SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

20 saruna ar lasītāju 23. janvāris

“Katru dienu dzīvojiet vienkārši, priecīgi,

izstarodami mīlestību . . .“

Varam sākt pamazām uzelpot. Ir pagājis 19. janvāris un sākas jauns enerģētiskais cikls. Par to, ka nedēļa pirms 19.01. būs tik enerģētiski grūta, pat “sapņos nerādījās”, kaut arī čenelingos uzmanība uz šo datumu tika pievērsta vairākkārt. Nezinu, kā jūs jutāties, cienījamie lasītāji, taču man likās, ka cilvēki piesūkušies negantības un indes pilni darīja viens otram pāri. Ar izbrīnu klausījos nostāstos, kas notiek skolās, agresijas izpausmēs darba kolektīvos līdz pat tam, ka daudziem radās smagas pēkšņas slimības un par traģiski nelaimes gadījumi. Arī man pašai trāpījās noklausīties 18.01., kā cienījams kungs agresīvi apstrīdēja manu “patiesību” un sanāksmes klātesošo “patiesības”, cenzdamies pierādīt un mums uzspiest savu “patiesību”. Tomēr pēc diskusijas mēs palikām katrs pie sava viedokļa, bet man vēl ilgi bija jādomā, kāpēc tik jaudīgas garīgās apvienības “galva” var tik zemā un agresīvā formā pazemot otru cilvēku diskusijā.

Pie tam, un tas manuprāt ir galvenais, pazemošana bija adresēta cilvēka fiziskajam veidolam kā personai, bet nevis diskusijai par strīdīgajām atšķirībām uzskatos. Tas tika nobīdīts otršķirīgajā plānā. Jā, šis laiks bija interesants laiks, jo, kā decembra čenelingā tika teikts, - Tumsa vēl pirms atdos savas pozīcijas Gaismas uznācienam, plosīsies gan caur cilvēku rīcību gan citādi.

Vējš atnāca un visu enerģētiski iztīrīja, bet draudošā vētra no 20. uz 21.01. izpalika, jo arī cilvēki enerģētiski nomierinājās un neradīja papildus iznīcinošo spēku. Pakāpeniski dienas garums un Gaismas spēks pieņemsies jaudā un cilvēki, kuros dominē gaismas enerģija, sajutīs sevī enerģijas un veiksmes pieplūdumu.

Ik pa brīdim sniegs ievizuļos cilvēkos gaišākas domas un rīcību. Taču jaunais enerģijas cikls, kurš maina arī planetārā režģa struktūru, radīs arī daudzas negaidītas lietas. Tā kā planēta kopumā turpina celt savas vibrācijas (planēta sasilst), tad cilvēkos daudzu reinkarnāciju gūtās pieredzes un uzkrātās zemo vibrāciju enerģijas transformēsies par Gaismas enerģijām, taču šoreiz tā būs nedaudz savādāka pārstrukturēšanās. Galvenā pazīme – cilvēku rīcība dažkārt būs neadekvāta un līdzināsies neprātīgai rīcībai vai pat novirzēm no psihes. Šis process jau ir sācies kopš pagājušā gada decembra vidus un ar katru dienu pieņemsies spēkā. (Par to tika minēts iepriekšējos čenelingos).
Rīcība: pacentieties saglabāt mieru un līdzsvaru, ja tas notiek ar kādu no jūsu tuvajiem cilvēkiem. Ja atpazīstat, ka tas notiek ar jums, tad pamēģiniet savaldīties un izanalizējiet notiekošo – it īpaši to mirkli, kad nesavaldījāties vai izrīkojāties tā, kā citu reizi nebūtu darījuši, izanalizējiet un domās “noķeriet” notikušā  sākumu. Palūdziet Gaismas spēkiem, lai viņi ar atpakaļejošo laika nobīdi izdzēš no pagātnes (enerģētiskajā līmenī, protams) šo notikumu un aizpilda ar Gaismu. Tā jūs atbrīvosieties no karmiskajām saistībām un zemo vibrāciju uzkrāšanos jūsu smalkajos ķermeņos, lai tam nav iespējas atkārtoties.

Par solīto 19.01. čenelingu. Jā, mēs viņu saņēmām. Daudz domāju, vai mājas lapā ievietot pilnu tekstu, jo tik īpatnēju informāciju mēs vēl neesam saņēmuši nekad. Pēc čenelinga ilgi brīnījāmies un diskutējām par to, kā lai atšifrē un izprot sacīto, bet tā pa īstam arī neko nesapratām. Čenelings sastāv no 3 daļām, bet katrai daļai informāciju deva cits Gaismas Hierarhijas darbinieks. Par čenelingā saņemto es nevaru iedot komentāru, jo neesmu pārliecināta ka izprotam sacīto pareizi. Tāpēc lasiet, un mēģiniet izprast rakstīto saskaņā ar tekošajiem notikumiem uz planētas.

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva.
Čenelings
19. janvāris 2007.gads
(Rāda Gaismas tuneli ar daudz piramīdām.)


Ir atšķirība starp portālu veidiem. Katrs portāls ir nedaudz savādāks par citu portālu. Parasti portāli jeb vārti starp dimensijām ir izveidoti dažādu ģeometrisku un ne tikai ģeometrisku figūru veidā. Portāls pie Radītāja ir trijstūra formas ar spici uz augšu. Patiesībā šis portāls atgādina Merkabu, tikai jums izskatās kā piramīda, kā trijstūris. Ja portāls ir kā trijstūris ar virsotni uz leju, tad tas ir Tumsas portāls un pāreja uz tumsu tur ir melna.
Radītāja portāls ir baltas gaismas, ar zeltīti sudrabotu mirdzumu. Jūs jau pazīstat portālu, kas atgādina Skarabeja formu. Taču ir arī citādi portāli. Četrstūraini un citas ģeometriskas figūras. Parasti tie ir lielie portāli - Visuma nozīmes un Starpvisuma portāli. Bet ir portāli pēc kuru formas jūs varat atpazīt ko savieno šis portāls. Tā piemēram, portāls, kas savieno jūsu planētu Zeme ar ķirzakveidīgo civilizāciju ir ķirzaku formā (rāda tievu, garu ķirzaciņu, tā slīpi, tur, kur ir vēdera daļa, tur ir galvenā pārvietošanās).

Diezgan bieži jūsu daudzdimensionālā būtība meditāciju un miega laikā sāks Visuma izzināšanu klejojot caur portāliem, dodoties kosmiskajos ceļojumos. Esiet ļoti uzmanīgi šajos ceļojumos, jo ir daži portāli, kuri izskatās pievilcīgi, taču ieiešana šajā portālā var draudēt ar tādu kā slazda aizciršanos aiz jums, kur nav atpakaļceļa.

Šādas slazdu kabatas “pelēkie” ir iekārtojuši starpgalaktikas un Starpvisuma ceļos. Esiet uzmanīgi no šiem slazdiem.

Jautājums: Kā var atpazīt šos slazdus?

Līdzīgi kā to dara sikspārņi – aizsūta signālu. Kabatās – slazdos jūsu aizsūtīto signālu drīz saņemsiet atpakaļ. Kosmiskajos ceļos jūsu aizsūtītais vilnis aizies bezgalībā. Pirms jūs ieejiet kādā portālā, pacietieties diezgan ilgi ārpus portāla un tikai tad, ja nav atpakaļ ejošā signāla, varat doties šajā portālā. Dažos, slazdos – kabatās, ir iekārtota astrālā ierīce, kas apslāpē sūtīto signālu. Taču šī ierīce var uzņemt zināmu daudzumu signālu un tad aizpildās, bet pārējais signāls nāk atpakaļ, tāpēc teicām, ka esat pacietīgi pirms ieejat svešā portālā. Pacietība vainagosies ar to, ka jūs spēsiet sevi saglabāt.
Jautājums: Kam mums tas viss vajadzīgs?

Vajadzīgs. Bez liekiem jautājumiem. Vajadzīgs. Mums šobrīd nav tiesību izpaust notikumus, kas tuvojas planētai Zeme. Tāpēc vajadzīgs un viss.

Jautājums: Kas ar mums runāja?

Jūsu Visuma Radītājs un Dievi – Radītāji no Centrālās Saules.

Mīļie Gaismas kalpotāji (Tas ir – Bodhisattva). Katru dienu dzīvojiet tā, it kā tā būtu pēdējā diena. Dzīvojiet vienkārši, priecīgi, izstarodami mīlestību. Tā katru dienu dzīvodami, jūs dzīvosiet. Nesiet sevī prieku, labestību, cerību, ticību un turpiniet darīt visu, ko jūs darāt. Un turpiniet dzīvot tā, kā jūs dzīvojāt. Tomēr drusciņ ar lielāku spēku nesiet sevī mīlestību. Pēc mūsu lūguma un mūsu Gaismas plāna, Māte Zeme ir atsējusi savus bērnus: dēlus un meitas, un nekas dabā vairs nebūs kā agrāk. Tāpēc katru dienu dzīvojiet un jūs dzīvosiet.

Visus notikumus uz planētas pieņemiet ar mīlestību un pateicību, jo tāds ir Gaismas plāns. Jo uz planētas notiek viss saskaņā ar cilvēku rīcību, kā atbildes reakcija uz cilvēku neprātu.
Gaismas kalpotāji, esiet harmonijā ar Zemes Mātes dēliem un meitām un mīlēs jūs Vējš, un glāstīs jūs Vējš, un sargās jūs Daba, un sargāsim mēs jūs. Katru dienu veltiet sev un citiem kā mīlestības dienu.
Katra diena jums liksies tik īsa kā stunda. Katra nakts jums tagad liksies tik īsa kā pusstunda. Jums sāks jukt kurā dienā jūs ko esat darījuši. Tāpēc pacentieties “šo stundu un pusstundu” aizpildīt ar tām enerģijām, kuras jūs vēlaties savā ceļasomā. Mēs esam tie, kas sakārtos jūsu ceļasomu. Parūpējaties, lai mums tur ir ko ielikt. Un jūs lai esat priecīgi par to, kas uzkrāts jūsu ceļasomā. Daudziem nav ceļa un nav arī ceļasomas, jo viņi nav laicīgi to iegādājušies. Ir daudzi, kuru ceļasomas jau piekrautas ar tiem akmeņiem ko viņi ir metuši. Tur nav ēdamā un tur nav dzeramā, tajās somās nav mīlestības, bet ir akmeņi. Bet tās nav jūsu somas, tomēr parūpējaties lai nākotnē tās arī nav jūsu somas.

Gaismas kalpotāji, no jūsu ticības un mīlestības ir atkarīgs tas, ko jūs vēlēsieties un par ko jūs domāsiet. Tas arī jums būs. Planētas Zeme ceļasomu pakojat jūs – cilvēki. Parūpējaties, lai Zemes Mātes ceļasomā ir pēc iespējas vairāk Gaismas un Mīlestības enerģiju, jo no tā ir atkarīgs pa kuru ceļu, kurā reisā varēs doties jūsu planēta.
Pirms es atvados no jums, es novēlu piepildīt jūsu ceļasomas ar cerību, ticību un mīlestību. Šīs trīs – bet stiprākā no tām ir Mīlestība.
Sakam, ka bija solījums dot precīzu informāciju par gaidāmajiem laika apstākļiem.
Laika apstākļus šobrīd radiet jūs. (Prasam, kas atbild? Kaut ko īsti nevar saprast: Sanata Kumara domā, tekstu runā Kuthumi?)

Ar rītdienu sākas Gaismas laiks uz jūsu planētas, jūsu pusē. Taču atcerieties ko tikko teicām, ka laiks ir tik ārkārtīgi saspiedies, pie tam viņš kļūs viļņveida. Jūs to sajutīsiet kā ļoti strauju notikumu gaitu. Jums pat dažkārt liksies, ka šo notikumu esat vienreiz redzējis, pārdzīvojis vai zināt.

Šādu cilvēku kļūs arvien vairāk (tā nav slimība). Tas ir tāpēc, ka notiks laika mezglošanās un dimensiju sajaukšanās. Līdz ar to katra cilvēka, lielākas cilvēku grupas rīcības rezultāts būs manāms kā atbildes reakcija bez kavēšanās. Viss ir atkarīgs no tā kā cilvēki rīkosies.

Pozitīvo enerģiju radītāji radīs pozitīvus notikumus, agresijas un naida cēlāji – negatīvus notikumus. Ir maza nianse. Ņemot vērā, ka laiks brīžiem mezglosies, tad šo notikumu secība var sajukt. Tāpēc tas, kas bija nākotnē – būs pagātnē, bet pagātnes notikumi nākotnē. Ja kāda cilvēku grupa nebūs īsti nolēmusi un pieņēmusi lēmumu savu zemo vibrāciju rīcībai un pirms viņu rīcības, jau iepriekšējā dienā var notikt kāds klimatisks un citāda veida satricinājums. Tāpēc brīžiem būs grūti saprast kas ir primārais un kas ir sekundārais.

Cilvēku grupas, kas veidos atbilstošu enerģētiku, radīs enerģijas, kas koncentrēsies ap šiem cilvēkiem, līdzīgi kā kosmonautiem apkārt ir skafandrs, tikai domāts ir globālāk: cilvēku grupas, ģimene, darba kolektīvs, meditatīva grupa radīs ap sevi šo kopīgo “skafandru”.

Tādus pašus “skafandrus” veidos ap sevi cilvēki ar zemām vibrācijām, tādējādi veidosies, ja to tā var nosaukt, ģimenes skafandrs, kolektīvie skafandri utt. Bet cilvēki izlīdzināsies, tādējādi,  ka ģimenes skafandrā esošie atradīsies tādu pašu vibrāciju skafandros savos darba kolektīvos, interešu grupās, reģionos utt. Pat viens cilvēks ar savām domām var izmainīt enerģētiku skafandra iekšpusē. Atkarībā no skafandrā dominējošās enerģijas, tādi notikumi kā magnēts pievilksies šai cilvēku grupai, citiem vārdiem sakot, viņi tos būs radījuši paši. Tāpēc nebrīnāties, ka nelielā pilsētiņā, vienā pilsētas pusē var trakot brāzmains vējš, bet otrā pusē silti un mīlīgi spīdēs saule.
Vai mēs jums varam iedot precīzu jūsu rīcības seku scenāriju, ja mēs nezinām to, ko nezināt jūs paši, to, kāds nākamajā mirklī būs jūsu domāšanas un rīcības enerģiju radītais “skafandrs”?
Parūpējieties par savu ceļasomu!

Jums uz šīs planētas ir jādzīvo. Dariet to katru dienu līdz sirmam vecumam ar mīlestību. Sargiet savu planētu!
Ar mīlestību.