SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »

 

 

Ar katru dienu attālināmies no 2012.gadā solītā „Pasaules gala”. It kā nekas briesmīgs nav noticis, taču, ja analizējam rūpīgāk apkārt notiekošo, tad, nepārprotami, ir redzams, ka nekas vairs nav kā agrāk. Daudzas lietas, kuras likās pašsaprotamas, ir izplēnējušas pagātnē. Ir izzudusi drošības un materiālās stabilitātes sajūta. Tas attiecas uz visām dzīves sfērām. Starp valstīm ik mirkli ir plaša mēroga trešā Pasaules kara draudi, kas reģionu veidā jau notiek. Ģimeņu attiecību modelis, kas balstās uz harmoniju un mīlestību ir pārvērties par bezgalīgām ķildām un agresiju. Bezmaksas visu līmeņu izglītība un medicīna ir aizstāta ar dārgiem pakalpojumiem, kurus pilnībā var atļauties retais. Lielākajam vairumam cilvēku dzīves labklājības līmenis strauji krītas ne tikai mūsu valstī, bet pasaulē kopumā.

2016.gada pavasarī Eiropā tika publicēti dati, ka divdesmit piecus gadus iepriekš uz nabadzības sliekšņa Eiropā dzīvoja vidēji  3-5% iedzīvotāji. Šogad, ar lielām atšķirībām dažādās valstīs, taču vidēji ņemot - cilvēku daudzums, kuri dzīvo uz nabadzības robežas ir pāri 40%. Diemžēl, ar katru gadu šis skaitlis strauji pieaugšot. Tam ir vairāki iemesli, kurus var grupēt kā:

1) globālās politikas stratēģija, lai „lēnā un dabīgā nāvē” atbrīvotos no „liekajiem” planētas iedzīvotājiem. Stāsta, ka saskaņā ar Planetāro pārvaldnieku „Jaunās Pasaules kārtību” tuvākajā laikā reģions, kas atbilst Eiropas un Krievijas teritorijai - ir jāatbrīvo no 300 miljoniem iedzīvotāju. Šajā sarakstā ir iekļautas arī Baltijas valstis.

2) enerģētiskie procesi, kuros izdzīvos stiprākie.

Šī raksta pirmajā daļā apskatīsim otrās grupas jeb enerģētisko procesu iemeslus.

Izdzīvo stiprākie

„Stipro” grupa 1. „Stiprākie” šajā gadījumā tās ir cilvēku grupas, kuras ir materiāli alkatīgas, agresīvas, melīgākas, pat fiziski spēcīgākas, veikli prot kontrolēt un  manipulēt ar  pārējo „pelēko” cilvēku masām saviem mērķiem. Kaut arī šie „stiprākie” ir iemiesoti cilvēki fiziskajos ķermeņos, viņi visi pielieto enerģētiskos instrumentus. Enerģijas instrumenti ir dažādi un to ir daudz.

Visprimitīvākie šādi enerģijas „ieroči” ir dažādu maģiju pielietošana. Ir naivi domāt, ka ir kāds maģijas veids, kurš ir labs un derīgs cilvēkam vai attiecībā pret kādu citu maģijas veidu. Dažkārt tā saucamā baltā maģija smalkāk, neredzamāk un nežēlīgāk iznīcina cilvēku dzimtā visus: gan pieaugušos, gan bērnus, gan nedzimušos, pretstatā pielietojot melno maģiju vai pat sarkano jeb asiņu maģiju. Diemžēl maģiju speciālistu, tāpat kā sātanistu skaits, aug ģeometriskā progresijā, jo šobrīd viņiem ir „naivo cilvēku pļaujas laiks”. Šo enerģiju instrumentu pielietošana nodara mazāko kaitējumu salīdzinājumā ar turpmāk aprakstītajiem.

Informatīvā lauka piesārņošana ar melu informāciju ir lielu ļaužu grupu psiholoģiskās apstrādes metode. Pielietojot šo metodi, cilvēki pakāpeniski aizmirst vēsturisko patiesību, ģimeniskās vērtības, garīgumu, viedumu, cilvēcīgumu, kas nomainās ar zvērību, psihopātisku un morālo sadismu. Tas krasi bija redzams pēc krievu lidmašīnas notriekšanas virs Ēģiptes. Internets bija pilns ar pretīgiem, ņirdzīgiem komentāriem, kurus lasot pārņēma šausmas. Diemžēl arī mūsu valdības svētulīgās figūras izcēlās ar līdzīgiem tekstiem. Šajā lidmašīnā nebija tikai krievi, bet arī citu valstu pilsoņi. Un tomēr – nav svarīgi kādas tautības cilvēki tur bija, bet tur bija CILVĒKI! Mediķi morālo sadismu tīrā veidā saista ar psihiatriju. Ar cilvēkiem, kuriem nav sirdsapziņas un cilvēcīguma ir viegli manipulēt pret tiem, kuri nepakļaujas globālajam sadismam un cenšas saglabāt dvēselisko, morālo tīrību. Zvērībā pārņemtie priecājas par citu ciešanām un pat nāvi. Un tādu cilvēku (vai tos var saukt par cilvēkiem?) kļūst ar vien vairāk.

Tehniskie instrumenti, ar kuru palīdzību tiek mainīti vibrāciju parametri lielā teritorijā: pilsētas, apgabala vai pat valsts ietvaros. Pielietojot slepenās tehnoloģijas, ar kurām maina vibrāciju biežumu, gaisa ķīmisko sastāvu, ir iespējams manipulēt ar cilvēku domām, uzvedību un fiziskā ķermeņa pašsajūtu. Cilvēki, kuri nāk uz Urantijas dziedināšanas seansiem stāsta, ka ir ievērojuši dīvainu sakritību: tiklīdz no aizjūras zemes atbrauc kārtējais „boss” ar norādījumiem mūsu valdībai, tā Rīgā un Pierīgā dzīvojošajiem cilvēkiem ir dīvaini veselības traucējumi sākot no depresijas, apātijas, saslimšanas ar gripu, spontānajiem abortiem līdz drausmīgām galvassāpēm. Līdzīgas sajūtas atkārtojas, kad atkal ierodas kārtējais „augstais”, (varbūt „aukstais”?) viesis. Pēc šī gada augusta „augsto” viesu apciemojuma nākamajā rītā Rīgas un Pierīgas debesis bija rūpīgi veidotā ķīmisko trašu režģī...

Pastāv vēl dažādi enerģētiskie ieroči, tai skaitā cilvēku ķermeņos maskējušies citu civilizāciju formas (pelēkie, ķirzakcilvēki jeb reptiļi, biohibrīdi, kloni utt.). Viņus nav grūti atpazīt, jo viņiem nav mīlestības pirmsākuma, sirdsapziņas un nav Gaismas dvēseles ar sudraba pavedienu. Ir vēl arī citi parametri, pēc kuriem var atpazīt, ka cilvēka ķermenī ir būtība, kuras enerģijas un evolūcijas modelis atbilst zemu vibrāciju enerģijām, līdz ar to šīs būtības zemo vibrāciju ietekmē attālinās no Centrālās Saules jeb Visaugstākā Kosmiskā Radītāja. Tautā viņus sauc par lejupejošajiem vai sadzīviskajiem enerģiju vampīriem. Prasmīgākie no viņiem pielieto manipulācijas ar enerģijām, laika līnijām un paralēlo pasauļu telpām u.c. „smalkajām” prasmēm.

Tas, ko ikdienā sauc par likteni vai karmu, patiesībā ir grandioza simulācijas programma, kurā cilvēki ir iesprostoti kā zvēriņi krātiņos bez izpratnes par savu nožēlojamo stāvokli, kur kāds cits, aiz krātiņa stāvošais, pieņem lēmumus par krātiņā esošo sadzīves apstākļiem. Šīs grupas sarakstu un aprakstu var papildināt ar gariem un baisiem faktu materiāliem, tomēr šī raksta mērķis ir cits.

„Stipro” grupa 2. Ir vēl kāda „stipro” cilvēku grupa. Iespējams, šī grupa ne tuvu nav tik stipra kā iepriekš aprakstītās, taču šīs grupas cilvēkiem ir milzīgas privilēģijas attiecībā uz nākotni, kurā šīs grupas cilvēki pastāvēs, bet iepriekš aprakstītajiem nav pat cerību uz individuālo pašsaglabāšanos Kosmiskajā evolūcijā. Šo grupu sargā pats Kosmiskais Radītājs un Galaktiskās Rītausmas Dzīvās Gaismas un Uguns enerģijas, kuras ir sākušas plūst patstāvīgā, vienlaidus plūsmā no Centrālās Saules mūsu galaktikā un ir sasniegušas arī planētu Zeme - sākot ar 2012.gada 23.septembri. Tie ir cilvēki, kuri apzināti dzīvo saskaņā Gaismas evolūcijas principiem un pielieto Dzīvās Gaismas, Kosmiskās Uguns un Mīlestības enerģijas dažādās formas. Diemžēl, uz planētas šādu cilvēku nav pārāk daudz, jo ir grūti izturēt un palikt uzticīgam Gaismas jeb augšupejošajai evolūcijai, nesalūzt zem lejupejošo milzīgi agresīvās ietekmes fiziski un enerģētiski.

Trešajā grupā, nosacīti varētu iedalīt visus pārējos cilvēkus, kuri nepieder pie „stipro grupas 1” vai „stipro grupas 2”.  Tie ir „dzīves krātiņā” iespundētie ar kuriem manipulē „stipro grupa 1”. Manipulē ar sociālajiem un finansiālajiem instrumentiem. Viens no ietekmīgākajiem manipulēšanas instrumentiem ir reliģiju pielietošana. Lejupejošo sacerētās pasaciņas par žēlsirdīgajiem dieviem „atpestītājiem” naivajiem cilvēkiem rada ilūziju, ka kāds no „augšas” beidzot grēcīgo cilvēciņu te - lejā ieraudzīs un par viņu apžēlosies. Vienīgi pašam cilvēkam jābūt pazemīgam, paklausīgam un pacietīgai jāgaida apžēlošanas brīdi. Bet pa to laiku kristietības vārdā izkāva pusi Eiropas pagānu tautas, kuras dzīvoja harmoniskā saskaņā ar redzamo un neredzamo zemes dabas un garu pasauli; izkāva 100 miljonus indiāņus Amerikā; Āfrikas nēģerus pārvērta par darba lopiem; Austrālijas aborigēnus izdzina no auglīgajām zemēm uz tuksnesi, nolemjot viņus bada nāvei; Sīrijas, Lībijas un blakus valstu pilsoņi glābjoties no kara ir uzsākuši grandiozo tautas pārceļošanu uz Eiropu... Bez tam kristietības dažādo konfesiju cīņas par pareizākās konfesijas statusu un privilēģijām, cilvēku fizisko nogalināšanu un morālo postu turpinās arī tagad. Tomēr reliģiskās manieres slepkavot lielos apmēros kristietība ir izsmēlusi, tāpēc „Pasaules varenie” šo funkciju tagad ir piešķīruši islāmam. Nākamā reliģija, kurai ir paredzēts pārņemt - reliģijas vārdā slepkavot - ir scientoloģijas piekritēji. Sātanistu piekritēju skaits jau šobrīd pārsniedz  piecus miljonus un viņu skaits strauji pieaug uz „klusējošo jēru” fona. Reliģiju egregori piesātināti ar noslepkavoto cilvēku ciešanu enerģijām, ikdienas ciešanu lūgsnām un iluzorām gaidām pēc veiksmes, padara šos cilvēkus par labprātīgiem krātiņa iemītniekiem.  

Ne jau tas, ka cilvēki par maz lūdzas asiņaino reliģiju egregoru dieviem, ir par iemeslu tam, ka reliģisko cilvēku dzīves kļūst ar vien smagākas, bet gan tas, ka pēc 2012.gada jebkuras uzkrātās enerģijas nāk uz atstrādi. Līdzīgi kā ūdens, kurš karstās tveicīgās dienās ir izgarojis un izveidojušies mākoņi no ūdens lāsītēm sasniedz maksimuma piesātinājumu un sāk atgriezties lietus pilienu veidā atpakaļ uz zemes. Tieši tāpat notiek ar uzkrāto enerģiju egregorā. Uzkrātās enerģijas saņemšana atpakaļ notiek gan individuāli, gan cilvēku kopienām, reliģiskajām konfesijām un tautām kopsummā. Nav nozīmes vai cilvēks šobrīd no visas sirds cenšas būt godīgs, „dievišķīgi svēts”, daudzu savu reinkarnāciju laikā reliģijas vārdā ir vai nav slepkavojis - ja cilvēks sastāv reliģiskajā egregorā, uz viņu obligāti attiecas egregora enerģiju visa pilnā atstrāde. Tās atkal ir ciešanas jeb zemu vibrāciju radīšana, kuras ir vajadzīgas lejupejošajiem jeb sadzīviskajiem vampīriem izdzīvošanai.

Cilvēki, kuri noliedz jebkuru reliģiju, tāpat pieder pie šīs pašas – trešās- grupas, ja viņi neapzinās un necenšas izprast „likteņa krātiņa” definīciju. Ja cilvēks nav sapratis savu iekšējo dievišķo Gaismas, Mīlestības un Pašpietiekamības potenciāla spēku un nav to sācis pielietot kopējam mieram un harmonijai uz planētas, viņš ir „kaujamais jērs krātiņā”. (Vārds „jērs” ir ņemts no bībeles konteksta.) „Kaujamo lopu krātiņu īpašnieki” par planētas pārdalīšanu ietekmes sfērām, šobrīd veic plaša mēroga kara darbību redzamā, agresīvā un slēptā, neuzkrītošā formā, izmantojot tieši „krātiņa” iemītniekus.

Ar ko sākt?

Patiesībā „Pasaules gals” ir noticis. „Lejupejošo” evolūcijai atvēlētais laiks ir beidzies. Sākas pārkārtošanās uz Kosmiskā saprāta Gaismas evolūcijas modeli, kas dod fantastiskas iespējas jebkuram iziet no duālā evolūcijas modeļa un iekļauties Gaismas evolūcijā. Kā jau jebkuros pārmaiņu laikos – pārmaiņas vienmēr rada zināmas jukas. Arī šis laiks raksturojas ar nestabilitāti, haosu un vecās sistēmas niknu cīņu par pašsaglabāšanos. Kaut arī trausli, tomēr jaunais dzimst! Tie, kuri vēl nav morāli iznīcināti un izkropļoti, mostas jaunajā apziņā un papildina Gaismas jeb augšupejošo rindas.

Ko nozīmē – mostas? Iesākumā tā ir faktu konstatācija par notiekošo  apkārt un lietām, kuras skar katru cilvēku personīgi. Nākamais solis ir vēlme izprast iemeslus un cēloņus  konstatētajiem faktiem. Analīzes rezultātā iegūtā informācija dos iespēju rīcībai. Tad – rīkojieties! Iesaku rīcībai pielietot tikai un vienīgi Kosmiskās Dzīvās Gaismas un Uguns enerģijas. Sāciet apzināties un izprast savu iekšējo dievišķo Gaismas, Mīlestības un Pašpietiekamības potenciāla spēku!

Brīdinu, ka tad, ja apzināti sāksiet dzīvot saskaņā ar Dievišķās Gaismas un Ētikas likumiem, daudzi Jūs nesapratīs, labākajā gadījumā nepieņems, sliktākajā – sastapsieties ar zaimotājiem no tuvuma un tāluma; un zaimos visi, kuri Jūs pazīst un, kuri par Jums nenieka nezin. Visvairāk zaimos tie, kuriem tad, kad Jūs garīgi attīstoties un izprotot Kosmisko likumu kārtību noliegsiet iespēju vampirēt Jūsu enerģijas, dvēseles spēku, reinkarnācijas Gaismas scenārijā ierakstītos veiksmes notikumus un vēl bezgala daudzas lietas, ko viņi enerģētiski un pat fiziski Jums ir nozaguši, izkropļojuši utt. Viņi centīsies atjaunot pierasto kārtību Jūsu būtības vampirēšanā ar skandāliem, pārmetumiem un apelēšanu ar vainas sajūtas radīšanas manipulācijas metodēm pie Jūsu sirdsapziņas. Un noteikti teiks, ka esat kļuvuši citādāki. Ar to tiešā un pārmetumu formā tiks norādīts, ka esat kļuvuši sliktāki, liekot Jums justies noziedzīgi vainīgam. Apgalvojumam nevaru nepiekrist, ja skatās no viņu viedokļa – būsiet pārtraukuši viņus „barot” ar savu enerģiju, kas iepriekš nodrošināja viņu labsajūtu un komfortu. Ja spēsiet to izturēt – pēc kāda laika sapratīsiet, ka esat izrāvies uz jaunu evolūcijas modeli no Jums uzspiestās duālās sistēmas manipulāciju, apzagšanas un ciešanu simulācijas programmas. Gaismas evolūcijas modelī centīgais darbs jāturpina, taču tad savu dzīves scenāriju jau rakstīsiet un veidosiet pats. Tad Jūs sapratīsiet, ka abstraktais vārds „liktenis” patiesībā nozīmē to, ka cilvēks dzīvo pēc lejupejošo uzspiestās simulācijas programmas, bet pretstatā iegūsiet izpratni, ka savas dzīves veidotājs varat būt un esat pats. Šī atklāsme atnāks ar laiku. Noteikti atnāks.

Ir daži varianti ar ko sākt. Varat sākt ar to, ka pieņemat, ka negribat būt „krātiņa jērs”. Mācieties atpazīt, kad jūs izmanto. Izmantošana notiek individuāli un globālā mērogā. Sākumā pamēģiniet uzsākt darboties tā, ka jūs neļaujat sevi izmantot sadzīviski un enerģētiski. Mācieties atpazīt, kuri un kādās situācijās jūs „cērpj”. Izpētiet, kad tas ir sācies un novērtējiet cik dziļās „auzās” jūs esiet. Diezgan bieži par „cērpējiem” piestrādā ģimenes locekļi: vecāki, brāļi, māsas, laulātie; darba kolēģi, arī radi, kaimiņi un draugi...

Tad - meklējiet līdzīgi domājošos, kas palīdzēs izzināt informāciju, kura „krātiņos” iespundētajiem ir liegta. Vietu vai interesentu grupu, kur ir iespēja saņemt Absolūtās Gaismas patiesības mācību atrast ir grūti. Šī daļa ir ļoti bīstama tādēļ, ka lielākoties tie, kuri māca kas un kā jādara, paši ir lejupejošie.  Tādā gadījumā, kaut arī pasniegtā informācija ir vērtīga, taču smalkajos līmeņos notiek nemanāma enerģētiskā piesaiste: „tas pats jērs tikai cita saimnieka krātiņā”.

Ko darīt, ja neuzticaties nevienam, it īpaši tad, ja jau ir bijusi negatīva pieredze? Tādā gadījuma iespēju nav pārāk daudz, taču ir kāda metode, kura ar laiku var mainīt Jūsu dzīves stāvokli: mācieties meditēt! Sāciet atvērt savu Gaismas, Mīlestības un Pašpietiekamības potenciāla spēku pakāpeniski! Vismaz sāciet un bez bailēm no sākotnējām kļūdām! Ja bērns baidītos no kļūdām – viņš nekad neizrunātu pirmo vārdu un nespertu pirmo soli. Pieaugušiem ir savas mācības. Bērni bērnībā māk ļoti daudz ko no tā, kas pieaugušo kārtā ir labi aizmirsts. Atjaunojiet sevī esošo prasmi meditēt, jo bērnībā to piepratāt diezgan labi!

Iepriekšējā
Nākamā »