SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

50 saruna ar lasītāju  3. oktobris

Fragmenti no čenelingiem par procesiem kas notiek šobrīd

Kopš pēdējās „sarunas” ir pagājis mēnesis, arī no vasaras esam atvadījušies un rudenīgais dzestrums ir ienācis ikdienā. Daudz notikumu risinās gan redzamajā, gan neredzamajā planetārajā līmenī. (Par to Jūs izlasīsiet Urantijas septembra čenelingos). Iespējams, Jūs gaidāt manus komentārus par banku krīzi un globālo krīzi kopsummā. Jums taisnība – par šo tēmu var runāt ļoti daudz, taču man gribētos lai jūs atskataties uz iepriekšējiem čenelingiem, kuros par šādu notikumu gaitu jau tika stāstīts. (Atceros, ka pēc viena no šādiem čenelingiem kolēģi stāstīja, ka „Draugos” bija zākājošs rakstiņš par to, ko stāsta Urantijā. Toreiz man kļuva skumji par raksta autora negāciju izvirdumu tā vietā, lai kopā ar viņa domu biedriem, meditētu un mēģinātu iedoto paredzamo scenāriju mainīt uz pēc iespējas pozitīvāku. Taču nē – vēl piemet savu dubļu šalti kopējam negāciju vilnim.) Čenelinga fragmentos tika minēts par globālo krīzi, un vērtējot arī to, ko neesam ievietojuši Urantijas mājas lapā, izskatās, ka viss ir tikai sākumā. Tomēr – visos čenelingos ir uzsvērta kāda būtiska lieta: „Katram cilvēkam viss notiks saskaņā ar viņa paša enerģijām, proti – kādas enerģijas nes pats cilvēks, tādas enerģijas un notikumi piesaistīsies no kopējā planētas konteksta. Uz kādu laiku (iespējams līdz 2013.g. pavasarim) daudzās pierastās lietas un kārtības pārvērtīsies par jukām un haosu (līdzīgi kā tas notiek kara apstākļos). Apbruņosimies ar pacietību, iekšējo līdzsvaru un pacentīsimies šo laiku „pārziemot”. Turēsimies kopā domās, vārdos un enerģētikā atbalstīsim viens otru.  Ceru, ka tie, kuri ir iesākuši pie mums nākt un dažādu iemeslu dēļ kādu laiku vairs pie mums nav nākuši – atkal atsāks apmeklēt mūsu pasākumus. Iespējams, kādam šķiet, ka šeit ir daudz cilvēku un Jūs apgrūtina lielais apmeklētāju daudzums – tomēr pamēģiniet izprast, ka tieši tas arī ir mūsu kopīgais enerģētiskais pamats – jo vairāk vienādi domājošo cilvēku ir vienuviet, jo jaudīgāk pieaug ģeometriskā progresijā pozitīvais rezultāts.
Arī tas, ka Latvija atrodas ārpus karmiskajiem scenārijiem nozīmē tikai to, ka, lai arī cik izjauktas būs pierastās kārtības, mēs būsim vairāk kā citas tautas pasargāti no globālās krīzes. Šajā laikā svarīgas vērtības būs pārtika un siltums. Pārējais būs kā pakārtoti jēdzieni . . .

Lai mums visiem kopā izdodas labākais no tā, kas var notikt!

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

Fragmenti no čenelingiem

6.septembris 2008.

(Rāda kaut kādu simbolu, bet es nezinu ko nozīmē FI? Varbūt tas ir Pī-3.14?) Jums ar to būs jārēķinās. Tuvākajā laikā jūs apzināsieties šī skaitļa vērtību un jūs redzēsiet, ka planēta Zeme „saspiežās” un tiek izjaukts ne šis, bet ļoti daudzi fizikā pieņemtie lielumi. Tiks izjaukti tik ļoti pierastie fizikas likumi ko jūsu zinātnieki uzskatīja kā dogmu un pilnīgi negrozāmu un konstantu informāciju. Taču šobrīd zināt – būs jāsaskaras ar situāciju kad viņi apjuks, jo ļoti daudzas iekārtas uzrādīs neticamus ciparus vai galīgi nojuks vispār.

Mēness fāžu maiņas laikā (no 6. Un 7.09.) uzsāksies jauns cikls uz planētas Zeme un sāksies elektronisko sakaru iznīcināšana un pakāpeniska bojā eja, jo tīmekļi regulāri sāks nobrukt un ar  datorsistēmām sāks notikt dīvaini procesi, kuriem datorspeciālisti it kā atradīs cēloņus un pratīs novērst sekas, bet patiesībā viņi zinās, ka īstais cēlonis viņiem nav izprotams. Ar šo dienu planētas sirds puksti pāriet tādā līmenī (sasniegs hz amplitūdu), kas ļoti atsauksies uz katra cilvēka personīgajām vibrācijām. Šī planētas sirdspukstu maiņa var radīt cilvēkos īpatnējas un neizskaidrojamas sajūtas. Ja cilvēks ir uzkrājis Gaismas enerģijas, sirds pukstu nomaiņa šiem cilvēkiem dos iespēju veikt grandiozu lēcienu gan fiziskajā, gan garīgajā līmenī. Taču, ak, vai, tiem cilvēkiem, kuru enerģijas uzkrājums sastāv no vardarbības, mantrausības, negausības, slavas un varaskāres, kā arī, ja cilvēks sava pašlabuma iegūšanai iedzīvojas uz cita cilvēka sāpēm un ciešanām!

Tad, lūk, šie cilvēki jau ir ierakstīti grāmatās (rāda tādas grāmatas par kurām nevarētu teikt, ka tās ir grāmatas, patiesībā es to redzu kā  gaišas un tumšas svītras. Iespējams, ka tā ir iznīcināšanas grāmata).
Vai atceraties vēl nesenā čenelingā mēs jums teicām, ka cilvēki jau ir sadalīti, saskaņā ar viņu rīcību, augšup un lejup ejošajos. Un tagad viņi ir apzīmogoti. Lejup ejošajiem vairs nav iespējams tikt uz augšu. Tomēr augšupejošie var turpināt iet uz augšu, bet, protams, viņu rīcības dēļ viņi var nokļūt pie lejup apzīmogotajiem. Vai atceraties, mēs toreiz teicām, ka ir palikusi neliela daļa cilvēku, kuri vēl nav ne vienā  ne otrā plūsmā un mēs vērojām viņu rīcību lai apzīmogotu viņu ceļu un toreiz mēs devām viņiem vēl iespēju lai viņi var izvēlēties savu ceļa virzienu. Tad lūk, šajā mēness fāžu nomaiņā mēs apzīmogojam jau pēdējos. Ar šo brīdi var uzskatīt, ka šķirošana ir beigusies un tagad sāksies algas izmaksāšana un tas ir viens no iemesliem kāpēc jūs tiekat atdalīti viens no otra (Pazuda kopējais Gaismas spēku aizsardzības kupols, kurš agrāk bija pār Gaismu nesošajiem cilvēkiem). Tādējādi cilvēki, lai saņemtu algu, mūsu priekšā nostāsies ar to visu kas viņiem ir. Vieni būs dzīvojuši mīlestībā, bet citi radījuši ciešanas paši sev, jo visu savu dzīvi līdz šim mirklim, caur savu pašlabumu, ir darījuši pāri citiem. Tāpēc šobrīd vairs nav iespējams zagt no cita cilvēka enerģiju nesodīti. Katrs cilvēks tagad uzrādīs tikai paša savus uzkrājumus, kuri ir radušies viņu rīcības rezultātā. Tikpat kā kaili bērni piedzimstot, tā arī tagad katrs cilvēks būs tikai ar to ko viņš pats ir radījis. Sāk iestāties tas mirklis kad ar citu nopelniem nav iespējams greznoties Radītāja priekšā. Tieši otrādi, cilvēki tiek nošķirti viņiem vien atbilstošajā (katrs atrodas vai baltajā vai melnajā „caurulē”) virzienā. Šis ir tas brīdis, par kuru bībelē ir teikts „Un divi ar tīrumā. Vienu paņems otru atstās.”

Bez panikas, jo katram jums ir sava niša (tie cilvēki, kas ir enerģijās stabili, vispirms tiks pārbaudīti tādā veidā kā „savējais izlasīs savējos, un pirmais kas nāks uz „savējo” atlasi būs Tumsas Valdnieks ar visu savu svītu. Jums to ir grūti saprast, bet enerģētiski tas ir tā, ka Tumsas Valdnieks kā magnēts piesaistīsies pie tiem, kuri ir apzīmogoti kā lejupejošie. Kā tu domā, ja tu esi apzīmogots kā augšupejošais, bet Tumsa gar tevi ložņā, pūš tev virsū savu ledaino, smirdīgo elpu- vai tev ir jābaidās?

Šķirošana ir beigusies. Atlase ir sākusies un nav neviena, kas jūs var izglābt, ja neskaita jūs pašus un jūsu rīcību un enerģijas uzkrājumus. Dodiet atļauju, ka jūs vēlaties, ka visas zemo vibrāciju enerģijas, anti enerģijas, Tumsas enerģijas no jums tiek dzēstas pilnībā. Tiek dzēsts zemākais ES pilnībā. Un tā vietā tiek aktivizētas Augšāmcelšanās enerģijas.

Jums ir jāzina, ka planētai ir redzamā daļa un ir neredzamā daļa, bet pa vidu ir buferzona, kuru gan var redzēt un vienlaicīgi nevar redzēt. Šajā buferzonā notiekošie procesi ir tikpat materiāli un sataustāmi kā redzamajā pasaules daļā. Šī buferzona sadalās dažādos līmeņos un ņemot vērā jūsu izpratni 3-dimensiju domāšanā, jūs mēģināsiet ielikt dažādos līmeņus 2-dimensiju plāksnē, bet tas nav pareizi. Šajā buferzonā ir 3-dimensiju procesi un tāpēc nav iespējams pateikt salīdzināmā formā: augšā/lejā, pa kreisi vai pa labi. Šajā buferzonā viena enerģija caurstrāvo otru un tajā pat laikā tā ir ļoti nošķirta savā starpā viena no otras. Tāpēc vienlaicīgi vienā telpas gabaliņā var notikt gan augšupejošie notikumi, tur var veidoties citas dzīvības, citi matēriju procesi un notikumi. Cilvēka apziņa ir iekārtota tā, ka viņa šo buferzonu nav spējīga redzēt. Pārsvarā visi cilvēki redz redzamo pasauli un neliela daļa redz neredzamo pasauli, bet vēl mazāka cilvēku daļa redz šo buferzonu ar daudzpusīgu līmeņu un notikumu gaitu augšupejošajās un lejupejošajās enerģijās. Šādu cilvēku ir ārkārtīgi maz. Fizioloģiski, šādus cilvēkus no veselajiem cilvēkiem (cilvēkiem pieņemtais veselības standarts), atšķir no tiem kam matērijas fizioloģija ir izveidota citādāka, līdz ar to viņi ir atšķirīgi no kopējā cilvēku fona. Šie cilvēki var redzēt procesus kas notiek buferzonā kā augšupejošos (tā to redz Sai Baba) un ir arī cilvēki, kas redz buferzonas lejupejošos notikumus. Pie tam daļa no šiem cilvēkiem lielāko savu dzīves daļu pavada buferzonā un atkarībā no tā kāds ir viņu enerģijas intensitātes uzkrājums, viņi lielu daļu no savas fiziskās izpausmes pavada buferzonā augšup vai lejup vērstajos vektoros. Šī ir tā vieta kur uzturās visas tās enerģijas, kuras fiziski nav redzamas, bet tanī pat laikā ir jūtamas un redzamas viņu izpausmes fiziskā veidolā. Tādā veidā Sai Baba materializē priekšmetus, bet lejupejošajā virzienā esošās būtnes rada poltergeista efektu, klauvējienus pie durvīm un citas nemateriālas izcelsmes fiziskus procesus. No šī līmeņa nāk arī tās būtnes, kuras savāc esošo brīvo enerģiju, ko cilvēki ir atbrīvojuši caur savu rīcību, psihisko enerģiju un manipulē ar šīm enerģijām, radot poltergeista efektu vai viesuļveida tornado utml.

Starp cilvēkiem redzamo pasauli un buferzonas robežu sāk izirt siena, kura kādreiz stingri nošķīra redzamo pasauli no buferzonas, tāpēc šādu notikumu būs arvien vairāk, bet tajā pat laikā arī cilvēku spējas kļūs arvien izteiksmīgākas un viņi spēs ieiet buferzonā lai to izpētītu. Buferzonā esošās enerģijas, nosacīti, ir zināmā veidā jaudīgākas par cilvēku radītajām enerģijām ņemot vidējo rādītāju. Šobrīd ir cilvēki, kuri pēc sava enerģijas potenciāla jau ir daudzkārt jaudīgāki un spēj ietekmēt buferzonā esošo enerģiju un izmainīt notiekošos procesus saskaņā ar savām vēlmēm. (Vai tas nav tas pats „priekškars” par ko runā Krajons? Sk.A. piezīme).
Bet ir kāda cilvēku grupa, kuru enerģija ir zemāka par cilvēces vidējo un šeit neiet runa par augšup vai lejup vērsto, bet iet runa par to enerģiju potenciālu, kurš kā pieredze bija jāuzkrāj Zemes reinkarnāciju laikā. Ja uzkrātais pieredzes potenciāls ir samērā zems, tad tieši šādus cilvēkus buferzonā esošā lejupejas enerģija un šo enerģiju turētāji jeb enerģiju formas manipulē un parazitē uz tiem cilvēkiem, kuri ir ar zemu uzkrāto pieredzes jaudu, tādējādi zogot šo enerģiju un iztukšojot cilvēka uzkrāto enerģiju potenciālu vēl vairāk. Tādējādi rodas vāveres riteņa cikls. No cilvēka tiek zagta enerģija, jo viņam ir zems enerģijas potenciāls. Savukārt nozogot enerģiju viņam atkal pazeminās enerģijas potenciāls un tā tas var turpināties bezgalīgi ilgi, līdz dvēseles enerģijas potenciāls ir nozagts maksimāli iespējami. Šādas dvēseles pēc miljoniem reinkarnāciju, kuras ir pavadītas ārpus Radītāja, praktiski pie Radītāja savā noslēguma posmā ierodas tukšas un bez pieredzes ražas.

Tikko aprakstītais attiecas uz to buferzonas daļu, kura ir ar lejupejošajām enerģijām. Kā jūs atceraties mūsu sarunas sākumā – pastāv arī tā buferzonas daļa, kas ir ar augšupejošo virzienu, bet šobrīd šajā zonā cilvēkiem ieeja ir bijusi aizliegta, jo dominējoši darbojās un pulsēja tikai lejupejas enerģiju buferzona. Taču tagad viss mainīsies. Šis process pakāpeniski jau ir uzsācies un ar 2012. gadu, bet Gaismas nesējiem cilvēkiem, saskaņā ar viņu garīgo attīstību, šī buferzona būs atvērta turpmākai sadarbībai Gaismas ēras aktivizēšanai uz planētas Zeme un tas nozīmē, ka tā buferzonas daļa, kuru bija ieņēmušas lejupejošās enerģijas, tiks samazināta uz augšupejas enerģiju palielināšanas rēķina. Un, protams, šajā zonā arī šobrīd notiek nežēlīga cīņa. Jūs to atpazīstat kā Ēģiptes priesteru 13 izredzēto ģimeņu nomaiņu pret citu pārvaldes sistēmu Saules planētu sistēmā. Vecās enerģijas ir spiestas atkāpties, saspiesties un transformēties vai pārvietoties uz citu kosmisko līmeni. Tieši tāpēc šobrīd lejupejošo enerģiju pārvaldītāji – turētāji un būtības ir tik nežēlīgi agresīvi un pilnīgi ignorē piesardzību, tādējādi cenšoties vēl manipulēt ar cilvēkiem, egregoriem u.c. enerģiju veidojumiem lai saglabātu savas ierastās robežas un pretotos pārmaiņām. Šo interešu dēļ šobrīd tiek sadragātas daudzu cilvēku 3-dimensiju laika, telpas, virziena, jūtu un sajūtu izpausmes pierastajā kārtībā. Ar cilvēkiem tiek manipulēts zogot viņu prāta enerģiju, apziņas enerģiju, zemapziņas enerģiju, vitalitātes enerģiju, seksuālo enerģiju, psihisko jeb radīšanas enerģiju, darbības jeb rīcības enerģiju, tādējādi samazinot cilvēka brīvo gribu un izpausmes iespējas. Praktiski šādi cilvēki līdzinās mušai, kuru jau ir apgrābis zirneklis.

Ja runājam alegorijās, tad jūs saprotat paši, ka no šāda zirnekļa situācijas mušai praktiski aizbēgt nav iespējams. Tomēr kā jūs saprotat, ja turpinām alegorijās, tad var pie šāda zirnekļa tīkla pienākt cilvēks vai kāds cits un mušu atbrīvot, ja tas jau nav par vēlu. Es ceru, ka jūs sapratāt alegoriju.

Tad, lūk, šobrīd daudzas slimnīcas ir pārpildītas ar it kā psihiski slimiem un nelīdzsvarotiem cilvēkiem, taču šie cilvēki nav sava likteņa noteicēji, jo viņi jau raustās kā noķerti zirnekļa tīklā.
16.septembris 2008.

(Darbojāmies birojā un pēkšņi sajutām dīvainu enerģiju. Sajūtas atgādināja kaut ko līdzīgu kā dažkārt mēdz būt dabā, kad iestājas pilnīgs klusums, ka pat koku lapas nekustās, sienāži apklust un putni nelido . . .).
Kas tu esi?

Es esmu Nāve. Es esmu kā sieviete, kā vīrietis, kā eņģelis, kā Pārcēlājs. Es redzu jūsu mierīgumu, zinot, ka mana enerģija un mana būtības daļa guļ jūsos kur ir snaudusi gaidot to brīdi kad viņai jāaktivizējas lai piepildītu Pārcēlāja lomu. Šobrīd šī enerģija ir aktīvā stāvoklī un ja jūs šajā mirklī izteiksiet vēlēšanos par pārcelšanos, tad mana būtība, esoša jūsos, to var izdarīt viegli un brīvi. Bet es redzu, ka jūsos praktiski nav baiļu par to, ka es esmu pamodusies un ka varu pārcelt jūs pāri buferzonai uz jums neredzamo patieso reālo esamību no jūsu ilūziju pasaules uz Absolūto, jums neredzamo, pasauli.

Kā redzu jūs jau esat gana drosmīgi uzzinot šīs lietas. Jūs vēlaties vēl palikt iluzorajā pasaulē, parotaļāties paši savā radītajā pasaulē. Es tā saprotu, ka jūs paši turpmāk pieņemsiet lēmumu, kad un kā jūs vēlaties pārkāpt pār buferzonu jeb izslīdēt tai cauri, kura nu jau jums tagad sastāvēs no Gaismas enerģijām. Lejupejošajā buferzonā 10% pieder man, jo es atnāku un pārceļu jūs tad, kad es to vēlos, saskaņā ar jūsu pašu scenāriju, kuru esat aizmirsuši. Tāpēc daļēji sanāk, ka es ar jums manipulēju vienlaicīgi ar un bez jūsu saskaņošanas. Šie 10%, kas paliek buferzonā, ir bailes no nāves jeb nespēja izlemt ko darīt ar savu dzīvi. Šie 10% buferzonā saglabājas tik ilgi, kamēr jums ir liela pieķeršanās pie jūsu radītās ilūziju pasaules un tikai tad, kad jūs esat brīvi no pieķeršanās saitēm pie ilūziju pasaules un tajā esošajiem iluzorajiem labumiem, tikai tad jūs esat patiesi brīvi un mana klātbūtne, lai atrautu jūs no pieķeršanās objektiem, vairs nav vajadzīga. Jo mazāk ir pieķeršanās pie iluzorās pasaules lietām un būtībām, jo spēks, ar kuru es turu jūs, ir vājāks un es no jums attālinos tālāk. No dažiem drīz es aiziešu vispār, atļaujot pašiem pieņemt lēmumu atstāt šo iluzoro pasauli tad, kad ir izpildīts kosmiskais uzdevums un tomēr ar lielu Mīlestību jūs izturaties pret visu notiekošo iluzorajā pasaulē, bet vienlaicīgi esat no tās brīvi.

Lai atbrīvotos no manis jums ir jāstrādā ar sevi un praktiski nav iespējams mani izņemt vai pārtransformēt, es atnāku un aizeju no jūsu pieķeršanās stipruma vai vājuma pie iluzorās pasaules. Jums nav tiesību ar mani manipulēt, to daru tikai es ar jums pēc jūsu gribas pirms iemiesošanās cilvēka ķermenī un saskaņā ar jūsu viedumu jau esot cilvēka ķermenī un nav pareizi mani saukt par nāvi. Es esmu Pārcēlājs lai jums nav jāiestrēgst nebūtības izdomātajā, jūsu pašu radītajā iluzorajā pasaulē.

Es esmu jūsu Pārcēlājs - jūsu Eņģelis, Sieviete, Vīrietis un Draugs.

18.septembris 2008.

Jautājam kādi procesi šobrīd notiek uz planētas Zeme?

Rāda V burtu. Šo burtu rāda un saka: mēs uzvarēsim. Ir notikusi uzvara tajos līmeņos kur enerģija tiek sašķelta duālisma enerģijās. Šajā līmenī enerģiju šķelšana duālismā ir beigusies, turpmāk plantārajā līmenī visas enerģijas plūdīs lejup kā vienotās veseluma sastāvdaļas jeb Gaismas kodi pilnā sastāvā. Varat pamērīt un jūs ieraudzīsiet interesantu brīnumu. Elektromagnētiskais lauks, kurš kalpoja kā membrāna Gaismas enerģiju uzkrāšanai ap planētu Zeme, kur jau kādu laiku koncentrējas Jaunās ēras enerģijas, ir saplaisājusi (sajūta, ka apmēram 35% no šī režģa laiž cauri Gaismas ēras jaunās enerģijas).

Tas ir iemesls tam kāpēc šobrīd strauji sāk šķelties un attālināties 4 un augstākas dimensijas no 3-dimensiju enerģijām. Cilvēkam, kurš neizprot šos procesus, raugoties no malas var šķist, ka notiek pilnīgs haoss. Diezgan bieži cilvēkiem nepamanāms, ka viņi paši šajā haosā ir ierauti un zināmā veidā ir arī šī haosa radītāji. Būtisks aspekts šajā procesā ir kādu enerģiju nesošs ir pats cilvēks. Ja šis cilvēks rada haosu ar aprēķinu, ka enerģijas turpmāk kļūs par radošajām enerģijām, tad šādam cilvēkam un viņa rīcībai ir nākotne. Beidzoties haosa laikam viņš ieraudzīs, ka ārpus haosa robežām, alegoriski sakot, viņš ir krāšņā ziedu dārzā jeb enerģijās ko haosa laikā viņš pats bija krājis kā potenciālu. Protams, ir divas cilvēku grupas, kas šī haosa laikā grābj, ķer, zog un līdzīgi rīkojas saskaņā ar sevī esošajām lejupejas enerģijām. Baiļu un atkarību pārņemts cilvēks pēc haosa transformācijas, kad nokritīs un noklusīs haosa brukšanas rezultātā radušies putekļu mākoņi, šis cilvēks ieraudzīs, ka blakus ir bezdibenis. Bezdibenis šeit ir alegorija un tas ir tad ja ņem vērā cilvēka kosmiskās bankas niecīgo pozitīvo uzkrājumu. Manuprāt, mums nav jāatkārto, jo jums jau tas ir zināms, kā cilvēks veido šīs bankas uzkrājumu. Tanī pat laikā bezdibeņa dziļums ir kā alegorija negatīvo enerģiju uzkrājumam.
Tātad procesi, kas notiek šobrīd.

Gaismas kodi jaudīgi ir ieplūduši uz planētas Zeme, taču vēl tie nav sasnieguši savu enerģiju maksimumu, bet ņemot to vērā, jūs jau redziet, kādi procesi notiek planetārajā līmenī. Gaismas ēras enerģijas spēcīgi transformē astrālos līmeņus, līdz ar to, kad būs 100% ieplūdusi Gaismas ēras enerģija, 100% tiks izdzēsts astrālais līmenis gan tā zemākajā gan augstākajā aspektā. Astrālais līmenis tiks izdzēsts pilnībā. Tātad jūs saprotat, ka viss, kas cilvēka dzīvē balstījās uz to kas notiek astrālajos līmeņos, pieaugot Gaismas enerģijas jaudas ieplūšanai, arī tiks izdzēsts un transformēts par enerģiju tās sākotnējā radīšanas formā (jūs šo enerģiju varēsiet paņemt un caur Mīlestības aspektu materializēt vēlmes).

Atgriežamies pie astrālā līmeņa.

Vislabākais un redzamais astrālā līmeņa izdzēšanas veids un fiziskā izpausme ir nauda un ar to notiekošie izzušanas procesi. Nauda pēc savas būtības 98% ir astrāla enerģijas forma, tāpēc tieši nauda un ar to saistītie lejupejošo uzņēmumu, organizāciju pastāvēšanas principi transformēsies, pēc cilvēku kritērijiem jūs teiksiet – bankrotēs. Daudz cilvēku, kuri tiek uzskatīti par ārkārtīgi bagātiem pēc cilvēku standartiem, savu bagātību nav ieguvuši ar savas dvēseles darbu (fiziski vai garīgi), bet ir  ieguvuši savu bagātību nemateriālā veidā caur dažādu astrālās naudas uzpūšanu. Šādi cilvēki ar astrālās naudas palīdzību ir uzbūvējuši savu materiālo situētību. Iegādājušies materiālās vērtības (mājas, mašīnas, partiju reitingus, personīgās partijas, caur kurām turpina veidot savu astrālo naudu). Tad, lūk, šāda tipa cilvēkiem būs jāšķiras no visa ko viņi ieguvuši caur astrālo naudu. Līdz ar to viņi paliks tikai ar to uzkrājumu fiziskajā izpausmē ko viņi ir uzkrājuši kosmiskajā bankā vai karmas traukā. No vienas puses, jo ātrāk viņi atbrīvosies no astrālās naudas, jo vieglāk viņiem būs atsākt savu izpausmi fiziskajā pasaulē no tā sākumpunkta, kas ir viņu pašu dvēseliski pozitīvi radīts (ja ir kosmiskajā bankā kaut neliels uzkrājums). Sarežģītāk ir ar tiem cilvēkiem, kuriem nav kosmiskās bankas uzkrājuma un viņi ļoti stingri pieturās pie astrālās naudas un caur to iegūtās materiālās labklājības, jo šādus cilvēkus nav iespējams piespiest izprast kosmiskos likumus un iemācīt viņiem saprast, ka katram cilvēkam pieder tikai tas, ko viņš pats ir radījis fiziski vai garīgi kā vērtību sev un līdzcilvēkiem. Tad, lūk, cilvēkiem, kuri par jebkuru cenu centīsies saglabāt savu atkarību no mantības greznības stāvokļa, mēs vienkārši ļausim šiem cilvēkiem šo pasauli atstāt fiziski.
Firmas, organizācijas, uzņēmumi, kuri pastāv tikai tāpēc, ka caur viņiem notiek preču uzpirkšana un pārdošana ar astrālās  naudas starpniecību, sāks bankrotēt viena pēc otras. Piemēram, ļoti greznu un ekskluzīvu, bet cilvēka dzīvošanai ne tik vitāli svarīgu priekšmetu, lietu pārdošanas vietas bankrotēs viena pēc otras. Tas attiecas arī uz ekskluzīvu un izrādīšanās vērtu mašīnu tirgošanos. Cilvēkiem vērtību pārvērtēšana ir sākusies. Sākas jauns posms kad kā pozitīvie kritēriji cilvēkā tiek vērtēti viņa prasme būt pozitīvā saskarsmē, godīgums, dvēseles tīrība utt.

Jūs startējat uz jaunu posmu cilvēku apziņas līmenī. Iesākas Gaismas ēras apziņas enerģiju apgūšana. Ja jums jau tagad šķiet, ka notikumi ir salīdzinoši dīvaini, smieklīgi vai dramatiski, tad varam brīdināt, ka planetārajai membrānai (un tas īsti nav elektromagnētiskais režģis, kaut arī elektromagn. režģis ņem šeit dalību), sasniedzot to enerģiju caurlaides līmeni, ko jūs pazīstat kā 64% un vairāk – tad jūs ieraudzīsiet kaut ko tādu kas atgādinās, ka jūs esat pilnīgi jaunu nekad nenotikušu, planetārajā kosmiskajā līmenī, procesu un notikumu gaitā. Šis laiks būs ļoti svarīgs tam lai cilvēki iemācās apgūt jaunrades spējas, jo cilvēkam nav iespējams paraudzīties kaut kur apkārt vai pagātnē pēc pieredzes, lai saprastu kā rīkoties šādos notikumos.

Jaunrades enerģija – tā ir tikai un tikai Gaismas enerģija, tāpēc šajā laika posmā, kad Gaismas ēras enerģijas plūsmas sasniegs 64% līdz 100% robežas, izdzīvot varēs tikai tie cilvēki, kuros ir radošā enerģija. Brīdis, kad uz planētas Zeme Gaismas ēras enerģijas jauda sasniegs 64% un vairāk %, ir atkarīgs no jums, cilvēkiem. (Redzu ļoti skaistu stikla piramīdu, ultra zaļi, zili, violeti toņi. Tā nav piramīda – tas ir Radītāja simbols. Caur Gaismas skolotājiem runā pats Radītājs).

2% no naudas ir tas naudas daudzums, kuram ir atbilstošs segums un tā ir fiziskā nauda. Fiziskās naudas fiziskais segums ir cilvēku kosmiskās bankas uzkrājumi un ja tev kosmiskajā bankā ir pozitīvs uzkrājums, kuru nav iespējams izdzēst ar negatīvo uzkrājumu, tad neatkarīgi no tā kādi tev ir apkārt apstākļi, tu būsi paēdis, apģērbies un sagaidīsi pēchaosa laiku, tāpēc esi mierīgs, dari savu darbu, kas tev dod iespēju veidot uzkrājumus tavā kosmiskajā bankā.
Kas notiek palaižot hadrona eksperimentu?

Tā ir bīstama iekārta un pienāks brīdis, kad šī iekārta apēdīs pašus iekārtas ražotājus, bet tas notiks 3-dimensiju planētā zemākajos scenārijos, tādējādi mēs atbrīvosim Visumu no Zemes nederīgā dubultnieka jeb vanckara uz kura pirms tam savāksies visi, kas nav izteikuši vēlēšanos iet augšupejošo ceļu. Uz šīs planētas nokļūs visi cilvēki, kuri ir radījuši ar savu rīcību tādas sekas, kuras kā magnēts viņus pievilks uz 3-dimensiju planetāro Zemes dubultnieku, kad šis dubultnieks jau būs pamatīgi atbrīvojies un attālinājies no 4 un augstāku dimensiju enerģijām. Pa šo laiku vēl liela civilizācijas daļa paspēs aktivizēties 4 un augstāku dimensiju enerģijās, neliela cilvēku daļa vispār pametīs Saules sistēmas līmeni (tātad viņu nebūs ne 3, ne 4, ne augstāku Zemes dimensiju līmeņos). Tie pārsvarā ir citu civilizāciju pārstāvji no citām Galaktikām un Visumiem un viņi no šīs rotaļas izstājas, jo viņu mērķis bija izmēģināt vēl Visumā nekad nebijušu notikumu – duālisma nomaiņu ar Gaismas ēru caur pašu cilvēku dvēseles Mīlestības potenciālu. Tāpēc turpmāk cilvēku skaits gan uz 3-dimensiju, gan uz 4 un augstāku dimensiju pasaulēm krasi samazināsies jo:

Atdalīsies cilvēki un daļa turpinās eksistences cīņu 3-dimensiju planetārajā līmenī un viņiem liksies, ka viņi ir laimīgi, ka ir spējuši pēc visa notikušā palikt dzīvi, jo viņiem šķitīs, ka liela cilvēku daļa ir vienkārši nomirusi, tāpēc planēta ir kļuvusi par maz apdzīvota. Ak, naivie, jūs esat atstāti šeit uz šīs 3-dimensiju pasaules un ja jūs labāk saprastu viedo teikto, tad jūs saprastu, ka teiktais „un dzīvie apskaudīs mirušos” ir par jums;

Otra daļa cilvēces būs pārgājusi uz 4 un augstāku dimensiju planetāro līmeni kur viņiem līdz nav paņemts fiziskais ķermenis, bet viņi to tā arī nesapratīs, ka viņiem nav līdz uz šo planētu paņemts iepriekšējais fiziskais ķermenis. Jums ir jāsaprot, ka fiziskais ķermenis ir tikai un tikai 3-dimensiju atribūtika. 4-dimensiju līmenī ir vibrāciju ķermenis, taču nokļūstot 4-dimensiju līmenī cilvēkam ne mirkli neienāk prātā, ka viņam jau vairs nav fiziskā ķermeņa. To var salīdzināt kā alegoriju, ka jūs pazaudējat kādu sīku priekšmetu un patiesībā vēlāk pat nespējat atcerēties, ka jums kaut  kas tāds ir bijis. Lai atbrīvotos no fiziskā ķermeņa un aktivizētos vibrāciju ķermenis nav vajadzīga Nāve un cilvēka izpratne par notiekošo. Jūs taču tad kad pārģērbjaties par šo procesu pārāk neaizdomājaties un tajā pat neiedziļināties. Vibrāciju ķermenis – tā ir tāda forma kad fiziskais ķermenis ir daļēji pārtapis vibrāciju ķermenī, bet daļēji viņš ir transformējies un viņa nav vispār. Šī daļa ir kļuvusi atkal par Radītāja enerģiju nedalītā veidā, kura vairs nav saskaldīta enerģija Stihiju enerģijās, jūsu ķermeņa to daļu kuru jūs neņemat līdzi uz 4-dimensiju planētu, jūs atdodat atpakaļ Radītājam un tas zināmā veidā notiek pat bez jūsu izpratnes par notiekošo. Jūs vienkārši pakāpeniski esat cits ķermenis;

Šī ir tā būtņu grupa, kā jau teicām, tā pametīs Saules sistēmu un iespējams pat jūsu Visumu, jo viņu ekskursija šajā  Visuma stūrī un laikā ir beigusies. Arī jūs kad esat apmeklējuši kā ekskursanti kādu vietu, parasti meklējat jaunu ekskursijas galapunktu un iepriekšējā ir mazsvarīga lai dotos turp vēlreiz. Šīs citu civilizāciju grupas dēļ arī uz 4-diemnsiju planētas radīsies sajūta, ka cilvēku daudzums ir samazinājies.

28.septembris 2008.

Fragmenti no sarunas ar Ropažu Urantijas rūķiem.

. . . Rāda tādu kā Ķīnas mūri. Rūķi saka, ka tādu mēs bijām uztaisījuši. Klāt ir nācis ļoti daudz rūķu, viņi nav no vienas cilts, ir tā kā no visurienes. Daļa no rūķiem ir arī no Rīgas. Jautājam: cik ilgi būs krīze? Rūķis jautā (tā kā vecākais): vai stādīsiet vēl kokus un vai šeit var nākt citi rūķi? Ir rūķi kas dzīvo kokos, zem koku saknēm, ir kas dzīvo istabā. Mūs apņem rūķu apļi – viens, otrs, trešais aplis enerģētiskā līmenī. Tā ir sava veida enerģija ko mēs sauktu par Mīlestību, Vecākais Rūķis saka: saki – rūķu Mīlestība. Vēl viens rūķis saka: žurkām indi pagaidām nedodiet, mēģināsim paši tikt galā, lai kaķim ir pilns vēders. Joprojām nāk Mīlestības enerģija, viņa neplūst tā kā no cilvēkiem, viņa vienkārši ir. Kad vējš pūš - tā plūst cilvēku mīlestība.  Rūķu enerģija vibrē un pēkšņi ir, visur ir un no šīs rūķu Mīlestības uz mūsu teritorijas ir harmonija. Rūķi mežā negrib iet, jo žogs ir šai teritorijai un viņi tur negrib. Mežā ir nerunīgāki rūķi. To ko mēs darām mežā tas viņiem patīk. Mežā vecie rūķi „vecoja” un jaunie rūķi nenāca klāt.

Jautājam: kā izskatās kad dzimst rūķi?  Jums to nesaprast, tas nav tā kā cilvēkiem. Ir Mīlestības enerģija, tā saplūst un veidojas mazais rūķītis – zemes enerģētikas bumbiņa. Rūķi saka, lai esam bez uztraukuma, ka ja tur būs kādas problēmas viņi sargās pirtiņu, jo grib lai te apgrozās labi, harmoniski cilvēki, jo mēs (cilvēki) vairāk darbojamies, jo arī viņiem ir vairāk dzīvības (vitalitātes) enerģijas.
Rūķi pārtrauc sarunu, jo turpinās Stihiju gari: vējš, elfi, Lielie stāvi, salamandras. Saka: mūsu uzdevums visu ko iestādam, lai sējam un stādam lai ir daudz  ziedu un viņi parūpēsies lai katrs zieds ir ražens un dzīvīgs, bagāts zieds. Bites vajadzētu gan. Vējš kas bija uz Jāņiem šeit, tas bija zināmā veidā tāpēc, ka mūsos (cilvēkos) nebija īstas harmonijas, jo bijām pārguruši un viņi palīdzēja „aizdzīt ciemiņus”. Citu gadu Jāņos tā nebūs, viss atkarīgs no mūsu (cilvēku) iekšējās harmonijas. Arī viņi (elfi) sūta Mīlestību, bet tā ir vēl citādāka (elfu mīlestība). Vislabāk jūs mūsu (elfu)  Mīlestību varat sajust tad, kad būs silts dienvidu vējš, tad tu (cilvēk) apstājies un atļauj kādu mirkli izjust kā pūš un apņem D vējš un mūsu (elfu) klātbūtne. Tas ir vienīgais veids kā mēs (elfi) fiziskā veidolā varam jums uzrādīt savu klātbūtni. Kad pūš silts vējš apstājies un ieklausies kā skan mūsu arfas harmonijai un priekš tevis. (Ar to domāts, ka viņi lūdz lai mēs (cilvēki) tad atliekam malā savus steidzīgos darbus, jo D vējš ir ļoti maz, un ļaujam lai ķermenī ienāk elfu radītā Stihiju garu enerģija, jo tas palīdz apgūt beznosacījuma Mīlestību).
Salamandras nerunās, viņas vienkārši ir.

Lielie stāvi. Mēs esam no Lemūrijas, no agrīnās Lemūrijas (2 rases enerģ.). Viņi te dzīvo. Tādi kā Miglas stabi 50 – 200m. Viņi nerunā un man ir sajūta, ka nolasu informāciju. Ja ir harmoniska vide tad viņi šo harmoniju palīdz sargāt, bet ja nav harmoniska vide pašu cilvēku starpā, tad viņi, varētu teikt „sargās kas var”, tad viņi ieslēdz iznīcināšanas enerģiju. Viņi ir tie kas ieslēdz iznīcināšanas enerģijas lauku mājās, lauku teritorijās, viņu ietekmē izput saimniecības.

Viņi no mums nebēg un neslēpjas, jo mūs neuzskata īsti par draugiem, bet arī ne par ienaidniekiem. Tas ir cits apzīmējums vārdam Draugs. Savējais – pozitīvais, bet tā ir zināma veida cieņas izrādīšana, ja viņi neslēpjas (viņi ir 2 rase).

Jautāju kāpēc viņi ir? Viņi ir sasnieguši savu evolūcijas virsotni, tāds ir viņu veidols. Viņi nemaz netaisās pārveidoties, jo tā ir tāda veida enerģija. Enerģija, kas caurvij. Mēs (cilvēki) esam tā kā viņu pēcnācēji.
Brauciet mājās, mēs te paliksim un turpināsim gaidīt kad atgriezīsieties, jo zinām ka atgriezīsieties.

Rūķi saka: esiet mierīgi, kāda harmonija būs jūsos, tādu apsolām šeit uzturēt.
1.oktobris 2008.

Jums vajadzēs daudz spēka jo turpmākie planetārie notikumi prasīs no katra cilvēka lielu atbildību, uzdrošināšanos, drosmi un izturību. Tāpēc ir labi, ja dziļāk ir sakārtoti pozitīvā polarizācijā dzimtas enerģijas veidi (buferzona, karma, egregors), tad jūs būsiet mazāk atkarīgi no „dzimtas zīmogiem” un būsiet brīvāki notikumu norisē globālā mērogā, vairāk tiksiet pasargāti no postošajiem procesiem. Tomēr taisnības labad jāatzīst, ka „postošie procesi” – tas ir nosacīts termins, jo šie procesi patiesībā izjauc veco iekārtu, transformējot vecās enerģijas, izbrīvējot vietu jaunai sistēmai, kārtībām un enerģijām. (Runā Sanata Kumara). Jūs redzēsiet, ka viss nav tik viennozīmīgi uz planētas Zeme. No šī notikuma, iespējams, jūs varat neko nesaprast, jo planēta Zeme faktiski atrodās vairākos enerģētiskajos līmeņos un tikai no tā, kur atrodas jūsu apziņas aspekts, ir atkarīgs uz kura no planetārajiem dubultniekiem esat jūs pats. Katrā planetārajā dubultniekā notiek zināma veida procesi, par kuriem nosacīti jūs esat lietas kursā, jo tā ir iekārtots globālais tīmeklis, taču daudzas no zināmām lietām jūs neskar nemaz vai skar maz. Ir tāda īpatnība, ka globālais tīmeklis (TV, radio, internets) vienlaicīgi atrodas visos planetārajos dubultniekos, tāpēc jūs uzzināt informāciju par kādu notikumu, ja arī paši atrodaties pilnīgi uz cita dubultnieka. Ņemot vērā to, ka planetārie dubultnieki drīz uzsāks  atdalīšanās procesu, arī globālie tīmekļi būs pakļauti šiem notikumiem. Tāpēc dažādi tehniskie bojājumi, traucējumi būs arvien biežāk, tādējādi pārtraucot sakarus starp Zemes dubultniekiem. Tā rezultātā daudz informācijas nemaz nenonāks kopējā globālajā tīmeklī, bet ja arī nonāks, cilvēki uz viņu nereaģēs un par to neko nezinās, jo iepriekšējās dienas informācija nākamajā dienā būs mazsvarīga un tā netiks afišēta, jo katrai dienai pietiks savu notikumu. Notikumu daudzums sabiezēs  un to būs arvien vairāk un vairāk, līdz ar to cilvēku uztveres spēja saņemt informāciju par notikumiem uz dažādiem dubultniekiem, sāks samazināties un cilvēks vienkārši „atslēgsies” no citu Zemes dubultnieku informācijas. Tādējādi viņi zinās informāciju tikai par tiem procesiem kas notiek uz viena dubultnieka - uz kura atrodas viņi paši. Līdz ar to veidosies paradoksāla un dīvaina situācija kad, it kā līdzās dzīvojoši cilvēki, vieni saņems, zinās un dzīvos tikai negatīvā informācijā, savukārt citi pozitīvajā. Tādā veidā tiks nodrošināta arī cilvēku apziņas koncentrācija uz vienu dubultnieku, kas ir kā pamatelements, kurš ir ļoti svarīgs lai varētu atvienoties lejupejošo enerģiju Zemes dubultnieks no augšupejošo enerģiju Zemes dubultnieka.

Tas ir vēl viens no instrumentiem kādā veidā caur cilvēku apziņu un psihisko spēku radītais jaunais Zemes dubultnieks atbrīvosies no vecā Zemes dubultnieka uz kura paliks cilvēki, kuriem vēl ir jāatstrādā karmiskie scenāriji un kuri pēc savas būtības vēl turpina savu nāves un dzimšanas ciklu jeb vēl joprojām atrodas Sansāras ritenī. Šiem 3-dimensiju Zemes dubultnieka cilvēkiem karmas atstrāde notiek saskaņā ar karmiskajiem scenārijiem un viņu pašu radītajām lejupejošajām enerģijām. Taču arī uz šī dubultnieka notiks zināmas izmaiņas lai paātrinātu cilvēku vēlmi pieņemt lēmumu savai garīgajai attīstībai vai arī tam, ka dvēsele joprojām turpina, esot cilvēka veidolā, darīt visādas riebeklības un tāpēc tādas dvēseles tiks nosūtītas uz astrālo plānu, kur viņas šajā aspektā varēs izpausties ar pilnu jaudu pret citiem un to pašu, savukārt, pret viņām darīs kādi citi. Tātad arī šajā Zemes dubultniekā vēl tiek iedots neliels atkāpšanās ceļš, kura laikā cilvēkam izejot caur briesmīgām ciešanām, dvēsele var lūgt garīgo atbalstu - „amnestiju” no 3-dimensiju pasaules.

Smaga vieta, smaga enerģētika, smagi apstākļi ir 3-dimensiju dubultnieka esamība, tāpēc ar laiku arī šis astrālais dubultnieks tiks transformēts un likvidēts. Tā ir tā Zemes bojā eja, par kuru tik daudz cilvēki runā un tai tic. Taču, ja cilvēks ir garīgi pilnveidojies, radījis sevī 4 un augstāku dimensiju enerģiju uzkrājumu un potenciālu, viņš dubultnieku atdalīšanās brīdī atradīsies, viņam pēc enerģētikas, atbilstošajā planetārajā dubultniekā. Šobrīd ir izveidoti: 4-dimensiju planetārais dubultnieks, 5-diemensiju pl. dubultnieks, 6-dimensiju pl. dubultnieks un ir kāds planetārais dubultnieks, kas apvieno augstāko vibrāciju līmeņus. Uz šī dubultnieka atrodas Šambala, Telosa, Lemūrijas un Atlantīdas Augstāko civilizāciju pārstāvji.

Izteiktas robežas starp 4, 5, 6 dimensiju planetārajiem dubultniekiem pagaidām vēl nav, taču tiklīdz tiks nodalīts 3-dimensiju planetārais dubultnieks, arī šie planetārie dubultnieki lēnām sāks atdalīties viens no otra. Ja cilvēks būs sasniedzis zināmu vibrāciju līmeni tad viņš varēs atrasties uz tā dubultnieka, kas ir harmoniski tieši viņam, taču pāriešanas grūtības uz citu dubultnieku, salīdzinoši ir nelielas, un pēc zināmas garīgās piepūles, cilvēks var nokļūt uz cita dubultnieka. Tā ir cilvēka paša brīvā izvēle un to vairs nenosaka karmas un kosmosa likumu kārtība, kā tas bija kad cilvēku nošķir uz 3-dimensiju planētu. Cilvēkiem atrodoties 4 un augstāku dimensiju planētās, viņu virzošais spēks ir vēlme realizēties, taču tas vairs nav pretrunu spēks, kā tas bija 3-dimensiju pasaulē, tāpēc pielietojot principu „mīlestība ir visuresoša”, katra cilvēka evolūcija kļūs brīvprātīga un vairs nav piespiedu kārtā kā tas ir uz 3-dimensiju planētas.

Uz 4 un augstāku dimensiju planētām esošajiem cilvēkiem viņu daudzdimensiju enerģētika sastāv tikai no Gaismas enerģijām, taču joprojām tiek saglabāts personības aspekts, tāpēc tādi jēdzieni kā personīgais egregors un personīgais enerģiju potenciāls vēl kādu laiku saglabāsies, kamēr cilvēks sasniegs Augstāko dievišķības līmeni, kurā personīgais aspekts saplūst ar Visuma aspektu un jūs to pazīstat un saucat par Gaismas skolotājiem vai Kosmiskajiem skolotājiem.

Šobrīd, kamēr notiek 3-dimensiju un citu Zemes dubultnieku atdalīšanās, jums joprojām ir svarīgi transformēt par Gaismas enerģijām cilvēka visas izpausmes formas, kā arī dvēseles izpausmes formas. Šeit ir atšķirība starp to ko uzkrāj cilvēka ķermenis un ko uzkrāj cilvēkā esošā kosmiskā nemirstīgā daļa. Ķermenis ir tas, kurā saglabājas pieredzes apgūšanas laikā uzkrātās ciešanu brūces, bet nemirstīgajā daļā jeb mūžīgajā daļā šie visi pieredzes uzkrājumi atspoguļojas bez „+” vai „–” enerģētikas, bet tikai kā viedums.

Savukārt lai varētu atbrīvoties no 3-dimensiju planetārā dubultnieka, cilvēka mirstīgā daļa arī ir jāpārtransformē līdz tādam līmenim, ar kura palīdzību viņš ar visu ķermeni turpina atrasties 4 un augstāku dimensiju enerģijās. Tikai šeit ir atšķirība starp ķermeņa vibrāciju, jaudu un fiziskā ķermeņa potenciālo kristālisko struktūru, kurus var redzēt pie zināmiem nosacījumiem. Ārkārtīgi primitīvi sakot tas varētu izskatīties tādējādi, ka cilvēkam Stihiju garu ietekmē ir citādāka struktūra šūnām, kuru pamats ir Stihiju enerģijas 3-dimensiju līmenī, nekā tām šūnām, kuras ir 4 un augstāku dimensiju līmenī (ja tiek pētītas Stihiju enerģijas).
Līdz ar to, kamēr cilvēkiem daudzdimensiju būtība nav sakārtota un transformēta atbilstoši 4 un augstāku dimensiju līmenim, jums viss, kas saistās ar cilvēku, ir jāturpina pārveidot Gaismas polarizācijā. Ir atšķirība starp pozitīvo polarizāciju un Gaismas polarizāciju.          

Uz planētas nemitīgi cilvēki rada psihisko enerģiju no kuras savukārt kā „barotava” veidojas buferzona. Ciešanu enerģijas zināmā veidā atjauno lejupejošo buferzonu. Diemžēl, tiem, kas cenšās transformēt lejupejošo buferzonu planetārā līmenī, pilnībā neizdosies sasniegt lejupejošo buferzonu kā neeksistējošu. Tas ir tāpēc, ka paliek zināma cilvēku daļa, kas turpinās savu evolūciju uz 3-dimensiju dubultnieka. Lūk, uz turieni tad arī pārcelsies atlikusī lejupejas buferzona. Un šiem cilvēkiem joprojām saglabāsies arī astrālais ķermenis. Cilvēkiem, kuriem šobrīd transformējas ēteriskais, astrālais un zināmā veidā tā saucamais emociju ķermenis par vibrāciju ķermeni 4 un augstāku vibrāciju enerģijās, vibrāciju ķermenis būs šo triju iepriekšējo ķermeņu vietā. Vibrāciju ķermenis dod iespēju strādāt ar materializācijas enerģijām un augstākās dievišķības enerģijām.
Un tagad par to, kas notiek jūsu redzamajā planetārajā līmenī. (Runās kaut kas no Karmas valdniekiem, vienlaicīgi jauneklīgs izskats, bet sagurusi balss).

Ak, Zeme, Zeme! Tavs pārmaiņu laiks ir klāt. Saturies līgava, kuru tagad precinās un saturies, Vecā sieva, kuru tagad atbīdīs no saimnieces goda. Tu, Zeme, esi kā sieva, nu jau divējāda. Tā, kura savu laiku jau ir nodzīvojusi un arī tavas metodes vairs nav derīgas. Nāk jauna saimniece un šeit ieviesīs jaunu kārtību. Līdz ar to vecā sistēma un vecā kārtība tiek un tiks pilnībā nomainīta. Nekas nav kā agrāk un nekas nebūs kā agrāk. Ir iestājies tas brīdis, kad banknotei, kurai ir uzraksts Ls 500.-, patiesā vērtība būs tikai tā, kurai ir segums kā šīs naudas zīmes ražošanas pašizmaksai. Jukas un pašnāvības, izmisums un bezcerība, apjukums un neziņa lēnām un pakāpeniski kā smalks plīvurs pārņems 3-dimensiju planētu. Pakāpeniski sāks bremzēties visu sistēmu ripojošie sastāvi. Bremzes ir uzliktas un tās ir nospiestas, globālā pasaule ar cilvēku uzstādīto kārtību sāk bremzēties.

Enerģiju uzplaiksnījumi vairs nebūs tikai no Saules, tie nāks arī no citām planētām. Taču diezgan jaudīgus enerģiju veidojumus radīsiet jūs paši, cilvēki, un no tā ir atkarīgs cik jaudīga būs globālā krīze un kā jūs, cilvēce, no tās spēsiet iziet un atjēgties. Jo jaudīgāk cilvēki būs pieķērušies pie lietām redzamajā pasaulē un viņus būs grūtāk no šīm lietām atraut, jo smagāka būs planetārā pāreja sadaloties dubultniekiem. Ja iepriekš bija paredzēts, ka 3-dimensiju dubultnieks atdalīsies no augstāko dimensiju dubultniekiem 2012. gada decembra beigās Galaktiskā satricinājuma iespaidā (Nibiru?), tad varam teikt, ka šī dubultnieka atdalīšanās notiks daudz ātrāk un pēc tās enerģijas, kas ir uz planētas, tas varētu notikt 2011. gada pavasara saulgriežos. Taču cilvēku apziņa un rīcība šo noteikto datumu var izmainīt vēl pat uz ātrāku brīdi, bet tas nenozīmē, ka pārējie procesi, kas bija paredzēti 2012. g. ir atcelti. Viņi notiks. Taču ja planēta jau būs pārgājusi pāri pirmajam procesam, tad pārējie procesi būs mazāk dramatiski vai postoši.

Taču šo procesu katrs cilvēks sevī var veikt pats neatkarīgi no kopējās ļaužu masas, līdz ar to pārējie paredzētie notikumi viņu skars mazāk un šāds cilvēks būs vieglāk pasargāts.
Šobrīd nav nevienas bankas, kuru neskars globālie satricinājumi un lielākā daļa no bankām tā arī nespēs atjēgties, bet cilvēki zaudēs astrālo naudu, savukārt fiziskajai naudai tādas lielas vērtības pēc gada īpaši nebūs, jo sāks nomainīties vērtību kritēriji. Šobrīd to ir sarežģīti izprast, taču jūs redzēsiet paši, ka greznība, mantība kļūs arvien mazāk noteicoši un to loma samazināsies, taču aktivizēsies pieprasījums pēc dažādām prasmēm, caur kurām tiks uzturēta cilvēka eksistence un izdzīvošanas iespējas.

Ar mīlestību Gaismas Skolotāji – Dzīvības zieds