SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

II daļa. Enerģiju resurss – Dvēsele

Planetārā Tumsas pārvaldīšana

Pasauļu sadursmes laikā, kad smalkajos līmeņos Tumsas evolūcijas modelis tiek aizvietots ar Gaismas starojumu un Gaismas evolūcijas pamatprincipiem fiziskajā izpausmē, viss izskatās proporcionāli pretēji – rodas sajūta, ka kļūst vēl ļaunāk. Mierīgu punktu uz planētas kļūst ar vien mazāk: demonstrācijas, streiki, nemieri, terorisms, katra cilvēka totāla izsekošana, agresija, meli un apzināti diametrāli pretēju faktu sagrozīšana (tā saucamais informatīvais karš) un asins izliešanas kara darbība ar katru mirkli izplešās pat tur, kur ilgstoši ir bijis miers.

Lai izprastu notikumu gaitu, cilvēkam ir svarīgi būt zinošam, pat erudītam pagātnes un nākotnes notikumos. Tas nav viegli, it īpaši tad, ja nav attīstītas spējas ieiet Kosmiskajā informatīvajā laukā (akaši hronikās) un nolasīt informāciju. Taču pat elementārās zināšanas par planētas un pat sava reģiona vēsturi daudziem ir analfabētu līmenī. (Lūdzu, piedodiet par tiešumu.)

Cilvēkiem, kuriem nav izpratnes par cēloņiem, nav un nevar būt dziļa izpratne par notikumos iesaistīto personu patieso un slēpto rīcību un sekām. Vēl jo mazāk ir saprotams, kā atrisināt radušos situāciju. Nezinošie cilvēki tiek pakļauti informācijas kara manipulācijām ar meliem pret patiesību, tad tiek savākta viņu emociju un tumsonības radītās reakcijas enerģija, lai uzturētu Tumsas pasauli un mēģinājumā ieviest „Jauno pasaules kārtību”.

Cilvēki, kuri nodarbojas ar garīgo praksi (arī daudziem politiķiem) ir zināšanas par patiesajiem Pirmā un Otrā Pasaules kara cēloņiem, kuri pamatā bija jebkuru resursu (bagātības, teritorijas, vara) pārdalei un sagrābšanai. Planetārie Tumsas pārvaldītāji ļoti ilgu laiku ir vadījuši verdzības un enerģiju zagšanas pārvaldes modeli uz Zemes. Katras vardarbības mērķis ir iegūt resursus: zeltu, naftu, vergus, Zemes teritoriju, taču tik izteikts karš par dzīvības un laika enerģijām, ir pirmo reizi pēc pēdējās „lielās Zemes iedzīvotāju dzīvības enerģiju pļaujas” lielo plūdu laikā. Ik pa laikam jau daudzu tūkstošu gadu garumā cikliski notiek dzīvības resursu krājumu atjaunošana Tumsas pasaules saglabāšanai. Parasti tā ir karadarbība.

Arī šobrīd enerģiju ieguvei ir izvēlēta kara darbības forma, kurā tiks sanaidoti dažādu reliģiju novirzieni. Ir paredzēts, ka vienas reliģijas piekritēji izkaus citas reliģijas piekritējus. Tāds ir Tumsas plāns, ko radījuši planetārie Tumsas pārvaldītāji. Par viņiem nav pieejama precīza informācija. Stāsta, ka viņi ir 11+11. Stāsta, ka viņu vadībā notiek notikumi, kuros atbrīvojas dzīvības un laika enerģijas, jo tas ir viņu visvērtīgākais resurss un iespējas noturēt Zemi zemās vibrācijās. Līdz ar to būt par saimniekiem planētas evolūcijai. Stāsta, ka viņu ilgmūžība pārsniedz iespējas mūsu prātam tam noticēt. Viņu vārdus nav dzirdējis neviens no mirstīgajiem, kuri nepiedalās planētas pārvaldīšanā. Stāsta, ka viņi nav pieņēmuši cilvēka ķermeņa veidolu, bet eksistē savā patiesajā (iespējams- baisajā) formā.

Visiem ir „vājie punkti”. Arī planetārajiem Tumsas pārvaldītājiem tādi ir. Viņi paniski baidās no Gaismas cilvēku izteiktā domu un vārdu spēka. Diemžēl lielākā daļa no Gaismas cilvēkiem savu spēju ar domām un vārda spēku pārvaldīt smalko un fizisko matēriju, neprot un pat negrib prast, jo ir svešu domu un melu informācijas pinekļos. Diemžēl, arī paši rada agresijas un naida enerģijas pret tiem, kas patiesi pieder pie Gaismas darbiniekiem. Tajā pat laikā „no sirds dziļumiem” ar asarām acīs šādi „pareizie” cilvēki tic izveidotajai Tumsas melu kampaņai pret Gaismas cilvēkiem, apgrūtinot jau tā kritiski bezcerīgo cīņu par mieru uz planētas visas cilvēces vārdā. Skumji. Gaismas darbinieki velta savu dzīvi, lai apturētu karu un radītu mieru un harmoniju arī tām Gaismas dvēselēm, kas kļuvušas par Tumsas pakalpiņiem. Skumji.

„Hiēnu” princips dziesmu svētkos

Manipulāciju formas ar cilvēku enerģijām ir daudz un izsmalcinātas. Bieži tiek pielietots cilvēku domu un skaļi izteiktā vārda spēks. Šī metode tiek izmantota daudzos veidos, kur pulcējas lielas ļaužu grupas. Diemžēl enerģijas, pārsvarā, nokļūst Tumsas uzturēšanai. Arī Latvijas tautas dziesmu un deju svētku enerģija jau kādu laiku nepapildina latvju tautas egregoru un nestiprina tautas gara spēku, bet radītās enerģijas milzīgais potenciāls tika novirzīts Tumsas pasaules stiprināšanai. Latvju tautas gars, tiešajā nozīmē, nīkuļo.

Jau minēju iemeslus kādēļ Tumsas pasaulei katastrofāli sāk trūkt enerģija, tāpēc mēģinājums iegūt (nozagt) enerģiju no 2015.gada Skolēnu dziesmu un deju svētkiem bija paredzams. Oficiālajos masu mēdijos šur tur neuzkrītoši izskanēja doma, ka ģenerālmēģinājuma laikā tika izmēģināts psihotronais domu un uzvedības manipulāciju ierocis. Kaut kas tamlīdzīgs tika izmēģināts pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā Persijas līča karā.
Nezinu, neņemos spriest, taču varu pastāstīt, kā tas izskatījās enerģētiski. „Svētku laikā no dalībniekiem plūda jaudīga emociju, domu, izdziedātā vārda un izdejoto simbolu enerģija. Tiesa gan – pēdējos gados kopš Latvija „kaut pastalās, bet ir „brīva””, arī jaunievedumi horeogrāfijā, dziesmu tekstos un mūzikas skaņās attālinās no senču tīrā, svētā un harmoniju radošā pamata. Tomēr pasākuma masveidīgums kolosālo enerģijas daudzumu nodrošina tā kā tā.

Tumsas pasaules esības formas tādos brīžos sapulcējas astrālā un zemākajos līmeņos. Ir īpaši, zinoši Tumsas pasaules „speciālisti”, kuri prot jebkuru enerģijas plūsmu kontrolēt un novadīt uz vajadzīgo enerģijas krātuvi. Tā notika arī šo reiz. Nezinu, bet iespējams, ka papildus tam notika psihotronā ieroča pielietošana. Visa kopumā Tumsas spēki „pāršāva pār strīpu un pilnvarām” enerģiju zagšanā un manipulācijā ar fiziskajiem ķermeņiem. Bērniem sākās slikta pašsajūta, jo dzīvības enerģijas, kuras nodrošina fiziskā ķermeņa funkcionēšanu, strauji samazinājās. Pats bīstamākais notika vēl citā momentā – bērni sāka ģībt...

Neliela atkāpe, lai izprastu tālāko notikumu gaitu. Katram Gaismas cilvēkam ir savienojums ar Centrālo Sauli caur „Sudraba pavedienu”. Vienkāršoti sakot - vienā galā Sudraba pavedienam Centrālā Saule, otrā – Gaismas cilvēka dvēsele ar Gaismas Dzīvības dzirksti. Sudraba pavediens ir savienots ar Gaismas Dzīvības dzirksti, kura „izejot” dažādas evolūcijas formas dažādās evolūcijas dimensijās, sistēmās krāj evolūcijas pieredzi. Šo pieredzi sauc par morontīnu un tā ir enerģētiska substance, ko zinātnieki dēvē par plazmas enerģiju. Katras Dzīvības dzirksts reinkarnācijas laikā uzkrātā enerģijas substance plazmas veidā ar vien vairāk „apaug” ap Gaismas Dzīvības dzirksti. Šādā veidā Gaismas Dzīvības dzirksts uzkrāj pieredzes enerģiju un ik pēc katras evolūcijas formas, kļūst viedāka un pilnvērtīgāka. Brīdī, kad ap Gaismas Dzīvības dzirksti ir koncentrējusies noteikta morontīnas enerģijas masa, Gaismas Dzīvības dzirksts ar apkārt esošo plazmas enerģiju, iegūst dvēseles statusu. Ļoti vienkāršotā veidā mēģināju iedot izpratni par dvēseles veidošanos.

Dvēseles, kuras ir ieguvušas tiesības iemiesoties cilvēku ķermeņos, parasti ir ļoti prasmīgas, daudz pieredzējušas citās evolūcijas formās, dimensijās un laika telpās, tāpēc arī šo dvēseļu morontīnas ir veidotas no kolosāla pārveidota pirmmatērijas daudzuma. Atšķirības var būt tikai tajā – cik dzīves dvēsele jau ir bijusi cilvēka ķermeņa iemiesojumā, tāpēc cilvēka evolūcijas pieredzes uzkrājums var stipri svārstīties starp dažādām Gaismas dvēselēm.
Atgriežamies pie: „bērni sāka ģībt...” Svētku laikā summējās dažādi faktori – spriedze dziesmu un deju laukumā; atbildība par labi paveicamo priekšnesumu un dažādu formu enerģijas zagšana. Taču šoreiz uz enerģiju zagšanu bija ieradušās ne tikai astrālās parazītbūtnes (tautā viņas dažkārt tiek dēvētas par lietuvēniem) un dažādas tumsas esības formas, bet arī tā saucamie Tumsas „pļāvēji”. Tās ir Tumsas enerģētiskas būtības, kuras „ganās” slimnīcās, reanimācijas nodaļās, kapličās, kara darbības vietās un citur. Viņu klātbūtni var intuitīvi sajust kā aukstumu (saltumu) vai ķermeņa reakciju drebuļu veidā, dažkārt salst rokas un kājas, kaut arī tam īsti nav redzama pamata. Mācītāji, šamaņi, burvji, raganas, zīlnieces un dziednieki, kuri pārstāv Tumsas pasauli, atbrīvot telpas no viņu klātbūtnes nevar. Apgalvojumi, ka viņi to var paveikt ir klaji meli, vienkārši bizness. Tumsa tumsu neizdzen jeb vārna vārnai acī neknābj.

Acīmredzot Tumsai katastrofāli trūkst „izejmateriāla” Tumsas pasaules saglabāšanai un stiprināšanai. Šādas būtnes „pievāc”no ķermeņa atdalījušos Gaismas Dvēseli un dvēselei nav iespējams nokļūt Dvēseļu Gaismas mājvietā evolūcijas turpināšanai. Pārtvertā dvēsele tiek enerģētiski apzagta un izkropļota.

Ne visas Gaismas dvēseles tā vienkārši var „pievākt”. Viss ir atkarīgs no pēdējo reinkarnāciju laikā uzkrātajām rīcības enerģijām. Jo tīrāks un garīgāks (ne jau reliģiski!) savās domās un rīcībā, atbilstoši Dievišķās ētikas un tikumības principiem, ir bijis cilvēks, jo pēdējo reinkarnāciju laikā dvēseles morontīnas uzkrājums ir ar spēcīgāku Gaismas vibrāciju jaudu. Tumsas „pļāvēji” parasti šādām Gaismas dvēselēm neriskē tuvoties. Viņi vaktē „pelēkās, puspelēkās” un atkarībās (alkohols, narkotikas, datorspēles utt.) iestrēgušās dvēseles ar zemākām vai zemām vibrācijām.

Šoreiz viss notika citādāk kā pieredzēts. Tā kā notika spēcīga enerģiju zagšana, lielākā daļa bērnu kļuva neaizsargāti un enerģētiski novājināti. Tad notika tas, ko var salīdzināt ar haosu, kurš rodas, ja aitu baram uzmetas virsū organizēts hiēnu bars. Hiēnas, sajutušas savu pārspēku, vairs nemeklē vājāko vai slimāko dzīvnieku, viņas ķer un grābj tuvāk esošo un brangāko medījumu – galvenais iegūt laupījumu.
Vienlaicīgi (iespējams arī ārējo faktoru ietekmē) sākumā Tumsas „pļāvēji” uzsāka dvēseļu „izraušanu” no enerģētiski novājinātākajiem, kas izpaudās kā bērnu ģībšana, taču sākoties fiziskai panikai un haosa jezgai smalkajos līmeņos – enerģētiskajā līmenī uzbrukumā un dvēseļu zagšanā, ar satrakojušos nezvēra spēku, bez atlases, metās Tumsas „pļāvēji”.
Lūk, kā to īsumā, aptuveni šādi apraksta kāds zēns:

„Man palika slikti. Jutu, ka viss satumst ap mani. (Pietrūkst dzīvības enerģijas.) Vairs neredzēju apkārt neko, tad sāku redzēt ar aizvērtām acīm, ka nāvei līdzīga būtne turēja lapiņu uz kuras bija rakstīts mans vārds. Viņa ieraudzīja mani un man tuvojās. (Brīdī, kad pietrūkst dzīvības jeb dievišķā ētera enerģija, cilvēka prāta apziņa pārslēdzas no relatīvās realitātes fiziskās pasaules uz smalko pasauļu redzējumu. Diemžēl, šoreiz uz zemāko būtņu vibrācijām. Iespējams, ka arī zemāko vibrāciju fons bija radīts mākslīgi.). Tad pēkšņi ieraudzīju tādu kā sirmu vecīti, kurš pastiepa roku un mani izcēla ārā no tās vietas. Es atjēdzos. (Visticamāk piesteidzās zēna Gaismas sargeņģelis vai kāds no Gaismas skolotājiem).

Sauciet notikušo kādā vārdā gribat: par masu histēriju; pedagogu neatbilstību amatam; bērnu paaudzes tizlumu; pavāru pagatavoto ēdienu slikto kvalitāti, taču smalkajā līmenī ar tikko minēto nav nekādas saistības.

Šajos Skolēnu dziesmu un deju svētkos bija arī mūsējie – Urantieši. Sajutuši milzīgo Tumsas uzbrukumu, viņi sāka rīkoties atbilstoši tam, kā jārīkojas tādos brīžos, taču Tumsas enerģiju uzbrukums bija tik jaudīgs, ka vajadzēja apvienot spēkus un pēc „trauksmes zvana” pieslēdzāmies daudzi kopējam darbam.

Iespējams, ka tomēr no kāda arī „dzīvam esot” tika izzagta dvēsele. Šajos laikos tā nav reta parādība un cilvēki bez dvēseles var dzīvot gadiem ilgi. Noteicošais tam, lai ietu bojā fiziskais ķermenis ir dievišķā un organiskā ētera plūsmas apturēšana fiziskajam ķermenim, gaismas ķermeņa sakropļošana un vēl daži nosacījumi, kurus pielieto zinoši Tumsas speciālisti. Arī katra Gaismas dziednieka obligāts pienākums ir pilnveidoties pieredzē un zināt šos nosacījumus, lai varētu palīdzēt dziedināmajam atgūt nozagto.

Pie tam, tie ir meli, ka ir tikai izredzēto dziednieku kasta, bet citiem nav tiesību apgūt Kosmiskās zināšanas. Tie, kas apgalvo, ka par dziednieku viņus „ieceļ” kāds augstāks spēks, bet citiem ir liegts apgūt šādas Gaismas zināšanas, baidās no Gaismas spēka, jo pieder pie pretējās frontes. Tas netraucē Tumsas darbiniekiem rakstīt aplamas, sagrozītas patiesības žurnālos, mājas lapās un pat grāmatās.
Latvijā Gaismas dvēseļu dziednieki, kuri dziedināšanā balstās uz Gaismas enerģiju pielietošanu, diemžēl, ir mazākumā. Jocīgākais ir tas, ka tie dziednieki, kuri strādā ar Tumsas enerģijām, bet apgalvo, ka darbojas Gaismas vārdā, mūs Urantiešus neieredz, apmelo un brīdina savus klientus no mums turēties pa gabalu. Taču dziednieki, kuri patiesi darbojas ar Gaismas enerģijām, mūs par „konkurentiem” neuzskata, jo viņiem pieeja pie mūžīgi esošā enerģijas avota ir nodrošināta un nav „jāgana” klients - enerģijas devējs.

2015.gada vasaras skolēnu dziesmu un deju svētkos dvēseļu zagšana ir visjaudīgākā kādu esam redzējuši tā saucamajos „miera apstākļos” Latvijā. Ir pierasts šādu Tumsas darbinieku rīcību redzēt kara darbības skartajās zonās.
Vēl pastāv arī individuālā dvēseļu zagšana. Ja ir nozagta dvēsele, tad cilvēka pašsajūta ir drausmīga un cilvēki stāsta līdzīgus stāstus: ir milzīgs nogurums, apātija, tukšuma sajūta, trauksme, „uzvilktas atsperes” sindroms, raudulīgums (jo ķermenis ir šokā par dvēseles pazaudēšanu), nav mērķa motivācijas, zūd arī interese par pašu mērķi, apkārtējiem cilvēkiem, mācībām, darbu un līdzīgas sajūtas iepriekšminētajām. Īsumā: šādiem cilvēkiem zūd dzīves kvalitāte gan attiecībās uz personīgo dzīvi, gan attiecībās uz tuviniekiem un savu dzīvi kopumā. Samazinās imunitāte, palielinās nogurums.

Izskaidrojums tam ir vienkāršs – dvēsele, kura savienota ar sudraba pavedienu un nodrošināja fizisko ķermeni ar enerģiju no Centrālās Saules, šo funkciju vairs neveic, jo tā ir izzagta. Ķermenis dzīvo uz dievišķā un bioloģiskā ētera rezervēm. Diemžēl, ķermeņos, kuros vairs nav dvēseles, parasta Tumsas prakse ir – iemitināt Tumsas pasaulē radītas zemāko pasauļu būtnes (dēmonus, asūrus, astrāļus utt.), tad cilvēka uzvedība izmainās tik ļoti, ka tā var būt pat agresīva un naidīga.

Šādi Tumsas „pļāvēji” šobrīd pulcējas bēgļu apmetnēs, jo starp bēgļiem ir tādi, kuri noteikti neatbilst kategorijai „bēglis”, un viņa „bēgšanas” mērķis ir pavisam cits.
Sargiet sevi, savus mīļos un tuvos! Izturību mums visiem! Gaismas pasaules plāns eksistē, ticu, ka tas uzvarēs.

Raksta I. daļu skatīt šeit.

Ar mīlestību.
Skaidrīte Aleksejeva,
m.b.a.maģistre,
kosmoeniopsiholoģe,
dziedniece,
Tradicionālā Reiki meistare.