SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

27 saruna ar lasītāju 25. maijs
Ābeļziedi baltie.
Šo ābeļzaru balto
Tev šorīt dāvāju
Ar ūdens pilēm ziedos
Rasas rotāto.
Šo ābeļzaru balto
Tev sniedzu pusdienā
Saulei samīļoto
Un prānai caurstrāvoto.
Šo ābeļzaru balto
Tev šodien dāvāju
Bitēm aplidoto
Un vējiem izšūpoto.
Šo ābeļzaru balto
Tev sniedzu šovakar
Ar smaržu bagātību
Pa dienu savākto.
Lai Tavi ziedu sapņi
Ir balti, balti, balti . . .
/Zenta Gavrilova/
Esiet mīļi sveicināti!
Apsveicam ar pavasara ziedu reibinošajām smaržām un dvēselisko prieku raugoties Latvijas dabas atmodā!
Mēs joprojām daudz strādājam, jo enerģētiskā spriedze pastiprinās ar tādu jaudu, ka diezgan bieži pavasari redzam pa logu, bet ziedu smaržas elpojam no vāzē tvīkstošajiem puķu pušķiem.
Piedāvājam izlasīt Urantijā pēdējo saņemto čenelingu fragmentus. Visos čenelingos ir viena kopīga iezīme: „Nekas vairs nebūs kā agrāk, to veicinās strauji pieaugošā enerģijas plūsma no Centrālās Saules, bet mums, cilvēkiem, ir jāspēj pielāgoties šo enerģiju radītajām gan pozitīvajām, gan diskomforta situācijām un izpausmēm.

Lai mums visiem kopā veicas! Mostieties ar smaidu un sāciet rītu ar labu un saulainu garastāvokli, saglabājiet šo sajūtu visas dienas garumā par spīti apkārt esošajiem īgņām un politiskajiem farsiem! Par visiem kopā sūtīsim mīlestību tiem jauniešiem un jaunās apziņas nesējiem, kuri sāk izpausties savā scenārijā ar taisnīgumu un godīgumu. Aicinu aizsūtīt pa Gaismas un Mīlestības stariņam raidījumu „De facto” un „Kas notiek Latvijā?” organizatoriem un vadītājiem: „Lai viņiem izdodas nosargāt iesākto Gaismas, Taisnīguma un Godīguma darbu”, jo tieši šādi cilvēki ir tie, kuri veido mūsu nākotni, kurā dzīvos mūsu bērni un mēs paši.

Ar mīlestību  Skaidrīte Aleksejeva.
P.S. pievienojam:
1/  11. maija čenelingu
2/  15. maija čenelingu
3/  19. maija atvērto čenelingu
4/  22. maija čenelingu

Čenelings
11. maijs 2007.

(Sajūta, ka Gaismas spēki drūzmējas, jo sen nav bijis čenelings).
Mums ir ļoti daudz ko jums teikt. Tanī pat laikā jūs esat ļoti daudz paveikuši, bet jums ir jāveic vēl vairāk.
Ir ieradušies: Krajons, Sanata Kumara, Kuthumi, Maitreja, Bodhisatva, Lakšmi, Nada, Jaunava Marija, Guaņ-Iņ, Lanto, Sen-Žermēns, Violetā Visuma Skolotāji, Gaismas skolotāji dziednieki ar zaļo staru, Zemes Māte un ļoti daudz egregoru, Karmas Valdnieki, Oranžie eņģeļi, gaismas eņģeļi, ir Templiešu ordeņa enerģija, skolotājs Manū (Lemūrija), Sintēzes Avatārs un Miera Līdzsvara Gars. Ir ieradušies Apvienotie Gaismas un Mīlestības spēki, ir arī stihiju gari un elementāļi, delfīni un skolotāji no Sīriusa.
(Jautāju kāpēc viņi klusē? Viņi raugās uz mums ar Mīlestību, jo vārdos to nevar izteikt ko viņi jūt pret mums. Viņi saka: mēs jūs ļoti, ļoti mīlam.) (Jautāju varbūt esmu zaudējusi spēju sadzirdēt?)
-         Jūs esat lielu notikumu priekšā. Lai jūs izprastu šo notikumu nozīmīgumu tāpēc kādu brīdi klusējām. Tuvojas nākošie Saulgrieži. Jāsāk gatavoties jau šobrīd, jo saulgrieži ienesīs lielas pārmaiņas enerģijās uz planētas un arī fiziskajā plānā.

Tagad par fizisko plānu un par to būtiskāko kas notiks fiziskajā pasaulē.
Izteikti sāks jukt un brukt dažādas sistēmas un iedibinātā kārtība. Daudz nemieru sāksies kuru uzdevums būs lai izjauktu iedibināto kārtību. Tas izpaudīsies dažādās jomās.

Pirmā no formām būs demolēšana, līdzīgi kā tas ir Francijā, tikko Igaunijā. Šāda demolēšana būs jauno enerģiju caurstrāvošana caur jauniešiem, kas lauzīs veco sistēmu. Tā kā pie jums, cilvēkiem, pa labam nav iespējams nomainīt veco pret jauno, tad daļa no jauniešiem nes destruktīvās enerģijas, ar kuru palīdzību tiks “uzrautas uz augšu” redzamā veidā sabiedrībā esošās problēmas un “augoņi”. Šiem jauniešiem piebiedrosies daļa no piektās rases cilvēkiem, taču daļa no šiem piektās rases cilvēkiem to darīs tāpēc, ka viņos ir milzīga agresijas un iznīcināšanas enerģija, kura nav saskaņā ar jauno enerģiju starojumu. Taču šie cilvēki “pielips” “jaunajam strāvojumam” lai izpaustos savā agresijā, bet ne tādēļ lai kalpotu kopējam Gaismas mērķim. Iemācieties saskatīt un atpazīt šāda tipa cilvēkus un esiet uzmanīgi no viņu rīcības, kontrolējiet un vērojiet lai šo cilvēku destruktīvā enerģija neizbojā gaismas plānu.
Otrais virziens – tos varētu nosaukt par mērenajiem, kuri izpaudīsies kā vidus enerģija starp “sistēmu lauzējiem” un starp tiem kas veidos jaunas struktūras un virzienus. Tie vidējie veidos dažādas neformālas organizācijas, saietus, kas drīzāk atgādinās stihisku rīcību bez nopietniem tālejošiem mērķiem. Šo grupu rīcība būs īslaicīga un spilgta kā uzplaiksnījumi lai pamodinātu cilvēkos snaudošo apziņu, slinkos prātus un kūtro rīcību.
Trešais virziens. Parasti šo grupu priekšgalā būs redzami līderi, kuri nes sevī jaudīgu indigo jeb Gaismas apziņu. Šīs grupas apvienos sevī daļu no pirmās un otrās grupas cilvēkiem. Šo grupu rīcība izpaudīsies miermīlīgā formā, neatlaidīgā rīcībā ar stabili motivētu mērķi. Šīs grupas veidos jaunus priekšlikumus ar kuriem būs spiesta rēķināties sabiedrība un it īpaši valdošās politiskās institūcijas. Palīdziet šiem jauniešiem un šīm grupām enerģētiskajā līmenī un piepildiet viņu egregorus ar gaismas enerģiju tā, lai viņi spēj maksimāli jaudīgi izpausties caur miermīlīgumu.

Nākošie virzieni būs cilvēku fiziskā ķermeņa pārkārtošana, kura savukārt notiks caur diviem procesiem.
Pirmais. Tās būs fiziskās sāpes, kas atgādinās slimību simptomus, t.sk. milzīgas galvassāpes, elpceļu attīrīšanās, zarnu struktūras pārkārtošanās, kas atgādinās gremošanas sistēmas iekaisumus gan ar vēdera uzpūšanos, caurejām, izteiktiem ēšanas un neēšanas cikliem, nepatiku pret ēdienu utt.

Otrā pazīme. Jums apkārt krasi mainīsies saskarsme ar sabiedrību un jūsu esamība šajos notikumos var būt gan izteikti negatīva gan pozitīva. Taču viss, kas notiks, notiks pareizi. Piemēram, ja darba kolektīvā, kurā jūs strādājat sāk rasties kolektīva šķelšanās, intrigas, vai citāda veida destruktīvās enerģijas, un jūs tajās esat ierauti, tad, visticamāk, ja jūtaties disharmonijā, jums ir jāiet  projām no šī kolektīva un jāmeklē sev harmoniskāka un atbilstošāka vide. Šie procesi liecina, ka esat jau apguvuši pieredzi šajā “n” līmenī un jums ir jāpārceļas uz “n+1” līmeni. Citiem vārdiem sakot, neaizkavējaties līmenī, kuru jūs jau esat atstrādājuši, bet dodieties tālāk.

Notikumi uz planētas un Latvijā (fiziskajā redzamībā).

Kā jau minējām, esiet gatavi, ka vienas dienas laikā enerģijas var būt diametrāli pretējas. Piemēram, no rīta var izpausties vasaras enerģijas ar siltu un glāstošu vēju, bet vakarpusē tā jau var būt rudenīgi ledaina ar ķermenim nepatīkamu aukstuma sajūtu. Šīs straujās un krasās enerģijas izmaiņas varēs izturēt tikai tie, kuri ir fiziski veseli un viņiem ir sakārtota asinsrite un limfa. (Tas ir par cilvēkiem.)
Šovasar iesāksies posms, kad izteikti mirs cilvēki un it īpaši mirs vecās domāšanas cilvēki, kuri negrib pieņemt sevī jaunās enerģijas. Vēl mirs cilvēki neatkarīgi no viņu vecuma, bet tie, kuros dominējošā enerģija ir  agresija, varas, slavas un naudas kāre.

Jautājums: kā būs ar tiem kas vēlas karot un izraisa karus?

Tie nav šajā grupā. Viņu stunda “sitīs” vēlāk. . . . un dzīvie apskaudīs mirušos. . . (Bībele). Tā ir alegorija. Ja jums ir acis un ausis, tad sapratīsiet ko mēs ar to domājam.
Klimatiskās izmaiņas nesīs ļoti daudz pārsteigumus un nekas vairs nebūs kā agrāk. Varat mēģināt Latvijā no dažiem kultūraugiem jau iegūt divas laukaugu ražās. Tā kā tas nav bijis līdz šim. Apstākļi būs īpatnēji, bet šim procesam labvēlīgi.

Pasaulē kopumā: degs meži, pārplūdīs upes, būs jābūvē no jauna mājas, ja cilvēki vēl vēlēsies dzīvot tajā vietā, kur mājas būs nopostītas. Bet jūs dzīvojiet, jo Latvija, salīdzinoši, būs viena no mierīgākajām vietām uz kopējā planētas fona.

Ekonomika un finansu sistēma ik pa brīdim tiks satricināta ar nelielām krīzēm un arī ar tādām krīzēm, par kurām būs sašutuši paši cilvēki. Šīs krīzes parasti notika cilvēku rīcības rezultātā (preces pirktspēja un preces nepirktspēja), taču tagad šos procesus savā vadībā pārņem matērijas enerģija un matērijas kosmiskie likumi. Jūs redzēsiet cik mazvērtīgi ir tie papīrīšu gabaliņi, ko jūs saucat par naudu, un cik varena ir enerģiju ekvivalentu izpausme, t.sk. naudas enerģija!

Enerģētiskais līmenis.

Enerģētiska uz planētas pieaugs tik strauji, ka pirmdienas rīts piektdienas vakarā liksies, ka šis pirmdienas rīts ir bijis piektdien no rīta. Un tanī pat laikā būs sajūta, ka pirmdienas rīts piektdienas vakarā būs bijis jau gadu un mēnešu laika periodā atpakaļ. Laika līnija sāk pamatīgi „locīties” un arvien vairāk tuvojamies tam brīdim, ka laiks ir punktveida “šeit un tagad”. Vibrācijas celsies gan uz planētas kopumā, gan galaktikā, jo mūsu Visumā viss ir sagatavots planētas pārejai uz citu vibrāciju blīvumu. Šo enerģiju plūdumu vairs nav pa spēkam nevienam apturēt, t.sk. arī veco enerģiju nesējiem – cilvēkiem.
Bija kāds brīdis (dažus eonus gadus atpakaļ), kad mēs vēl nebijām pārliecināti par Gaismas uzvaru šajā Galaktikā. Tagad ir redzams, ka Tumsas transformācija ir tikai laika jautājums. Pacentieties būt pie uzvarētājiem. Būt pie uzvarētājiem ir patīkamāk nekā pie zaudētājiem, vai ne?

Tumsas transformācija notiek stabili un strauji. Pacentieties būt šajā plūsmā un tajā noturēties!

Mēs ceram šo čenelingu turpināt, kad Jums būs laiks . . .

Ar mīlestību.

Apvienotie Gaismas un Mīlestības Spēki.

Čenelings

15. maijā

Vai esat redzējuši māju, kurai ir izskaloti pamati? Tad, lūk, šobrīd tā izskatās Tumsas māja. Jūs esat izskalojuši pamatu Tumsas mājai, bet aizmirsāt tos kas dzīvoja šajā mājā, uzlūgt sev kā sabiedrotos turpmākajā Gaismas un Mīlestības darbā, lai viņi ar to pieredzi, kuru viņi apguva Tumsas pusē, tagad varētu kalpot cildenajam dievišķajam Radītāja mērķim Gaismā un Mīlestībā.
Kādā no čenelingiem mēs teicām “izturiet līdz rītausmai”

Šī ir rītausma un ar saviem zeltītajiem stariem tagad iespiežas visos stūros un stūrīšos kur bija tumšs un ņudzēja no Tumsas radībām, bet uzspīdot zeltainajiem saules stariem šīm radībām tiek noņemti viņu Tumsas teātra tērpi un maskas. Un nu viņi sāk kļūt atpakaļ par to pašu, kas bija, par Radītāja radīšanas enerģiju, un viņi tik ļoti gaida, ka pēc šīs teātra izrādes jūs viņus sagaidīsiet un pieņemsiet savā pulkā, ar Mīlestību un atkal apvienosieties tā, kā tas bija agrāk, pirms vēl dzima jūsu Visums, galaktikas, zvaigžņu sistēmas utt. . .

Iemācieties atšķirt teātra izrādes dalībniekus no tā, kas tika radīts izrādes laikā, piemēram, Lucifers ir izrādes dalībnieks, bet ciešanas, meli, astrāļi, ilūziju enerģētiskās bankas utt. ir radītas teātra izrādes laikā.
Tā kā šīs ir divas dažādas lietas, tad arī jūsu darbā, kad zemo vibrāciju enerģijas transformējat par Gaismu, arī ir divas pieejas jeb metodes jūsu darbībai. Iemācieties saprast atšķirību starp dalībnieku enerģijām un radītajām enerģijām izrādes laikā.

Nu ko, mēs visi kopā tuvojamies izrādes finālam. Pacentieties lai fināls ir grandiozs ar jaudīgu Gaismas un Mīlestības aizpildījumu, bet pagaidām jums priekšā vēl milzīgs darbs un ja mēs kādreiz teicām, ka pārmaiņas notiks saulgriežos, tad šobrīd varam brīdināt: katra mēneša dienas arī būs ar sava veida Tumsas un Gaismas kulminācijām mēneša ietvaros, līdzīgi kā tas bija ceturkšņa jeb triju mēnešu ietvaros.
Šis process notiks tādā veidā, ka vēlāk kulminācijas būs īsākos laika sprīžos. Ceturkšņa notikumu laika modelis tagad būs mēneša ietvaros, tad 10 dienu ietvaros, tad nedēļas ietvaros . . . , dienas ietvaros . . . , mirkļa ietvaros . . ., līdz modelis būs pēc principa “šeit un tagad”. Pastāv parametri, ar kuriem var mērīt Gaismas aizsardzību cilvēkiem, it īpaši tiem, kuri apzināti iet pa Gaismas un Mīlestības ceļu).
Vai vibrāciju mērīšanai n-tajā pakāpē mērvienība ir Hz? Vai ir savienotie līmeņi?

Līdzīgi kā jūs laiku skaitāt gados, kosmosā laiku skaita eonos un tā šī pakāpe ko jūs skaitāt nav ne herci, ne līmeņi (armas, armi), (šajā vārdā slēpjas atšifrējums).

Mēs varam paskatīties cik vibrācijas n-tajā pakāpē atbilst katrā dimensijā (3., 4., 5., 6., utt. 2012. gadā visiem cilvēkiem,  kuri izies caur šo notikumu procesam ir jāsasniedz 15 dimensiju līmenis.

Starpība scenārijos ir tajā ziņā, kur jūs atrodaties: 3 dimensijas veidolā – ir scenāriji,  ārpus cilvēka veidola ir tikai dimensijas.

Ko nozīmē 14. scenārijs un augstāk?

14. scenārijs nozīmē, ka jūs esat cilvēka veidolā, bet esat apguvuši jau to dimensiju līmeni, kurā nav scenāriju. Un ir brīvās gribas izpildījums saskaņā ar brīvo gribu, bez noteikumu zīmogiem uz jūsu būtības.

Tas ir sarežģīti?

Kā gribu tā dzīvoju!

Vai var atkrist atpakaļ?

Var! Tādos gadījumos, kad šī “kā gribu tā dzīvoju” gribēšana nav saskaņā ar Radītāja Gaismas plānu, jo patiesībā 14. scenārijs, tas ir tad, kad tu esi pilnībā Dievs Radītājs uz Zemes, tikai atšķirības ir enerģiju jaudas un darbības amplitūdā. Tas arī nosaka atšķirību 14.  scenārija desmit līmeņos.

Par Reiki. Kāda ir atšķirība ja veic iniciāciju no attāluma vai klātbūtnē?

Ja iet runa par Tradicionālo Reiki, tad var atbildēt: iniciācija ko Tu veici sievietei ir kanāla neliela aktivizēšana, pārējais ir tas ka tu, kā cilvēka veidols, būdams meistars izpalika. Būtiskākais iniciācijas laikā ir fiziskā saskarsme, jo tā vēl pieder pie fiziskās pasaules iesvētībām. Nākošais līmenis pieder mums, jo šeit vairs neies runa par attālumu, jo paralēlajai pasaulei nav laika un telpas.

Zemes iniciācijas – klātiene. Meistars – Māceklis, tikai un vienīgi.

Garīgās iniciācijas – Gaismas Skolotāji. Gaismas Skolotājiem ir aktivizēti 49 stari ieskaitot Reiki.

Paldies. Ar mīlestību līdz nākošajam čenelingam (Mēs vēlamies runāt ar Jums vēl un vēl).

Atvērtais čenelings

19. maijs 2007.

Šobrīd no Gaismas Skolotājiem ir Krajons, Jēzus, ļoti, ļoti daudz citu Gaismas Skolotāju. Ja es pareizi saprotu, tad ar daļu no auditorijā esošajiem cilvēkiem (ne tikai čenelinga grupā, bet arī tiem, kam sāp pieres daļa, galva) tiks strādāts - kārtos apziņas matrici un spēju kontaktēties ar paralēlo pasauli.

Dodiet tam atļauju, ja vēlaties, ar šādiem vārdiem: “Es dodu atļauju piepildīt mani ar Gaismu un Mīlestību un tik jaudīgām Gaismas un Mīlestības vibrācijām cik tas ir harmoniski tieši man.”

Telpā ieplūst enerģijas, kuras atbilst tam vibrāciju līmenim, kurš transformē ģimenes un dzimtas karmu (tāpēc nebrīnaties, ja sāpēs kājas).

(Gaismas spēki smaida un saka, ka viņi ir ļoti rūpīgi gatavojušies šodienai, jo viņi mūs ļoti mīl.)

Zālē ir daži cilvēki pie kuriem Gaismas skolotāji ir piegājuši, bet pie dažiem Gaismas spēki stāv atstatus.

Jautāju: kāpēc?

Atbilde: Tiem cilvēkiem, pie kuriem neesam piegājuši ir jāpārskata trīs lietas: ticība, cerība un mīlestība pret sevi. Šie cilvēki to, ko Gaismas Skolotāji ar to domāja, sapratīs, ja ne šodien tad drīz. Zāles vidū ir cilvēks, ap kuru kā ap centru ir plūstoša stara enerģija. Ir izveidojusies apzināta kārtība. Vidiņā ir cilvēks, kurš piesaista no Kosmosa plūstoša Stara enerģiju un šī Stara enerģija ieplūst apkārtējos. Tās ir enerģijas, kuras ir grūti pateikt vārdos. Mēģiniet sajust paši.

Pār grupu mūsu telpā nolaižās Mīlestības enerģija, kā zīda plīvurs apņem katru un piepilda katru.
Gaismas spēki saka, ka tā ir dāvana mums. Ja mums ir vēlēšanās, tad varam lūgt, tik cik tas atbilst pēc harmonijas likumiem šīs enerģijas ieplūšanai mūsos pastiprinātā plūsmā un mēs varam tajā būt vienlaicīgi kaut ko vēloties. Lai veicās uz vēlmju radīšanu un piepildīšanu.

Tagad pievērsīsimies čenelingam, kamēr zālē notiks sintēzes process uz Gaismu un Mīlestību.
Atbildes uz jūsu jautājumiem.

Ko darīt ar agresīvajiem bērniem skolās, kā rīkoties attiecīgās situācijās

Par bērnu iedalījumu mēs esam runājuši agrāk. Ir tie, kas demolē, ir tie, kas ceļ un vidusslānis – kas apzināti un neapzināti regulē šīs attiecības starp abām nosauktajām grupām. Demolētājiem ir savs uzdevums, kuru viņi piepildīs neatkarīgi no tā kā jūs pret viņiem izturēsieties. Centieni ierobežot vai apslāpēt šīs izpausmes ir salīdzināmas ar rūgstošu procesu slāpēšanu noslēgtā traukā ar vāku bez drošības vārstuļa. Viņi savu uzdevumu izpildīs tā kā tā. Kā jau agrāk teicām: liela daļa pēc uzdevuma izpildes atstās savu fizisko veidolu. Vairāk uzmanības pievērsiet tiem bērniem, kuri cels, veidos un būvēs jaunā laikmeta pasauli – zelta laikmeta pasauli – viņi paliks ilgāku laiku šeit uz zemes, taču viņi ir tie, kurus visvairāk nesaprot ne vecāki, ne bērni ar atšķirīgu apziņas līmeni. Viņu domas un vēlmes (būvētāji) ir patiesi tīras attiecībā uz savu izvēlēto mērķi un dzīvi šajā pasaulē veidot labāku. Viņiem sāp un viņi pamazām aizveras. Pārējo cilvēku radītās enerģijas rada visus apstākļus lai tas notiktu. Kā punkts uz i šajā procesā ir medikamentozā ārstēšana ar preparātiem, kas ir domāti cilvēkiem ar ļoti izteiktiem psihiska rakstura traucējumiem – narkotikas un psihotropās vielas. Šīs vielas var tikt maskētas zem citu medikamentu nosaukumiem, taču patiesībā var rasties neatgriezeniskie bojājumi ģenētiskajā līmenī, kas dažkārt var pāriet psihisko slimību izpausmē. Visi šie ķīmiskie medikamenti un ķīmiskās palīgvielas kas izārda cilvēka ģenētisko kodu strādā lēnākā iedarbības formā. No veselības režīma uz (varētu teikt) kroplu režīmu, kad enerģijas plūsmas vairs nevar uzņemt un izmantot savā dzīvē pat dzīvības spēka uzturēšanai, nemaz nerunājot par nopietnākām lietām. Sargiet šos bērnus, kuri nes Mīlestību, mieru un līdzsvaru un palīdziet viņiem, lai arī tas izskatītos kā pārējo ignorēšana (domāti agresīvie). Un noteikti stāstiet kas notiek uz Zemes, kāpēc cilvēki viens otram dara pāri. Tas palīdzēs un viņi iemācīsies sevi nesāpināt.

Kādas ir iespējas attīrīt Latvijas dabu: mežus, pļavas, ūdeņus?

Tā kā Zeme pati ceļ savas vibrācijas, tad tā kvalitāte, kas ir Zemes stihijām, harmonizējās ar šo vibrāciju celšanos. Šis piesārņojums (enerģētiskā rakstura) ir radīts dvēseļu teātra spēles laikā. Sākot „jaunu izrādi skatuvē prasās pēc dekorāciju maiņas un veco gružu novākšanas”. Ir cilvēku grupas, kurās mostas seno inkarnāciju atmiņa un viņi atgūst spējas strādāt šajos līmeņos. Šis darbs ir sācies, tas iet un turpinās. Sakārtošana nav viena momenta efekts, bet tā ir salīdzināma ar arheoloģiskajiem izrakumiem, kur tiek noņemts viens slānis pēc otra, lai veidotos kopaina.

Cik ātri pirms iemiesošanās dvēsele sāk runāt ar saviem vecākiem?

Laiki var būt dažādi. Tos nevar noteikt ne gados, ne dienās, taču dvēsele par sava lēmuma pieņemšanu, ka tā izvēlējusies tieši šos vecākus paziņo tieši tajā brīdī kad ir noslēgtas vienošanās. Pēc tam dvēseles var atgādināt ar savu klātbūtni un kontakts neizzūd, kaut arī vecākiem ir jāsakārto sava dzīve, lai dvēsele varētu atnākt. Sevis sakārtošanas procesā piedalās tikai paši vecāki. Kad ir radīti visi vajadzīgie priekšnoteikumi, kad ir sakārtota apziņa un pasaules uztvere, tad dvēsele atnāk un līdz ar tās atnākšanu var sākties aktīva sadarbība. Arī atnākšanas laiks var būt dažāds: no paša ieņemšanas brīža sākuma līdz pat dzimšanai. Šis jautājums kopumā ir ļoti plašs un tam vajadzētu vairākas garākas sarunas.

Vai stipri slimie cilvēki atveseļosies cilvēku radītajā Gaismas un Mīlestības aurā?

Ar ko izskaidrojama patreizējā masveida vairogdziedzera saslimšana?

Atbild Gaismas Skolotāji dziednieki – zaļais stars.

Mēs sāksim ar otro jautājumu, kas attiecas uz vairogdziedzeri. Ir vairākas lietas. Fiziskajā līmenī vairogdziedzerim ir grūti pielāgoties tiem straujajiem pārtikas produktu apstrādes izmaiņu radītajiem procesiem. Cilvēku ķermeņi nav piemēroti tik daudzu uztura uzlabotāju vielu pārstrādei un tāpēc hormonālā sistēma ar to netiek galā.

Otrkārt, cilvēkiem ar pazeminātu vibrāciju “neieslēdzās” tīmusa darbība, kas atvieglotu vairogdziedzera darbību. Vairogdziedzeris ir pārslodzē un sāk atteikties strādāt. Šīs pārslodzes dēļ vairogdziedzeris sāk palielināti augt, taču tā kā tas nav saskaņā ar cilvēka normālajiem fizioloģiskajiem procesiem, tad šīs šūnas, gan epitēlijķermenīši, gan vairogdziedzeris ir kroplas un rezultātā var radīt onkoloģiju.
Pēc pirmā punkta, kas attiecās uz pārtikas produktiem, uzturā vairāk jālieto antioksidanti: flavonīdi, C un E vitamīni un selēna produkti. Tomēr tas nav atrisinājums un tas varētu būt kā papildus risinājums līdz brīdim, kamēr cilvēks ceļ savas vibrācijas un pie atbilstoša vibrāciju līmeņa cilvēkā aktivizējas atomārās strukturizēšanās mehānisms. Cilvēkā ir “iebūvēta” iespēja, ka cilvēks var no jebkura elementa sintezēt jebkuru citu elementu. Ja cilvēkā strādā šī atomārā strukturizēšanas ierīce, tas var būt par pamatu tam, ka cilvēks maina ēšanas paradumus, līdz pārtrauc uzturā lietot pārtiku vispār un pārtiek no prānas un Saules enerģijas. Tā nav utopija un tas ir sasniedzams jau šajā jūsu reinkarnācijā.

Trešais iemesls vairogdziedzera problēmām. Šis ir saskarsmes laikmets, kurā visu nosaka saskarsme ar planētas Zeme redzamo un neredzamo daļu un vairogdziedzeris ir tā vieta, kas uztver negatīvās saskarsmes zemo vibrāciju enerģijas, kur tās iesprūst un ar katru nākamo negatīvo saskarsmi vairogdziedzerī un kakla čakrā tiek radīta arvien blīvāka zemo vibrāciju enerģija kamola veidā, līdz tas izpaužas kā fiziskā slimošana. Lai izvairītos no šāda veida izraisītajām vairogdziedzera slimībām, cilvēkam ir jāmācās veidot pozitīvu saskarsmi un jāiemācās pieņemt citu cilvēku rīcību bez aizvainojuma, ar izpratni, ka katrs cilvēks izpaužas tā kā viņš māk. Un ir jāiemācās būt brīvam no citu cilvēku rīcības, motīviem, dodot atļauju katram cilvēkam rīkoties tā kā viņš māk un nevis tā kā jūs gribētu. Aizvainojuma sajūta kaklā nogulsnējas tad, kad jūsu iedomātās ilūzijas par kādu cilvēku nesakrīt ar viņa rīcību. Atbrīvojieties no savas stereotipiskās domāšanas par citiem cilvēkiem un iemācieties no viņiem sagaidīt to ko viņi māk un kā viņi izpaužas.

Piedodiet viņiem viņu rīcību un palūdziet piedošanu savam fiziskajam ķermenim, ka esat radījuši ar ilūzijām fiziskas ciešanas jūsu ķermenim. Ja ir kamola sajūta kaklā, palūdziet lai Gaismas spēki zemo vibrāciju enerģijas transformē par Gaismu. Izņemiet no sevis savu astrālo aizvainojuma dubultnieku. Pieņemiet pasauli un cilvēkus tādi kādi viņi ir, ar Mīlestību, jo Mīlestības enerģija ir tā, kas arvien vairāk un vairāk sāks dominēt cilvēkos un uz planētas. Lēnām un pakāpeniski planēta attīrīsies no cilvēkiem, kuri neprot radīt Mīlestību. Šīs dvēseles dosies atpūsties uz mājām, lai atgrieztos jau ar citu potenciālu Mīlestības radīšanai. Cilvēkos, kuros dominē Mīlestība nav nemīlestības jeb slimību enerģijas, tāpēc radiet sevī Mīlestību pret savu ķermeni un ķermenis jums atbildēs ar veselību un pateicību.

Kas notiek ar mūsu svētvietām patreiz? Vai notiek enerģētiskā sakārtošanās?
Pie šī jautājuma pieskārāmies jau iepriekš iepriekšējos čenelingos. Viennozīmīgi atbilde ir – jā, bet viss notiek pakāpeniski. Šeit ir arī daudz uzspēlēta, jo kā jau duālisma pasaulē ir gan Tumsas, gan Gaismas daļa. Svētvieta  lēnām tiecās uz savienošanos vienā kopējā tīklā. Šo svētvietu uzdevumi ir dažādi. Latvijā svētvietas ir sākot no tādām svētvietām, kuras pilda piramīdu funkcijas ar ļoti spēcīgiem strāvojumiem, līdz tādām vietām kur pagaidām nav vēlams pat uzturēties. Šo darbu jāveic rūpīgi, kā jau teicām, slāni pa slānim un pēc tam savijot to kopējā tīklā. Īpaši Latvijā izreklamēti ir Pokaiņi. Šī vieta ir kā putekļu sūcējs. Tur tiek izbērtas visas enerģijas ko mēs esam sakrājuši savā gaitā. Kaut kur jau arī šai enerģijai ir jānonāk un šī vieta ik pa laikam  jāatjauno atkal un atkal. Bet ir arī daudzas citas vietas un labi vien ir, ka šīs svētvietas nepiesaista īpašu uzmanību, līdz ar to, to sakārtošana ir vieglāka. Šī informācija lai paliek strādātāju ziņā, jo svētvietās ir liels potenciāls ko nemākulis var pagriezt pret sevi. Esiet uzmanīgi, sākumā gūstiet zināšanas un tad dariet, bet varat darīt kā gribat. Tā ir jūsu izvēle, bet kopējais režģis tiecas uz saslēgšanos.

Vai reliģisko sašķeltību Latvijā un pasaulē nomainīs vienotība un kad tas notiks?

Atbild Sai Baba.

Vai labi apskatīji manu emblēmu? Manā emblēmā simboliski ir apvienotas visas piecas galvenās reliģijas uz planētas Zeme. Tas jums ir kā simbols, ka Radītāja Mīlestības enerģiju nav iespējams dalīt reliģijās, tāpēc pienāks brīdis, kad reliģijas tiks nomainītas ar vienu enerģijas veidu – ar Mīlestību, jo reliģijās, katrā savādāk, ir kāds no Mīlestības enerģijas maziem stūrakmenīšiem. Ir reliģija kurā ir zināšanu pamats, kāda cita reliģija balstās uz ticību, cita uz fanātismu, cita uz pielūgsmi un tā joprojām. Radītājs – tas ir vienots veselums, tāpēc reliģijas tiks nomainīts ar vienotu veselumu – jūs to pazīstat kā radīšanas enerģiju jeb Mīlestību.
Iespējams jums ir jautājums: kas nomainīs reliģijas ar vienoto veselumu? Tie esat jūs – cilvēki, kas pakāpeniski sapratīs, ka reliģijas ir cilvēku ilūziju radīts auglis ar dažādām niansēm, formām, izpausmēm, ārišķībām, rituāliem, un tā vietā, jūs cilvēki, ļausiet sev izpausties AGAPE mīlestībai – beznosacījuma Mīlestībai jeb Radītāja vienotībai un veselumam. Būs kāds mirklis, kad reliģijas mēģinās apvienoties, lai noturētos pret jauno vienotību. Tas būs īslaicīgi un nevērtīgi. Vecās enerģijas tik un tā tiek nomainītas ar Mīlestību. Un atcerieties, ka jūs neesat Radītāja vergi un jums nav jājūtas vainīgam par to, ka esat dzimuši un esat cilvēki. Tie ir reliģiski maldi un meli. Es jūs mīlu, atbrauciet pie manis uz Indiju. Tiem, kas patiesi izteiks šo vēlmi – sapnis piepildīsies.

Vai bērnu pazušanas problēmai Latvijā turpmāk tiks rasti kādi jauni, pozitīvi risinājumi?

Atbild Kuthumi.

Jūs tikai tagad ieraudzījāt šo problēmu? Patiesībā šī problēma Latvijā un uz pasaules ir tik veca kā cilvēku sabiedrība, bet šobrīd ļoti izteikta. Latvijā tagad tā ir mazāka problēma nekā tas bija agrāk. Pasaules sabiedrība par to ir sākusi runāt, un ir uzdrošinājusies paust viedokli masu mēdijos. (Agrāk par to bija aizliegts runāt un pat domāt). To būs grūti saprast, bet uz planētas ir kāds „pelēko” tīkls (tā nav pelēko rase). Šis tīkls ir labi organizēts un šī noziedzība tiek stipri maskēta, tāpēc, ka šis tīkls ir globāls un atrodas ietekmīgu cilvēku rokās. Tāpēc nebija ļauts arī runāt par tiem notikumiem, kad tika nozagti bērni, ja šie cilvēki nebija saistīti ar iepriekšminēto globālo tīklu. Tas tika darīts tāpēc lai sabiedrība klusētu un neuzzinātu arī par viņiem. Taču šobrīd ir ļoti daudz cilvēku, kuros ir ieprogrammēta taisnības un godīguma programma un viņu uzdevums ir realizēties caur patiesību. Vecā kārtība tiks drupināta un jaukta. Bērnu zagšana un vardarbīga izmantošana samazināsies, jo katrs notikums skaļi atbalsosies uz planētas. Diemžēl šo procesu pagaidām pilnīgi apturēt nav iespējams, jo “pelēkie” cilvēki pārmetīsies uz nabadzīgajām un jaunattīstītajām valstīm, kur viņi turpinās savu vardarbību. Jūsu uzdevums: ar domu un Mīlestības palīdzību dzēsiet šo cilvēku aizsardzības egregoru, kurš viņus sargā viņu netīrajos darījumos. Tādējādi šie cilvēki zaudēs enerģētisko atbalstu un arī veiksmi savos darījumos, biežāk zaudēs un tiks atmaskoti.

Bet ir viens, bet. Ir arī tā saucamie “pasūtītāji”. Ar pasūtītājiem ir daudz sarežģītāk, taču viņi tiks iznīcināti ceļoties planētas Zeme vibrācijām. Šis process ir lēnāks, bet tā kā tā stabils.

Vai referendumam Latvijā sekos jaunas saeimas vēlēšanas? Cik ilgi Latvija atradīsies Eiropas Savienības sastāvā? Kāda valoda būs dominējošā, cilvēku savstarpējā saskarsmē, turpmākajā desmitgadē Eiropā un pasaulē – angļu vai kāda cita?

Atbild Karmas valdnieki un 12 Vecajie pie Troņa.

Uz planētas Zeme šobrīd ir stipri saspīlēti politiskie notikumi. Esiet ļoti piesardzīgi. Agonijā ir ASV, agonijā ir Krievija, stabilāka šobrīd ir Eiropas Savienība, taču arī viņa ir stipri “slima”. Tas, kas notiks uz planētas, tas nešķiros ne valstis, ne robežas, ne savienības. Notiks pārkārtošanās process, kurš līdz pat saknēm izmainīs iepriekš nosauktās struktūras. Kādam tas var radīt traģēdiju, izmisumu, ciešanas un haosu. Šajā brīdī cietīs cilvēki, kuri neizprot globālos notikumus uz planētas. Ja spējat domāt globāli, tad šie notikumi nav attiecināmi uz jums, un varēsiet turpināt savu ierasto dzīves ritmu, bez īpaši lielām izmaiņām. Taču tas nenotiks tik drīz. Pagaidām nostipriniet savas robežas ar saviem kaimiņiem, un it īpaši ar visdraudīgāko un agresīvāko no tiem (domātas kaimiņvalstis).

Kādu brīdi pasaules valoda, kurā varēs sazināties, tomēr būs angļu valoda, pēc tam tā būs Mīlestības valoda, kurā jūs varēsiet sazināties ar intuīciju un telepātiju. Mācieties šīs abas valodas jau tagad. Gan noderēs.
Atbildot uz jautājumu par Eiropas Savienību. Šobrīd nav svarīgi cik ilgi Latvija būs Eiropas Savienības sastāvā, būtiskākais ir tas, ka ir labi, ka Latvija šobrīd ir Eiropas Savienības sastāvā. To jūs sapratīsiet nedaudz vēlāk, pēc politiskajiem notikumiem Eiropā, bet pagaidām radiet ar Gaismu un Mīlestību to vidi kur esat. Veidojiet to kopā ar mums ar Mīlestību. Šī savienība arī jums noderēs.

Kāda ir Cēsu pilsētas turpmāko piecu gadu perspektīva, no kā brīdināt un uz ko mudināt cēsiniekus?

Cēsis – īpaša vieta. Ļoti nopietni ņemot Cēsis ir Vidzemē un Vidzeme ir Viduszeme, tas ir – no malām viss saplūst vidū. Tas ir tur, kur ir viss un viss koncentrējas. Cēsis, labāk teikt Cēsu apkārtne: Gauja, Amata, veido gandrīz noslēgtu riņķa līniju un šajā aplī var ieraudzīt trīs vietas, par kurām vēl joprojām īsti nav skaidrības. Tā ir Beverīna, Satekla un vieta Antīna. Cēsīs saplūst arī viss, kas nav svešs mūsdienu Rīgai un arī citām pilsētām. Šeit saasinās arī naudas un garīguma attiecības. Bet apkārtnes enerģētikas sniedz lielāku atbalstu garīgumam. Tādēļ arī šajos (grib teikt Gaujas lokos) sāk straujāk atdzīvoties un savienoties vienā veselumā Spēkavietas. Šīs vietas izpaužas caur akmeņiem, avotiem, kokiem, alām. Šais vietās ir palikušas un iesprūdušas daudzas dvēseles. Tas pats ir sakāms arī par citām Latvijas vietām. Šajā pārejas laikā viņas grib iet tālāk, jo šī  situācija, kad cilvēku dvēseles ir sasaistītas ar akmeņiem, koku, ūdeņu dvēselēm, nav dabīga un kavē kā vienus tā otrus. Attīrīšanās jau ir sākusies. Attīrās gan strauti, gan akmeņi, gan vietas, tomēr tas darbs, kas padarīts kādā vietā, pēc laika ir jāatkārto.

Ko jūs varat darīt paši? Jums ir jāsāk ar savu pagalmu, jo šī Gaisma, kas ir aktivizēta jūsu dzīves vietā, izplatās apkārt un ierezonē blakus esošos punktus. Cēsu novadam varētu atklāties jauna informācija. Tas attiecās arī uz visām jūsu dzīves vietām, tāpēc ejiet savās mājās un sakārtojiet tās. Cits jūsu vietā to nedarīs.
___________________________
Gaismas spēki čenelinga nobeigumā dod papildus enerģiju lai celtu mūsu vibrācijas tāpēc iesēdieties ērti un brīvi: „Iedomājieties to vietu savā fiziskajā ķermenī, kas jūsos ir kā slimības vieta; vai kā nesakārtotā enerģētiskā vieta; vai kā enerģētiskā vieta, kuru jūs vēlaties, lai tā aktivizējas saskaņā ar zemo vibrāciju transformēšanu un pārstrukturēšanu, tā lai tiek transformēta visa zemo vibrāciju enerģija par Gaismu un Mīlestību jūsu ķermenī. Domās dodiet tam atļauju: “Es dodu atļauju, ka Kosmiskie Gaismas un Mīlestības spēki piepilda mani ar Gaismas un Mīlestības enerģiju jaudīgi un harmoniski – tik, cik tas ir atbilstoši man. Es dodu atļauju dzēst visus ierobežojumus, kas traucē man pilnībā izpausties un radīt Gaismas un Mīlestības enerģijas, es dodu atļauju tam procesam, ka es vēlos būt pilnā saskarsmē ar Gaismas un Mīlestības smalkajiem līmeņiem.”
Ar mīlestību.

Apvienotā Gaismas un Mīlestības spēku grupa.

Čenelings

22.maijs 2007.

Mēs gribam parunāt ar jums par to laiku, kas notiks līdz jūsu Saulgriežiem. Līdz Saulgriežiem 20.jūnijam būs trīs enerģētiskās kulminācijas.

Jautājam, kas runā? Krajons, ir daudz Gaismas spēku. (Runā ar mums no tālajiem līmeņiem – smalkākajiem vibrāciju līmeņiem. Nemēģina piemēroties mūsu vibrāciju līmenim, kā to ir darījuši iepriekš).

Tātad, līdz 22. jūnijam būs trīs kulminācijas periodi, katrs periods nāks ar savu iesākumu, enerģijas augšupeju un tad stingru un nopietnu kulmināciju. Pēc kulminācijas enerģija neatslābs, bet kādu laiku turēsies šajā līmenī (kulminācijā), kamēr cilvēki apgūs šīs enerģijas, spēs tām pielāgoties, izturēt un pielietot. Tad nāks nākošais enerģētiskais kulminācijas periods. Šo periodu enerģētika līdzināsies kāpņveida struktūrai (pie tam šīs kāpnes būs arī kā eskalatora tipa, kas brauc uz augšu, kas ir Bībelē pieminēts: „Kam ir tam tiks dots, kam nav tam atņems pēdējo”. Citiem vārdiem sakot ir arī lejupejošais eskalators. Tie, kas neattīstās garīgi vai degradējas (apzināti vai neapzināti), nevarēs atrasties tajā vietā kur viņi bija, jo enerģētiskais eskalators viņus nesīs uz leju. Tas nozīmē, ka cilvēki, kuri nav pieņēmuši lēmumu apzinātai garīgai attīstībai, saskaņā ar Kosmisko plānu, ies uz leju, kur savukārt viņiem sabiezinātās krāsās tiks parādīts viņu ciešanu un tumsonības līmenis. Tas ir vēl pēdējais brīdinājums un pēdējā iespēja izprast notiekošos procesus tiem, kuri šobrīd ir akli un kurli. Palielinot šo cilvēku ciešanas mēs ceram, ka viņi meklēs atrisinājumu tam, lai izķepurotos no ciešanu ceļa un pārietu uz apziņas ceļu. Mēs dodam vēl vienu iespēju, lai cilvēki varētu izvēlēties Gaismas ceļu, taču šī iespēja atgādina pēršanu ar pletni. Tā kā šī ir brīvās gribas planēta, tad cilvēkam ir tiesības ceļu  izvēlēties pašam. Atgriezīsimies pie tiem, kas “ar eskalatoru brauc uz augšu”. Tātad šīs priekšā stāvošās trīs enerģiju kulminācijas ir ar dažādu laika atstarpi starp kulminācijām, jo arī enerģiju plūsmas būs dažādas. Enerģijas plūsmas būs gan no jūsu Visuma, gan no blakus Visumiem, no kuriem tiks atvērta vēl jaudīgāka enerģijas plūsma caur ikdienā plūstošajiem enerģiju pārraidītāju centriem. Par to jūs pārliecināsieties par Saules aktivitāti šajā laikā. Arī planēta Zeme atbildēs uz enerģētiskajām kulminācijām, jums jau saprotamā veidā, to kā to dara parasti Zemes Māte. Latvija ir viena no tām vietām kur jūs jutīsiet fiziskās izmaiņas uz planētas samērā nedaudz. Tomēr cilvēku mirstība saistībā ar šīm kulminācijām vienalga palielināsies (skat. iepriekš čenelingā 15.05.).

No planētas Zeme pakāpeniski sāks aiziet arī tās dvēseles, kuras ir sākušas savu darbu Gaismas un Mīlestības spēku uzdevumā. Enerģētiski šis laiks būs diezgan grūts, tāpēc pacentieties vairāk atpūsties vienkārši guļot. Pacentieties gulēt iet vakarā no 10.00 – 11.00, tajās stundās. Mazāk lietojiet pārtikā grūti sagremojamu ēdienu un vairāk pārejiet uz augļu un dārzeņu un graudaugu pārtiku. Vēlāk sapratīsiet, ka tā jums kļūs jau par normu, tāpēc, ka enerģijas jauda tikai palielināsies. Varat sauļoties, tomēr izmantojiet galvassegas, ja jūs apzināti ilgi uzturaties saulē. Mēs mēģināsim pārkārtot jūsu apziņas matrices jaudīgākai enerģijas plūsmai, tā, ka jūsu galvas vēlāk varēs izturēt arī ilgāku Saules starojuma aktivitāti, taču šobrīd jūs tā pa īstam tam vēl neesat gatavi.

Trīs dažādās enerģiju kulminācijas ir paredzētas:

Enerģijas jaudas palielināšanai uz planētas Zeme, lai atšķirotu augšup un lejup ejošās enerģijas, kā arī lai transformētu maksimāli vairāk zemo vibrāciju enerģijas uz planētas kopumā;
Lai aktivizētu cilvēku enerģijas potenciālu un transformētu pēc iespējas vairāk zemo vibrāciju enerģijas cilvēku daudzdimensionālās būtības smalkajos aspektos, līdz pat tādam līmenim, ka tiek sakārtoti un pārstrukturizēti uz Gaismu un Mīlestību pat tie smalkie līmeņi, kas robežojās ar jūsu eņģeļveidīgo būtību. Tajā brīdī kad Gaisma pārstrukturizēsies, tie smalkie līmeņi, kas ir tuvu līdzās eņģeļveidīgo līmenim, jūsos notiks brīnums. Kāds? Nu tāds - tad redzēsiet! Katram tas notiks citā laikā, citādākās sajūtās, emocijās un “eiforijā”. Saglabājiet veselo saprātu un reālo skatījumu uz 3-dimensiju pasauli tad, kad tas notiks ar jums.

Kuri ir tie cilvēki, ar kuriem tas notiks? Tie, kas apzināti kalpo Gaismai un Mīlestībai. Un tie šobrīd ir ap 13% no Latvijas iedzīvotājiem. Starpība ir tikai enerģētiskajā jaudā ar kādu izpaudīsies šis brīnums, pareizāk sakot šī jūsu saplūšana jeb jūsu eņģeliskās izcelsmes aktivizēšanās jūsos (smejās un saka, ka varēsiet pamērīt spārnu garumu).

Lūdzu, turpiniet transformēt un pārstrukturizēt Tumsas valdniekus un tās enerģijas, kuras ir radītas Tumsas hierarhijas valdīšanas laikā. Lūdzu, turpiniet atbrīvot dvēseles, kuras ir iesprūdušas starp attīstības cikliem.
Lūdzu, turpiniet iezemēt caur sevi jaunās uz Zemi plūstošās enerģijas, kā arī, lūdzu, turpiniet iezemēt jau iezemēto enerģiju jaudīgāko enerģiju izpausmes. (Rāda, ka ir iezemēta maza strūkliņa).
Lūdzu, turpiniet transformēt baiļu, agresijas, vardarbības u.c. egregorus ar Tumsas un destruktīvajām enerģijām par Gaismu un Mīlestību, pievienojiet tās kopējam Gaismas un Mīlestības egregoram.
Ik pa brīdim turpiniet savienot un apvienot visus Gaismas, Mīlestības un Radīšanas egregorus, jo ir spēki, kas šos egregorus mēģina iznīcināt.

Lūdzu, turpiniet piepildīt ar Gaismu un Mīlestību arī dažādās sistēmas, piemēram: bērnu egregoru, skolu, tieslietu, valdības u.c. struktūras, sistēmas un egregorus.
Ar katru jauno enerģiju kulmināciju vēlreiz atkārtojiet iepriekšminēto darbu sarakstu.

Pats dīvainākais ir, ka nejūtu viņu enerģiju. Agrāk čenelingā laikā bija ķermeņa sastingums, tagad ir sajūta, ka esi siltā vannā un ķermenim nav svara. Gaismas spēki saka „Tas ir cits enerģētiskais līmenis. Vai tad tu to neapzinies – tā ir pirmā kulminācija un strādās uz mūsu pagātni.”

1 – pagātne
2 – tagadne      Tas ir saistīts tikai ar šo periodu, citos laikos
3 – nākotne                                  tas būs citādi.

Jautājums: ko mēs varētu mainīt lūgšanu sistēmā strādājot dziedināšanā. Vai var ko mainīt, lai saīsinātu tekstu, jo cilvēkam apnīk, nevar izturēt?
Ir vairākas metodes kā jūs varat atvieglināt savu darbu.

Jūs varat palūgt lai Gaismas spēki (mēs) jums palīdzam tajā ziņā, ka pie jums nāk uz dziedināšanu tie cilvēki, kuru apziņas līmenis ir virs 10 scenārija. Tādu ir ļoti daudz, taču viņi nezina ceļu un jūs varat ielikt lūgšanā lūgumu, ka vēlaties sadarboties ar cilvēkiem, kuri pārzina notiekošos procesus. Priekš šiem cilvēkiem var izveidot atsevišķu lūgšanu, kurā tiek ielikti atslēgas teikumi, bet pārējo laiku pēc lūgšanas skaitīšanas kopā ar dziedināmo varēsiet izmantot šī cilvēka specifisko jautājumu risināšanai. Šāda lūgšana derēs arī tiem, kas pie jums ierodas atkārtoti un tomēr būs arī trešā cilvēku grupa, kuriem tikai ar atslēgas teikumiem būs par maz. Izveidojiet pagarināto lūgšanu jeb tagadējo lūgšanu daļēji saīsiniet. Cilvēkiem pašu darbam tomēr dodiet visu pilno garo lūgšanu. Tas, ka jūs ceļat savas vibrācijas, tas ir par pamatu tam, ka varēsiet strādāt ar cilvēkiem ar saīsināto lūgšanu variantu. Taču cilvēku enerģētika arī paaugstinās tāpēc iesaku katru rītu, pirms sākat darbu, apsēsties visi kopā un dot atļauju jūsu vibrāciju celšanai. Tas lai ir jūsu iesākuma rituāls darba dienai. Jūs to varat darīt ikdienā mājās, taču grupas vibrāciju jauda būs maigāka, harmoniskāka un daudz jaudīgāka. Turpmāk varēsiet strādāt grupā 3-4 cilvēki ar vienu dziedināmo. Tāpēc pārskatiet savu Kosmiskās bankas pieejamību, tā lai jums visiem pieeja pie Kosmiskās bankas ir 100%. Tas ir viens no elementiem jūsu veiksmīgam darbam ar klientiem.

Paliek vēl kāda grupa cilvēku, kuri nāks pie jums tādēļ, ka tā vēlas dvēsele, taču stūrgalvīgais un ietiepīgais prāts un paaugstinātais Ego būs par traucēkli šo cilvēku dziedināšanā. Strādājiet ar šiem cilvēkiem tik, cik varat izdarīt, bet pastāv iespēja, ka viņu enerģijas potenciāls tā arī nemainīsies. Tādā veidā lai pie šī enerģijas potenciāla tiktu pievienoti vēl papildus elementi, šie cilvēki paliks ar to pašu potenciālu un viņiem nedaudz uzlabosies fiziskā veselība un ikdienas sajūtas. Šie cilvēki ir starpposmā starp augšup un lejup ejošajiem eskalatoriem un ļoti drīz viņiem būs jāpieņem „sava atrašanās vieta uz kāda no eskalatoriem.”
Ar mīlestību Apvienotā Gaismas un Mīlestības spēku grupa.