SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

28 saruna ar lasītāju 7. jūnijs

Enerģiju plūsmas cikli jūnijā un jūlijā . . .

Esiet mīļi sveicināti!

Vasara ir plaukumā un beidzot ir arī „drusku” silti! Saglabājiet sevī prieku par to, ka ziemas aukstums ir garām, zied puķes, kož dunduri un odi, var nosauļoties . . .
Tagad pāriesim uz nopietnu tēmu.

Ja rūpīgi izlasījāt 22. maija čenelingu, tad tur bija minēts, ka enerģijas jauda ar vien jaudīgāk plūdīs no Centrālās Saules un laika posmā līdz vasaras saulgriežiem notiks 3 enerģijas plūsmas cikli ar dažādu kulmināciju enerģiju stiprumu.

Otrais enerģētiskais cikls iesākās 31. maijā un plūsmas jaudas palielināšanās apstājās 4. jūnijā, taču pati plūsma palika robežās, kuras tika sasniegtas 4.jūnijā. Gaismas spēki mūs brīdināja, ka enerģijas plūsmas palielināšanās cikls ap Saulgriežiem būs enerģētiski ļoti stiprs. Taču šeit apstākļus sarežģī tas fakts, ka ap 15. jūniju iestājas pilnmēness, līdz ar to jūtīgākie cilvēki reaģēs uz enerģijas izmaiņām jau sākot ar 11 -12.06.
Kā izpaudīsies šīs enerģijas?

Cilvēkiem var palielināties galvassāpes, smaguma sajūta ķermenī, miegainība, gurdenums, apetītes zudums, riebums pret gaļas produktiem utt.

Ja pēkšņi un strauji rodas emocionālais diskomforts ar izteiktiem sirds darbības traucējumiem tā ka sirds sāk strauji „sisties”, pie tam, ja paliek vēsas rokas un kājas, tad, protams, ir jāizsauc  ārsts, bet līdz ārsta ierašanās brīdim iedzeriet sirdsdarbību uzlabojošos pilienus un saldu siltu tēju vai medus ūdeni. Mūsu novērojumi rāda, ka tajā brīdī, ceļoties planētas kopējam vibrāciju līmenim un paaugstinoties enerģijas jaudas plūsmai no Kosmosa, astrālie parazīti un zemo vibrāciju enerģijas sāk transformēties par smalkajām Gaismas enerģijām, tāpēc šim procesam ir vajadzīgs paša cilvēka dzīvības spēks un fiziskā izturība, jo šis process notiek diezgan strauji.

Smagāk ir ar tiem cilvēkiem, kuriem ir psihiskās novirzes. Diemžēl man nav gadījies sastapt nevienu cilvēku, kurš ar medikamentu palīdzību būtu izārstēts no psihisko noviržu slimībām. (Taisnības labad jāsaka, esmu redzējusi „apārstētus” pacientus.) Tad lūk, šī cilvēku grupa ir tā, kura visvairāk var ciest gan tagad nākošajā enerģijas pieplūduma ciklā, gan tajos divos enerģijas kulminācijas ciklos, kuri būs jūlijā. (Par to lasiet 4.06. čenelingā). Visticamāk arī mēs, dziednieki, būsim diezgan bezspēcīgi dziedinot tos cilvēkus, kuriem psihisko noviržu slimības jau ir ilgstoši.

Palīdzēt šeit var tikai cilvēks sev pats, kaismīgi vēloties atveseļoties un izdzīvot. Ar ticības un gribasspēka palīdzību šādiem cilvēkiem ir iespēja atveseļoties, lai nenokļūtu uz „lejupejošā” eskalatora. Diemžēl, atpakaļceļa no turienes, kur noved „lejupejošais” eskalators, praktiski nav. Ar to ir jārēķinās, it īpaši tagad, kad tik strauji pieaug kosmiskās enerģijas plūsmas jauda.

Tajā pat laikā cilvēki, kuri apzināti ir izvēlējušies Gaismas un transformācijas ceļu, kaut arī vibrāciju ietekmē jūtās nedaudz „izsisti” no līdzsvara, tomēr ātri atgūs harmoniju, dzīves un darba prieku un labi adaptēsies jaunajos enerģijas apstākļos.

Mums priekšā ir interesants laiks, jo notikumu secība nomainīs viena otru tik strauji, ka būs grūti izsekot notiekošajam. Lai varētu noturēties uz „augšupejošā” eskalatora – nesiet sevī smaidu, labestību un Harmoniju. Priecājieties par katru rītu un nodzīvoto mirkli. Atcerieties, ka šis ir īpašs laiks – to ko Jūs darīsiet citam, jau pēc dažiem mirkļiem saņemsiet sev. Tā šobrīd strādā kosmosa likumi – atgriezeniskā saite vairs nav jāgaida līdz „septītajai paaudzei”. Pacentieties būt laimīgi jau šodien. Dāviniet un dariet otram to, ko gribat saņemt sev paši! Lai mums visiem kopā izdodas piepildīt šo planētu un dzīves telpu, kurā mēs dzīvojam ar Gaismu, Mīlestību un Harmoniju!

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

P.S. pievienojam
1/  31. maija čenelings
2/    5. jūnija čenelings
Čenelings

31. maijs
Ar jums šodien runāšu Es – Jūsu Visuma Radītājs. Es klauvēju pie jums un gribēju lai jūs mani sadzirdat, bet kā jau tas ierasts cilvēka veidolā: cilvēks dzīvo cilvēka dzīvi un nepaceļ acis uz augšu lai sadzirdētu mani. Tā šodien notiek arī ar jums. Taču es esmu atnācis ar Gaismas un Mīlestības enerģijām lai būtu jūsos.

Man gribas jums ko teikt un tas ir ļoti svarīgi. Patiesībā par šīm tēmām jūs savās sarunās par to jau esat runājuši. Taču es visu gribu „salikt pa plauktiņiem”.

Uz planētas notiek milzīgas izmaiņas. Šīs izmaiņas ir kā rezultāts jūsu pašu dvēseles iepriekšējo reinkarnāciju padarītajam darbam. Šo darbu var salīdzināt līdzīgi kā tad kad jūsu audēji auž Lielvārdes jostu. Padomājiet par to kāds milzīgs darbs ir bijis jāiegulda lai iegūtu vilnu no dzīvas aitiņas, lai šis jērs piedzimtu un izaugtu – to kādam ir jākopj un jābaro. Iegūtā vilna ir jāapstrādā un arī to kādam ir jāprot, kurš pirms tam ir ielicis milzīgas pūles lai to prastu. Un tad kādam ir jāprot aust un arī tur kāds ir ielicis daudzu paaudžu garumā milzīgu mākslu, prasmi, zināšanas un pieredzi lai austu enerģētiski stipras zīmes un simbolus. Savukārt tam ir ielikts milzīgs darbs un viedums lai izprastu šo zīmju būtību. Vai jūs spējat aptvert kāds milzīgs darbs ir padarīts lai josta būtu uzausta? Šī ir alegorija. Kā jūs domājat kur šajā alegorijā atrodaties jūs?

Ja kāds domā, ka viņš auž jostu – tad viņš kļūdās. Tas ko jūs šobrīd darāt ir kaut kas daudzkārt varenāks un tas ir rezultāts jūsu darbam. Jūs šobrīd aptinat ap sevi noausto jostu. Jūs tinat ap sevi vienu vijumu pēc otra kā spirāli. Te ir alegorija. Vai tagad saprotat to vietu kur jūs atrodaties? Jā, šobrīd vēl jūs turpinat strādāt, jo jūs tinat ap sevi jostu lai drīz, pavisam drīz ar apsieto jostu sāktu svinēt un gavilēt, priecāties un līksmoties. Ar šo alegoriju es gribēju teikt: vēl pavisam mazliet. Taču tas mirklis un brīdis ko es nodēvēju: “vēl pavisam mazliet” – ir pats grūtākais un atbildīgākais.

Un tagad no alegorijas pārejam uz realitāti jūsu 3-dimensiju pasaulē – lielajā dižā teātra spēlē uz manas bezgalīgās skatuves.

Sāksim ar 3-dimensiju līmeni. Vai pamanījāt, ka šobrīd pasaulē notiek dažādu varu, partiju un prezidentu nomaiņas, ļoti izteikti ar lielu dumpošanos cilvēkos. Taču jūsuprāt izskatās, ka viss ar katru mirkli kļūst vēl sarežģītāk, piņķerīgāk un, ka ar katru mirkli lielākā tautas daļa zaudē savu brīvību nelielas saujiņas cilvēku priekšā. Jums tā izskatās un patiesībā jūsu 3-dimensiju ilūzijā tā tas arī ir.

Jūs jautāsiet kur te ir taisnība un kāpēc Es to pieļauju? Daži domā, ka es to nepieļauju, bet to dara kādi citi bez manas atļaujas. Tomēr man ir jāsaka: planēta Zeme ir brīvās gribas planēta un katrs cilvēks drīkst izpausties tā kā viņš to vēlās. Šobrīd viskaismīgāk vēlās izpausties cilvēki, kuros dominē bailes no nāves, tāpēc viņi tik aktīvi izpaužas lai sagrābtu varu un noturētos materiālajās saistībās. Citiem vārdiem sakot, viņi atļauj, ka Tumsas enerģija caur mantkārību, varaskāri, slavas un citām iekārēm viņu aktīvas rīcības rezultātā, viņus pārņem. Viņi to ir atļāvuši, jo tāpēc, ka lielākā tautas daļa šobrīd arī to pieļauj. Acīmredzot tā šobrīd vajag. Līdz tam brīdim, kamēr jaudīgi aktivizēsies cilvēkos vēlme būt brīviem no tās saujiņas cilvēku, kuros dominē bezprāta enerģija. Acīmredzot ir vajadzīgs vēl kāds brīdis, kad smagās enerģijas radīs apstākļus cilvēkiem gribēt izpausties caur aktīvo rīcību: mainīt notikumu gaitu un secību jūsu tuvējā apkārtnē un uz planētas kopumā. Kad lielākā ļaužu masa būs gatava ar godīgumu un taisnīgumu mainīt melīgo pasauli – tad tas notiks. Kā jūs sapratāt – šī ir tā situācija, kurā notikumu gaitu mainīs cilvēku psihiskā enerģija, tāpēc šobrīd notiek tā kā tas ir, saskaņā ar viskvēlākajām cilvēciskajām izpausmēm. Iespējams, ka daļai cilvēku vēlmju izpausme nav tik aktīva lai notikumu gaita būtu citādāka.

Tomēr ir tā saucamā Tumsas enerģijas kritiskā robeža, aiz kuras pat man un Zemes Mātei ir vēlme atbrīvot no Tumsas enerģijām un zemo vibrāciju enerģijām Zemes Mātes vaigu. Citiem vārdiem sakot tajās vietās kur par daudz uzkrāsies zemo vibrāciju enerģijas, stihiju gari un enerģijas ieviesīs zemo vibrāciju enerģiju izlādi, pārpolarizāciju un kārtību, kas jūsu izpratnē būs kā kārtējā postaža. Turpinās degt mājas un cilvēki, turpinās iet bojā zemo vibrāciju enerģiju radītāji un uzturētāji caur dažādām formām. Drebēs kalni, ducinās debesis, ūdens pārklāsies kā jūra un upes izžūs kā tuksnesis jo jūsu, cilvēku, bezprātam nav robežu.

Lai mainītu cilvēku bezprātu. Enerģiju jauda no manas sirds pastiprināsies ar katru sekundi ar katru mirkli, un tveriet šos brīžus kā savas laimes un izglābšanās pavedienus. Un tie, kas nes sevī labās gribas enerģijas, ar Mīlestību pieņem apkārtējos notikumus un ar dvēseles spēku transformē Tumsas paliekas uz jūsu planētas. Jūs esiet mierīgi, turpiniet darīt savu iesākto Gaismas darbu. Jūs redzēsiet ko nozīmē mana Mīlestība. Jūs to sajutīsiet, kaut brīžiem būs sajūta, ka tas ir brīnums. Patiesībā tā ir mana Mīlestība, kura ir manī jūsu pašu radīta. Manī ir katra cilvēka rīcības atbalss un katrs cilvēks ar savu rīcību saņems no manis šo savu rīcības atbalsi. Vērojiet to, ko jūs saņemat. Vērojiet ko saņem citi un tā jūs sapratīsiet kāda ir bijusi rīcība „un pēc augļiem tu atpazīsi koku”. Pēc augļiem. . .

Man ļoti gribējās jums dot ziņu, ka šobrīd jau kādu laiku es īpaši esmu pievērsies mana Visuma šim nostūrītim, kur atrodas planēta Zeme, tāpēc, ka šeit priekšā ir lieli notikumi, jo ir cilvēki, kas ap sevi sien noaustu jostu gatavodamies svētkiem. Es gaidu šos svētkus, es tajos būšu.

Mūsu Visuma Radītājs.
/pārtraukums/

Telpa pildās ar Gaismas spēkiem. Apvienotie Gaismas spēki stāv tādā kā vēdekļveida formā ap mums un viens ir vidū. Vidū ir Radītājs. Radītāja veidolā šobrīd ir Maitreja (Maitreja ir nākotnes Skolotājs – nākamā evolūcijas posma Skolotājs). Maitrejas veidols nepārtraukti pieņem citu Dievu veidolus.

Es esmu atnācis ar jums parunāt par nākotni. (Lūdzu lai parādās īstais Maitrejas veidols (rāda zeltītu apveidu, tam ko redzu nav formas. Prāts it kā piedod formu, bet tur nav formas).
Es esmu Maitreja kā Bodhisatva, kā Budda, kā Apvienotie Gaismas spēki.

Esmu atnācis parunāt par jūsu nākotni, ja atliks laiks runāsim arī par 3-dimensiju izpausmēm. Šobrīd runāsim par jūsu eņģelisko būtību. Jā, patiesi jums ir jālūdz noņemt blīvo aizsargslāni starp 8 un 9 slāni, lai Radītāja enerģija plūst jūsos un no jums uz Radītāju 100%. Šis blīvais apvalks starp 8 un 9 ķermeni ir paredzēts tam lai cilvēka radītās zemo vibrāciju enerģijas paliek tikai viņā pašā un tām nav iespējams aizplūst plašajos Visumos. Tāpēc ir vajadzīgs šis blīvais enerģētiskais veidojums. Šeit ir otra puse šim jautājumam. Šis blīvais aizsegs ir jūsu pašu radīts un šis enerģijas blīvums ir radījies no negatīvo enerģiju uzkrāšanās, jo šīs enerģijas, cilvēku radītas mēģinot atdalīties un virzīties pa cilvēka daudzdimensionālo būtību kā caur filtru, tiek uztvertas un neizlaistas tālāk tieši šajā līmenī. Šeit uzkrājas agresija, bailes, naids, slavas un varaskāre, neprāts un tamlīdzīgas rakstura īpašību enerģijas. Tātad: šo blīvo enerģiju joslu jūs esat radījuši paši. Un tas nozīmē, ka jums pašiem šī blīvā enerģijas josla ir jānotransformē par smalko vibrāciju enerģijām, jo šī blīvā enerģijas josla ir par iemeslu tam, ka jums nav iespējams saņemt Radītāja vēl jaudīgākas enerģijas un būt saistībā ar Radītāju. Šī ir tā josla kuras dēļ cilvēki jūtās šķirti no Radītāja.

Taču ir kādas Tumsas enerģijas, kas pēc savas būtības ir ar ļoti smalku vibrāciju frekvenci un kuras ražojat jūs, cilvēki kalpojot Tumsai. Jo augstāk esat dienējuši Tumsas spēku hierarhijā, jo smalkākas ir bijušas Tumsas spēku vibrācijas, kurām iepriekšminētais blīvais apvalks nav šķērslis. Tāpēc šīs enerģijas ir izplūdušas tālāk citos smalkajos ķermeņos. Tomēr arī šīs enerģijas nosprūst vēl smalkākā sietā. Un tā ir vieta starp 12 un 13 ķermeni. Šī ir tā vieta kur ir visi ieraksti kas attiecās uz „izredzēto” tautu, tās karmu un rīcību pēc tam kad viņi ir atgriezušies no nākotnes. Tā ir tā vieta kur ir jādzēš visas smalkās Tumsas enerģijas ar visām Tumsas ierakstu programmām un palaidējmehānismiem. Dzēšana pati par sevi nozīmē, ka lūgšanas laikā jūs ar savu brīvu gribu, gribasspēku un psihisko enerģiju atrodat šo 13 līmeni un pirms viņa esošo zemo vibrāciju blīvo apvalku un ar domām un rīcību jūs to izšķīdinat, transformējat par radīšanas jeb Gaismas un Mīlestības enerģiju. Ir vēl trešais blīvais enerģijas veidojums, kas patiesībā sastāv no ārkārtīgi smalkām, taču negatīvi polarizētām enerģijas daļiņām. Šis līmenis atrodas jūsu daudzdimensionālās būtības tādā enerģijas formā, kur vairs nav  smalko ķermeņu (jūsu tradicionālajā izpratnē), bet tie ir tādi smalkie ķermeņi kurus jums ir grūti pat aptvert un mums neiespējami jums izstāstīt cilvēka veidolā. Pienāks attiecīgs brīdis un jūs to sapratīsiet un strādāsiet ar šo līmeni, bet pagaidām jums visiem darbs notiek pirmajos divos ierobežojuma apvalkos. Otrajā apvalkā ir bloki un ierobežojumi ko ir radījuši cilvēki kalpojot Tumsai vai arī esot „izredzēto” karmiskajā egregorā, vai arī šajā vietā, tie „izredzētie” kas atgriezušies no nākotnes, ir ielikuši milzīgu ierobežojumu, lai cilvēki nav spējīgi izpausties ar Gaismu un Mīlestību savā turpmākajā būtībā.
Jums, tiem, kuri šodien esat šajā apli, šie pirmie divi apvalki tiek transformēti par Gaismu un Mīlestību, bet dažiem pirmais apvalks jau bija transformēts.
Ar mīlestību.

Apvienoto Gaismas spēku vārdā Maitreja.

Čenelings

5. jūnijs

Ar mīlestību nākam pie Jums . . .

Runāsim par notikumiem uz planētas Zeme.

Jūs jau pamanījāt kā izskatījās otrā kulminācija. Kā jau minējām trešās enerģētiskās plūsmas kulminācija būs ap Saulgriežiem. Taču šoreiz iekrīt mēness fāzes tā, ka vismaz 10 dienas pirms Saulgriežiem jūs jau sāksiet just jaudīgas vibrācijas. Saulgrieži un Pilnmēness laiks veidos labvēlīgus apstākļus veco enerģiju transformācijai par gaismu un Mīlestību. Tas nozīmē, ka celsies augšā nesakārtotās lietas, enerģētiskie sablīvējumi, kuri nes Tumsas vibrācijas. Šis kulminācijas periods būs smagāks par to ko jūs nupat no 31.maija līdz 4.jūnijam jau izturējāt. Enerģijas ziņā šis trešais posms būs ar tik pat jaudīgi kāpjošām enerģijām, taču pretstatā otrajam enerģētiskajam kulminācijas ciklam – šis cikls būs daudz garāks. Tāpēc šī kulminācija vairāk sakārtos un transformēs cilvēkos esošās Tumsas blīvās enerģijas kas izpaudīsies dažādos diskomforta aspektos. Jo enerģētiski sakārtotāks cilvēks jo vieglāk viņam būs izturēt šo laika posmu. Kopsummā ņemot attīrīšanās un transformēšanās izpausmes atgādinās saaukstēšanās slimības, sirds aritmijas un citas sirds veselības problēmas, milzīgas galvassāpes, problēmas ar dažādu produktu lietošanu uzturā un miegu.

Lielākai daļai cilvēku var saasināties attiecības un saskarsme kuru laikā var veidoties konflikti arī starp cilvēkiem kuriem parasti nav bijuši saskarsmes konflikti. Šie konflikti radīsies no tām enerģijām kuras ir nomaskētas labi dziļi tālākajos cilvēka daudzdimensionālās būtības stūrīšos, tāpēc lai uzturētu harmoniju “mīļā miera labad”. Tagad šis enerģijas sevi pieteiks un vienam otram ģimenē svētku laikā var izveidoties negaidīts konflikts. Konfliktu saasinās alkohola enerģija un citi cilvēka rīcības aspekti.

Šajā laikā no planētas aizies vairāk kā parasti vecā tipa domāšanas cilvēki. Planēta turpina savu attīrīšanos no nākotnei liekām un nevajadzīgām Tumsas enerģijām un to nesējiem.

Pēc Saulgriežiem varēsiet ievilkt garāku atelpas brīdi, tad jūlijā būs divas kulminācijas, kuras būs pietiekoši garas, lai daļēji pārsegtu lielāko no mēneša dienām. Pie tam – viena kulminācija nebūs īsti beigusies, kad iesāksies otra enerģētiskā kulminācija kā tupinājums pirmajai un bez atelpas. Jums netiks iedota iespēja atpūsties starp kulminācijām. Tas ir vajadzīgs tādēļ lai jūs trenētu visu laiku prast saņemt un pielietot nepārtraukto enerģiju plūsmu. Jo diezgan drīz tādas enerģijas plūsmas, ko jūs saucat par kulmināciju, kļūs pastāvīga un ikdienišķa, tāpēc trenējaties jau tagad pierast pie šīm vibrācijām. Šodiena jums ir iedota arī kā enerģētiskā atpūta, jo tad vēlāk būs brīži, ka jums būs daudz jāpalīdz citiem cilvēkiem izturēt jaudīgās enerģijas plūsmas.

. . . (pabiju Afganistānā, Pakistānā. Jautāju kāpēc to rāda?) Tur sākums. Tad redzēsiet. Jums priekšā liels darbs, jo jums būs jāpalīdz enerģētiski gan dziedināšanā, meditācijās un citās nodarbībās cilvēkiem sakārtoties tā lai viņi var izturēt enerģiju kulmināciju un, savukārt, lai viņi var palīdzēt saviem ģimenes locekļiem – tuvajiem un mīļajiem. Stāstiet, ka fiziskā ķermeņa problēmas, grūtumi, smagumi, kas atgādina slimību simptomus ir zemo vibrāciju transformācija par Gaisu. Tāpēc zāles lietot var, taču tās ir neefektīvas. Zāļu efektivitāte izpaudīsies tikai tajā aspektā, ka cilvēks ticēs, ka zāles viņam palīdz. Līdzīgi kā tas ir placebo efektā.

Vecāka gadagājuma cilvēki, kuros ir daudz nesakārtotu zemo vibrāciju enerģiju, šajos 2-3 gados ļoti strauji novecos. Un tā ir ilūzija, ka vecumdienās var būt tā pati jaunības enerģija, kas bija jaunībā. Jaunības enerģijas, protams, var sasniegt arī pusmūža un pāri pusmūža vecuma cilvēki. Taču tas ir milzīgs darbs ar savu garīgo attīstību un reti, ļoti reti kurš ir gatavs un spējīgs sevi garīgi attīstīt līdz tam, ka pazūd vecuma robeža starp gadiem un izskatu.
(Rāda kaut kādu alu kalnos kur var ieiet un cilvēks atgūst mūžīgo jaunību, bet neiziet ārā. Pāriešana uz 4,5-dimensiju, neatgriežas uz Zemes, bet lai tiktu līdz alai ir jābūt ārkārtīgi viedam cilvēkam).

Tas ko mēs parādījām ir mūžīgās jaunības atgūšanas fiziskais mehānisms. Taču jums stāv priekšā tuvāko 3-4 gadu laikā apgūt šo pašu mehānismu caur savu garīgo attīstību un dvēseles spēku. Lai tas notiktu par to esam atbildīgi mēs, Lemūrijas civilizācijas Dievi, jo mēs jūs gaidām 4-5 dimensijas līmenī, kur ir mūsu patstāvīgā uzturēšanās vieta. Pienāks brīdis un ļoti līdzīgi kā jūs no ziemaina lauka ieejat siltā istabā, pārkāpjot pār slieksni un atverot durvis, maināt telpisko atrašanās vietu, tā pēc dažiem gadiem jūs varēsiet staigāt no 3-dimensijas līmeņa uz augstākiem un atpakaļ.

Izklausās neticami, vai ne, bet tā tas būs! Pacentieties šo mākslu apgūt paši un pēc iespējas vairāk palīdziet apgūt to citiem. Tad, kad uz Zemes pirmie cilvēki apgūs šo prasmi, tad vienlaikus sāks dzimt bērni kuriem šī prasme cilvēku „jaunajā modelī būs jau iebūvēta”. Viņi to pratīs jau piedzimstot. Iespējams jūs domājat, ka tas nav taisnīgi, ka jums tas ir jāapgūst sūrā darbā, bet viņiem tas būs jau piedzimstot, tomēr mums jāsaka, ka te viss ir kārtībā. Jūs gluži vienkārši esat konstruktori kas uzkonstruē šo prasmi un izmēģina to paši pirmie, bet pēc tam jauno konstrukciju uzdāviniet cilvēcei. Vai vēl joprojām domājat ka te kaut kas nav godīgi – jūs Gaismas un Mīlestības konstruktori – Dievi Radītāji. Savukārt kāds cits uzkonstruēs ko citu un uzdāvinās jums kā balvu un kā pateicību par jūsu darbu.

Tuvākā 1.5 gada laikā daudzi cilvēki sāks apgūt un prast dematerializāciju un materializāciju, teleportāciju un levitāciju. Jūs varēsiet brīnīties par šīm spējām, taču šīs spējas varēs pārvaldīt tikai tie cilvēki, kuros ir ļoti augsts vibrāciju līmenis. Arī tā būs jaunā konstrukcija, kas vēlāk “tiks iebūvēta” cilvēka jaunajā modelī. Notiks vēl daudz citu brīnumu, par to dosim informāciju citu reizi. Taču atcerieties, ka jums ir milzīgs, jaudīgs un grandiozs domu spēks. Tāpēc pielietojiet savas domas tīriem mērķiem, godīgumam, taisnīgumam un cilvēcībai.

Pats tuvākais jūsu mērķis – izturēt visas kulminācijas un atbrīvoties no zemo vibrāciju sārņiem līdz enerģijas plūsmas pāries vienmērīgā plūdumā ar intensīvu plūdumu bez pārtraukuma.
Izturiet un palīdziet apkārtējiem cilvēkiem izturēt un transformēties par Gaismu un Mīlestību. Izturiet arī fiziski visus pārbaudījumus kuri jums radīsies turpmākajā attīstībā.
Mēs jūs ļoti sargāsim tāpēc, ka mēs jūs ļoti, ļoti mīlam.

Apvienoto Gaismas spēku vārdā ar jums runājām mēs, Gaismas Dievi-Radītāji Lemūri un Zilā Visuma Dievi Radītāji.