SIA "DVS Urantija"
Elizabetes ielā 91/93-2
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

22. nodaļa. Visuma Gaismas vilnis (turpinājums - nobeigums)

Gaismas ķermenis nav blīvs, tas atjaunojas un neiznīcina sevi. Tas ir tas, ko jūs visi vēlaties. Jūs varētu kļūt par gaismas ķermeni, ja jūsu loģiskais saprāts neiebilstu, ka tas nav iespējams. Arī sabiedrība teiks, ka tas ir neiespējami.

Mēs uzsveram, ka nevajag ņemt vērā sabiedrību. Tā ir viena no grūtākajām mācībām un vislielākā pārmaiņa jūsu dzīvē. Ir sabiedriskā patība un garīgā patība, jums jāizlemj, kura svētāka. Kura no tām ir jūsu pavēlniece? Ļaujiet, lai nojauta ir jūsu pavēlniece. Atļaujiet savai nojautas patībai būt jūsu pieredzes vadītājai. Šo pieredzi citi neatzīs. Ja ar savu stāju apliecināsiet, ka pastāv dievišķā kārtība un dievišķais nolūks, ja jūs to apzināsieties vienmēr un ja būsiet bez egoisma, drīz varēsiet mainīt īstenības.

Būs daudzi veidi, kā uzņemt Visuma Gaismas viļņus. Droši vien tas mudinās daudzus uzsākt kādu pārspīlētu laimes meklēšanu.

Noslēgumā pateicamies visiem, kuri atzīst Gaismas avotu, kas ir daļa no jums un kas ierosina jums lasīt šo grāmatu, sekot klusajiem čukstiem, kuri atskan no zelta vītnēm jūsu būtnes gaiteņos. Mēs cienām jūs, mēs atzīstam jūs, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

Mēs visi esam šeit kā Gaismas Kopiena, lai nestu attīstību, brīvību, brīvu izvēli. Tieši šī planēta būs daļa no Dzīvās Krātuves, jauna gaisma starp daudzām jūtīgām pasaulēm.

Mēs gaidīsim, kad jūsu pagātne krustos mūsu tagadni un ievirzīs visas dzīves jaunā laikmetā — augstākajā, kāds vien iespējams.

Mēs ļoti priecājamies, saņemot jūsu palīdzību šajā attīstībā.

 

Visuma valdnieki

Dienas doma ir citāts no ASV dzīvojošas poļu izcelsmes Barbaras Marsiniakas grāmatas "Visuma valdnieki", sastāvošas no vēstijumiem, kas saņemti ap 1988. gadu. Materiālus apkopojusi un to latviskojumu devusi Austrālijā Melburnā - dzīvojošā mūsu tautiete Dzidra Luksa. Tas nav burtisks tulkojums, bet pārstāsts, brīžiem pat ar savām piebildēm. Pilna grāmata izlasāma mūsu mājas lapā (sadaļā "Cita patiesība") jeb šeit.