SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

...”Kad tiek skaitīta lūgšana, skaņu vibrācijas izraisa plazmas svārstības un plazma tās pārvērš par torsionu viļņiem, kuri ceļas augšup pie Dieva. (V. un T. Tihoplavi “Ticības fizika”).

dziedinasanas energijaDziedināšanas seansi notiek katru darba dienu (izņemot pirmdienas) no plkst.9.oo, pēc iepriekšējā pieraksta. Dziedināšana notiek individuāli pie dziednieka vai, sarežģītākos gadījumos, ar vienu dziedināmo vienlaicīgi strādā vairāki dziednieki.

Ja nepieciešams, dziedināšanas laikā piedalās arī sertificēts psihologs. Pēc iepriekšēja pieraksta, var saņemt sertificēta psihoterapeita un homeopāta konsultāciju, Su – džok un Čampi masāžu seansus. Dziedināšanas praksē dziedinam nemieru, trauksmi, depresiju, bailes, pozitīvās saskarsmes trūkumu, fiziskā ķermeņa problēmas, palīdzam veidot attiecības vecākiem ar indigo bērniem, risināt problēmas biznesā, strādājam no attāluma, utt.

Dziedināšanas laikā cilvēks atkārto viņam īpaši izvēlētu lūgšanu tekstu atkarībā no esošajām problēmām. Lūgumā izteiktie vārdi iedarbojas uz cilvēka fiziskajā līmenī un smalkajos ķermeņos esošajiem negatīvo enerģiju veidojumiem: slimībām, ciešanām, izmisumu, negatīvās saskarsmes un konfliktsituāciju radītajām sekām ģimenē, darbā un sadzīvē. Negatīvo enerģiju uzkrājumi jeb tā saucamā negatīvo emociju intensitāte diezgan bieži nāk līdzi no iepriekšējām reinkarnācijām, kā arī no mātes vai tēva dzimtas. Šo visu tautā sauc par dzimtas lāstiem, pasūtījuma lāstiem, noskaudumiem, nobrīnējumiem, iebarojumiem, burvestībām, sadzīvisko vampīrismu, emocionālajām sāpēm, halucinācijām, piesaistēm pie tumsas hierarhijas, astrālajiem parazītiem utt.

Sarežģītākos gadījumos ar cilvēku strādā vairāki dziednieki, apvienojot lūgšanas metodi ar Gaismas ēras enerģiju un dzīvības enerģijas pārraidi caur rokām jeb Rei-ki. (Rei – gaisma, dzīvība, ki – enerģija. Japāņu val.)

Pēc dziedināšanas līdzsvars un atveseļošanās notiek pakāpeniski, līdzīgi kā tas ir cilvēkam, kad viņš atveseļojas pēc slimošanas. Šo laiku mēs saucam par harmonizācijas laiku, kurš var ilgt no divām nedēļām līdz pat diviem trijiem mēnešiem – atkarībā no problēmas dziļuma. Šajā laikā pakāpeniski uzlabojas veselība, saskarsme ar līdzās esošajiem tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem, kolēģiem, uzlabojas pašsajūta, uzņēmējdarbība, utt.

Mēs nezīlējam uz kārtīm, nenodarbojamies ar pieburšanām, iebarojumu un lāstu uzlikšanu, nekodējam, neliekam hologrammas un astrālos čipus, kā arī nenodarbojamies ar cita veida psihoenerģētisko kaitējumu praksi.