SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

ozols

..Sensenos laikos Baltijas zemē,Kur teka Daugava līčotiem krastiem,Kur miežu līdumi liesmoti dega,

Dzīvoja laimīga latviešu tauta...
(A.Pumpurs „Lāčplēsis”, 1888.g.)

 

 

Katra dzīva būtība, nosacīti, sastāv no divām daļām: fiziskā ķermeņa jeb matērijas un enerģētiskās daļas. Cilvēka slimības un sadzīves problēmas ir viņa domāšanas atspoguļojums. Iemeslu tam, ka vairs nav „vesela miesa un vesels gars”, ir daudz. Šoreiz pieskāršos tikai vienam, bet kādam kopīgam latviešu tautas iznīkšanas spēcīgam iemeslam.


Tas ir cilvēku radītais NAIDS. Septiņu gadsimtu vāciešu, zviedru, poļu, lietuviešu, krievu, ebreju un citu nacionalitāšu ietekmes laikā, daļa no latviešu tautas ir kļuvusi par savtīgiem un iztapīgiem pielīdējiem. Šādos apstākļos aug naids, gan pret paverdzinātājiem, gan vienam pret otru: vieni ienīst „kangarus”, „kangari” ienīst tos, kas viņus atmasko. Tā mēs ienīstam visus – pat paši savu tautu. Drīz, pavisam drīz pienāks kārta, ka ienīdīsim eiropiešus par to, ka iznīcināja latviskumu un tautsaimniecību mūsu zemē, bet amerikāņus ienīdīsim par to, ka esam pataisīti par viņu interešu kara poligonu. Naids ir pārņēmis pat Gaismas cilvēku prātus, diemžēl, it īpaši jauniešus...
Katrai domai, emocijai vai sajūtai ir atbilstošas vibrācijas. Ja cilvēks izpaužas nodevībā, melos, nenovīdībā, agresijā vai ar gandarījumu „indīgi” smīn par citu cilvēku vai pat kaimiņzemju ciešanām,  sāpēm un neveiksmēm, tad šāds cilvēks uzkrāj zemu vibrāciju enerģijas PAŠA cilvēka smalkajos līmeņos.


Pēc 2012.gada dzīvā esības forma Zeme ir uzsākusi „pasaules galu” ļaunumam un postam. Ir iedarbināti visi instrumenti: klimatiskās katastrofas, neārstējamu vai grūti ārstējamu slimību uzliesmojumi, politiskās un ekonomiskās krīzes utt. Jo zemākas vibrācijas cilvēkam, reģionālajai teritorijai, valsts apgabalam,un, jo lielāka starpība zemajās vibrācijās ar planētas Zeme sirdspukstiem jeb Šūmana vilni, jo intensīvāk planēta vēlās no šāda negatīvo enerģiju nesēja atbrīvoties. Tādā veidā cilvēkā ieslēdzas fiziskā ķermeņa iznīcināšanas sistēma slimību, neveiksmju un dažādu zaudējumu veidā. Tāpēc daudzas slimības var „apārstēt”, bet ne izārstēt. Zemes mātei un Kosmosam šie cilvēki nav vajadzīgi...


Tauta katastrofāli izmirst, jo esam naidīga, ļoti naidīga tauta. Tā ir latviešu tautas „slimība”, kura Kosmiskajos karmas likumos tiek ņemta vērā kā tautas kopējā īpašība. Saskaņā ar Gaismas evolūcijas plānu – naidu nesošajai tautai tajā nav paredzēta vieta...


Kas notiek Jūsu emocijās un jūtās? Kā un ko domājat?Kāds naida līmenis ir jūsos pret saviem radiniekiem, kolēģiem, valdību, čigāniem, krieviem, ebrejiem, vāciešiem, utt.? Ja spēsiet godīgi izanalizēt un atbildēt – tad varat saprast, kādas enerģijas krājat priekš sevis un paraudzīties savas dzīves nākotnē, kas Jūs tur gaida: enerģijas, no kurām tiek veidots Jūsu turpmākais dzīves pamats un notikumi, ieskaitot veselību vai slimības. Kā domāsiet – tā dzīvosiet.
Tā ir Jūsu pašu radītā mikrovide un veselība. Kosmiskie noteikumi visur ir vienoti. No Jūsu mikrovides vibrāciju līmeņa ir atkarīgs kurā Kosmiskā vibrāciju līmenī ar savu mikrovidi tiksiet piesaistīti. Tāds tādu atrod.
Uzskatu, ka katra cilvēka un tautas atveseļošanas mērķim vajadzētu apvienot klasisko medicīnu, dziedināšanu un alternatīvās veselības atjaunošanas metodes.
Novēlu Jums apzināties un realizēt savas Dvēseles iemiesojuma dievišķo Gaismas mērķi – piepildīt Dvēseles Kosmisko Zemes uzdevumu!
DVS Urantijas draudzīgais kolektīvs cilvēkiem palīdz apgūt Absolūtās realitātes zināšanas dažādās nodarbībās: lekcijās, meditācijās, konsultācijās un profesionālos dziedināšanas seansos. Mēs lepojamies ar Urantijas skolu: „Zeme- Dvēseles pagaidu mājas”. Saņemam vēstījumus no Absolūtās realitātes Gaismas spēkiem un iespēju robežās prognozējam nākotnes notikumus un laicīgi tiem gatavojamies. Un vēl –mums ir arī nedraugi:mūs ienīst latviešu tautas „kangari”, jo mēs par viņiem zinām to, ko viņi vēlētos noslēpt...


Jūs varat ienākt un iekļauties mūsu kolektīvā, ja vēlaties izpausties ar Gaismu un Mīlestību! Ja vēlaties profesionālu dziedināšanu vai izpratni par problēmu cēloni – varam Jums palīdzēt!

Ar mīlestību
SIA „DVS URANTIJA”   vadītāja Skaidrīte Aleksejeva
MBA maģistre, neirofunkcionālās datordiagnostikas speciāliste,sertificēta dziedniece, Tradicionālā Reiki meistare skolotāja, kosmoeniopsiholoģe.