties no fiziskā ķermeņa paši, bet tā nav nāve. Šeit ir liela starpība starp nomirt un atteikties no fiziskā ķermeņa. Jums šobrīd šīs atšķirības ir grūti saprotamas – to jūs sapratīsiet nedaudz vēlāk kad būs cēlušās jūsu vibrācijas un apziņas līmenis.
Ar katru mirkli kad jūs tuvosieties kalna virsotnei, kalns būs grūtāk  sasniedzams. Ik mirkli gribēsies apstāties lai atvilktu elpu vai lai šķendētos par grūto kāpienu. Tomēr kalna virsotni sasniegs viedie, domās tīrie, vārdos patiesie un rīcībā cēlie.
Mēs jūs ļoti mīlam.
Papildus informāciju par apziņu un tās attīstību dosim arī citreiz.
Ar mīlestību jūsu Gaismas Skolotāji, kas apvienoti Vienotajā Gaismas un Mīlestības spēkā.
Izturiet, sargājiet viens otru, uzticieties viens otram.