SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Neviena nelaime, lai cik liela tā būtu, beigu beigās nepaliks nelaime, ja tā tev palīdzēs atbrīvoties no tavas briesmīgās ienaidnieces - nezināšanas. Katrs pieredzējums var tevi bagātināt un beidzot novest pie laimes, ja tu to izmanto, lai uzvarētu nezināšanu sevī.

Nezināšana ir kā briesmīga smaka. Lai cik daudz smaržu tu tai lietu virsū, tā smird joprojām - reizēm sajaukuma dēļ vēl sliktāk nekā iepriekš.

Nezināšanu tu nevari "aizgrimēt". Tā vienmēr izpaužas tāpat kā klepus vai liels vēders. Lai kā tu pūlētos, tos nevar apspiest.

Pirmām kārtām tev tādēļ jāatzīst, ka nezināšana ir tavas dzīves sodība. Visi pārējie soļi pēc tam nāks paši no sevis.

Diemžēl daudzi savu nezināšanu mīl tik ļoti, ka viņi dara visu, lai to noturētu. Zudības, ciešanas, katastrofas līdz ar to ir ieprogrammētas jau iepriekš, jo nezināšana un panākumi nesader kopā.

Tādēļ nekad netveries pie nezināšanas. Tā tev atnesīs vienīgi ciešanas un agrāk vai vēlāk noteikti aizvedīs pie izsaukšanās: "Ja es to būtu zinājis!"

Kad tu šo teikumu izrunā, tad jautā sev, vai tu patiešām gribēji zināt. Vai tiešām nebija nekādu pazīmju, kas tev parādīja, ka tā notiks?

Neuzskati sevi par kurmi tukšā istabā. Neuzskati sevi par pilnīgi bezpalīdzīgu. Drīzāk uzskati sevi par būtni, kas apbalvota ar prātu, kam visas iespējas ir ieliktas klēpī.

Uzskati sevi par radītāju un tu tas būsi.

Sai Baba uzrunā Rietumus

   Dienas doma ir citāts no Stefana fon Stepska-Doliva grāmatas "Sai Baba uzrunā Rietumus". Pilnu grāmatu var izlasīt šeit.

   Kas ir Šrī Satja Sai Baba?

SaiBaba
Šrī Satja Sai Baba ir mūsu laika Avatārs. Avatārs ir Dieva iemiesojums, kura īpašības ir klātesība visur, visvarenība, zināšana par visu un mīlestība, kas aptver visu.
Šīs īpašības Sai Babam piemīt kopš dzimšanas.

Viņš ir nācis, lai izglābtu pasauli no draudīgās bojāejas un dotu pasaulei jaunu vērtību.
Trijos gadsimtos Viņš iemiesojas trīsreiz. Pirms šīs inkarnācijas viņš dzīvoja 19. gadsimtā kā Širdi Baba un sagatavoja Savu misiju.
Kā Sai Baba Viņš patlaban izpilda šo misiju, t.i. pasaules un sabiedrības pārveidošanu.
Kā Prēma Sai Viņš nākamajā gadsimtā jauno mācību nostiprinās.
Sai Baba nedibina jaunu reliģiju. Tās vietā Viņš mums atgādina par pazaudētu zināšanu un dāvina mums Savu mīlestību. Ar tās palīdzību pastāvošās reliģijas var atjaunoties un mūsu ticība var kļūt dziļāka vai vispār tikai tagad pamosties.

Sai Babam Indijā ir Āšrams (mītne, kur uzturas svētais), kur ierodas cilvēki no visas pasaules, lai saņemtu Viņa svētību. Taču ne tikai tur, bet arī mājās katrs var piedzīvot Viņa visuresību.
Sai Baba Indijā ir attīstījis jaunu skolu un universitātes sistēmu, iekārtojis daudzus sociālus institūtus un uzbūvējis lielu slimnīcu, kur pacientus ārstē bez maksas.
Vārdam Satja Sai Baba ir nozīme: Sai pārstāv Dievišķo Māti un Baba - Dievišķo Tēvu.
Bet Satja nozīmē patiesību, un patiesību Viņš grib īstenot arī pasaulē.