SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »

 

1. daļa. Ievads

Sagadījās, ka 2013.gada oktobra mēneša darba grupas laikā ar mums notika kas savāds. Kā parasti strādājām Gaismas skolotāju norādītajā darbības virzienā par jau iepriekš norādīto tēmu. Kā ierasts – bijām saņēmuši informāciju par to, ko plāno tie, kas pārstāv ļaunuma un tumsas pasauli cilvēku veidolā. Mūsu uzdevums bija ieplānoto matrici apturēt, un iespēju robežās nepieļaut šīs matrices aktivizēšanu. Lai izmainītu notikumus fiziskajā jeb Relatīvajā realitātē ir jāizmaina enerģētiskā struktūra ar fiziskajām acīm neredzamajā Absolūtās pasaules Dievišķās matrices atbilstošajā segmentā. Nekas jauns.

Šādu uzdevumu var paveikt tad, ja vienlaicīgi apvienoti strādā vairāki cilvēki. Urantijas „darba grupa” ir cilvēki, kuri ir sasnieguši personīgās attīstības zināšanu un vibrāciju līmeni garīgajās prasmēs, kas daudzkārt pārsniedz Latvijas vidējos cilvēku rādītājus. Šie cilvēki atpazīst tumsas/Gaismas aspektus, principus, enerģiju un duālisma negatīvo manipulāciju sistēmu kopumā. Jebkurš no šīs grupas cilvēkiem pēc garīgās attīstības parametriem var būt par ļoti spēcīgu, spējīgu un prasmīgu dziednieku, ja to vēlētos. Šo cilvēku pozitīvie enerģētiskie rādītāji daudzkārt pārsniedz tos dziedniekus, kuru uzbāzīgās un melīgās reklāmas ir visur.

Pateicoties darba grupas cilvēkiem, kādu laiku mums kā kolektīvai grupai izdevās turēt Latvijas zemes un tautas matrici pozitīvajās enerģijās, līdz brīdim, kad negatīvo enerģiju radītāji (kas ir lielākā daļa ciešanu, bēdu un baiļu pārņemtie Latvijas iedzīvotāji; korumpētie un alkatības pārņemtie zagļi augstos valdības krēslos; reliģiju fanātiskajās dogmās iestrēgušie, dzērāji, narkomāni un interneta mēslotāji un vienkārši „pofigisti”), guva negatīvo enerģētisko virsroku. Vadzis lūza.

18.decembra „Ievas” žurnālā lasīju līdzīgas darbības virziena rakstu par dziednieku grupu, kuri ar domu spēku dziedina cilvēkus. Raksts bija pasniegts kā sensācija. Tā nu tas ir „pravietis savās mājās netiek cienīts”. Urantija šo metodi pielietoja jau otro desmitgadi. Šādu dziedināšanas metodi pati pielietoju tik sen, cik sevi apzinos. Šo metodi var apgūt pilnīgi visi, ja vien pietiek uzņēmības, pacietības, ticības, mērķtiecības un mīlestības. Pieredze rāda, ka lielākā cilvēku daļa nespēj izturēt bezpārtraukuma darbošanos un ar laiku pazūd interese un vēlme garīgajam pilnveidošanās ceļam, līdz ar to līdz pilnīgai šīs metodes apgūšanai nonāk retais.

Atgriežoties pie stāsta sākuma. Strādājām, un vienlaicīgi vairāki vērojām ar enerģētisko (citi saka - astrālo) redzi notikumus enerģētiskajā laukā. Tiktāl nekas neparasts.

Taču kādā brīdī enerģētiskajā laukā parādījās „sens paziņa”. Tas bija augsti attīstītās dziļūdeņu civilizācijas iemītnieks, kurus krievu un amerikāņu slepenās speciālās armijas nodaļas mēģina izsekot. Abu lielvaru armijas ir  izmisumā par dīvainajiem „klakšķošajiem” jeb „kvakeriem”, kuri bez pārtraukuma izseko bīstamos kara kuģus lielajos ūdens plašumos. „Sens paziņa” tāpēc, ka gandrīz divus gadus iepriekš viņš pēkšņi, bez iepriekšējas „pieteikšanās” uzradās mūsu darba grupā (protams - enerģētiskajā laukā) un palīdzēja paveikt ļoti svarīgu uzdevumu. Patiesības labad jāsaka – nevis viņš palīdzēja, bet mēs palīdzējām viens otram, kaut gan sākumā uzticības pret tādu „dīvainu radījumu” nebija nekādas. Pēc kāda laika ziņās parādījās fakti, kas apliecināja, ka ar veselo saprātu mums tomēr viss kārtībā, un enerģētiski paveiktais patiesi atbalsojās fiziskajā pasauē. Viņš – „kvakers”, uzrodās tad, kad pats grib.

Tad lūk, atkal, bez iepriekšēja brīdinājuma, „kvakers” ne saukts ne aicināts ieradās un pieslēdzās mūsu enerģētiskajam laukam. Tie, kas nodarbojas ar garīgo praksi, zina, ka bez fiziskā ķermeņa pastāv cilvēka daudzdimensionālā smalko enerģiju būtība, kura var veikt laika/telpas ceļojumus ārpus fiziskā ķermeņa esības. Tāpat kā iepriekš, arī šoreiz „kvakers” aicināja doties līdzi uz „kaut kurieni, nezin kurieni, lai izdarītu to, nezin ko”. Devāmies. Tas bija ārkārtīgi skaists, savāds un enerģētiski ļoti saviļņojošs ceļojums. Viņš mūs veda pa okeāna dzelmi, pa zemes garozā esošo tuneļu labirintu, līdz nokļuvām mūsu planētas Zeme dobajā telpā. MŪSU PLANĒTA IR DOBA!!! Un planētas iekšzeme (zemzeme) ir apdzīvota. Bez visiem tiem, kas nemaz nav tik pūkaini, tajā dzīvo arī augsti attītīti, viedi, GAISMU NESOŠI cilvēki!

Mēģinājums izveidot ceļojuma aprakstu, bez enerģiju sajušanas, ir nepilnīgs, tāpēc nemaz neturpināšu to darīt. Tomēr pēc zemzemes apciemojuma mums ir tiešais kontakts ar šo attīstīto civilizāciju.

Domājat, ka ar šādiem paziņojumiem veseli cilvēki nenāk klajā? Ja spējat tā domāt, tad domājiet ko gribat! No cilvēku apziņas stāvokļa un no atļautā redzeslauka plašuma, kurš mums ir bijis kā mucas spundes caurums, ir formējusies cilvēku spēja saprast to, kas no cilvēkiem tiek rūpīgi slēpts. No Jums ir atkarīgs vai turpināsiet bez intereses lūkoties pa mucas spundes caurumu vai sagribēsiet no mucas atbrīvoties vispār. Dariet kā gribat, jo šī ir brīvās gribas un brīvās izvēles planēta.

Iepriekšējā
Nākamā »