SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Indigo bērni – tās ir senākas, pieredzējušākas dvēseles, kas patlaban inkarnējas lielā vairumā, ar misiju palīdzēt Zemei iziet no krīzes situācijas, kā arī sagatavot cilvēces pāreju uz sesto rasi. Planēta Zeme atrodas tā saucamajā bifurkācijas punktā, kad vairs nevar dzīvot pa vecam - kaut kam ir jāmainās. Indigo bērni vēl nav sestā rase, bet gan priekšvēstneši, tie, kas sagatavo šo pāreju.

Viņiem ir īpaša misija – pagriezt cilvēces attīstību no deģenerācijas uz evolūcijas ceļu. Uzdevums ne no vieglajiem, jo vecā sistēma pretojas izmaiņām – bieži nezināšanas dēļ, taču nereti arī apzināti. Indigo bērniem ir ļoti spēcīga saikne ar savu augstāko būtību – dvēseli, spēcīga pašapziņa un misijas izjūta, kas skolotāju vidū un sabiedrībā tiek interpretētas kā spītība, pretošanās un dumpības gars. Šie bērni cenšas strikti turēties pie savas iekšējās patiesības izpratnes, un tādēļ bieži cieš no ārkārtīgi spēcīga spiediena no autoritatīvu personu puses, tiek sodīti, atgrūsti vai ignorēti. Tā rezultātā jau mazotnē var rasties spēcīgi kompleksi – mazvērtības, nevajadzības sajūta, un bērna dvēselīte lūst. Nesaskaņa starp to, ko bērns jūt un redz, un to, kādās krāsās un veidā šo pasauli "mālē" pieaugušie, rada neuzticību pret visiem, un sākas norobežošanās savā pasaulē vai domu biedru meklējumi virtuālajā. Pusaudžu gados indigo bērni diezgan agresīvi tiešā vai netiešā veidā var norādīt uz esošās sistēmas nepilnībām, piemēram, ignorējot mācības un skolu vispār.

Ko ieteikt vecākiem, ko darīt skolotājiem, lai netraucētu šiem "sarežģītajiem" bērniem veikt savu misiju?

Šie bērni ar savu rīcību aktīvi aicina pieaugušos attīrīties fiziski un emocionāli, izglītoties, garīgi pilnveidoties. Viņi vedina vecākus uzlūkot pasauli ar viņu acīm. Šobrīd atbilstošo grāmatu klāsts ir pietiekami plašs, lai dotu iespēju "piedzīt" savas zināšanas līdz šo bērnu līmenim. Vismaz teorētiski vajadzētu pārzināt tās lietas, kas indigo bērniem ir acīmredzama realitāte: par Dievu tā patiesi garīgajā un zinātniskajā, nevis reliģiski dogmatiskajā izpratnē, par cilvēka energoinformatīvās sistēmas uzbūvi - aurām, čakrām utt., par Visuma uzbūvi, par garīgajiem likumiem, kuriem esam raduši neticēt, bet no kuriem nav iespējams izvairīties... Eņģeļi, dabas gari un dažādas citas nefiziskas būtnes, par kuriem paši lasījām tikai pasakās un teikās, jaunajiem bērnam ir "taustāma" realitāte - viņi sarunājas ar tiem kā ar draugiem, bet krēslas stundās ierauga arī mirušo cilvēku dvēseles, kas aizkavējušās Zemes astrālajā līmenī. Mazus bērnus tās biedē, un, ja vecāki neizprot notiekošo, viņi stiepj mazo pie ārsta. Ja ārsts būs tāds pats nejēga, viņš pateiks, ka bērnam ir šizofrēnija un sāks viņu ārstēt ar medicīniskiem preparātiem, tā liekot pamatu traģēdijai. Ja indigo bērnu "uzmanības deficīta sindroma", "hiperaktivitātes" vai "šizofrēnijas" gadījumos (šos nosaukumus liekam pēdiņās, jo indigo bērni nepieder ne pie vienas no šīm kategorijām) sāk ārstēt ar ķīmiskiem medikamentiem (ritalīnu u.c.), tiek pilnīgi nomāktas viņu dabiskās spējas, padarot viņus par zombijiem. Rezultātā pat agrīnā vecumā bērni var sākt smēķēt, lietot alkoholu, narkotikas, un pat izdarīt pašnāvību.
Patiesībā slimi ir nevis šie bērni, bet gan tā sabiedrības daļa, kas ar medicīniskiem paņēmieniem grib bērnus piespiest iekļauties tradicionālajos, novecojušajos, sabiedrībā vispārpieņemtajos rāmjos.

Kristīne