SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

31 saruna ar lasītāju 16. jūlijs

Mana planēta – Gaismas un Mīlestības planēta!

Lūk, vēl viens 17. datums, kuram ir planetārā nozīme. Iepriekšējais 17. datums bija 17. oktobris, kad planēta atradās ultravioletā stara plūsmā. Kopš tā laika šis stars ir „iezemēts” jeb piesaistīts pie mūsu planētas un ietekmē planētas „ar aci” redzamo un neredzamo notikumu norisi.

Ja vēlaties būt kopā ar cilvēkiem, kuri apzināti kalpo Gaismai (t.s. Gaismas kalpotāji) un labās gribas cilvēkiem, tad mēs, DVS Urantijā esošie aicinām jūs 17. jūliju veltīt savas Gaismas, Mīlestības un Harmonijas izstarošanai kopējā cilvēces enerģētiskajā plūsmā.

Tā būs varena enerģijas straume, jo miljoniem cilvēku uz planētas Zeme apvienosies, lai izstarotu to labāko, kas ir viņos! Milzīga labestības un harmonijas enerģija piepildīs planētas ēteru un vidi, kurā dzīvojam mēs, cilvēki, un tie, par kuru eksistenci mēs zinām un nezinām.

Lai to veiktu, vajag pavisam maz – būt labestīgam domās, vārdos un rīcībā. Atstājiet malā konfliktus, strīdus un „patiesības meklējumus baļķu un skabargu veidā”! Pamēģiniet pieņemt pasauli tādu kāda tā ir bez nosodījuma un bez agresijas no Jūsu puses. Tieši otrādi – uzsmaidiet tiem, kuriem Jūs liekaties nesimpātiski, pasakiet labu vārdu tiem, kuriem Jums nemaz negribas sacīt ko labu, pasakiet saviem tuvajiem un mīļajiem, ka Jūs viņus mīlat. Pamēģiniet radīt labestības un mīlestības noskaņojumu un enerģijas starojumu ap sevi 17.jūlijā. (Varbūt vēlāk tas kļūs par ikdienas pieradumu?)

Ja tas ir iespējams, laikā no 11:11 līdz 16:11 pacentieties atrasties īpašā labestīgā noskaņojumā. (Varat nedaudz paslinkot attiecībā uz materiālo pasauli un darīšanām, gan jau darbus sadarīsiet citā laikā.). Pacentieties padomāt un vizualizēt planētu ziedošu, auglīgu, bez kara un postījumiem. Ieraugiet, ka uz planētas ir tikai tādi cilvēki, kuri izstaro Mīlestību, sapratni, mieru, godīgumu, patiesumu, labestību utt. Lai arī cik Jums nešķistu utopiskas idejas, ka mūsu planēta ir ziedoša Gaismas un Mīlestības planēta, tomēr pamēģiniet kādu stundu (starplaikā starp 11.oo un 16.oo) pasapņot. Savā uzburtajā vēlmē ieraugiet sevi, savus mīļos un tuvos laimīgus, priecīgus, veselus, veiksmīgus, un noteikti – smaidošus. Ieraugiet kā pasaules bērnus mīl viņu tēti un mammas, kā nogatavojas augļi, labības un dārzeņu lauki, dzīvnieki rāmi gozējas sulīgās pļavās, bet planētas visattīstītākās civilizācijas būtnes – vaļi un delfīni ir laimīgi... Tad izsapņoto sapni domās nosūtiet tur, kur ēterā jau pulcējas un apvienojas miljoni līdzīgu sapņu. Domu enerģija pati apvienosies ar citām līdzīgām enerģijām.

Pacentieties disciplinēt un „apseglot” savas nerimtīgās domas tā, lai tās būtu tikai pašas skaistākās un labākās – tādā veidā Jūs kā spogulī ieraudzīsiet to labo, kas ir Jūsos.

Meditācijas formu varat izvēlēties brīvu, improvizējiet: skatieties debesīs (ja esat iesprostots glaunā birojā), aplūkojiet apkārt esošo zaļojošo vasaru (ja varat izšmaukt parkā no glancētās darba vietas), pasēdiet dārzā vai jūras krastā un atvēliet laiku, lai sapņotu.

Domās atļaujiet lai Jūsos ieplūst apvienotā Gaismas, Mīlestības un Sapņu enerģija; ceļas Jūsu vibrācijas un sajūtiet sevi kā Visuma svarīgu, būtisku Radītāja daļu Cilvēka veidolā.

Apturiet laiku un sajūtiet to, kāda izskatās kopējā Cilvēces un Planētas Zeme LAIME!

Šajā sakarā 17. jūlijā plkst. 18.oo DVS Urantijā būs kopīga meditācija.

Atkal IR VĒL VIENS STARS Gaismas un Mīlestības enerģiju izpausmei uz planētas Zeme!

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva.