SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

5 saruna ar lasītāju    -  30. augusts   

Viss ir kā agrāk un tomēr kaut kā citādāk . . .

Rakstīt šo rakstu mani pamudināja daudzo cilvēku apmeklējumi un jautājumi par to, ka viņos ir zināms apjukums par savām izjūtām un sabiedrības esamību un notikumiem kopumā. Daļa cilvēku neizprot viņu dīvainos galvas reiboņus; muguras, muskuļu, locītavu sāpes; līdzsvara zudumu utt., kaut gan mediķi precīzu diagnozi nevar atrast. Cilvēki 30 – 45. gadu vecumā ir apjukumā par to, ka viņu veselības problēmas var klasificēt kā vecuma sindromu. . .
Arī laika apstākļi izspēlē dažādus negaidītus pavērsienus.
Jau janvārī mēs saņēmām informāciju no Kosmiskajiem Garīgajiem Gaismas Skolotājiem, ka šogad izmaiņas planētas redzamajās un neredzamajās struktūrās notiks daudz straujāk kā tas bija  iepriekšējos gadus. Piemēram, laika apstākļi pavasarī tika solīti kā „ieildzis un vēss pavasaris”, vasara sāksies jūlijā un iespējams novembris līdzināsies mums agrāk pierastā septembra mēneša laika apstākļiem. Šī gada ziema ilgi kavēsies, bet tad iesāksies strauji un bargi.

Vai jūtat, ka viss tas, kā bija agrāk - ir kā agrāk un tomēr - viss ir arī kaut kā citādāk?
Planēta Zeme ir dzīva būtne, kurai arī ir savi attīstības posmi. Mūsu planēta piedzima, veidojās, attīstījās un šobrīd planētai atkal ir jāpāriet uz jauno evolūcijas posmu kopā ar tās bērniem (cilvēkiem, dzīvniekiem, augiem, utt.).
Bija laiks, kad uz planētas Zeme Ehnatons un pēc tam Mozus mācīja viena dieva esamību, Buda sāka mācīt cilvēkiem Nevardarbības mākslu, Jēzus ierašanās uz planētas aizsāka Mīlestības evolūcijas posmu. (Cik daudzi no cilvēkiem uz šo brīdi ir pilnvērtīgi apguvuši Nevardarbības un Absolūtās Mīlestības jeb AGAPE prasmi?)

Jauno evolūcijas posmu ienes jaunā - 6 rase, kura ienāk ar Domformu radīšanas un Materializēšanas mākslu. Uz planētas jau pastāv iespēja ar domformām materializēt vēlmes un materiālās vērtības. Indijā dzīvojošais Avatārs Sai Baba prot materializēt dažādus priekšmetus, bet es biju lieciniece tam, kā no manas meitas aploksnes tika dematerializēta lūgumu vēstulīte. Tas notika mums esot Indijā Sai Babas lūgšanu templī. Sai Baba ar to grib parādīt, ka šādas iespējas jaunajā evolūcijas posmā būs visiem cilvēkiem, kuri šādu prasmi būs apguvuši cītīgi un nopietni garīgi sevi attīstot. Planētai Zeme jaunajā attīstības posmā būs derīgi tikai tādi cilvēki, kuri pieprot Nevardarbību, Mīlestību un pārvalda Domformu enerģiju spēku. Šobrīd kosmosa enerģijas plūsma palīdz tiem, kuri apzināti iet pa garīgās attīstības ceļu. No malas raugoties, var likties, ka sabiedrībā notiekošie procesi drīzāk atgādina haosu nekā zināmo un pazīstamo kārtību. Jā, tā nu tas ir – lai uzbūvētu ko jaunu – tiek nojaukts vecais.  Arī fiziskā ķermeņa šūnu enerģētiskie kodi kosmisko enerģiju plūsmā tiek „pārveidoti” un „pārkārtoti” radot ķermenī slimības simptomu sajūtu (depresiju, fiziskas sāpes un problēmas). Cilvēkos rodas citādāks redzējums uz apkārt notiekošo un veidojas jauna izpratne par dzirdēto, lasīto utt.
2012. gada decembris ir noslēguma posms šo jaudīgo enerģiju plūsmai, kuras uzdevums ir modināt cilvēku potenciālu un apziņu jaunajam evolūcijas posmam. Pēc 2012. gada šis enerģijas veids un  plūsma mainīsies ar citu, lai iesāktos jauns posms, kuru uzsāks jauno apziņu apguvušie (tā saucamā Kristus apziņa). Šādiem cilvēkiem aurā ir indigo nokrāsa, kas var papildinaties arī ar rozā, gaiši zilu, dzeltenu utt. Tās raksturo cilvēka viedumu un mīlestību, bet prasme materializēt veidosies pakāpeniski, taču strauji. Iespējams, jūs jau esat ievērojuši, ka, ja kaut ko ļoti, ļoti vēlaties, tad tas pēc zināma laika arī notiek. Taču nākotnē vēlmes piepildīsies nekavējoties. Lai tas varētu notikt, cilvēkam tiek izvirzīti šādi priekšnoteikumi viņa attīstībā:

  • Cilvēks ir apguvis Nevardarbības un Mīlestības prasmi pilnībā;
  • Cilvēka visās izpausmes formās 100% dominē tikai Gaismas un Mīlestības eneģijas;
  • Ir jaudīgas fizisko un smalko ķermeņu vibrācijas, kas pārsniedz Duālisma līmeņa vibrācijas un atbilst Gaismas un Mīlestības līmeņa vibrācijām;
  • Cilvēks ir brīvs no „pieķeršanās saitēm” pie Zemes veidola materiālā līmeņa (t.sk. neēd gaļu, nelieto alkoholu, narkotikas, tabaku utt.). Ir harmonijā ar Naudas, Varas, Slavas, Seksa, Darbības un Pretdarbības egregoriem;
  • Prot mērķtiecīgi pielietot pozitīvo domformu enerģiju un kontaktēties ar paralēlo pasauļu Gaismas un Mīlestības būtnēm;
  • Ir harmonijā ar izpaustajām un neizpaustajām pasaulēm;
  • Ir pilnīga un absolūta vienotība ar Radītaju ik mirkli (diemžēl lielākā daļa no cilvēkiem, kuri tic Radītāja esamībai, piesauc Radītāju tikai tad, kad ir radušās grūtības, tādā veidā radot stihisku un viļņveidīgu vienotību ar Radītāju);
  • Cilvēkā nav duālisma instrumenta jeb iedalījuma: labs/ļauns; gaisma/tumsa; pareizi/nepareizi utt.
  • Cilvēks pārvalda „šeit” un „tagad” laika enerģijas aspektu.

Ja jūs domājat, ka iepriekš uzrakstītais izklausās pēc utopijas, jo jūs to nekad nevarēsiet sasniegt – tad varu apgalvot, ka jūs kļūdāties. To var un vajag sasniegt. Viss ir atkarīgs no cilvēka ticības, centības un vēlmes. Labāk to pacensties sasniegt jau šajā reinkarnācijā, vismaz apgūt šo priekšnoteikumu pamatus. Jo būtībā pozitīvā evolūcija IR VIENĪGAIS iemesls mūsu esamībai uz šīs planētas! Vai jūs domājat, ka vissvarīgākais ir tas, kādi ir jūsu apkārtējie komforta apstākļi, laulātā drauga fiziskie dotumi un naudas maka parametri? Uz nākošo reinkarnāciju Jūs līdzi paņemt varēsiet tikai kosmisko banku (pozitīvo emociju intensitātes uzkrājumu) un karmas trauku (negatīvo emociju  uzkrājumu).

Taču šobrīd vēl daudz jāpaveic, lai maksimāli pilnveidotos. Lasiet garīgo, ezotērisko literatūru, jaunāko informāciju zinātnē un parapsiholoģijā. Pieņemiet pasauli tādu, kāda tā ir, jo viss, kas notiek ar jums – notiek tādēļ, lai radītu apstākļus jūsu evolūcijai. Kontaktējaties ar cilvēkiem, kuri jau ir sasnieguši zināmus panākumus sevis pilnveidošanā. Tieši viņu klātbūtne un vibrāciju jauda dos impulsu jūsu vibrāciju aktivizācijai. To var salīdzināt ar kamīnu vēsā telpā: kad kamīns iesilst, siltums pakāpeniski pārņem visu telpu un priekšmetus. Arī cilvēki ar paaugstinātām vibrācijām “iesilda” apkārt esošos cilvēkus, tādējādi radot iespēju paātrinātā veidā aktivizēt vibrācijas.
Pie ikdienas rituāliem – zobu mazgāšana un matu ķemmēšana -  pievienojiet vēl rituālus dvēseles garīgai attīstībai, lasiet lūgšanas, meditējiet un kontrolējiet savu attieksmi un saskarsmi ar līdzās esošajiem cilvēkiem. Esiet labestīgi, piepildīti ar Gaismu un Mīlestību, taču labsirdībai ir jābūt ar mēru, lai apkārtējie jūs nesāktu bezkaunīgi izmantot.
Apmeklējiet garīgās attīstības seminārus, kursus u.c. nodarbības, kurās varat praktiski apgūt sevis pilnveidošanās iespējas. Dariet to bez liekas kautrēšanās un mazvērtības sajūtas, jo Radītājs ir radījis cilvēku ar fenomenālām spējām, bet cilvēka pienākums ir tās apgūt un pielietot.

Uzticieties Gaismas spēkiem un Radītājam. Piesauciet viņus ik mirkli, ja jūtaties nelāgi un atļaujiet, lai Evolūcijas enerģija jūs pārņem savā aizsardzībā. Pasakiet paldies Gaismas spēkiem, kad esat laimīgi un priecīgi un viņi jums atbildēs ar Mīlestību.


Ar mīlestību, Skaidrīte Aleksejeva