SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

29    saruna ar lasītāju 3. jūlijs

Savu personīgo mācību izpratne . . .

Karstais laiks gan tiešā gan pārnestā nozīmē, ir garām. Solītā vibrāciju kulminācija uz Saulgriežiem un Jāņu laiku bija patiesi “karsta”. To redzēju kā transformēšanās procesu manos kolēģos, dziedināmajos un ne pa jokam izjutu arī pati. Tagad ir atelpa. Auksts, drēgns un nemīlīgs, pretstatā iepriekšējam karstajam periodam. Tas tāpēc, lai mēs atgūtos, jo negatīvo enerģiju transformēšanās mūsu daudzdimensionālajā vibrāciju būtībā “izvilka” mūsos mītošo “nesmukumu”: nemieru, bailes, vēlmi kašķēties un savās problēmās vainot citus, niknumu, varaskāri, nihilismu pret līdzcilvēkiem . . . šo sarakstu var turpināt ilgi, bet būtiskākais tajā visā ir cits: mums ir jāprot atpazīt SAVAS negācijas un APKĀRT NOTIEKOŠO, kas ietekmē tieši mūs un notiekošais ir jāizprot kā SAVU PERSONĪGO mācību. Neviens jūsu vietā nevar apturēt iekšējās negācijas un pārveidot Jūsu rīcību. Ar vien pieaugošās vibrācijas (t.sk. arī dziedniecības seansi) var palīdzēt transformēt domu, rīcības un sajūtu negācijas, bet to var izdarīt cilvēks tikai tad, ja pats ar savu nodoma spēku vēlās mainīties.

Kā jau iepriekšējās sarunās ar Gaismas spēkiem tika minēts – vibrāciju jauda ar vien pieaugs un dažādas dīvainas un ne tik patīkamas emocijas, sajūtas (galvassāpes, slikta pašsajūta, izteikts miegs, nogurums) un rīcības būs vērojamas arī šķietami sakārtotos un harmoniskos cilvēkos, nemaz jau nerunājot par cilvēkiem, kuri pēc savas būtības ir piepildīti ar bailēm. Diezgan bieži bailes izpaužas slēptā formā kā mantkārība, varaskāre, cenšanās savās problēmās vainot citus par to, ka tieši citi viņiem ir radījuši apstākļus, kuros viņiem ir nodarīts pāri. Šobrīd Latvijā daudzi ir neizpratnē par jaunievēlētā prezidenta piemērotību prezidenta amatam . . . Vai mums katram nav jāuzdod sev  jautājums: “Ko ES ESMU darījis, lai būtu citādi?” un tikai daži varēs atbildēt: „Centos, cik varēju un kā mācēju. Man tas maksāja pat amatu . . .”

Nesen saņēmu niknu vēstuli no kāda vīra sievas par sliktu vīra dziedināšanu. Šajā vēstulē visa atbildība par rezultātu tika prasīta tikai no mums dziedniekiem. Vēstulē neatradu nevienu norādi uz to, ka viņi ir izpildījuši mūsu norādes un ka arī paši ir izdarījuši maksimālo. Lūk tādi, lielākoties, mēs arī esam: nikni vai aizvainoti uz citiem par citu rīcību.

Turpmākās vibrācijas vēl jaudīgāk “cels” gaismā no mums mūsu patiesās būtības aspektus un tāpēc, mīļie lasītāji, turpmākais nebūs vieglāks laiks. Jūs brīnāties par daudzu sabiedrībā pazīstamu cilvēku necienīgu rīcību (t.sk. izteiksmīgiem žestiem). Jā šis nu ir brīnišķīgs laiks, jo “maskas krīt” un palielināto vibrāciju iespaidā ir ļoti grūti maskēties un izlikties citādiem – daudz labākiem kā patiesībā esam. Ja Jums šķiet, ka agrāk nu gan tik traki nebija, tad varu atbildēt - tā ir bijis vienmēr visos laikos, tikai tagad neredzamais kļūst redzams, jo šī ir tā reinkarnācija, kurā saplūst iepriekšējās reinkarnācijās domātais, runātais un darītais kā pozitīvā vai negatīvā pieredze enerģijas veidā. Visa iepriekš “uzkrātā” zemo vibrāciju enerģija dažādās to intensitātēs šajā reinkarnācijā caur apziņu ir jātransformē par pozitīvu enerģiju un, lai mums to būtu vieglāk veikt – kosmoss paaugstina vibrāciju jaudu. Tāpēc arī sanāk, ka pārveidošanās process notiek pilnīgi visiem – gan tiem kas tic notiekošajiem procesiem gan tiem, kas to noliedz. Tomēr ir atšķirība starp tiem cilvēkiem, kuri to apzinās vai neapzinās tajā aspektā, ka cilvēki, kuri izprot notiekošo – to pieņem un rīkojas tā, lai pēc iespējas ātrāk un harmoniskāk notiktu transformācija. Citi – turpretim, meklē vainīgos ārpus sevis, turpina radīt agresijas, baiļu u.c. tumsas enerģijas. Un tas arī nav ne labi ne slikti. Šie pēdējie turpina radīt zemo vibrāciju enerģijas tāpēc, ka viņi, saskaņā ar savu scenāriju, nav pieņēmuši lēmumu pāriet uz nākošo – ceturto, piekto un augstāku attīstības ciklu šobrīd radītajā iespējā. Viņi vēl vēlās turpināt apgūt pieredzi trīs dimensiju pasaulē līdz nākošajai iespējai. Parasti tāda “masveida” iespēja mēdz būt reizi pāris miljonos gadu, tomēr arī katra dvēsele var attīstīties straujāk un izrauties no kopējās “masas”, tā, kā to jau ir darījušas apgaismotās personības (Budda, Jēzus, Sai Baba utt.).

Kādu mirkli vēl būs atelpas brīdis, lai jūlijā uzsāktos jauns enerģijas celšanās vilnis. Iespējams, ka nemanāmi vibrācijas jau sāks celties pēc 7. jūlija, bet kulminācija būs 17. jūlijā. Mēs lūgsim tuvākajā laikā Gaismas spēkus precizēt notikumu gaitu taču, šobrīd jau no radniecīgi domājošām organizācijām esam saņēmuši informāciju, ka 17. jūlijā 11:11 notiks Gaismas darbinieku apvienošanās planetārajā līmenī.
Par to nākamajā sarunā.

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva