SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Rīga, Elizabetes iela 91/93 – 2, durvju kods 2 
Tālr.uzziņām:29276118 
www.urantija.lv   e-pasts: urantija@e-apollo.lv

/Raksts publicēts žurnālā "Citāda Pasaule" 29.01.2019./

Pēdējais karš starp cilvēkiem būs karš par patiesību. Šī kara darbība būs ikvienā cilvēkā. Tas būs karš ar personīgo tumsonību, agresiju, aizkaitinātību. Un tikai ikviena cilvēka pārveidošanās pašā saknē var kļūt par sākumu visu cilvēku mierīgai dzīvei. (N.K.Rērihs)Daudzu desmitu tūkstošu garumā tika iznīcinātas Kosmiskās zināšanas, kuras tika aizstātas ar dažādiem reliģiju paveidiem. Piemēram, kristietība radās m.ē. I gs. kā jūdaisma sekta (Vikipēdija). Planētas civilizāciju paverdzināšanas margrieta
postošais plāns līdz 2012.gadam darbojās caur jūdaismu, kristietību, islāmu un citām reliģiju kopām, kas atšķēlās no valdošajām Baznīcām, padarot cilvēkus par apmātiem, garīgi akliem un kurliem. Reliģisko fanātiķu neiecietībā pret citādi domājošajiem Dievišķās Kosmiskās zināšanas, ko paaudžu paaudzēs nesa mūsu senči, gandrīz tika iznīcinātas kopā ar cilvēkiem, kuri tās pārzināja.  
Augstākais Kosmiskais Saprāts ir pieņēmis lēmumu, ka cilvēku izskatā iemiesotās nežēlīgās bezdvēseļu civilizācijas (reptiloīdi, drakoni, čūskveidīgie, pelēkie) ir jālikvidē pilnībā. Arī piekto rasi - āriešus nomaina ar sesto - ar gaismu nesošo rasi. Notiks atbrīvošanās no egoistiem un tiem, kuri ļaunā priekā rada ciešanas citiem. Izmaiņas kosmiskajā evolūcijas programmā jau kā lavīna milzīgos apmēros ietekmē 2019.gada notikumus.
Ja no 2012.gada vēl tika pieļauta jebkura pozitīva vai negatīva brīvās gribas izpausme, ieskaitot liela mēroga afēras, šantāžas, melus un karadarbības, kā arī atsevišķu cilvēku apmelošanu, tad ar 2019.gadu sāks nobrukt visas manipulāciju sistēmas, t.sk. tiks atmaskoti dažādi slepenie līgumi, organizācijas, ordeņi, reliģijas, sektas un citas sazvērestības teorijas un viņu darbību sekas. Valsts iekārtas un to marionetes kļūs ar katru dienu mazāk spējīgas manipulēt, zagt un sabiedroto uzmešana  viņu vidē būs modē, jo samazināsies dalāmā kumosa resurss. Karstā kara iedarbināšanas mēģinājumi turpināsies, taču tiem būs ar vien mazāks ietekmes spēks.
Jaunie noteikumi nosaka, ka nākotnē pastāvēs tas, kas pašradīts balstoties uz cieņas, mīlestības, sirdsapziņas un harmonijas pamata.
Nelielai cilvēku daļai, tie ir 5 – 10 % no zemes iedzīvotāju kopskaita, jaunie noteikumi jau tagad radīs iespēju būt brīviem no bailēm un ciešanām, jo viņos notikusī apziņas pārdzimšana īsi raksturojas tā: nedari otram to, ko negribi lai darītu Tev.
Sāks īstenoties laiks, kad Mīlestību nesošajiem katra nākamā diena nesīs pozitīvāku vidi un notikumus, kaut arī apkārtējā pasaule grims mākslīgā intelekta radītajā atkarībā, kur augsti attīstītās tehnoloģijas jeb mašīnas turpinās pakļaut cilvēkus.
Pacentieties saprast, ka esat kosmiskajā mākslīgi radītā ilūziju datorspēlē, kur arī gaismas cilvēkiem nākotnē nav paredzēta nekāda loma, tāpēc tiecieties no šīs spēles iziet pēc iespējas ātrāk.
Novēlu Jums apzināties un realizēt savas Dvēseles iemiesojuma Gaismas mērķi, izprast šobrīd notiekošo un iemācīties pašsaglabāties.  
2019.gada 9.martā un 6.aprīlī 10.oo-14.oo Urantijas telpās tiek organizēts Skaidrītes Aleksejevas autorlekciju kurss: Izpratne par pārmaiņu laiku; Pārdzimšanas formula.
Esiet mīļi gaidīti! Lai jums izdodas vieds un veiksmīgs 2019.gads!

Ar gaismu un mīlestību,
Skaidrīte Aleksejeva
SIA „DVS URANTIJA”   vadītāja
MBA maģistre, kosmoeniopsiholoģe.